ברוכים הבאים, אורח

פעולה של כניעה מול יוטיוב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פעולה של כניעה מול יוטיוב 1323 צפיות

פעולה של כניעה מול יוטיוב לפני 11 שנים #31545

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ככה בערך זה עבד: אתמול ראיתי בערב במחשב בבית באתר חרדי סרטון של נשיונל ג'יאוגרפיק על השואה, ומשם עברתי לאתר של נשיונל ג'יאוגרפיק עצמו לחפש סרטים נוספים בנושא. לאחר שיטוט קצר הגעתי לערוץ יוטיוב שלהם ושם נכנס המחבל עצמו לפעולה. כי מה הקשר בין אדם שמחפש סרט על השואה לסרט על אנשים שעברו ניתוחים לשינוי מין? אבל למרות שאין שום קשר, לצד הסרט על השואה הוצגו תוצאות נוספות ובהם הסרט הזה. והאמת, הנושא הזה מעניין אותי (לא משנה מאיזה צד של המטבע) אז חלפה לי מחשבה בראש שאני נכנס בגלל הענין שיש לי בזה, אבל ברגע שנכנסתי וצפיתי - ברחתי. אני מודה לה', על חסדו הגדול שהוא נתן לי להכנע ולדעת שהתאווה (אפילו אם היא עטופה באריזת מתנה מטעה) מסוכנת עבורי ושהיא חזקה ממני פי מאה, כך שאם רק אטעם ממנה - לוודאי אפול.

מה הלאה? התקשרתי לספונסר והודתי שאני חסר אונים מול התאווה בכלל ומול היוטיוב בפרט. בסיום השיחה קיבלתי על עצמי שלא להיכנס ליוטיוב שלא לצורך מדוייק, ושלא לעבור מסרטון לסרטון ביוטויב בשום מצב. אם יש לי לינק לצפיה בסרטון ספציפי - אני יכול לצפות בו, וכך גם אם אני מחפש סרטון ספציפי, אבל לעומת זאת כניסה לצורך חיפוש "מה יש לראות" או קפיצה מסרטון לסרטון יוכלו להביא אותי שוב מהשואה אל התאווה או בעצם מכל נושא שהוא לכל נושא של תאווה.

בנוסף לזה, במחשב שלי במשרד יוטיוב חסום לגמרי. זה לא שהחסימה תציל אותי מנפילה, ממש ממש לא, הרי יש מחשבים נוספים ואני יכול להשתמש בהם בדיוק כפי שאני עושה כאשר אני באמת צריך אתר שחסום במחשב שלי. אז למה לחסום אם זה במילא לא יעזור לי ואני יכול לעקוף את זה?

עבורי החסימה היא ענין של כניעה נטו. כל פעם שמישהו שולח לי לינק לסרטון ואני לא יכול לצפות בו - זאת תזכורת לחוסר האונים שלי כלפי התאווה. תזכורת לכך שאני לא אדם רגיל אלא חולה, ודברים שעבור אנשים אחרים הם לא בעיה - עבורי הם מסוכנים מאוד. אז כאשר מישהו שולח לי לינק לוידאו מיוטיוב ולצורך צפיה בו אני צריך לקום ולעבור למחשב אחר, זאת פעולה של כניעה עבורי, בה אני מודה שאני חסר אונים מול התאווה ולכן המחשב שלי נעול. החסימה לא תציל אותי, אבל הכניעה תביא אותי לעשות את הפעולות הנכונות ולעבוד את הצעדים שיקרבו אותי לאלוקים - היחיד שיכול לשמור אותי נקי.

אותו דבר זה לגבי ההחלטה שלי במחשב בבית שלא להיכנס ליוטיוב שלא לצורך ספציפי. הרי אם אני רוצה ליפול - אני לא יקיים את ההחלטה שלי, ואם אני לא רוצה ליפול - אז מה הבעיה להיכנס ולצפות רק בתכנים ראויים? אבל הבעיה היא שאני חולה מה שאומר שאני אלרגי לתאווה.

אדם רגיל מסוגל להיכנס ולהחליט שלא לצפות בסרט על מין, בזמן שהוא מחפש סרט על השואה, אבל אני שונה. המוח שלי מגיב לתאווה באופן אחר ממה שמוח של אדם רגיל מגיב. אצלי, כאשר אני נוגע בתאווה מתפתחת תופעת הכמיהה שאין לי דרך לעצור אותה עד לנפילה. זה כמו אדם שאלרגי לפריחה או לכל דבר אחר, והוא לא יכול ללכת למקומות שאנשים אחרים יכולים ללכת כיון שכאשר הוא בא במגע עם פריחה - העור שלו מגיב שונה ומתחילה תופעה שמסוכנת עבורו.

אז נכון, יש כל מיני דברים קטנים ונחמדים שהייתי צריך לוותר עליהם (כמו קריאה בכל מיני אתרי חדשות שיש בהם הרבה תאווה), אבל עבורי הוויתור הזה הוא מהותה של הכניעה. אין דבר כזה כניעה מופשטת וכל כניעה היא למעשה ויתור על משהו. אז בנוסף לויתור על התאווה, אני מוכרח לוותר על שיטוט ביוטויב - וזה כמובן שווה לי את החיים שלי שיקרים הרבה יותר מכך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: פעולה של כניעה מול יוטיוב לפני 11 שנים #31547

• דובי
  • דירוג פלטיניום
שלום סוד ידידי היקר מאוד

מכיר את תופעת היוטיוב מצויין ,
ובשבילי מהנסיון , אני לא עומד בזה ,  אז חסמתי לגמרי את היוטיוב
איך שהוא אני נושם בלי יוט יוב

בעניין: פעולה של כניעה מול יוטיוב לפני 11 שנים #31554

• דובי
  • דירוג פלטיניום
ואוסיף ברשותכם שיתוף קצר ,
מתחילת הנקיון מחקתי במחשב בערך 100ג'יגה , של סרטי הוליווד פרווה , מפחד שאפשר ללגום שם הרבה ,
ואתמול גיסי היה אצלי בשביל איזה ענין , והורדתי מהנייד אצלי כמה סרטים (אני מכור לסרטים , קשה לי בלעדיהם)
פתחתי אחד מהם היום , והבנתי שאני הולך ללגום שם , וזה עלול לדרדר אותי ,
וובעזרת ה' יתברך מחקתי זאת באותו רגע ,

בעניין: פעולה של כניעה מול יוטיוב לפני 11 שנים #31555

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
תודה סוד.
תודה שהזכרת לי שאפשר להכנע.
לפעמים אלוקים הרבה יותר יצירתי ממני.
אני חייב לזכור את זה.
יעקב של אבא
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: פעולה של כניעה מול יוטיוב לפני 11 שנים #31566

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה סוד, כמוך כמוני. מאז מלחמת לבנון השניה, דרך עופרת יצוקה ועמוד ענן ועד לעדכונים על המצב בסוריה, כולל שירים קליפים או אפילו אינפורמציה מחלימה, נדרשתי לכנות עצמית וכללים ברורים ביחס להתנהלות ביוטיוב.

הבעיה שלי היא לא עם מה שאני מתכנן לראות, אני נמצא בסכנת חיים עם מה שביוטיוב מראים כדי שאשאר לצפות... ולכן אני משתדל לא להשאר שם מעבר למה שחיפשתי מלכתחילה. וברגע שהחיפוש מעלה תוצאות בעייתיות אצא מיד.

במידה ושנשארתי מעבר לתכנון המקורי, אצא משם ואשתף בהקדם האפשרי. למען הסר ספק, ברור לי לגמרי שאם אשאב לכיוון תאווה אוותר לחלוטין על יוטיוב.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: פעולה של כניעה מול יוטיוב לפני 11 שנים #31569

אצלי השיטה שעובדת זה שלפני שאני נכנס לאתר המסוכן הזה אני מפעיל חוסם תמונות ופלאשים ואז אני לא רואה שום תמונה ביוטיוב רק כיתוב, ואז אני מפעיל רק את הוידאו שאותו אני צריך ויוצא בשלום מהמקום הזה.
מה שהעין לא רואה הלב פחות חומד...
מצורף תמונות מסך של האתר לפני הפעלת הוידאו ואחרי, ניתן לראות שאין שום תמונה בצד שמאל

בעניין: פעולה של כניעה מול יוטיוב לפני 11 שנים #31619

אין עליכם צדיקים!!! איך אפשר בלי יוטיוב ושאר סרטים?! אני באמת לא מסוגל! יש לי הרבה זמן פנוי הדבר היחיד שיש לי לעשות זה לראות סרטים וסרטונים. אם יש למישהו רעיון מה עוד יש לעשות בזמן הפנוי, אני מאד אשמח.

בהחלמה.

בעניין: פעולה של כניעה מול יוטיוב לפני 11 שנים #31626

מה הבעיה..

פתרון מספר אחד.. תשב תלמד... הלכות גמרא משנה משהו תהילים ...

פתרון שני מצא לך חלפים כמו משחקי מחשב נורמלים או קראית ספר מעניין..

פתרון שלישי לך תעזור לחברים שלך תחשוב איך להטיב לשני דהיינו תשב ותחשוב לפני על מישהו שצריך עזרה מהקרובים שלך תתעמק בבעיה שלו ותחשוב איך אפשר לעזור לו ( ובתור אינטרס לעשות את זה תראה את הכרת הטוב והכבוד שיהיה לך אחרי זה אם תעזור לו ) אני אומר לך זה יעיל ביותר

לייק ..

בעניין: פעולה של כניעה מול יוטיוב לפני 11 שנים #31636

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
בן יוחאי היקר.
מכיר היטיב את התחושה שאין חיים בלי סרטים.
אני מכור סרטים כבד. יכול לשתות 10 בלילה אחד רצוף.
דע לך, שעל עצמי גיליתי שזאת התמכרות.
המחלה צובעת לי את החיים בשחור לבן אפור משעמם. ורק הסרטים זה הצבע בחיים.
אבל המחלה שיקרה לי. זה צבע מזוייף.
יש חיים לאחר המוות. העולם יפה גם בלי סרטים.
אני כבר כמה חדשים בלי סרטים, היתה לי התקופה הכי נפלאה אי פעם.
זה קשה, אבל הצעידה כאן בתוכנית שווה.
בהצלחה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: פעולה של כניעה מול יוטיוב לפני 10 שנים, 11 חודשים #35229

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
ל"שמואל לוי" אתה יכול לסביר איך אתה עושה את זה ?

בעניין: פעולה של כניעה מול יוטיוב לפני 10 שנים, 10 חודשים #38336

brit.kodes כתב on 16 מאי 2013 09:59:

ל"שמואל לוי" אתה יכול לסביר איך אתה עושה את זה ?

הורד את פיירפוקס
לאחר מכן הורד את התוסף הבא
addons.mozilla.org/he/firefox/addon/image-and-flash-blocker/
יש לו כבר 15000 משתמשים יומיומיים מכל העולם
ויותר ממאתיים אלף הורדות!
ואז באמצעות קליק ימני אתה מחליט מה אתה לא רוצה לראות ומה כן!
עוזר מאוד, מומלץ מאוד!

תגובה: בעניין: פעולה של כניעה מול יוטיוב לפני 2 שנים, 6 חודשים #139705

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים, ממש מזדהה

תגובה: פעולה של כניעה מול יוטיוב לפני 2 שנים, 6 חודשים #139760

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה על ההקפצה, ממש מזדהה.
זאת בדיוק הבעייה והקושי שאני נמצא בו בתקופה האחרונה.

הרבה קורה לי ביוטיוב אבל לא רק, לפעמים גם אתרים אחרים או חדשות.
אני כרגע לא בשלב לחסום ויש לי הרבה שימושים בריאים וחשובים בזה אבל אני בדיוק בהתמודדות של לא לשוטט ללא מטרה ספציפית שם אני נופל הרבה פעמים אם בבזבוז זמן שגורם לניתק רוחני או לחשיפה מקרית של חלקי תאווה ששגורמים לעירעור או במקרה הגרוע יותר לשיטוט 'לא מודע' עד שאני נתקל בתאווה- שזה כבר משחק על הגבול הדק של חיפוש תאווה בפועל.

אז מה שכתוב כאן חיזק אותי והזכיר לי את הגבול שאני צריך לשים ואת הוויתור מכניסה לאותם אתרים ללא מטרה מקווה שאצליח ליישם, לרוב ויתור על אתרים מסויימים שאני מבין שאין לי צורך בהם נותן הרבה שקט.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן