ברוכים הבאים, אורח

נפילות בעקבות גירושין / אהבה נכזבת / רווקות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נפילות בעקבות גירושין / אהבה נכזבת / רווקות 318 צפיות

נפילות בעקבות גירושין / אהבה נכזבת / רווקות לפני 2 שנים, 4 חודשים #140297

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

נסעתי עם חבר [לא מהתוכנית] והוא ניהל שיחה עם איזה ידיד שלו שאומר לו שבגלל הגירושין שהוא חווה הוא נופל עם בחורות, ועם זרע לבטלה - והוא בדכאון לא זז מהמיטה, לא הולך למקווה וכו', כנראה שהוא חולה רוחנית וצריך תוכנית...
והוסיף שאי אפשר להיות שמח בלי אשה, זה הישועה...
אבל איך אני מעביר לו את המסר אם בכלל?
אני לעצמי אסיר תודה - שאני רווק ואני עובד על שמחה בלי תלותיות במשהו.
נכון שבעקבות חוויה קשה של אהבה נכזבת נפלתי אחרי 120 יום ומאז עבר זמן רב ואני לא מצליח להביא יותר משבועיים נקיים - דרך לא פשוטה...
אשמח לרעיונות, עזרה ותמיכה מהחברים.   

תגובה: נפילות בעקבות גירושין / אהבה נכזבת / רווקות לפני 2 שנים, 4 חודשים #140308

• gidi
  • דירוג פלטיניום

יש עניין בזה שקצת מצחיק אותי.
לפני כמה זמן בקבוצה שהייתי, חבר שיתף משהו שאמר שהרבה חברים מזדהים איתו- שעכשיו בחורף קשה לו יותר עם התאווה- פתאום נהיה חושך מוקדם, התאווה אוהבת חושך וכל האווירה הזאת מושכת לתאווה.

לרגע חשבתי, הזדהתי קצת וראיתי את ההזדהות של החברים אבל אז זה הצחיק אותי- הרי גם שמתחיל הקיץ אני מרגיש שנהיה יותר קשה עם התאווה- הנשים הולכות חשוף יותר, אווירה של פריחה ושיחרור חופש וכו'.

גם יכול להזדהות עם מה שאתה מתאר- הבדידות וכו' גורמת לחפש מילוי בתאווה ומצד שני חברים נשואים מספרים על הקושי דווקא שם שמושך אותם לתאווה.

אז זה מצחיק, כי נוכל לקחת כל סיטואציה בחיים ולנסות לתרץ ולהגיד הינה עכשיו בגלל שקשה לי, עכשיו עזבו אותי, עכשיו אני לחוץ, עכשיו אני בחופש, עכשיו משועמם - בתור מכור לתאווה כל סיטואציה גם הנורמלית ביותר יכולה לשאוב אותי לתאווה וככל שאהיה פחות מחובר האובסיסה תתגבר- כל אלו לא תירוצים- כמו שאומרים בתוכנית לא משנה מה קרה ומה עברתי, איזה אסון או קושי, חלילה אחד שאיבד בן משפחה או מה שלא יהיה שום דבר לא מצדיק שימוש.
לכל סיטואציה קשה ככל שתהיה אני יכול לבחור בדרך המחלימה והבריאה בעזת הכלים של התוכנית לעבור אותה או לקחת את זה לכיוון רע של בריחה לתאווה.
ככה שלא משנה מה הסיטואציה זה לא תירוץ ולאדם יש את הבחירה.

*כמובן לא שופט בשום צורה כיוון שאני מבין שבעצמי אין לי את הניסיון מהמקום של האחר אבל מתוך המקקום שלי והתקופות הטובות או הפחות שאני עובר זה מה שאני מרגיש- לא נכון לתרץ למה.

לגבי תשובה לחבר- אין נוסחאת קסם- יש את התוכנית והכלים שהיא מציעה וזה עבד בנתיים להרבה חברים במצבים קשים יותר או פחות.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: נפילות בעקבות גירושין / אהבה נכזבת / רווקות לפני 2 שנים, 3 חודשים #140443

• יוחאיי
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • חבר קבוע

אני חושב שאתה לא מצליח כרגע יותר משבועיים אפי' שהצלחת בעבר הרבה יותר בגלל שהיצר מטעה אותך לחשוב שאתה לא יכול, בעוד שאתה כן יכול כי עבדת על זה והצלחת להגיע למספר גבוה בזכות העבודה שלך
ואיך היצר מצליח לעשות את בעוד שאתה כן יכול, הוא מביא לך את הסיפור עם האהבה הנכזבת שוודאי זה קשה (ואני לא מכריע רק אומר מה נראה מנקודת המבט שלי) אבל זה לא קשור ליכולות שלך ואיכשהו מאז אתה כאילו כבר לא יכול כמו לפני, וכאילו אתה לא אותו אחד שרואה הישגים כמו שהיו לך. ואתה צריך פשוט לנסות לחדד לעצמך שאתה, עכשיו,  זה בדיוק ההוא שהיה כאן באתר לא מזמן וכתב על הצלחות שלו ועל מזל טוב על יום התשעים..
ובקיצר אני לא נמצא במקום של תשעים יום אבל אתה שביקרת שם ועברת דרך מסויימת פשוט תנסה אולי כמו שעבדת אז, עם אותו אדם ואותה גישה.
ושיהיה בהצלחה עכ"פ, ותודה על כל השיתופים שלך.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן