ברוכים הבאים, אורח

זלמן, ומה אם אני לא יכול לשמור רק להיום?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זלמן, ומה אם אני לא יכול לשמור רק להיום? 1358 צפיות

זלמן, ומה אם אני לא יכול לשמור רק להיום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7312

• arielwriter
  • דירוג זהב
מה אעשה אז? אם אני כבר לא מסוגל רק להיום להישאר נקי?!

בעניין: זלמן, ומה אם אני לא יכול לשמור רק להיום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7314

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אז תעצור הכל ותראה האם אתה מצליח לדבר עם הקב"ה שלוש דקות מלאות. תספר לו על הקשיים שלך ותבקש ממנו שיעזור לך.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: זלמן, ומה אם אני לא יכול לשמור רק להיום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7316

• arielwriter
  • דירוג זהב
ואם זה לא עובד?
ואני באמת מנסה...  :'(

בעניין: זלמן, ומה אם אני לא יכול לשמור רק להיום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7318

• סוד הכניעה
  • מנהל
תראה, אני לא יכול לתת לך "ברכות" וגם שום "טריק" שיעזור לך - אם זה מה שאתה מחפש לשמוע. אין לי שום יונים לבנים בשרוול שאני יכול לשלוף. אם אתה רוצה ליפול - אתה תיפול ולא משנה כמה תכתוב לנו כאן.

אם אתה לא רוצה ליפול ורק רוצה חיזוק ועזרה - תדבר עם ה' ותרים טלפון לחבר בתכנית.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

בעניין: זלמן, ומה אם אני לא יכול לשמור רק להיום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7320

• יואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג כסף
קשה לי מאד להאמין שאי אפשר להפסיק אפילו ליום, היה לי תקופות מאד קשות, ובימים לחוצים בעבודה או במשפחה פשוט לא חשבתי על זה, מעניין לבדוק, אולי יש לך עודף זמן?

בעניין: זלמן, ומה אם אני לא יכול לשמור רק להיום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7321

• arielwriter
  • דירוג זהב
האמת שלא יואל אני די עמוס בבגרויות כרגע... וזה בדיוק מה שאני אומר, אני הולך ליפול בימים הקרובים בגלל שהתפנה לי זמן וכידוע תמיד יש זמן חופשי אין מצב שלא יהיה לי זמן חופשי בקרוב האמת שזה מעסיק אותי כל כך הרבה גם בלימודים שהגעתי למצב שזה מסיט אותי מהלימודים ואני לא יודע מה עוד... יכול להיות שבסוף אני יפסיד ליצר אפילו בלימודים...

אני לא יודע איך לקום אחרי שאני אפול אחרי 24 יום... אני לא יודע איך לקום ממצב כזה... אוף בא לי למות!

בעניין: זלמן, ומה אם אני לא יכול לשמור רק להיום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7322

• arielwriter
  • דירוג זהב
טוב תודה זלמן, אתה הראשון שאומר את זה בפה מלא בלי לשקר...
אין איך לנצח את היצר הרע! בסופו של דבר הוא יחלחל לתוכי ויטפטף עד שהוא יכלא אותי בדיוק כמו עכשיו בכיפת ברזל ויצא מצב שאני תמיד אפול מתישהו...

כל הכבוד! החיים שלי נדפקו... אחרי הנפילה הקרובה אני באמת הולך להתייאש מלהילחם בזה... אין בי כוחות יותר בשביל הדבר הזה אני מרגיש עלוב וצבוע...

בעניין: זלמן, ומה אם אני לא יכול לשמור רק להיום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7323

• סוד הכניעה
  • מנהל
הדבר היחידי שמגוחך בעיניי הוא שכבר במוצאי שבת אתה מתחיל לבכות מזה שביום רביעי אתה נופל. לא הבנתי איך זה בדיוק עובד הנושא הזה של ידיעת עתידות, אני די חלש בנבואה.

בעניין: זלמן, ומה אם אני לא יכול לשמור רק להיום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7324

• arielwriter
  • דירוג זהב
כי היצר עשה בי פירצה אני כבר לא יכול להתנגד אז זה אומר שכשאני יהיה בבית אני נופל כרגע אני לא נופל כי אני לא בבית עם מחשב...

בעניין: זלמן, ומה אם אני לא יכול לשמור רק להיום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7326

• סוד הכניעה
  • מנהל
שטויות. יכולת ליפול גם בלי המחשב אם היית רוצה. פשוט החלטת שאתה רוצה ליפול בבית ואתה לא רוצה ליפול כעת.

בעניין: זלמן, ומה אם אני לא יכול לשמור רק להיום? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7353

• Nitsan
  • חבר קבוע
לדעתי ,הרב זלמן צודק ,אין דבר העומד בפני הרצון ,אם המחשב הוא הגורם ,תתקין פילטר ,או תראה סרטים מצויירים מצחיקים שימשכו אותך יותר מהמין ,אתה צריך להכניס לראש שאתה כן יכול ,אנשים במצב גרוע ממך נלחמים ומצליחים כי הם  רוצים איך הרצל אמר ? אם תרצו אין זו אגדה ,תראה את הסרט "הסוד" הוא ניתן לצפייה ביוטיוב באורך מלא  ותבין  קצת מהו כוח הרצון ,בקשר לבגרויות ,גם אני נמצא תחת הלחץ הנוראי הזה ואני עושה מכינה יענו כל מה שאתה לומד בחמש שנים אני לומד בשנה אחת ויותר נכון בתשעה חודשים ! ואכן המחשב גרם לי לכישלון דרסטי במתמטיקה כי מתמטיקה דורשת זמן ותרגול ופשוט לא עשיתי זאת בגלל המחשב ,ואכלתי אותה ,אז תגיד לעצמך ,שווה לי לבזבז זמן שאחר כך יעלה לי גם בכסף וגם בזמן אחר  וזהו ,אנחנו צריכים להשים גבולות לעצמנו שום דבר לא יבוא בחינם או בקלות כי מה שבא בקלות הולך בקלות ,מי שטרח בערב שבת הוא יאכל בשבת  
תאמין שאפשר לתקן ! אמא אוהבת את התינוק שלה שמנסה ללכת גם אם הוא נופל פעמים רבות קל וחומר אבינו שבשמים !
ניצן
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן