ברוכים הבאים, אורח

האם מישהו נמצא שם?
(0 צופה) 

נושא: האם מישהו נמצא שם? 15140 צפיות

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1127

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
תבקש מהם שיפתחו, אני ביקשתי וענו לי שאכן נכון האתר הוא ההפך ממה שהם צריכים לחסום

נכון מה שתכבת אבל איך יתכן שיתהלך ילד בגיל כה צעיר עם חברים שכל מילה שניה שלהם זה דברים שליליים?

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1137

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
איך היו החגיגות?

ברכות לרוב

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1138

• סבבה
  • דירוג זהב
מזל"ט אולי יחוס
לראות שיש כאלה שמצליחים לשמור נותן כח להמשיך
בהצלחה בהמשך אח שלי גם אחרי ה90 יש עדיין יצר בכל החיים
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1141

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
תודה על הברכות!
החגיגות היו נחמדות מאוד, ואני חייב לומר שיש סוג של שיחרור. אני מרגיש יותר מוגן. [יכול להיות שזה סתם פסיכולוגי, אבל כך אני חש]
בכל מקרה, סבבה, אתה צודק, היצר איתנו כל זמן שאנו חיים!!!!
כפי שהביא לנו משה מנסה את הוידאו, ושם הרב טרווסקי קרא על אחד שהפסיק לשנה, וחזר לזה.... :'(
בכל מקרה, אני החלטתי, שאני חייב לקנות לעצמי מתנה לרגל המאורע, על מנת לחזק את עצמי, ולתת לי כח להמשיך.

אגב, משה, אי מיילי החיזוק יהיו מעתה בעברית?!

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1142

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
אגב, אספר לכם משהו, שנראה לי שלא סיפרתי בפורום העברי עדיין.

לפני כשש שנים השתתפתי ב -OA וכך הרזתי כ - 25 ק"ג.
ב"ה אני שומר על ירידה זו, במשך כל הזמן הזה.
הדבר הזה נתן לי להבין שכן, השינוי אפשרי! ניתן לשנות דברים בעצמינו, גם אם כרגע זה נראה בלתי אפשרי.
באוכל, אין לי נפילות, [כן, גם שם היה מושג של נפילות] אז אני מתפלל לה', שכך יקרה גם בקשר ליצר הזה.

אבל כפי שכתבתי, לדעתי, לא מספיק רק הסור מרע, חייבים למלאות את החלל שההמנעות מותירה מהמעשים ההתמכרותיים , בתוכן חיובי, כל אחד על פי המתאים לו.

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1143

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
נכון מאוד מה שאמרת

בדרך אגב - בפורום האנגלי הם דייוחו לפעמים, שהיו אנשים שנפלו אחרי ה90 בגלל שנרדמו בשמירה,
איך אומר החובות הלבבות שהיה איזה פלוגה שחזרה ממלחמה, אמר להם החכם "שבתם ממלחמה קטנה, אך עכשיו חזרתם למלחמה גדולה" שם הוא מתכוין שהמלמחה בגשמיות נקראת מלחמה קטנה לעומת המלחמה עם היצה"ר שהיא מלחמה גדולה, אני לוקח את המשל הזה כלפינו שגם אם שבנו מהטבלה של ה90 עכשיו אסור לירדם בשמירה, יש לנו את הטבלה של קיר הכבוד.

בכל אופן אנו שמחים איתך מאוד.

לגבי המיילים - אני חושב שעדיין לא כי אין מי שיתרגם, לי זה לוקח הרבה שמן לתרגם ואין לי את הזמן הזה, אני בנתיים מנסה לתרגם כמה מאמרים מהאתר שלהם וכו', אדרבה אם תוכל לפשול שרוולים ולתרגם יהיה גם למנויים בעברית מיילי חיזוק.

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1172

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

שלום עליכם!
לצערי, לפחות כרגע זמני לא בידי, בקשר לתרגום.
אם אני לא מצליח להכנס לפורם זה רק בגלל לחץ של זמן, לא בגלל חוסר אכפתיות ...

מנסים להתחזק....גם אחרי 90 יום יש יצר.....אבל ה' עוזר .

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1179

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
עד עכשיו לא הצלחתי ליכנס - לפורום הזה.
ח"ו לא אמרתי שאתה מזלזל, אלא בעז"ה כשיהיה לך יותר זמן.

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1187

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
היום היה יום קשה מבחינתי.

היום הרגשתי שתאותי מתגברת, ואילולי הנדר שנדרתי- מן הסתם לא הייתי מתגבר! בראש שלי עברה המחשבה, להפסיק לנדור - ואז לבצע את זממי, ואז העלתי במוחי את הרגעים הנעימים של החטא, ורציתי להיות שם.....אפי' פה ושם נכשלתי בשמירת העינים, דבר שבתקופה האחרונה בקושי הייתי צריך להשקיע מאמץ כדי להמנע ממנו. אח"כ דמיינתי את עצמי, שניה אחרי החטא, את התחושה של הפיספוס, של הריקנות, של מה זה מועיל בכלל?!
אינני יודע בוודאות, אבל אני מרגיש שה' נתן לי יותר כח.
אחד מהדברים שהתבוננתי בהם לאחרונה הוא שעזבתי את ה'! אני לא מתכוון חלילה שלא קיימתי את מצוותיו, או שהפסקתי להאמין בו, אלא שהוא לא מלווה אותי יום יום בהתמודדות שלי. אני חי ב"כוחי ועוצם ידי עשה לי את החיל הזה!" וזה לא טוב, כי כאשר נגמר הכח [והוא אכן נגמר לפעמים] אי אפשר להלחם יותר! כן, פשוט אי אפשר!!

אין לי תשובות לכל השאלות, ואני לא יודע כמה זמן אוכל עוד להתגבר, אך אני יודע שאני מנסה ומתפלל מכל ליבי שה' יעזור לי במלחמתי!
אני שואב עידוד מכולם כאן, כאשר אני רואה שהחברה פה נלחמים , ולא מוותרים, גם אם נכשלים.

אני מנסה לשנן לעצמי, את מה שאני אומר לאחרים, לחשוב במונחים של יום יום של לחימה. לא לחשוב במושגים של תקופת חיים שלמה, כי זה גם מיאש, ויותר מכך זה לא נכון. כל מאמץ של אדם אל הקדושה, הכל נחשב הכל נרשם. הקב"ה יודע את יצרינו "כי אתה יודע את יצרם, כי הם בשר ודם!", ודווקא משום כך עלינו להעריך כל מאמץ להתקרב אליו.
בעזרת ה' , נעשה ונצליח! תודה לכם חברי!

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1188

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
זהו הודעה הצריכה לימוד לכולנו.
אני התרגשתי כשראיתי את ההודעה.
אני לא פוסק - אבל לדעתי ההודעה הזו יכולה להיות במקום הלימוד המוסר היומי, איזה עומק טעון בהודעה הזאת, יהודי שנלחם על..... על מה הוא נלחם, לא על דברים גשמיים, לא על ממון, עלא דברים גשמיים אחרים, אלא על רוחניות, הוא רוצה להתקרב יותר ויותר אל ה', באיזה עולם אנחנו נמצאים.
יהי רצון מלפני הקב"ה שתוכל להתתקדם יותר ויותר, ואנחנו נשאב חיזוק מדבריך ום אנחנו נתקדם בכוחותינו ובעזרת הקב"ה שהוא הכל יכול.

"חזק חזק ונתחזק"  -  ככה אמרנו השבוע בשב"ק
אל תיפול
משה

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1210

• Migdalor
  • דירוג זהב
  • U can't have a light without a dark to stick it in
אני מצטרף אליך משה. הודעה באמת מרגשת.

וכן אתה צודק אולי-יחוס (שם מעניין דרך אגב.... :)
דווקא בשבוע האחרון יצא לי פעמים לחוש את תחושת חוסר האונים מול התאוות והיצר הרע החזק הזה, ולראות ולהרגיש איך ה' ככה מדריך אותי ועוזר לי, למרות שאני בעצמי לא ראוי לזה. איך שאני לא הייתי צריך לעשות כלום, כלום, ולהשאיר את השאר לרבון העולמים. והוא באמת עשה את שלו. אחרי שכמעט מעדתי ונפלתי, פשוט הסחתי את דעתי והתאווה נעלמה. ב''ה.

החתימה שלי, מקורה בפורום האנגלי, והיא עוזרת לי רבות:

אין לך כח? אתה לא צריך כח! לה' יש כח, אתה צריך את ה'!!
אנחנו כולנו באותה סירה, בדרך אל האור!
אין לך כח? אתה לא צריך כח! לה' יש כח, אתה צריך את ה'!!!

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1211

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
כמה נכון!!
החלטתי [בלנ"ד] שממחר למשך שבוע, כל פעם שאקום מהמטה אומר מיד לאחר מודה אני : " רבש"ע, קח ממני את התאוה הזו להיום!" הוא יכול! פשוט למסור לו את ההתמודדות הזו.

אני מרגיש שיש לי געגוע לתאוה הזו, אך מייד שאני מצייר בנפשי את הרגע שאחרי....אני אומר לעצמי, בשביל מה?! האם זה עוזר לי בחיים? זה מכניס לי משהו טוב לחיים?

בשבוע האחרון התבוננתי, למה אני מתגעגע, והגעתי למסקנה שזה געגוע לריגוש. על אף שבגדול טוב לי בחיים, היצה"ר הזה גורם לריגוש מסויים, שלפחות אצלי בחיים הוא לא נמצא בעוצמות כאלו. אני מתלבט האם צריך למצוא אותו במקומות אחרים, או פשוט להתחיל לחיות חיים נעימים, ללא ריגושים מיוחדים.

יישר כח לכם - ושנתחזק!

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1216

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
נו! אומרים המומחים שלנו לשאלה של 'אולי יחוס'
מידלור תתרגם לבאי הפורום את החתימה שלך

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1233

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
אני בלחץ של זמן גדול בתקופה זו, אני עובר דירה, ועוד מספר שינויים, לכן אני ממעט בכתיבה.
היו לי מספר ניסיונות קשים ביותר, ובעזרת ה', בצורה על טבעית התגברתי עליהם. [כי הייתי ממש קרוב לנפילה]
יש לי גם מספר תובנות מהימים האחרונים, אני מקווה שאוכל לשתף אותכם בהן.
אשמח לשמוע מה קורה איתכם.....משה סבבה אספרינג, וכולם....
כל טוב.

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1239

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
נשמח לשמוע מהתובנות
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן