ברוכים הבאים, אורח

בכל מחיר - רק לא להשתמש בתאווה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בכל מחיר - רק לא להשתמש בתאווה 867 צפיות

בכל מחיר - רק לא להשתמש בתאווה לפני 8 שנים, 4 חודשים #79492

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
לאחרונה שמעתי חבר ותיק משתף על הימים הראשונים שלו בקבוצות. הוא סיפר שהמסר שהוא קיבל היה שהדבר הכי חשוב בחיים שלו זה לא להשתמש בתאווה. החברים היו אומרים לו: אם הגעת לסוף היום ולא השתמשת - היה לך יום מוצלח, ולא משנה כל שאר הדברים שקרו לך.

כמו לכל בן אדם בעולם, גם לי יש ימים טובים יותר וטובים פחות, ויש גם ימים גרועים. ככה זה העולם שלנו. אבל אצלי כאשר מגיע יום רע, אני נמצא בסיכון גדול הרבה יותר מאשר אדם רגיל, כיון שאצלי הסכנה היא שאחזור להשתמש בתאווה. ביום כזה אני צריך להזכיר לעצמי שלא משנה מה יהיה המחיר - לשם אני לא חוזר. ואם הצלחתי לעבור יום רע בלי לפנות לתאווה - אז למעשה היה לי יום מוצלח מאוד, למרות הכל.

המנגון של הרס עצמי הוא לא ייחודי לנו כמכורים, וגם המנגנון של בריחה לא הומצא על ידינו, אבל ההבדל הוא רק במה שאנחנו עושים איתם ועד כמה הם מסוכנים לנו. יש מי שיום גרוע יגרום לו לרדת על חפיסת שוקולד, להרגיש קצת רע וללכת לישון, יש מי שיום דפוק יגרום לו לברוח לראות סרט או אפילו שניים, אבל יש מי שיום גרוע יכול לגרום לו ללכת להשתמש בתאווה. אז נכון שחפיסת שוקולד זה לא הדבר הכי בריא בעולם, אבל זה גם לא נורא. לעומת זאת אם אני חוזר להשתמש בתאווה - אני מסכן את עצמי וכל דבר אחר שחשוב לי בחיים.

וזה לא משנה שאני בתכנית, ולא נוגע כמה יש לי ימים טובים ויפים, כי כאשר מגיע יום גרוע, אני משתכנע במהירות שהכל דפוק ואין סיכוי לכלום, והדבר היחיד שיכול לעזור הוא אם אחזור לפורנו ולתאווה, כי שם - ורק שם - אוכל להיבלע בתוך האקסטזה הזאת שתשכיח ממני הכל ותהיה הפיתרון המושלם לבעיות שלי. והענין הוא שזה נכון, ובאמת אם אשתמש בתאווה אז לפחות לזמן השימוש יהיה לי פסק זמן מהבעיות, ואוכל לשקוע לחלוטין בתוך הערפול חושים המשכר הזה, אבל הבעיה היא שהמחיר של זה יהיה יקר כל כך שאני לא יכול לשלם אותו.

לכן, כאשר מגיע יום גרוע, אני צריך להזכיר לעצמי שלא משנה מה המחיר - תאווה זה לא בא בחשבון. נקודה. לא משנה כמה כואב, ולא משנה כמה מפתה להשתמש בתאווה בתור פיתרון, זה פשוט לא יקרה.

זה מה שדוחף אותי לא להישאר במצב שלי אלא להתקשר לחברים, לשתף, ללכת לקבוצה (למרות שלא בא לי) ולעשות פעולות שיעזרו לי לעבור את היום הזה בשלום. ואז, אם אגיע לרגע שבו אני שם את הראש על הכרית ואני עדיין נקי - אני יכול לסכם את היום ולומר שהוא היה יום מוצלח.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: בכל מחיר - רק לא להשתמש בתאווה לפני 8 שנים, 4 חודשים #79524

תודה. אלוהים לא סתם הכניס אותי ברגע זה לפורום.
כדי לקרוא את הפוסט הזה.
יש לי יום מלא באובססיות מתוך ערגה לשימוש מסוים. הראש שלי מספר שלי שלא אשתמש ממש, רק אצפה באינטרנט בכמה תכנים לא מיניים אבל שקשורים לאותו שימוש.
אסירות תודה למרות האובססיות, עד כה עשיתי פעולות של כניעה, התקשרתי, ירדתי על הברכייים, התפללתי. לא פעלתי על תאווה במקום הזה, וזה רק לעכשיו נס עצום.
ועכשיו אני קורא את הפוסט הזה והוא בדיוק מדבר אליי. אסירותודה.
מתפלל לאלוהים אוהב שישא את התאווה בשבילי כי אני לא יכול לשאת אותה.
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 4 חודשים על ידי מנסה להבריא.

תגובה: בכל מחיר - רק לא להשתמש בתאווה לפני 8 שנים, 4 חודשים #79535

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 328 ימים
  • דירוג פלטיניום
הפוסט הגיע אלי בדיוק ברגע הנכון.
ובעז"ה אני לוקח את הפוסט הזה איתי היום בלילה...

אבא, תעזור לי!

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: בכל מחיר - רק לא להשתמש בתאווה לפני 8 שנים, 4 חודשים #79574

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואו כל כך מזדהה עם ההרגשה שהדבר היחיד שיכול לעזור לי זה פשוט להשתמש. לצערי אתמול צרכתי תאווה אך ב"ה יצאתי מזה ברגע האחרון לפני שאוננתי המשך היום היה לא פשוט ושוב חזרתי לכמה שניות לסרטונים ואז אמרתי שדי מספיק עם השקר שזה יעזור לי תמיד אני חוזר לשם ויוצא מאוכזב פשוט יצאתי מהבית ותודה לאל זה עבר.
היום כבר יותר טוב ומקווה להפנים לפעם הבאה לעשות פעולות ישר כשמרגיש את הצורך ולא רק אחרי מעידה.
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: בכל מחיר - רק לא להשתמש בתאווה לפני 2 שנים, 8 חודשים #137835

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום

מקפיץ

תגובה: בכל מחיר - רק לא להשתמש בתאווה לפני 2 שנים, 8 חודשים #137850

• gidi
  • דירוג פלטיניום

קראתי את זה בתקווה למצוא איזו תשובה למחשבות בראש שלי בימים האחרונים ולצערי לא מרגיש שמצאתי.
בתקופה האחרונה אני פשוט מרגיש שאני לא מצליח להבין למה כל כך לא כדאי לי להשתמש בתאווה, למה אחרי שנה+ יהיה כל כך "מסוכן" לי להשתמש "פעם אחת" בתאווה.
ברור לי שהמחשבה חולה ומגיעה ממקום לא בריא אבל אני פשוט לא מצליח לענות לעצמי על זה לאחרונה, מתפלל להישאר מחובר ולא לפנות לתאווה לצרוך מילוי או כל דבר אחר.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: בכל מחיר - רק לא להשתמש בתאווה לפני 2 שנים, 8 חודשים #137862

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

דווקא לשאלה זאת לענ"ד אפשר למצוא תשובה בדברי סוד המחכימים
"זה לא משנה שאני בתכנית, ולא נוגע כמה יש לי ימים טובים ויפים, כי כאשר מגיע יום גרוע, אני משתכנע במהירות שהכל דפוק ואין סיכוי לכלום, והדבר היחיד שיכול לעזור הוא אם אחזור לפורנו ולתאווה, כי שם - ורק שם - אוכל להיבלע בתוך האקסטזה הזאת שתשכיח ממני הכל ותהיה הפיתרון המושלם לבעיות שלי. והענין הוא שזה נכון, ובאמת אם אשתמש בתאווה אז לפחות לזמן השימוש יהיה לי פסק זמן מהבעיות, ואוכל לשקוע לחלוטין בתוך הערפול חושים המשכר הזה, אבל הבעיה היא שהמחיר של זה יהיה יקר כל כך שאני לא יכול לשלם אותו."

כל שימוש אפילו רק ברצון ובמחשבה הוא שקיקה לבריחה. ואין בזה הבדל בין דבר גדול לקטן.
ערפול חושים זה דמיון. דמיון הוא לא נחלתנו.
אוהבי וחפצי מציאות אנו.

וודאי שזה שייך לתורה ולאמונה - כדי לסלוד מהדמיון צריך להאמין ולרצות בחיים האמיתים... מתוך אמונה וודאית שהם אכן טובים.

תגובה: בכל מחיר - רק לא להשתמש בתאווה לפני 2 שנים, 8 חודשים #137864

• gidi
  • דירוג פלטיניום

לאט לאט אני שוב חוזר בתשובה (לשאלה ששאלתי).

משתוקק אתה צודק ואני מסכים איתך, העניין שצורת חשיבה כזאת לא באמת תחזיק אותי מול שימוש, אם אני מתאפק מלהשתמש רק בגלל לא לעבור על רצון אלוקים ולעשות עבירה- לצערי כנראה שזה לא יחזיק הרבה זמן- לפחות לא מול תאווה..

קיפ, אני גם חושב שבמהות הדברים אתה צודק אבל המחשבה שלי מגיעה לאו דווקא ממקום לברוח כי רע לי אלא ממקום ש"בא לי להתפנק טיפה", קצת להנות ממה שאני חושק בו וזהו.

אני חושב שבימים מחוברים ואיכותיים לא יהיה לי אפילו הרצון לפנות לתאווה אבל כאשר הסיפוק והחיבור חסר (ולא בהכרח בגלל משהו שאני עושה או נמנע) אני אמצא את עצמי שוב מתמודד מול שאלות כאלו.
בסוף אני חוזר לתשובה המקורית לעצמי - הפחד מהאובססיה שאחרי.
ניסיתי לשתף את הספונסר בהקלטה על מה הראש שלי רוצה, ברור שלא פורנ' מפורש רק קצת מנת תאווה מספקת, אולי רק א' ואז ב', ג' ומקסימום ד' ולאט לאט אני מוצא את המחשבות עוברות על כל האותיות ואם כבר אז כבר גם פונ' מפורש מה יכול להיות..
הבעייה שלי היא מתדרדרת במהירות, קשה מאוד לתפוס את זה, ברגע נתון אני מרגיש שאוכל לעשות מקסימום "יום כיף" עם התאווה ואז לחזור כרגיל למסלול ההחלמה.
האמת שאני גם מאמין והוכחתי על עצמי שזה אפשרי לחזור לתלם לאחר נפילה אבל עדיין ההשלכות של זה קשות.
ככל שאזין יותר תאווה בשימוש האובססיה תגדל חזרה וכנראה שלא יהיה פשוט בכלל לחזור לתלם, ברור שמנת תאווה לא תיתן סיפוק ושובע לאורך זמן- משביעו רעב מרעיבו שבע.
אז הפחד שלי הוא שבמקום לספק אותי זה בעצם יתחיל לדרוש יותר ויותר ולהשתלט עליי חזרה.

נחשפתי לא פעם לחברים בתוכנית שהיו נקיים שנה+ ולאחר נפילה פשוט התחילו במדרון, קשה לי לתפוס שזה מה שיקרה אבל זה קורה..

ממש בתקופה האחרונה הכרתי חבר שעשה ציון דרך שנה, הגיע לשנה וחצי, הרשים אותי ברמת הנקיות שלו והריחוק מתאווה ואז הוא נפל. אני זוכר שהוא שיתף ברוח טובה ואמר שהינה הוא נפל והוא שמח שכלום לא קרה והוא יכול לעבור את זה בצורה טובה א.ת ביחס לעבר (התנסח בסגנון "אני לא ממליץ לאף אחד ליפול אבל הינה נפלתי וכלום לא קרה ואני א.ת") מה שבמפתיע הסתבר לי שקרה אחר כך שהוא פשוט נכנס לגל של שימושים- פתאום כל שבוע שימוש ותדירויות השימוש התחילו לרדת מה שלא היה בכלל בתקופת השנה וחצי שלו וזה מדהים איך שזה קורה שברגע שמתחילים להזין את התאווה יכולים מהר מאוד למצוא את עצמנו במקום אחר.

אני מתפלל שזה לא יקרה גם לי ומנסה לזכור שאם אני רוצה להימנע מחיים מלאים בולמוסי תאווה אני צריך תמיד לוותר גם על שימוש חד פעמי "קל".

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: בכל מחיר - רק לא להשתמש בתאווה לפני 2 שנים, 8 חודשים #137865

• זעיר אנפין
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג זהב

בס"ד

בא בזמן הפוסט הזה. תודה על ההקפצה. אני אחרי יום קשוח מאוד. הרבה קשיים ועימותים בעבודה, חוזר לבית ריק ויש לי עוד לילה ארוך... מתפלל לסיים אותו בשלום ומזכיר לעצמי כל הזמן. לא משנה כלום. העיקר לא ליפול לתאווה. 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?

כן