ברוכים הבאים, אורח

מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה 3282 צפיות

מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90764

לאחר למעלה משנה בתוכנית, אני רוצה לכתוב על הניסים שקורים לי בהחלמה ועל המתנות הנפלאות שאני מקבל מאבא אוהב.
האמת היא שאם אני יתחיל לפרט ישתמע מזה שרק זה בלבד הניסים של ההחלמה, וזה ממש לא כך, וברור שאני ישמיט הרבה מאד מהניסים שקורים לי.
אבל בכל זאת אני ארצה לכתוב על זה באופן כללי.
בהחלמה לימדו אותי שאלוקים אוהב אותי, גם לימדו אותי להאמין שהוא יכול להחזיר אותי לשפיות ולעשות עוד דברים בחיים שלי, עוד לימדו אותי שגם אם אני לא מבין איך הוא יכול לעשות לי כל מיני דברים אני צריך להאמין בו, אני לא צריך לתת לו תוכניות איך לעשות אצלי את הניסים, זה לא קל אבל זו האמונה הנכונה והטובה, עליי לדעת שאני רק עושה את הפעולות שאני צריך לעשות.
מכאן והלאה הכל נתון להחלטתו של אלוקים ואם הוא יחליט שהתוצאה צריכה להגיע זה יקרה גם אם ההגיון אומר שזה לא יקרה.
וזה בעיקר מה שלמדתי, שכאשר אני צריך לעשות פעולה מסויימת אני יעשה אותה גם אם הדבר יכול להרוס לי את כל התוכניות ואת כל מה שאני מצפה ורוצה שיקרה איתי. ולמשל בצעדי 9 למדתי שאני צריך להיות נכון שיזרקו אותי מכל המדרגות כשאני יבא לבצע את הכפרה, אבל למרות זאת אני ילך ויעשה את הכפרה.
כבר תקופה ארוכה מאד שהספונסר והחברים מלמדים אותי להאמין באלוקים שהוא יכול לשלוח אליי את הזיווג שלי גם אם אני לא יודע איך זה יכול להתרחש במציאות, זה היה קשה, אבל האמנתי והתפללתי להאמין ולבטוח בו.
וזה מה שקרה אצלי לאחרונה.
נפגשתי עם בחורה עם האמונה הזו, ולא אמרתי לעצמי שהרי אין סיכוי שהיא תסכים להתחתן איתי אז בשביל מה להתחיל.
וכשהגיע השלב שבו הייתי צריך לספר לה התפללתי הרבה לאלוקים לעשות את הפעולה הנכונה ולהאמין בו שאם זה השידוך שלי זה יקרה גם אם אספר מה שאספר בזהירות הראויה, ואם זה לא השידוך שלי אז זה ירד גם בלי זה. וזה אכן קרה. אני הייתי צריך לעשות את הפעולה שלי, ולמרות שההגיון היה אומר שהתוצאה תהיה שונה, אלוקים החליט אחרת, הוא מנהל את העולם והוא מנהל את השידוך הזה. והתארסנו במזל טוב.
איך זה קרה אין לי מושג ולאף אחד אין מושג. אני רק יודע דבר אחד, אני צריך לעבוד את התוכנית להיות כנה, לשמוע מחבר ותיק מה לעשות, ולהתפלל הרבה לאלוקים שיכוון אותי מה הפעולות שאני צריך לעשות, ומכאן ואילך שום דבר לא קשור אליי.

נראה לי שזה יצא קצת מבולבל, אשמח שתסלחו לי על זה. אבל אני חייב ואני אסיר תודה לאלוקים על הנס הגדול הזה שהוא עשה איתי, שאני עדיין לא מעכל אותו ולא מצליח להבין אותו, אבל אני כן רואה כאן שוב ושוב שהתוכנית עובדת ושאלוקים אוהב והוא יכול לעשות הכל הכל, והעיקר הוא שאני לא צריך לנסות להבין איך הוא יכול לעשות את הכל.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 9 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90768

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
מזל טוב, מזל טוב , מזל טוב
איזה יופי
אוהבים
שתזכה להקים בית נאמן
אמן
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

תגובה: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90773

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חיכיתי לפוסט הזה,
הרבה מזל טוב, אני התרגשתי איתך על הנס שקורה בתכנית, עוד אחד התארס בלי שום פחד מול המחלה, ועם כנות מדבקת, שמח להיות איתך בדרך, ובעז"ה נרקוד בחתונה ביחד.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 9 חודשים על ידי אבי גולן.

תגובה: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90775

• החסוי
  • דירוג זהב
  • התאווה והבריחה השתלטו על חיי. אני רוצה לחיות!
מזל"ט
כל הברכות
-על ידי שאני מתבונן איך אבדה לי השליטה על חיי אני מבין שאני חסר אונים
-אני אלרגי לתאווה. למעשה אני כל כך חלש ושברירי שמבט אחד, מחשבה אחת, יכולים להרוג אותי
-"עבוד את את הצעדים כאילו הכל תלוי בך. התפלל כאילו הכל תלוי באלוהים."

תגובה: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90777

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
האמת שבחיים לא האמנתי - בלי קשר אליך - שיכול לקרות כזה דבר, לפחות לא בציבור שלנו. שאשה תשמע על כזה דבר, ותבין, ותסכים.. ועוד לא דיברנו על האומץ שלך לספר את כל זה ולסכן הכל (ואולי גם יותר מזה...).

אני בטוח שאם הנס הזה קרה זה כאילו בת קול משמים שאומרת לך שזו האישה המיועדת לך מאז שנוצרת. שלא יהיו לך פקפוקים. אשריך!

המון המון מזל טוב והמון שמחה אצלי בלב כשקראתי את זה (טיפש מספיק כדי לא לדבר על זה בטלפון...). כל כך כל כך שימחת אותי! מאחל לך חיים מלאי אושר וזוגיות בריאה וכמובן מפוקחות מכאן ועד מאה ועשרים. 

שבת שלום ומבורך!

תגובה: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90787

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
מזל טוב. שיהיה בניין עדי עד. אשריך זכית להקים ביתך בהחלמה. מתנה שממש לא מובנת מאליה. גם ההתנהלות האחראית שלך. בהתייעצויות. בעמידה על העקרונות. איזה כיף לך שיש לך כזה אבא.  וכשהיסודות של הזוגיות בנויים על כנות ואמון הבית יהיה ב"ה מפואר. שתעשו נחת לבורא. תמיד. בהחלמה. 

חיבוק. 
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90788

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
מרוב התרגשות נעתקו המילים מפי מקלדתי.
המון מזל טוב בכל אופן.

ואהבת חסד- גם אני חשבתי כמוך, אבל מאז שאני בתכנית הספקתי לראות כמה וכמה חברים מתארסים לאחר תקופה יפה של נקיות ועבודת צעדים (ביניהם גם הספונסר הקודם שלי).
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90792

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזל טוב אחי היקר! איזה כיף לשמוע
גם אני כמוך זכיתי להתארס ולהתחתן תו"כ ההחלמה! הנס הוא מדהים וראוי לפרסם אותו, באמת שההחלמה עושה שינויים דרסטיים בחיים של כולנו ובין השאר במובן של מציאת הזיווג
מזל טוב מזל טוב 
ד"א אם תרצה לשמוע יותר, מוזמן לשלוח הודעה...
בהחלמה

תגובה: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90796

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואי, ממש מרגש. 
ואם תרשה לי להוסיף - יותר מאשר מרגש אותי האומץ שבלספר לה, מרגש אותי כל השאר - היכולת שלך להאמין שאתה ראוי, וזכאי, וטוב וחביב ונחמד ונעים בעיני אלוהים, וממילא גם שייתכן הדבר בעיני אדם. 
תודה, שמח בשבילך-בשבילנו.

נתן במתנה 
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

תגובה: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90808

• שטיסל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • חבר ותיק
המון מזל טוב!
מאוד התרגשתי מהאומץ שהיה לך לספר לה, לא מאמין שהייתי מסוגל לזה...

תגובה: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90810

וואו. המון מזל טוב!

נפגש בשמחות...

תגובה: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90817

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
המון מזל טוב,

מתרגש איתך.... זה לא מובן מאליו....

וזוהי הזדמנות לומר לך תודה על ההשקעה וההחלמה שנתת לי בפורום ובקבוצות הטלפוניות...

שנפגש תמיד בשמחות...

ואברך אותך שזה יהיה קשר של קיימא ובנין עדי עד ותזכה לדורות ישרים מבורכים ושתתקדם בהחלמה,
והעיקר שיהיה לך עוד יום אחד ועוד יום נקי

אוהב אותך
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90818

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
וואו. זה ממש מרגש ונותן תקווה.
אם לפני שנה שנתיים חשבנו לעצמנו אין סיכוי שמישהו מאיתנו יתחתן עכשיו זה כבר עוד רגע הצפה..
איזה שמחה.
אני מאחל לעצמי להאמין כמוך באלוהים אוהב כל יכול שהוא יכול ורוצה לעשות גם לי את הנס הזה.
ושוב, מזל טוב!!!

תגובה: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90823

מזל טוב! שתזכה ב"ה להקים בית כשר ונאמן בישראל! בשעה טובה ומוצלחת מאוד!

תגובה: מניסי ההחלמה - להתארס / אמונה ללא הבנה לפני 7 שנים, 9 חודשים #90824

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
המוווווון מזל-טוב אחינו היקר מאד!

שתזכו שתשרה השכינה ביניכם, תמיד.
אמן.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 1.04 שניות

Are you sure?

כן