ברוכים הבאים, אורח

מכתב לאבא אוהב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מכתב לאבא אוהב 883 צפיות

מכתב לאבא אוהב לפני 6 שנים, 7 חודשים #107915

• משה K
  • רצף ניקיון נוכחי: 34 ימים
  • חבר קבוע

ערב ר''ה תשע''ח 
אבא שבשמים היקר רק מלחשוב מה עשיתי במשך כל השנה עולה לי דמעות בעיינים אני אסיר תודה לך אבא ששמעת לכל התפילות שלי וגליתי את האור הזה של שמור עינך אני מבין היום שכל מה שעשיתי במשך כל השנים זה לא היה אני לא מי שאני באמת רק זה היה דרך של התמודדות שלי לא ידעתי דרך אחרת להתמודד אם כל הפגמי אופי שלי ואם הפחדים שלי היום אני מתחיל להבין רצית שאני יהיה בן אדם שמחובר עליך נתתה לי את המחלה של התמכרות כל מה שפעלתי במשך כל השנים היה מתוך רצון לשלוט לא מסרתי את עצמי ורצוני לך בידים של אבא היקר פעלתי רק מתוך ריכוז עצמי אשמה ופחדים ועשיתי את מה שעשיתי אני מקבל את עצמי זה רצונך שככה אני יהיה זה הי פי שלי אבל לא לפעול מתוך זה אני לא מבקש לך סליחה על זה שעשיתי מה שעשיתי רק על מה שלא אהבתי את עצמי מספיק שלא מסרתי את עצמי ורצוני לך שפעלתי מתוך אגו ריכוז עצמי פחדים ועל זה אני מבקש ממך אבא היקר שתמחול לי תודה לך אבא על המתנה הנפלה הזה שלך התמכרות ודרך האתר הנפלה של שמור עינך שככה אני יכול להכיר את עצמי לסלוח לעצמי ולאחרים להבין שאני רוצה להיות מחובר לך ולחברים המדהימים כאן ולהבין את עצמי להתמודד נכון ולא לברוח תודה לך אבא מתפלל לך שתיתן לי שנה של מחוברות לך ולחברים לתוכנית המדהימה למסור את עצמי ורצוני לך לגמרי ללמוד להכיר את עצמי את כל הפגמי אופי שלי ואת הפחדים שמנהלים אותי ולעשות רק את רצונך ולא לפעול מתוך זה 
                בנך משה 

תגובה: מכתב לאבא אוהב לפני 6 שנים, 6 חודשים #107945

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהב אותך, מתחבר לכל מילה,תמשיך איתנו, ונגיע רחוק.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן