ברוכים הבאים, אורח

הנס האישי שלי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הנס האישי שלי 683 צפיות

הנס האישי שלי לפני 6 שנים #111519

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חברים.
אני רוצה לשתף אתכם בנס שקרה לי אתמול בלילה.
התיישבתי אצל חבר במשרד שלו על המחשב, לבדוק מיילים, לתת קצת שירות וכו'. לא משהו, סתם משהו שגרתי כזה במוצ"ש.
בדרך כלל יש לחבר ההוא סינון של נתיב. כך שאפילו האתר של שמור עיניך לא פתוח. 
אני מגיע למשרד, נכנס, להפתעתי אני מגלה שהאיש החליף למחשב חדש, הוא קנה מחשב נייד חדש. אוקיי אני פותח אותו, אסירות תודה הוא עובד כמו שצריך, מהיר וטוב, (לא כמו המחשב הישן שלו...). אני פותח את המייל שלי, לוחץ על הקישורית של שמור עיניך במייל, מחכה לראות את הסינון של נתיב קופץ לי ולא נותן לי להיכנס לאתר. להפתעתי האתר של שמור עיניך נפתח לי במלוא הדרו.
זהו בדיוק הרגע שאני קולט שהאיש עדיין לא הספיק לשים סינון למחשב שלו, אני עם אינטרנט פתוח לגמרי, אני חייב קודם כל רק לבדוק האם באמת יש סינון או לא, בנוסף, מה כבר יקרה אם אקליד כמה מילות מפתח כמו .... לראות האם אין סינון לגמרי או שיש סינון חלקי, ומה כבר יקרה אם אצפה קצת, מזמן לא כבר לא ראיתי, מזמן לא התעדכנתי מהנעשה והנשמע בתאווה, אני מכיר את עצמי, אני יודע טוב מאוד מתי אוכל להתקשר אל חבר ולשתף או להתקשר אל הספונסר. רק קצתתתתתתת.
ואז אני שומע את הקול השפוי שלי, את הקול האוהב והרחמן של אבא אוהב, לא, אל תעשה את זה לעצמך, תפתח מהר מעגלים, אם רק תצפה קצת כבר לא תרצה להפסיק לצפות עד אחרי הנפילה שתגיע במהירות.
אני לא יודע איך, מבחינתי זה לחלוטין נס, פתחתי באותה שנייה מעגל עם חבר, עשיתי את זה בלי הרבה מאוד לחשוב, די פעלתי כאוטומט.
אסירות תודה שלא נגעתי בתאווה, אסירות תודה שאני נקי לגמרי וגם שפוי. לא מובן מאליו שכל מה שעשיתי זה רק שירות ולא בדקתי את הסינון האם הוא עובד או לא.
תודה לך אבא יקר על המקום הטוב שאני נמצא בו - היום. מתפלל אליך לעוד יום אחד שפוי ונקי, ולהתקדמות בדרך הנפלאה.
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים על ידי נתן 01.

תגובה: הנס האישי שלי לפני 6 שנים #111520

• שי מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר ותיק
  • רק להיום

וואו, כל כך מזדהה, תודה.
מדהים איך הצורך ה'אמיתי' הזה של רק לבדוק בגיבוי של אלף ואחת סיבות של 'החלמה' מתמוסס ופתאום נהיה לא כל כך חשוב לאחר מעשה הכניעה

רק להיום!

תגובה: הנס האישי שלי לפני 6 שנים #111523

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
מה שמוכיח שוב שאנו זקוקים לסינון בראש,
ואם אנחנו מחוברים זה עובד
(למרות שאצלי אין מצב ללא סינון גם בחיבור)
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: הנס האישי שלי לפני 6 שנים #111525

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהב.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הנס האישי שלי לפני 6 שנים #111531

וואוו
אוהב...
תודה רבה
המשך הצלחה

תגובה: הנס האישי שלי לפני 6 שנים #111538

• אחד2
  • רצף ניקיון נוכחי: 580 ימים
  • דירוג כסף

תודה רבה על השיתוף. 
מצטרף לחוסידל.

יש תקוה נשיר כולנו יחד, יש אמונה חזקה מכל הפחד