ברוכים הבאים, אורח

האם מישהו נמצא שם?
(0 צופה) 

נושא: האם מישהו נמצא שם? 15115 צפיות

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 7 חודשים #1241

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
אני עדיין בלחץ של זמן. אבל בגדול, חשבתי על זה שצריך לנסות למצוא הנאות בהתר. הנאות שגורמות סיפוק , לא הנאות גשמיות כגון אכילה וכדומה, וזאת בכדי להחליף את החיים המדומים של התאווה בחיים אמתיים רוחניים ומאושרים באמת!

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 7 חודשים #1256

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
שמח לשמוע ממך שוב
לא היה לי זמן לכן לא נכנסתי עד עכשיו אבל אני כל הזמן חושב על החברים פה שמתמודדים בהצלה - בבחינת קנאת סופרים

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 7 חודשים #1271

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

לא הייתי יחסית הרבה זמן, כי עברתי דירה, ולא היה לי אינטרנט.
ב"ה ממשיכים להתמודד, בתקופה האחרונה היה לי פחות יצר, ב"ה, על אף שיש כל הזמן ניצוצות של אש מתחת לפני השטח, ולכן יש להמשיך ולהתמודד - כל הזמן. בעזרת ה'!

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 6 חודשים #1280

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
עוד יום עבר עלינו, בהתמודדות עם היצר , שלא מרפה וכנראה שגם לא ירפה.... מזל שיש לנו את ה', שיותר חזק ממנו!    בתפילה שה' יהיה בעזרינו!!!

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 6 חודשים #1294

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
דבר ראשון הנני לברך אותך בשם באי הפורום

שיהיה לך 'ישוב טוב' - ושתהנה בביתך החדש - ושתשרה שם קדושה וטהרה כל הזמן.

אני שמח לשמוע ממך על ההתקדמות - את האמת גם אני לא הייתי פה הרבה זמן כי פשוט נפלתי שוב ושוב וכל כך נפלתי עד שלא מצאתי את עצמי מרוב נפילות, אך עכשיו חזרתי קצת לעצמיותי, ואני מקווה להתחיל מחדש, כבר עברו יומיים טהורים ונקיים, ואני מקוה שהם יחזיקו מעמד.
חשתי על בשרי את עוצמת הנפילות החזקות, החבטות, נפלתי כל כך עמוק, עד שאני מקוה שהקב"ה יסלח לי על המעשים שעשיתי, אך אני לא מתייאש, ואני מתחיל מחדש, כמעט נפלתי בצורת אל-חזור אך הקב"ה שמר עלי, ובתור תודה להקב"ה התחלתי שוב לשמור על עצמי ואני נהנה מהרגעים הטהורים והרגועים הללו, ללא לחץ מסוים, כמו שהרגשתי בתקופה האחרונה.

אני מקווה שנתחזק יחד ונגיע לגבהים שלא הגענו בהם עד עכשיו.

איפה אתה אוחז?

אשמח לשמוע ממך.

שלך
משה

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 4 חודשים #1458

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
מה נשמע?

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 4 חודשים #1483

• tzvi s.
  • מנהל
מה המצב ?

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 4 חודשים #1484

• tzvi s.
  • מנהל
משה איך הפילטר? יש בעיות ?
שלח לי איימיל

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 4 חודשים #1485

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
הפילטר שלי?
לא אין לי בעיות בפילטר, הגם שאפשר לצאת מזה ויש דרכים אבל לא משנה

למה אתה מתכוין לזה שדיברנו במייל?
לא אין לי פיתרון - בנתיים לא.

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 4 חודשים #1486

אני רוצה לצטט דבר נפלא שראיתי בספר הקדוש בית אהרן, להרה"ק מקארלין זצ"ל

צריך כל אחד לעבוד את הש"י ואפי' פחות שבפחותים אינו רשאי לומר ח"ו נואש . רק ישבר לבו ויתחיל לילך ביראת י"י כל היום לפי כחו ומוחו וערכו . כמו שאנו אומרים בכל יום שתרגילנו בתורתך לשון רג"ל . ואחר כך ודבקנו במצותיך . ובוודאי יפתחו לו אח"כ כפתחו של אולם . וילך ממדריגה למדריגה . וזהו שערים הרבה נפתחו לו . ובכל יום ויום יהי' בעיניך כחדשים . ואיך יכול לקבוע זאת בלבו כבר אמרנו שיכול ללמוד זאת בק"ו מיצה"ר גופא שהוא מסית את האדם היום עשה כך וד"ל . והוא שומע לו . ובוודאי לאחר שמילא תאוותו תאות עוה"ז נמאס אצלו הדבר . עכ"ז מסית אותו היצה"ר למחר עוד הפעם לדבר הרע הזה עצמו ממש ומחדש אליו התאווה רח"ל כמקדם . מעתה ק"ו בן בנו של ק"ו התורה הק' ומצותי' הק' שהם חיות כל העולמות וחיות כל אדם אינו דין שיהיו בעיניו כל יום כחדשים . וגם אין ספק אשר בכל יום באים חיות ואורות חדשים שלא היו בעולם עד זה היום כי אם היה אותו האור עצמו שהיה אתמול הי' די באתמול . רק באמת שולח הקב"ה בכל יום אורות חדשים לכל העולם . המחדש בטובו בכל יום תמיד מעשה בראשית.

אני מקוה שזה יביא לחיזוק לאי מי, והיה זה שכרי.
במאבק, כולם חוטפים מכות, העיקר -- שאת הסטירה האחרונה, אני אתן!

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 4 חודשים #1489

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
חשבתי להוסיף על דבריך שמרומז בדברים אלו שהבאת לעיל את מה שרבים כתבו - שצריך להסתכל על העבודה היומית - היום לא אעשה את המעשה הזה - וכך כל יום ויום בפני עצמו - ראיתי גם במייל החיזוק האנגלי לפני כמה ימים שיש שם אחד שהוא טהור כבר 20 שנה והוא עבד בצורה זו ועדיין עובד בצורה זו כל הזמן שהוא אומר לעצמו רק להיום אנצור את מעשי.

ניתן להוסיף על זה את מאמרו של הרה"ק הנ"ל:

[color=red][b]שמחה אינה מצוה - אך מה ששמחה יכול לעשות אף מצוה אינה יכולה לעשות
עצבות אינה עבירה - אך מה שעצבות יכולה לעשות אף עבירה אינה יכולה.
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן