ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: נשוי 2426 צפיות

נשוי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109489

האם זה לגיטמי לבקש מאישתי שתשלח לי תמונות חשופות שלה מגרות ויפות?
אנחנו זוג צעיר ב"ה מהחתונה לא היו נפילות בכלל.  והיא יודעת על הנפילות לפני.  היא לא מודעת להתמודדות העכשוויץץת שלפעמים פשוט בא לי לראות קצת ערום או חשוף.  ב"ה לא נפלתי ולא ראיתי כלום אבל לפעמים מרגיש לי שאם היה לי כמה תמונות כאלה בפאלפון זההיה ממש מקל ועוזר. 
אנחנו נחשבים ממש דוסים. 
מה אומרים? 

תגובה: נשוי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109492

• עדינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 372 ימים
  • חבר ותיק

אחי היקר.
ההצעה שלך נראית לגיטימית, הרי זו אשתך, ואתה נשאר מרוכז רק בה, כך אתה נשמר מתאווה אסורה ומאפשר לעצמך סוג של שחרור מבוקר.
מצד שני, אני חושב שהתמונות שתקבל אמורות לספק אותך כאשר אתם לא ביחד, ממילא תמונות כאלה אמנם לא חושב שאסורות מבחינה הלכתית יבישה, אבל הם עלולות לתת לתאווה להרים ראש. הם מאפשרות מפלט מתוך השגרה אל הדמיונות והפנטזיות, שזה בעצם כל הבעיה. 
לכן אני חושב שאם השאיפה היא - הנקיות, כדאי שבאותם זמנים שבא לך לראות תמונות של אשתך - לנקוט בצעדים אחרים להתמודד עם תשוקה זו.  וזה תלוי כמובן בשאלה מתי אתה שם לב שמתעורר החשק לזה.

תגובה: נשוי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109499

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
באהבה, זה פנטזיה, זה זילזול בגוף של האישה. והבטחה שלי, שזה לא יוריד ממך שום אובסביה, אתה כנראה פשוט תאונן שוב ושוב על התמונות שלך, והמחלה רק תמשיך,
אנחנו צריכים ללמוד לחיות בלי תאווה,
המון הצלחה בהמשך הדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: נשוי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109510

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
שלום לך,

אני לא יודע לומר מה נכון עבורך, אבל עבורי הרעיון הזה הוא משחק באש.

ראשית כל, היום כל דבר שעובר בפלאפון יש סיכוי שיתפרסם וזה לא רעיון טוב, אבל עיקר הבעיה שלי היא לא בקטע הזה של אבטחת מידע אלא בכך שאם אני מתחיל בכיוון הזה שבו אשתי תהיה במקום הפורנו - אין לדבר סוף, ואני הופך אותה בלי ידיעה לתחליף פורנו או גרוע מזה - לפורנו ממש.

יכול להיות שיש מי שזה יעזור לו, אבל עבורי לא רק שזה לא יעזור, אלא שבסופו של דבר זה בדיוק מה שיגרום לי את הנפילה עצמה.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: נשוי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109530

שלום לך בן שמואל היקר.
אינני מכיר אותך ואינני יודע מה נכון בשבילך.
סוד ענה לך בצורה יפה מאוד ועניינית,אין לי מה להוסיף למעט אולי הדבר הבא:
יש לי חבר שהיה מכור לסמים, הוא היה במצב קשה, ברוך ה' הוא כבר נקי תקופה מסוימת.
פתאום הוא התחיל להרגיש לא טוב, הדחף הראשוני שלו היה לברוח לסמים, אבל השכל שלו לא נתן לו את האופציה הזאת. ואז הוא הבריק, "קנאביס רפואי" זה בדיוק מה שיסדר אותו, גם חוקי וגם מרפא.
והנמשל כמובן מובן מאוד, אפשר גם להתוואות ולא לגמור וכמובן גם אין צורך לאפס. אך האם אנחנו רוצים חיים שכאלה? חיים שכל מה שמעניין אותנו בראש זה החפצה של מושאי התאווה שלנו? שלילת הנפש והרגש שכל מה שמעניין אותנו זה קצת בשר איכותי  לעיינים. אני יודע שבשבילי לשחק על הגבול של מותר ואסור זה סכנת מוות. לא סתם באחד הכלים של האתר "שמירת העיניים" מדגישים שם שזה לא בקטע הדתי, אלא באמת שמירה שלנו, ממה שאנחנו יודעים שיכול להכניס אותנו חזרה למערבולת התאווה והנגררות שלה.
ה' ינחה אותך בעצה טובה!
( אולי בפעם הבאה שקול שאלה דומה בפורום נשואים )

בברכה אוהב ה'

תגובה: נשוי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109534

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה אוהב ה'
בתור רווק מזדהה לגמרי עם 2 החלקים....

תגובה: נשוי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109540

רק הערה צדדית. 
יכול להיות שאשתך תקבל את זה ממש גרוע. 
לפעמים נדמה לאנשים ׳כמונו׳, שכולם מבינים ונותנים לגיטמציה לרעיונות שעולים לנו. 
אבל הרבה פעמים זה רחוק מהמציאות ממש. 

יש לי תחושה, שאם תבקש ממנה, מתי שהוא הדבר הזה יבוא נגדך ויחזור לך בפרצוף

תגובה: נשוי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109549

• DeletedUser27575
  • רצף ניקיון נוכחי: 2502 ימים
  • חבר ותיק

שלום לך, 
גם אני לא יודע מה נכון לך. 
אם הבנת שאתה מכור, תתרחק גם מתמונות של אשתך לבושה. 
המחלה שלנו היא בראש, ולא בעניים. 
סוד כתב שזה משחק באש, לדעתי זו ממש פעולה של תאווה. 
אני הייתי שואל את עצמי האם כשאני עם אשתי אני מפוכח? האם אני מחובר? האם אני נוכח?
התשובה הייתה מיד מרפסת אותי.
אם כן, למה לי תמונות? כשאני איתה ממילא אני מתמלא. 
אם לא, למה רק תמונות? למה שהיא לא תעשה דברים יותר מעניינים? לתאבון אין סוף.
ביחסים אסור לנו לפעול  מתוך תאווה רק מתוך נתינה. תחשוב כיצד אתה יכול לגמול לה חסד על שהיא אשתך, רק בזכות זה מגיע לה להיות מורמת מעם ולא איברים מעוררי תאווה. 
אפילו כשאתה איתה תנסה להיות במקום של נתינה ולא להזין את המחלה. 
זה הסוד בכל המלחמה הזו, לוותר לוותר לוותר... 
ככה תהיה מחובר לעצמך, וממילא לאשתך ולה'.

בתאווה אין קצת... 
אוהבים אותך תמשיך לבוא. 

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 4 חודשים על ידי DeletedUser27575.

תגובה: נשוי לפני 6 שנים, 4 חודשים #109552

• יואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג כסף

ת'אמת, כל אלה שלפני היו מה זה עדינים עם התגובות שלהם....
בשבילי - זאת התאווה ב"ה'" הידיעה, זה לא משחק באש אלא ישיבה ממושכת בתוך מדורה.
הרי אנחנו חולים, תנסה לפשפש עמוק מאיפה בא הרעיון הזה?
אם אתה חולה כמונו... תברח מפתרונות כאלה.

תגובה: נשוי לפני 3 שנים, 1 חודש #133439

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

נשואים אולי תסבירו, איך יכול להיות שאדם בתור רווק היה מנותק מכל מעשה מין עם מישהו, וגם אם נפל באוננות פורנו, אבל זה 'יוצא ז'יין'... זה לא היה זה... הכל בפחד כזה [אני מדבר על בחור חרדי רציני...] ועכשיו הוא מתחתן איך לא הכל עף לו לפרצוף איך הוא יכול לעשות את זה כמו שצריך [סליחה על הביטוי: לא רועדות לו הביצים...] הרי הכל מעוות אצלו ברמה הנפשית - הפסיכולוגית... 
כמובן שהתוכנית עושה דרך הצעדים יכולים להשאיר את האדם נקי אבל לדעתי צריך הדרכה וטיפול במקום הזה...

תגובה: נשוי לפני 2 שנים, 5 חודשים #139488

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

מה כוונתך המשתוקק?

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: נשוי לפני 2 שנים, 5 חודשים #139495

• שמשול
  • דירוג כסף

יש כאן צדדים, לאדם שפוי לא מכור וחולה לא הייתי שולל אם זה מגביר את אהבה והיחסים ביניהם אבל למכור וחולה הייתי אומר תברח כמו מאש

תגובה: נשוי לפני 2 שנים, 5 חודשים #139540

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • דירוג פלטיניום

כולם הגיבו מאד עדין. 
אישה ותאווה זה ההפך הגמור. ואם אצל אדם רגיל יתכן שהוא מתאווה לאישתו אפילו שזה לא מגיע מספיק ממקום של אהבה ורוך וחמלה, אצל חולה, זה פשוט לקחת את המקום הטוב והיפה היחיד שיש לך, ולהפוך גם אותו לחלק מהמחלה. 
זה לא כמו נרקומן שלוקח קנאביס רפואי, אלא כמו אלכוהליסיט, שהחליט לנצל את הד' כוסות, ולשתות יין עם אחוז אלכוהל גבוה, כדי להגיע לשכרות, והפסיד את ליל הסדר. 

תגובה: נשוי לפני 2 שנים, 5 חודשים #139549

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
אלי שומר כתב on 06 אוק' 2021 22:01:

כולם הגיבו מאד עדין. 
אישה ותאווה זה ההפך הגמור. ואם אצל אדם רגיל יתכן שהוא מתאווה לאישתו אפילו שזה לא מגיע מספיק ממקום של אהבה ורוך וחמלה, אצל חולה, זה פשוט לקחת את המקום הטוב והיפה היחיד שיש לך, ולהפוך גם אותו לחלק מהמחלה. 
זה לא כמו נרקומן שלוקח קנאביס רפואי, אלא כמו אלכוהליסיט, שהחליט לנצל את הד' כוסות, ולשתות יין עם אחוז אלכוהל גבוה, כדי להגיע לשכרות, והפסיד את ליל הסדר.

קצת מגוחך לטעון שאישה ותאווה זה ההיפך הגמור. אישה זה לא דו"ח של רואה חשבון.

לשכב עם אישה - יש כאלה שישכבו איתה מתוך אהבה ורוך, יש כאלה שמתוך משיכה ותאווה. ויש כאלה שישכבו עם השני כי יאללה למה לא, אנחנו גם ככה עומדים בפקק שעה.
לכל קומקום יש מכסה, ולכל אישה יש את יחסי המין שמתאימים לה.
אתה רואה יותר מדי סרטים של הוליווד וחושב שכל יחסי המין שקיימים זה גבר ואישה שאומרים אני אוהב אותך אני אוהבת אותך ומנגינה רומנטית שמתנגנת ברקע. זה קורה, אבל אף אחד לא אומר שזה האידיאל או המטרה. כל זוג מתאים לו דינמיקה אחרת.

בקשר לצפייה בתמונות של אשתך - אני לא רואה בזה טעם, כי אם תנסה להעמיד את אשתך בתחרות עם הפוי', אזי אין לה שמץ של סיכוי לנצח. תמיד יהיו נשים יפות ממנה, ותמיד יהיו צלמים ועורכי פוטושופ שטובים יותר ממך.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 5 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: נשוי לפני 2 שנים, 5 חודשים #139554

• מנסה ומקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר קבוע

מסכים ומחזק. ואפילו רוצה להזהיר, בעיני לבקש כזה דבר מאשתך רק יעשה ההפך מתהליך של החלמה, יצור צפיות, פנטזיות וכו', ולא דיברנו בכלל על הכבוד שלך לאשתך ומה אתה מייחס לה(רוצה להאמין שהרבה יותר מסיפוק מיני גרידא)

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 1.29 שניות

Are you sure?

כן