ברוכים הבאים, אורח

שוב נפלתי...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שוב נפלתי... 704 צפיות

שוב נפלתי... לפני 7 שנים, 1 חודש #99749

• חוזר לחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

שוב אני כאן אחרי שנפלתי הבוקר במשך 3 שעות עם עצמי מול המחשב בצאטים השקריים. אני עייף מאוד, בעיקר נפשית, סוג של מיואש מכל מה שקורה איתי. כבר 3 שנים ב sa, אבל נמצא בבריחה מתמדת, מעצמי ומהחיים שלי, מהמציאות שאני מכחיש ובעיקר בריחה מהעובדה שאני מכור למין. כבר כמעט 30 שנה שאני יודע שמשהו אצלי לא טוב, משהו פגום, קשה לי עוד יותר המחשבה שלא רק אצלי זה ככה, אלא אצל כל אחד מבני משפחתי. אלוהים, אני מנסה להבין מה אתה רוצה ממני ולא מצליח, אתה כח גדול וחזק ממני, אז למה אתה נותן לי להמשיך לסבול ככה?? למה אתה לא מסיים כבר את הסבל הנפשי הזה שנמשך שנים. הגעתי באמת לאמונה אמיתית שאני מכור למין בצורה קשה והרסנית, אני יודע שתוכנית 12 הצעדים הצילה מיליוני אנשים בכל העולם(כל אחד והתמכרותו). למה קשה לי כל כך לעשות תוכנית? למה קשה לי להכנע ולהשאיר הכל בידיך? אני חייב להיות בשליטה כל הזמן, על כל מה או מי שסביבי. העולם הזה מלא בסבל וכאב ואני שואל את עצמי באמת האם זה מה שבאנו לקבל פה עד הסוף? אני לא מצליח לצאת מריכוז עצמי, ואני חי בעיקר בתוך הראש שלי. אני זוכר את עצמי סובל שנים רבות אבל בכל פעם מדחיק מחדש. גדלתי בסיר לחץ והיום אני מרגיש את זה היטב בכל תחומי חיי. אני מרגיש אדם מת בתוכי, מלא כאב וייאוש, הדימוי העצמי הנמוך שלי וההלקאה העצמית לא מועילים בכלום למצב. 
מה יהיה אני לא יודע...מתפלל שאלוהים יעזור לי.. יתן בי כניעה ונכונות לעשות תוכנית.

תגובה: שוב נפלתי... לפני 7 שנים, 1 חודש #99752

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

חוזר לחיים היקר.
למה אלוקים עושה לנו דברים אפשר לשאול מפה עד שנה הבאה.
ובאמת יש שאלות קשות אבל להתעסק בזה לא עוזר לנו.
לא עוזר לנו כי אי אפשר לחיות את העבר ולדאוג על העתיד ו״איך אני יחלים אחרי 30 שנה״.
רק להיום.
אתה חייב להתמקד רק בהיום כי זה באמת גדול עלינו ומרגיש בלתי אפשרי.
אף פעם לא מאוחר תתחיל מהתחלה תתחיל יסודי והפעם בעז״ה זה יעבוד לך.
אני ממליץ על הקבוצה הטלפונית התחלנו מחזור חדש ומתחילים את הצעדים באופן מודרך מהתחלה. 
לי אישית נקודת המפנה הייתה כשבאמת נכנעתי. 
כשעשיתי החלטה שאם אני רוצה להחלים אני חייב להיות כנוע לספונסר-חברים-תוכנית.
אוהבים אותך!!!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: שוב נפלתי... לפני 7 שנים, 1 חודש #99757

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך!
כואב לשמוע אותך..
אם אתה בsa האם ישלך ספונסר?

תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: שוב נפלתי... לפני 7 שנים, 1 חודש #99782

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל אוהבים, ויפה על אף שאתה מרגיש חסר תקווה, אתה חולק פה,
2. שלחתי לך את מספרי, אני זמין בשבילך 24/6 בכייף תתקשר.ש

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן