ברוכים הבאים, אורח

צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה?
(0 צופה) 

נושא: צופים בפורנו ביום כיפור בשבת ליד בני משפחה? 5072 צפיות

יצאתי לחופשי לאחר 25 שנה לפני 8 שנים, 3 חודשים #81251

זה התחיל בגיל 13 החלקתי לבור ההתמכרויות לצפיה בפורנו לאוננות אין סופית
שבתות חגים תחילת שבוע סוף שבוע בוקר צהריים ערב הכל נע סביבי גירויים בלתי פוסקים
כלפי חוץ אני משחק אותה נורמטיבי מקובל בחברה מוקף חברים חוש הומר מצליחן
ובפנים נכנע ליצרים האפלים צופה בתכנים לא נאותים ולפעמים גם סדיסטיים
קשה לי להסתכל בראי קשה לי להתפלל
מבלי שתמונות אפלות ירצדו מול עיני

גיל 15 16 17 18 19 מגיע השידוך כמובן בחורה טובה ירושלים
אין לה צל של מושג מי הבחור הנחמד שיושב מולה

היא שומעת את כל השבחים משפחה טובה בחור למדן ירא שמיים
ובפנים הכל רקוב הכל מלוכלך אין ערכים נשלט בידי מנועי החיפוש של גוגל

לא שבע לעולם כל הזמן נופל ונופל ונופל
אין את מי לשתף אין למי לספר יום רודף יום שנה רודפת שנה ואין קצה חוט לצאת החוצה מהמבוך
אי אפשר לספור את כמויות הנפילות את כמויות היאוש את התסכול

בחדר השינה המקום הכי מקודש לזוג לאחר שבת הזוג נרדמת מחזיקים את הפלאפון כאשר גב הפלאפון מולה כדי שחלילה לא תראה מה בעלה הנחמד המכובד הנחשב בחברה לאיש חשוב עושה שם במחשכים

שוב ושוב לחיצה על עוד מקש ועוד סרטון ועוד קטגוריה ומינון יותר גבוה השעה 2 בלילה כבר 3 כבר 4
אבל התאווה היצר הגירוי עוד לא עייף עד שלא יקבל את מנת הסם שלו הוא לא מסכים שאני ילך לישון

מגיעה השבת מתלבשים מלבושים יפים שמים את המסכה על הפנים והולכים לבית כנסת ובפנים הכל שורף הכל צורב איך הגעתי לאן שהגעתי ? איך אני יוצא מהבור ?
האם גם בגיל 80 נגזר עלי לחטוא כל היום האם יש דרך לצאת מכאן ?
ומתפלל וזועק ומתחנן אנא תוציא אותי אנא הצילו אבא אני לא רוצה ליפול ותוך כדי התפילה והזעקה הלב אומר שטויות
גם אתמול גם שלשום גם שבוע שעבר גם יום כיפור האחרון הבטחת ואמרת והנה תראה איפה אתה עזוב אתה אבוד

וחוץ מזה הקול הפנימי מסביר לי אתה לא אשם זה בגלל ש....... ובגלל שההוא עשה לך ......... וזה בגלל הזמינות של האינטרנט ואי אפשר בכלל לצאת מזה וכולם מסתכלים זה נורמה המצפון שלך מידי רגיש עזוב אותך זה הגורל שלך ותתחיל להתרגל ובכלל אתה עושה הרבה דברים טובים שהם מנקים את הנפילות והחטאים

וממילא אתה כבר שרוף למעלה בשמיים ובכלל אין על זה תשובה ומחילה וראית מה כתוב בספרים שופך דמים שכמוך מלאכי החבלה יעשו ממך קרטוצ'קס בגיני גיהנום חכה חכה יקרוע אותך לגזרים אלפי מלאכי החבלה שבראת במעשיך הקלוקלים
עזוב אתה מכור ומי שמכור הוא מכור לתמיד אנשים תמיד נופלים אז אין לך בכלל מה להתחיל

ושוב ושוב ועוד סרטון ועוד אתר באנגלית בעברית המוח כואב העיניים שורפות היידים כבר כואבות כל הגוף מבקש מנוחה די תעצור ואני ממשיך בחושך לחטוא

וחושב על ילדי המתוקים הנמים את שינת הלילה שלהם איזה אבא יש להם חסר חוט שידרה אפס מאופס
רק תאוות וחטאים רק רע כל היום בלי מעצורים בלי ברקסים מדרדר ומדרדר
כל יום לתהום עוד יותר עמוק ועוד יותר שפל

עד מתי עד מתי טעטע אבא שבשמיים רחם עלי ועל נשמתי תוציא אותי משאול תחתיות
אני לא מסוגל יותר הנשמה שלי שרופה הנשמה שלי נתפסה בידי החיצונים
אבא אין לי חיים משלי כוחות האופל השתלטו על המוח שלי על הגוף שלי על הנשמה שלי
רחם על עבדך בן אמתך ותן לי חבל הצלה לצאת החוצה מהבור ולהימלט משובי לנצח נצחים

לאחר 25
שנה אלוקים האיר לי בפרוז'קטור ענק
שביל רחב שביל מהיר השביל שהוצא אותי מהבור לנצח נצחים
השביל שביטל לי את התענוג מהחטא
בדרך החדשה צפיה בפורנו אוננות זה כבר לא כיף
זה סבל זה דוחה זה מגעיל זה לא משהו שכיף אבל אסור
אלא זה משהו שבכלל לא כיף
ולכן אין לי בכלל חשק לצפות

במאמר הבא אני ירחיב על השביל המיוחד על הדרך הנפלאה שעשית מאז יציאתי לחופשי
ואני בטוח שעוד ועוד מכורים כאשר יגלו את השביל ויבינו את הדרך יצטרפו למעגל החדש
של השולטים ויצאו ממעגל הנשלטים

בהצלחה ענקית חברי הפורום הנכבד

תגובה: יצאתי לחופשי לאחר 25 שנה לפני 8 שנים, 3 חודשים #81256

הסיפור שלך נורא עצוב.
אני שמח לישמוע שאתה יצאת מזה.
קשה להאמין שקיים מה שאתה אומר, "גועל מפורנו".
הלואי, אני מת לישמוע !!

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

לשלוט בפיתוים לנצח האם זה אפשרי? לפני 8 שנים, 3 חודשים #81259

בשם השם נעשה ונצליח

המוח שלנו הוא המפקד העליון של הגוף שלנו הוא נותן את הפקודות לאיברים שלנו
מה לעשות איך לעשות
מתי לעשות כמה לעשות
והמוח המסתורי הזה הוא מאוד גמיש וניתן לתכנת אותו מחדש לגמרי בכל רגע ורגע ניתן לאלף אותו לצרוב לו נתונים חדשים

גם אם הנתונים החדשים שאנחנו מבקשים לצרוב על המוח שלנו הם נתונים לא נכונים
גם אם זה נגד ההיגיון הבריא
המוח פעמים רבות סופג לתוכו נתונים מטורפים
ולעיתים כל ימי חיי האדם הנתונים השקריים
והבלתי הגיוניים הם אלה שמנחים
ומדריכים אותנו כל ימי חיינו

חזקה על תעמולה שאינה חוזרת ריקם אמר הרבי מליובאוויטש זאת אומרת כל תעמולה ללא יוצאת מן הכלל אם חוזרים עליה פעמים רבות
יש לה קליינטים יש מי שישתכנע
ויקנה את חומר התעמולה

אם אחרים יכולים לתכנת אותנו בוודאי שאנו עצמינו גם יכולים למחוק או לצרוב נתונים על המוח הפרטי שלנו

הרי כמעט כל הנתונים שצרובים על המוח שלנו
זה לא נתונים שאנחנו צרבנו
הנתונים שצרובים לנו על המוח
הנתונים שגורמים לנו לעשות או לא לעשות דברים מסויימים

אלו לא נתונים שאנחנו בעצמינו צרבנו
זה נתונים שההורים שלנו המחנכים החברים פרסומות ספרים חוויות ילדות צרבו וחרטו במוחנו

בשניה אחת אנחנו יכולים לספר למוח שלנו על הרגלים ומעשים שאנחנו עושים כבר שנים רבות ואנחנו לא מצליחים להיגמל מהם
למרות שאנחנו מאוד רוצים ומבינים שזה לא עושה לנו טוב
והסיפור החדש הוא שאנו נספר למוח שלנו שמעשים אלו הורסים ופוגעים בנו
ואנחנו מהיום והלאה לא רוצים להינות מהם אלא להיפך אנחנו נסבול אם נעשה מעשים אלו שוב

המוח מטבעו קונה סיפורים ולכן הוא יקנה את הסיפור החדש אם נספר לו את זה באופן הנכון

ומכאן ולהבא לא יוביל אותנו לעשות את המעשים והפעולות שנהפכים מהיום והלאה לשליליים עבורנו

איך הצליח היטלר ימח שמו וזכרו הצליח לשכנע עם שלם אנשים אינטלגנטיים הורים לילדים להפך לחיות אדם שרוצחים נשים תינוקות זקנים צעירים בשם טוהר הגזע ולהיות שלמים עם מעשיהם וללכת לישון בלילה עם מצפון נקי ?

איך הצליח בן לאדן לשכנע בחורים צעירים לחטוף מטוסים ולהתפוצץ יחד עם מאות אנשים חפים מפשע לתוך בניני התאומים ולהרוג אלפי אנשים במחי יד ?

והיום אנחנו עדים לקבוצה מטורפת דעאש שמתכנתת ילדים קטנים לערוף ראשים ולחייך
ולהאמין שהם עושים את הדבר הנכון

אפשר גם ללמד את המוח שלנו לעשות או לרצות דברים שהם היפך ההיגיון ממש והמוח שלנו יקנה את הדברים שלימדנו אותו ומכאן ולהבא יתנהג לפי הדרך החדשה שלימדנו אותו

נקח לדוגמא אדם קיצוני מזוכיסט?
מזוכיסט הוא אדם הנהנה מסבל ומכאב שאחרים גורמים לו וכן הוא נהנה מסבל שהוא בעצמו גורם לעצמו

זה נראה לכם שפוי שאדם נהנה מעינוי שמענים אותו הרי זה נגד כל היגיון בריא מה קורה כאן?
אפשר להנות מסבל מכאב?

כיצד תסבירו אדם שכל חייו אכל בשר ולאחר ההרצאה ששמע על התעללויות בבעלי חיים או על נזקים בריאותיים הנגרמים למי שאוכל בשר מקבל החלטה ונהפך לצמחוני שלא אוכל בשר כל ימי חייו

ומעבר לכך יחד איתו הרי ישבו עוד מאות אנשים והם לא קבלו את ההחלטה המחייבת אותם מדוע?
הם הרי גם שמעו את אותה הרצאה

או אדם שיושב בהרצאה של רב ולאחר מכן מקבל החלטה שהוא הולך לשנות את כל חייו מן הקצה לקצה ב360 מעלות

המסקנא
כאשר אדם משתכנע זאת אומרת שהמוח שלו משתכנע במשהו ולא משנה במה
הרי שמכאן והלאה הוא יעשה הכל במידת היכולת שלו לפי מה שהמוח הבין וקיבל שזאת האמת

אם בדברים הזויים קיצונים ולא הגיוניים כמו רצח אחרים כמו לשנות את כל ההרגלים הישנים
על אחת כמה וכמה בדברים שכלפי חוץ וכלפי החוויה שלנו הם כאילו עושים לנו הנאה וכיף אבל בתוך תוכנו אנחנו מרגישים וחווים כאב וסבל מיד אחר כך

אין דבר כזה שנקרא הנאה במציאות הנאה זה פרשנות שלנו וכן סבל זה לא מציאות אלא הפרשנות שלנו עיין ערך מזוכיסט הנהנה מסבל

אנשים אוהבים מוסיקה קלאסית אחרים לא סובלים את המוסיקה הזאת

ילדים אוהבים לקרוא וקשה לנתק אותם מהספר בשביל לאכול ילדים אחרים לא אוהבים לקרוא

אנשים שנכנסים להתמודד בזירת איגרוף לא חשים כאב כאשר הם חוטפים אגרוף הם נמצאים בכותרת שיתפרסם מחר בעיתון על הניצחון שלו בתמונה שתתפרס על העמוד הראשון מחר בבוקר

היוצא מתוך דברינו אם אנחנו נקרא למוח שלנו לפגישה בארבע עיניים ונסביר לו שההרגלים הישנים הורסים ופוגעים בנו וזה מגעיל וזה דוחה וזה עושה לנו הרגשה רעה

ואנחנו מהיום והלאה לא רוצים להינות מהם אלא להיפך אנחנו נסבול אם נעשה את זה
ונקשר מידה גדושה של סבל וכאב בחילה וגועל נפש ריי מסריח להתנהלות הישנה

המוח יקנה את הסיפור החדש ומאותו רגע הוא יתן הוראה חדשה לאיברים שלא לרצות ולא לחשוק לעשות מעשים המנוגדים לנתונים החדשים שצרבנו עליו זה עתה

בהצלחה לכל חברי הפורום

תגובה: יצאתי לחופשי לאחר 25 שנה לפני 8 שנים, 3 חודשים #81266

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
ברוך הבא, אני לא מזלזל בשום דבר מה שעזר לך, אבל יש חברים שהיו אצל מטפלים והם ניסו לעשות להם איפונזה כמה הדבר הזה מגעיל ואם כל זה הם המשיכו להשתמש.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יצאתי לחופשי לאחר 25 שנה לפני 8 שנים, 3 חודשים #81267

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
מצטרף לדברי אבי גולן. וכמובא בספר "סוד הכניעה":

סוד הכניעה כתב:
חבר אחר סיפר שהוא שמע מחבר OA (אכלנים אנונימיים) שפעם הוא עבר תהליך כזה, כאשר הלך למהפנט שהכניס לו לראש שכל המאכלים המשמינים הם בטעם וריח של חתולים מסריחים. הוא סיפר שכאשר הוא פתח את המקרר הוא כמעט הקיא כי היו שם חתולים מסריחים. "ומה אתם חושבים", אמר החבר "אכלתי חתולים מסריחים!".

מסתבר שהצורך של המכור הוא לא בגלל שפורנו זה מגניב אלא צורך פנימי הרבה יותר, וגם אם אשתכנע לגמרי שאישה היא חמת מלא צואה או שהיא חתולים מסריחים או מה שזה לא יהיה - אמשיך לצרוך את התאווה, כל זמן שלא אטפל בבבסיס של ההתמכרות, ולא משנה כמה זה יגעיל אותי וכמה אני יודע שזה רע ואסור וכמה אני מבין שזה רק יהרוס לי את החיים ואצטער על זה אחר כך. אין לי ברירה, אני חייב ליפול.

הרב ד"ר אברהם טווערסקי בספרו המצויין Addictive Thinking מספר משהו מעניין על הענין הזה בדיוק. היה לו סטודנט שהתעניין בהיפנוזה והוא היפנט אותו הרבה פעמים בקשר עם כך. פעם הוא אמר לו שכאשר יוציא אותו מההפנוט הוא צריך לשים את הכיסא במרכז השולחן סביבו הם יושבים, אבל הוא לא יזכור את ההוראה הזאת. כאשר הוא יצא מההפנוט הוא החל לנוע באי נוחות בכסאו. הד"ר שאל למה הוא לא מרגיש בנוח, והוא אמר שעוברת עליו הרגשה מאוד מוזרה: אין לו מושג למה, אבל הוא מרגיש צורך להניח את הכיסא על השולחן שלהם...

"האם יכול להיות שאמרת לי לעשות זאת?", שאל הסטודנט, והד"ר השיב בחיוב. "אם כן, מדוע אינני זוכר זאת?", ועל כך השיב: מפני שאמרתי לך לשכוח. "אם כן, האם אני יכול לא להניח את הכיסא?" - הד"ר השיב בחיוב. הסטודנט יצא מהחדר וכעבור מספר דקות חזר במהירות, הרים בתנופה את הכיסא והניח אותו על השולחן תוך שהוא מפטיר מספר מילים בכעס לעבר הד"ר.

זאת דוגמא קלאסית למה שקורה בראש של המכור. יש לי צורך פנימי עז לעשות פעולה מסויימת, אבל אני יודע שהיא לא הגיונית ולכן מנסה להימנע מכך בעזרת כח הרצון. הבעיה היא שהדרך היחידה שלי להפסיק את תחושת האי נוחות הפנימית היא לעשות את הפעולה הזאת וכך לזכות לקצת שקט - אז בסוף אני עושה את זה (נופל) וכמובן מרגיש נורא. אני בטוח שלעולם לא אחזור על הפעולה הזאת, אבל הבעירה הפנימית מתחילה מיד מחדש והיא מובילה אותי שוב לנקודת הרתיחה, שבה שוב לא תהיה לי ברירה אלא ליפול כדי לשחרר את הלחץ.

זהו על רגל אחת מהותה של ההתמכרות. לא יעזור לי להבין שאישה היא חמת מלא צואה (או חתולים מסריחים או כל דבר אחר), אני חייב לטפל בבסיס ובשורש הדברים.
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: יצאתי לחופשי לאחר 25 שנה לפני 8 שנים, 3 חודשים #81273

לילה טוב אבי
אני לא מתכוין שמטפלים יעשו היפנוזה
אני מתכוין שאדם יכול לשתול מסרים ואינפרומציה חדשה למוח שלו. ואם עושים את זה נכון המוח קונה את זה

לדוגמא. אדם שאביו נפטר ממחלת הסרטן
והוא מפסיק לעשן לאחר 30 שנה שעישן 2 קופסאות ליום
מה קרה ? איך זה יתכן ? הוא ניסה מטפלים מדבקות אברהמסון ועוד ועוד

ההסבר פשוט ברגע שהוא התחיל לקשר אך ורק כאב לסיגריות. הוא יכול לעזוב אותם לצמיתות ברגע אחד

הבעיה שאנחנו מקשרים גם סבל וגם הנאה לפורנו ולכן המוח שלנו מתבלבל ונופל

ברגע שנעשה לו התניה לסבל לסירחון למחלות לגירושין
לבהמיות לדיכאון לחרדות

נוכל להפסיק את זה ביום אחד
ולשמחתי אבי
אני מדבר מניסיון אישי של שנים רבות

תגובה: יצאתי לחופשי לאחר 25 שנה לפני 8 שנים, 3 חודשים #81275

דבר נוסף אבי
ברגע שאדם עוד לא הבין את השיטה שארחיב עליה בפוסטים אחרים
ובכל אופן הוא נפל

אני כותב משהו קיצוני אבל זה עובד

הוא צריך לקום על רגליו ולצעוק על עצמו
מה אתה עושה ?
לא איכפת לך מהאישיות שלך
לא איכפת לך מהערכים שלך
אתה אדם ? או בהמה
ועוד ועוד כיד השם הטובה עליו

ובפעם הבאה. כאשר שוב יתקרב לזירת הפשע
הוא ישמע בתת המודע שלו
את הזעקות
מה אתה עושה ?
לא איכפת לך וכו׳

העצות שאני כותב ויכתוב. נוסו על ידי באופן אישי
ועל ידי מכורים אחרים
והתוצאות מדברות בעד עצמם
0 נפילות באופן אישי שאני יכול להעיד
ו0 נפילות מאלו שסיפרו לי

תגובה: יצאתי לחופשי לאחר 25 שנה לפני 8 שנים, 3 חודשים #81276

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ברוך הבא, אשריך. באמת לא מובן מאליו. איזה אבא גדול בשמיים יש לנו. אני מאמין לך, הכרתי אנשים שהצליחו בכל מיני דרכים, ובאופן אישי אשמח להכיר אותך ואת מה שעזר לך. כן כדאי לך לקחת בחשבון שיש פה כאלו (ואני נמנה עליהם - אתה מוזמן לקרוא את הסיפור שלי בקישור הנמצא בחתימתי) שניסו הכל בכל מכל כל כן יברך אותנו כולנו יחד, והתאכזבו. התרסקו פעם אחר פעם אל תוך מציאות נוראית שהחמירה מאוד בעקבות השבר - תרתי משמע...

כן, זו האמת. יש פה כאלה שבאמת האמינו לצעקות של עצמם על עצמם שהם בהמות (ועדיין מאמינים), גם אחרים זעקו עליהם את אותן הזעקות וללא הועיל, וכיד הדמיון הטובה עליהם ועוד... וכל מה שעלה בידם אחר כך הוא להצדיק את האמירות הללו על עצמם במעשים חמורים יותר...

אני כותב זאת בכדי שתדע מהיכן נובעות האמוציות הלוהטות לדבריך.

ולכם ידידי אהובי, אכתוב מלב אוהב: בואו ננסה לתת צ'אנס למישהו עם ניסיון אחר משלנו. זכרו שהתוכנית מכוונת אותנו לפתיחות. גם ביחס למה שאינו מוכר לנו. במיוחד להם. נשתדל לכבד כל אחד החולק את ניסיונו. גם אם הוא שונה בתכלית ממה שהכרנו. גם אם הוא מבלי משים נוגע בנקודות הכי כואבות שידענו.

בהחלמה למדתי שההצלחה של אדם אחר, באופן כזה או אחר לא ממקמת אותי או אותו, אחד מעל או מתחת לשני. כולנו ילדיו של אבא אוהב.

שנאהב.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי אסירותודה.

תגובה: יצאתי לחופשי לאחר 25 שנה לפני 8 שנים, 3 חודשים #81280

ליל מנוחה אסיר תודה ויישר כוח על קבלת הפנים החמה
ועל זה שדבררת אותי
קראתי בשקיקה את הסיפור האישי שלך הרגשתי את הלב שלך שכתב את המאמר מהלב מהרגש הכי עמוק
ולכן זה נגע בליבי
וממש ומרגש לקרוא על היציאה שלך מעבדות לחרות

אצלי ברוך השם תפיסת המושכות חזרה לידיים קרא בלילה אחד לאחר אלפי אלפי נפילות

כאשר הבנתי את מנגנון ההרס העצמי מה שיטות הפעולה שלו. איך הוא תמיד מצליח לתת לי נוק אאוט

לא למה אני מחפש גירויים ואוננת
ולא ירדתי לעולם לפסיכולגיה שעומדת מאחורי זה

כי סברתי שאם אני ירד להיסטוריה ולעולות שעשו לי שנגעו בי שלא קבלתי חום ואהבה בבית וכו׳ וכו׳
אני ישאר שם לנצח. ולנצח אוכל חרב

אמרתי לעצמי די להסברים הרציונליים הרגשיים
ואני רוצה כלים מעשיים פרקטיים ואת המפה ליציאה החוצה ברגע זה
וכאשר קבלתי את המפה
זה היה הפעם האחרונה שנכנסתי לבור

יצאתי על מנת שלא לשוב לעולם למקום שעושה לי רע
אני לא מזוכיסט
חברתי את השניה של הרגע שאחרי
אותו שניה של התסכול ושל האכזבה
אני מחבר את ההרגשה הרעה לאותו רגע שרציתי לחטוא
ובזה תם זמנו של הפיתוי תם זמנו לנצח
שנים הוא התעלל בי שיחפש אנשים אחרים
אני לא מספק לו יותר סחורה
הציקים שלו חוזרים בגדול
אצלי. הוא מוגבל
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי נצחתי ואנצח.

תגובה: לשלוט בפיתוים לנצח האם זה אפשרי? לפני 8 שנים, 3 חודשים #81281

• אסירותודה
  • מנהל
אמן. באמירתך אין הנאה, אתה בעצם שולל את כל מערכת החיזוקים. החיוביים והשליליים... ואולי, רק אולי, אין בכלל גם כאב (וכי היא לא התנועה ההפוכה להנאה?), ניתן לומר שכל דבר הוא פרשנות... בנוסף, אתה מתמקד באלמנט הנפשי - שכלי, ומתעלם לחלוטין מהפן הפיזי. "מרכז העונג - גרעין האקובנס - מערכת התגמול". האדם מחפש את מה שהוא מחפש כי באמץ קרה לו פיזית משהו שם. משהו שהוא רוצה ממנו עוד.

לא לחינם האדם נמשך למה שהוא נמשך. ז'אנר מסוים של ספרים, סוג ספציפי של מוסיקה. וכן, גם סוג ייחודי של פורנו / תאווה. וכי לחינם יש בכל אתר פורנו "שמכבד את עצמו" שלל קטגוריות שונות ומשונות? לטעמי זו פשוט חוויה מתקנת או משלימה של צרכים המבוססים על חסכים וחסרים אישיותיים כאלה ואחרים.

לטעמי ניתן אפילו לקטלג את רמת ההתמכרות והמכור לפי אופן השימוש שלו. ממש בבחינת "אמור לי במה השתמשת (ואיזה פורנו צרכת), ואומר לך מי אתה"...

תגובה: לשלוט בפיתוים לנצח האם זה אפשרי? לפני 8 שנים, 3 חודשים #81283

אסיר תודה
אני לא אומר שאין תענוג וכאב בעולם
וגם אם אומר אי אפשר לחלוק על המציאות

מה שאני כן אומר ואני עומד מאחורי הדברים
שזה תלוי בנו בקישור שאנחנו עושים

וכדי להרחיב את הדברים

האם סיגריה זה הנאה
האם אלכהול זה הנאה
לעשות ספורט זה הנאה ?

אם אלו הנאות החיים. כיצד איפה יתכן שחלק מהאנושות סולד מהדברים האלה

אלא מאי. חלק מקשר לריח המסריח של הסיגריות לשיעול המציק לקושי לנשום הנאה
וחלק אחר מקשר לזה סבל

ולפעמים אותו אדם שפעם קישר לזה תענוג
מתחיל בגלל סיבות חדשות לקשר לזה כאב
והוא חודל מעישון לעולם

כן הדברים בצפיה בפורנו ובאוננות
אם נדע לקשר במוחנו אלפי פעמים סבל ויגון
פעם אחר פעם בשיטטיות ובעקביות

המוח יקנה את התוכנה החדשה
והוא לא יפקיר אותנו ליצרים שפלים ולהרס עצמי

תגובה: לשלוט בפיתוים לנצח האם זה אפשרי? לפני 8 שנים, 3 חודשים #81287

• אסירותודה
  • מנהל
אמת. "תנו שכר לאובד, ויין למרי נפש". ומצד אחר "היין ישמח לבב אנוש". וניסיוני האישי הוא שכשם שלא ניתן להסביר למי שיין משמח אותו שאותו היין ממש הוא המשכר את האובד,כך לא ניתן "להסביר" למוח שרוצה תאווה שזה לא טוב לו... המידע העצום שרכשתי, ורכשתי. הן על התאווה והן על מה שהיא מחוללת לי פיזית נפשית ורוחנית, לא מסייע לי לשלוט בה ברגע נתון. היינו הך הסיגריות שהפסקתי לעשן כבר יותר משש שנים אחרי יותר מחמש עשרה שנות עישון. אני לא סובל את הריח. לפעמים הוא מציק לי. ממש. זה לא מונע מהמוח שלי ברגעי מצוקה, ולכל אדם ישנם רגעים כאלו לרצות לעשן...

על עצמי למדתי שהקישור של המוח לחוויה שלילית לא נותן את הכוח לעמוד אל מול הדבר עצמו... אני צריך כוח שהוא גדול ממני. את הכוח הכי גדול שיש...

תגובה: יצאתי לחופשי לאחר 25 שנה לפני 8 שנים, 3 חודשים #81289

אוקיי אני לא מדבר על ידע
את הידע שזה מזיק כולנו יודעים וחווים

אתה אומר שאתה כבר שש שנים לא מעשן

אם כן לא איכפת לי שברגעי מצוקה המוח שלך רוצה
אבל בתכל׳ס
אתה לא נותן למוח שלך את הרצונות שלו

אני מוכן להתפשר אתך ואני מאמין שכל משתתפי הפורום יסכימו לכך

שמצבם יהיה כמוך שהמוח שלך רוצה ואתה לא מספק לו את הסחורה מאב תשס״ה

ברגע זה כולם יחתמו על כך

אני מאמין בביטול היצר טוטאלי
בעל תשובה שעשרות שנים חגג
וברגע אחד הוא נוטש הכל
והולך לדרך של דת מגבלות

והסיבה לכל שהוא אגואיסט. כי הוא גילה שבדרך החדשה יהיה לו תענוג יותר גדול

ואני אומר
שהעונג והכיף של השליטה בפיתויים
הוא פי מליון מהכיף של הנפילה
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 3 חודשים על ידי נצחתי ואנצח.

תגובה: יצאתי לחופשי לאחר 25 שנה לפני 8 שנים, 3 חודשים #81297

• אסירותודה
  • מנהל
אכן, אבל אם קראת לעומק בטח שמת לב שאינני שולט בפיתויים. לא קיבלתי כוח מול התאווה. קיבלתי "שהות" להבחין שהיא באה ולעשות סדרה של פעולות לפני שהיא נכנסת אלי. במידה ולא אעשה אותם, היא תכנס אלי. זו ידיעה. וברגע שהיא בתוכי, נכנסת דרך העיניים או הפנטזיה או לוידע מה, היא תפעל בדיוק כמו לפני כה' אב התשס"ה. אין לי ספק בזה. ראיתי אנשים שהיו נקיים שנים. שחשבו שהם נצחו וימשיכו לנצח ונפלו שדודים מול הרעיון שיש להם את הכוח לעמוד מול התאווה. היא הרדימה אותם. האכילה אותם בסיפורים על גועל טינופת כאב ועוד, וברגע נתון הכניסה אותם שוב לשק...

אני מדבר על מחלת ההתמכרות. זו מחלת גוף נפש ורוח ערמומית שיש לה ארסנל מטורף של התכנויות שאין לי כבן אנוש סיכוי לעמוד מולה. אני צריך את הכוח העליון איתי. דרך הצעדים (אתה מוזמן לקרוא עליהם בפורום 12 הצעדים), הצלחתי למצוא אותו ולהתחבר אליו. אגב, יש פה המון חומר כתוב. מניסיונם של אחרים. אתה מוזמן לקרוא גם בפורום "קולות של החלמה".

מי יתן ונמצא אותו עכשיו.

תגובה: יצאתי לחופשי לאחר 25 שנה לפני 8 שנים, 3 חודשים #81308

בוקר טוב אסיר תודה

אני מבקש לשאול היות ואני לא קראתי ספרים ומאמרים בנושא של התמכרות

האם יכול להיות שנפלתי במשך 25 שנה אלפי נפילות ולעיתים קרובות מספר פעמים ביום
במשך שעות רבות צפיתי בפורנו
ואני לא נקרא מכור?

אולי המקרה האישי שלי לא נקרא מכור בכלל?
ואם כן השיטה שעבדה אצלי היא לא ראיה לאחרים ?
זמן ליצירת דף: 0.85 שניות

Are you sure?

כן