ברוכים הבאים, אורח

"פגם הברית"
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: "פגם הברית" 1358 צפיות

"פגם הברית" לפני 11 שנים, 10 חודשים #8436

• Samuel
  • חבר חדש
שלום שמי שמואל. ואני רוצה לתת לכם פוש קטן אולי יעזור לכם..
כמה שאתם מתעסקים בזה יותר ויותר כך יהיה לכם יותר ויותר קשה.. מנסיון גם אישי וגםם של סיפורים שמצינו בגמרא לא ארחיב על זה כרגע אבל כמה שבן אדם חושב על להישמר ועל לא ולא ולא כך יהיה לו איפשהו בראשו יהדהד לו ה"כן" ה-"למה לא" וה-"אולי בכל זאת".
זה הוא הסוד שלי סוד ההצלחה שעושה לי את החיים הרבה יותר קלים . אני לא מתחייב שתפסיקו מידית אך אני כן מאמין שתרגישו הקלה כל שהיא (לפחות ברמת המתחים היומיומית שלכם בלי להגביר את ת הפעמים ואף להפחית אותה) שזה יהיה פחות מלחמה אלא יותר רצון שאם בא לי יהיה ואם לא בא לי אז לא- וממשיך הלאה.
במילה 1 סוד הפטנט הוא לא להחשיב, לא לתת במה לדבר הזה אתם קוראים לזה תאווה זה כבר מחשיב אותו יותר אני לא קורה לזה כך - לא כדי לא להחשיב אותו יותר כי אז זה לא היה משנה חח, אלא כי באמת בעניי זה מימד אחר אני רואה את הדברים שונה גם מכם, ככה שאני לא יודע אם מישהו שכן אותו דבר שמציק לו בראש מעייניו שזה אכן יועיל לו.
וכן אם החלטתם לאמץ את הפטנט הזה, אז בטח אתם שואלים גם אני רוצה אבל אני כן מחשיב את זה כדבר ברומו של עולם .. (שזה בעצם מה שגורם לך להתעסק בזה כל היום ובסוף ליפול גם בזה והנפילה בהתאם גם יותר קשה ומרה כי זה דבר אדיר-בעניך-) אז בעצם מה זה אומר אם אתם מרשים לעצמכם לעשות עבירה שהיא כל כך אדירה (לפי טענותכם) .. זה אולי אומר דורשני? ניקח דוגמא:  אומרים לך שאם אתה שוב עושה את זה שורפים את המשפחה שלך (ברמינן) האם היית במצב שאתה נמצא היום? וכי בעניך ציווי אלוקי שכזה לא חשוב לפחות כמשפחתך? . . . אז בעצם איפה זה נופל? וזוהי התשובה: שהנך מתיימר לעשות דברים את מה שאינם. אני לא בא לאמר שעבירה זו לא חמורה, אני בא לאמר שקוראים עוד מיליוני דברים כרגע בעולמות העליונים בעולמות השדים ובעולמינו עם רוחות אולי אפילו כרגע בחדר שלך וזה אפילו לא מזיז לך... אתה יודע למה? כי זה לא אמור כי מה לך ולזה..וכי אתה יודע מה עבירה חמורה ומה לא את זה תשאיר לאלוהים!או לפחות לגיל ה-40, וכי אתה מקיים את כל התור כולה את דיני שבת - אלא מה אתה לא אמור אתה עולה בסולם ואין בזה שום רע ושום עוול תהיה כנה עם עצמך ועם בוראך!. כך גם הוא הדבר עם פגם הברית הכה ידוע, לא פלא שכולם נפולים בזה כי זה פשוט טבעי- וכי היית רוצה לריב בכח נגד הטבע שלך? לעשות לעצמך רע וכי אתה עובר על ונשמרתם מאוד לנפשותכם- דהוריתא שיותר חשוב מעבירה זו שהיא רק רמז מהתורה- אלא מה אתה רוצה לשפר את עצמך את המידות שלך וזוהי 1 המידות אכן, אז אתה צריך ללמוד להבין את גופך לא ללכת נגדו ככה הוא רק יתמרד לך, אתה צריך להבין אותו שזהו חלק ממך שעושים עם זה ילדים להבין מה סוד החרמנות שכל כך עושה לך את זה כולה יופי כולה משהו רגעי שנכון נחמד אבל בא לא ניסחף.. ואתה צריך אחר כך להמשיך בחייך- כן הסוד הוא פרופורציות! התיימרתם לקחת דבר שאתם באמת לא מרגישים כדבר כה רם וכה קריטי ואתם מנסים בכח לעשות אותו כך בעוד שהוא לא- אתם מרמים את עצמכם! "מתימרים לקפוץ בסולם והסולם נעלם מעניכם".... תבינו את עצמכם את גופכם את נשמתכם תעשו תשתדלו תשאירו פרופורציות לא להיכנס לאקסטזות ולא להוציא מפרופורציות ברגע שלא תתביש בפני בוראיך להיות כנה לגמרי מולו ולאמר לעצמך : אז מה אם אני יעשה זאת אז מה... הכל בסדר העולם לא יחרב ונמשיך לחיות גם אחר כך - וזה דבר טבעי שהגוף שלי מבקש וזה לא אומר שאני אמור להקשיב לגוף, אבל חביבי לאן ברחת? ברגע שכך תנהג אתה תראה שכל המסע הכבד שאתה הבאת על עצמך יוקל ויהיה לך הרבה יותר קל ונעים להמשיך בחייך כי סוף סוף תהיה כנה עם עצמך עם גופך וגופך ישלם לך על כך ויהיה לך הרבה יותר קל לעבור הלאה. ואם אתה שואל איך אתה מגיע לפרופורציה? התשובה היא איזון. כמה שתהיה יותר מאוזן כך תדע בדיוק מה עליך לעשות בכל זמן נתון . איך מגיעים לאיזון? על ידי חינוך לאיזון.. כמו ש2 אנשים מקימים משפחה ועושים הכל כדי שהיא תהיה מאוזנת מקצה לקצה כך גם אתה עם חייך. התלבטתי אם לרשום את זה אבל הגעתי לזה ביגע ומאת אלוקי, אני לא מנסה לשכנע אף 1 יש בטוח עוד דרכים! תאמינו לי שלא היה לי כיף לרשום את כל זה לקח לי הרבה זמן ואני לא מרוויח מזה כלום. אמרתי לעזור ראיתי שיש פה מקרים לא פשוטים. תזכור זה בסדר ליפול! אם אתה היום בין 15 ותיפול כי זה יהיה חזק ממך , בגיל 20 בערך זה כבר יהיה מאחוריך כי נתת לזה ללכת כי היית כנה עם עצמך וכי תגיע למסקנות הנכונות..עם הזמן.(הנה עובדא אתם רואים אף 1 מכם לא מצליח כולם שמרתי 3 ימים ושוב נופל 4 ושוב וככה זה יכול להימשך עוד שנה שנתיים הילד כל 3 ימים יכנס לפורום ויבלבל תה מח שאין יאוש וכו וכו..לא זו הדרך-זה לופ!) לא כן אם תחחבט בזה - שעדין תיפול ועדין ילווה אותך כנראה עד סוף חייך - והיאוש שיווצר לך מזה רק יעמיק את הבור .נכון האדם צריך להתחבט לא אמרתי "שאנטי" אבל בדבר הנכון! לא בפעולה אלא בגורם לה שיתחבט עם הכנות שלו עד שיגיע למסכנות-מותר לו לחקור מה יש בזה שכל כך עושה לו את זה עד שיבין שאין כל כך הרבה...-פתאום הוא יראה את הדברים בצורה אחרת- אפילו כשיראה אישה יראה קודם כל אותה כבן אדם עם אישיות . זה נטו עבודה על המידות זה לדעתי מה שמשפיע על הפעולות שלנו -בעצם מה המניעים שלנו. קרה לי בחיים אולי פעמיים שלוש קרי ולפני הרבה שנים (ואני בשנות ה-20 לחיי) ואני ממש לא מאונן כל יום אלא רק לעתים, ופעם גם לי היה נורא קשה הייתי במצב שלכם ואף יותר והבנתי שאין טעם לבכות לאלוקים לפני שאתה עשית עם עצמך חשבון נפש על החיים שלך!כי הוא פשוט לא עונה .תעשה קודם והוא כבר יאסוף אותך משם. תזכור- איזון ופרופורציות! ולהמשיך בחיים החיים הם לא רק "פגם הברית"

בעניין: "פגם הברית" לפני 11 שנים, 10 חודשים #8438

נכון שמומלץ לעזוב את זה, לשכוח מזה ולעסוק בדברים חיוביים. העיסוק ב"פגם הברית" הוא גורם לנפילות. לאחר מעשה - שכח, תעשה משהו חיובי, זה בדיוק מה שיגרום להחלשות התאוה.
אין מחשבת עריות מתגברת אלא בלב פנוי מן החכמה, גם ובמיוחד אם הוא מלא במחשבות על ענייני פגם הברית.

בעניין: "פגם הברית" לפני 11 שנים, 10 חודשים #8440

בס״ד

אני מציע לך לקרוא עוד באתר.
ואז תראה שפגם הברית הוא לא העניין של האתר, העניין הוא התאווה עצמה.
החברים בפורום הזה הם אנשים שגילו שאפילו הסתכלות קטנה הורסת להם את האיזון.
אז לא לכולם זה ככה, אבל יש כאלה שכבר ניסו הכל ולא הגיעו לחצי מהצלחה כמו שלך.

אם יש לך שאלה למה אני מתכוון כשאני אומר הכל, אז תוכל לשאול, אבל אני באמת מתכוון הכל.
אבא שבשמיים!!! אני באמת באמת רוצה להצליח, תעזור לי!!!

תגובה: בעניין: "פגם הברית" לפני 2 שנים, 10 חודשים #136620

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

לי יש בעיה, יום אני מכור ומבין שמה שעובר עלי זה לא בדיוק פגם הברית של אדם רגיל, והיום אני מרגיש פוגם בברית והלכתי לטבול ולהגיד תיקון הכללי ואז שוב אני נופל כמו פעם לפני התוכנית...

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 10 חודשים על ידי דייב 2.

תגובה: "פגם הברית" לפני 2 שנים, 10 חודשים #136642

• טורו
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר קבוע

אני בעצמי  הייתי מאוד חרד לגבי עוון זרע לבטלה והחלטתי שאני מפסיק להתייחס לזה זה לא פקטור בעיני ואני לא מאמין שה' ישפוט אותי על התמכרות (ותביאו לי איזה מקורות שתביאו זאת אמנותי).

מאז ששינתי גישה גיליתי שהעוון הזה הוא אומנם ממשיך להיות נזק פסיכולגי נפשי פיזי לעצמי אבל הוא רק נזק ולא נזק לפרנסה למזל ויתרון לשדים ורוחות שרודפים אותי.

בהצלחה לכולנו.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 10 חודשים על ידי טורו.

תגובה: "פגם הברית" לפני 2 שנים, 10 חודשים #136654

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • דירוג פלטיניום
טורו כתב on 28 מאי 2021 08:23:

אני בעצמי  הייתי מאוד חרד לגבי עוון זרע לבטלה והחלטתי שאני מפסיק להתייחס לזה זה לא פקטור בעיני ואני לא מאמין שה' ישפוט אותי על התמכרות (ותביאו לי איזה מקורות שתביאו זאת אמנותי).

מאז ששינתי גישה גיליתי שהעוון הזה הוא אומנם ממשיך להיות נזק פסיכולגי נפשי פיזי לעצמי אבל הוא רק נזק ולא נזק לפרנסה למזל ויתרון לשדים ורוחות שרודפים אותי.

בהצלחה לכולנו.

התחברתי מאוד....
זה יותר מנכון.. 
פחד מפני הבאות זה שיטה שאל עובדת... 
נדמיין את ה' אומר לנו אני לא רוצה שתוציאו זרע,... והיה וקרה שנפלת אין שום עונש... 
כאן המקום של המבחן האם אני עושה את זה מתוך אינטרס ט אייש של פחד מעונש.. וודאי שלא!! 
זה בא ממקום פנימי יותר של רצון להתחבר לה' להתחבר לחיים לצאת מדפוסי ההתנהגות שלנו.. 

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן