ברוכים הבאים, אורח

קשה לי!!!מכור 20 שנה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קשה לי!!!מכור 20 שנה 2122 צפיות

קשה לי!!!מכור 20 שנה לפני 6 שנים, 9 חודשים #105523

שלום לכולם זו פעם ראשונה שאני כותב כאן .אני צריך את עזרתכם אני כבר 20 שנה בתאווה הזו ללא הצלחה להפסיק .היו פעמים שהפסקתי כמה חודשים ואפילו שנה אך בחצי שנה האחרונה המצב קשה מאוד ..לצערי לפני 23 ימים אישתי תפסה אותי ..ומאז אני נקי ומאזין לקבוצה ..אבל מאז מאוד קשה לי אישתי מאוד פגועה ובצדק גדול אני מאוד מתחשב בה אבל מאוד קשה לי עכשיו משבת יש לי תאווה מאוד גדולה ואני חורק שיניים לעצור ב"ה עד עכשיו הצלחתי אבל עכשיו מאוד קשה לי אין מה לדבר עם אישתי על זה כמובן שנהיה יחד היא לא מדברת איתי בכלל מה שמקשה הרבה יתר את המצבי .מי שיוכל לתת לי חיזוקים אשמח ואפילו לדבר עם מישהו נשוי עם ילדים שבערך בגילי(33) שיבין לליבי יותר
תודה וסליחה על האריכות..

תגובה: קשה לי!!!מכור 20 שנה לפני 6 שנים, 9 חודשים #105526

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
ראשית כל אני רוצה להתחיל עם המילים האחרונות שלך... "סליחה על האריכות"! הלזה יקרא אריכות? גם אם תכפיל את האורך כהנה וכהנה מי כמונו יודעים שלא תכלה היריעה. אבל בוא ולא נתמקד בזה עכשיו.
אני רוצה לומר לך שבעצם זה שהכרזת בשם שבחרת לעצמך שאתה רוצה חיים חדשים, זה אומר המון שאתה בדרך הנכונה.
ואני רוצה לבשר לך כמה בשורות טובות.
אבל לפני כן אני רוצה לספר לך שאני מבין לליבך מאוד כי גם אני נשוי עם ילדים, אמנם יותר מבוגר בחמש שנים אבל לא זה מה שמשנה.
אני יודע בדיוק כמה זה קשה שהאשה כועסת עליך ולא מדברת איתך, אני עברתי את זה עשרות פעמים בחיי אם לא מאות.
אבל אני רוצה לבשר לך שאני פגשתי הרבה חברים בתוכנית ודווקא אצל אלו שהכניסה שלהם לתוכנית היתה בגלל שהאשה גילתה הם זכו להחלמה מהירה יותר, כי בלי זה אז ההתמכרות משכיחה מאיתנו מהיכן הגענו.
מה שאני מציע לך לעשות, [דברים שלפחות עזרו לי], היא לדווח לאשתך [אם תצליח להביא אותה לפגישה בישוב דעת מה טוב ואם לא אז עם מכתב] שזו היא בעיה מגיל צעיר שכנראה נולדת עמה ואתה לא אשם בכלל ושאתה פשוט חולה, ושעכשיו מצאת תכנית שעזרה למליונים להשאר נקי ולהחלים, ושהתחלת לבצע אותה, ומה שהיה היה...
תודיע לה שאתה זקוק להבנה ולתמיכה שלה כדי להחלים, ותאמר לה שאתה בטוח שהיא רוצה רק בטובתך... וכו' וכו'.
ועתה אני רוצה לחזור למשפט הכותרת שלך. ואני רוצה להודיע לך שאני פגשתי אתמול אדם שהיה מכור לתאווה 50 שנה!!! ויצא ממנה והוא בהחלמה ונקיות כבר 5 שנים!!!
אז כל הכבוד לך שהיו פעמים שהצלחת להשאר נקי שנה, אבל אנו צריכים לדעת שאצלנו כמכורים כל כוח רצון שבעולם לא יעזור ללא עזרתו של אלקים.
כאן בתוכנית 12 הצעדים אנו לומדים איך לקבל את עזרתו של אלקים, ולצעוד יחד יד ביד אל האושר השלווה והמנוחה.

תוכל להתקשר אלי, פרטים באישי.
אוהבים אותך מאוד.
אריה 
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: קשה לי!!!מכור 20 שנה לפני 6 שנים, 9 חודשים #105530

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שומע את כאבך..

תודה על הכנות..

החיזוק הכי טוב שלי עזר הוא לא עזוב את המקום עד שלא אמצא פתרון..

המון הצלחה!!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: קשה לי!!!מכור 20 שנה לפני 6 שנים, 9 חודשים #105540

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
אוהבים אותך אח יקר
כאחד שהיה במקום הכואב הזה שולח לך חיבוק גדול, זוכר את התקופה בהתחלה אחרי שאשתי יודעת ואני שבור ומרוסק וגם צריך להחלים ומהר.. ואין כח לכלום. אוי טאטא. 
יש תקווה הגעת למקום מופלא, מתפלל בשבילך שתמצא פה מזור וחיבוק כמו שאני מצאתי. 
מאד עזר לי בהתחלה להתמקד ב'רק להיום' ולא לחשוב יותר מדאי על העבר או העתיד, ולקחת אויר להישאר מחובר לחברים דרך הפורום והקבוצה ולא להתייאש גם אם יש נפילות בהתחלה והכל מרגיש קשה וכבד להאמין שיש תקוה וכמו שקרה לחברים שהתחילו את המסע הזה לפניי גם אני אזכה לחוש בסוף באורו המרפא של אבי האוהב.
אוהבים אותך אחינו היקר
שנזכה ליום עם שלווה ואומץ לתקן. רק להיום. אמן. 
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: קשה לי!!!מכור 20 שנה לפני 6 שנים, 9 חודשים #105549

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

כואב לשמוע. מאוד. אבל אתה לא הראשון ולא האחרון שעובר את זה. 
תישאר איתנו ועוד תעלה על דרך.
זמין בשבילך תמיד במייל weedabest16@gmail.com
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: קשה לי!!!מכור 20 שנה לפני 6 שנים, 9 חודשים #105573

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר, ברוכים הבאים למחוזינו,
האם יש תקווה?!
מנסיוני, כן, כשנכנסתי לתכנית לפני 4 שנים נשארתי לגור באותו בית עם אישתי, כלפי חוץ היה הכול בסדר, אבל לא דיברתי כמעט עם אישתי במשך שנתיים וחצי, וכמובן לא קיימנו יחסים, המצב היה קשה מנשוא,
אבל אני ידעתי שאני כרגע צריך להביא יום נקי, לא משנה מה המצב, ולהתמקד באסירות תודה, ולראות איפוה אני יכול להיות לתועלת עבור אישתי, והנס קרה , ולאט לאט היא התחילה להבין את ההתמכרות שלי, חזרנו לשגרה, ומפה הכול כמעט הסטוריה, תתחבר איתנו, נחבק אותך בחום ואהבה כמו שאחים יודעים,
ובעז"ה נצחק על הימים הקשים.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: קשה לי!!!מכור 20 שנה לפני 6 שנים, 9 חודשים #105588

אוהבים אותך..
כמו שראית מקודמיי שכתבו, יש תקווה, אין יאוש, אפשר לאצת מזה.. 
איתך לאורך כל הדרך, תמשיך לעדכן אותנו

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: קשה לי!!!מכור 20 שנה לפני 6 שנים, 9 חודשים #105639

• bubh1
  • חבר קבוע

חבר אם תיכח את זה שאתה מחור 20 שנה כתרוץ אתה לאולם לא תיגמל

תגובה: קשה לי!!!מכור 20 שנה לפני 6 שנים, 9 חודשים #105667

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

שלום לך חבר יקר
מזדהה איתך מאוד גם אותי אשתי תפסה פעמיים וזה היה קשה מנשוא,
לי באופן אישי מה שעזר זה היה פשוט לדבר עם אשתי ולהסביר לה,
שאני מודע למצבי ויודע שאני לא בסדר ולוקח את האחריות עלי,
חוץ מזה אני מתחיל עכשיו תהליך ארוך בכדי לצאת משם,
ובסופו היא תקבל בעל חדש,
לדעתי היסוד הוא לטעת באישה תקווה לחיים יפים,
ולהראות לה שאתה מתקדם [תתקדם באמת אל תעבוד עליה שאתה מתקדם!]
לי באופן אישי זה מאוד עזר והיום אנחנו הרבה יותר מחוברים מפעם
אוהב אותך אבי

תגובה: קשה לי!!!מכור 20 שנה לפני 6 שנים, 9 חודשים #105671

תודה רבה פנימה חיזקת אותי מאוד יש מצב לדבר איתך ?אשמח לקבל את המספר למייל שלי תודה רק אם זה בסדר מבחינתך כמובן

תגובה: קשה לי!!!מכור 20 שנה לפני 6 שנים, 9 חודשים #105695

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

חיים חדשים אני נשוי באזור ה-20 שנה
אם תרצה לדבר שלח לי מייל

תגובה: קשה לי!!!מכור 20 שנה לפני 6 שנים, 9 חודשים #105815

אשמח לדבר מה מספרך אחי?

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?