ברוכים הבאים, אורח

אולי לא נועדתי להתחתן?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אולי לא נועדתי להתחתן? 1637 צפיות

אולי לא נועדתי להתחתן? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7211

• arielwriter
  • דירוג זהב
אני במוצ"ש שלי עם אפשרות מסוימת אפילו בלי כלום... אולי פשוט לא נעדתי להתחתן? אני חולה נפש לא מצליח לשלוט בעצמי..
עשיתי ריצה ביקשתי מד" ובכיתי ולא הצלחתי כלום היצר עדיין סוער בתוכי... אני לא יודע אם אני לא אפול הלילה... התאמצתי כל השבת והחלומות המזוויעים חזרו אלי 3 פעמים בשבת! אני נמצא לבד מול מחשב ורואה את כל הדברים האלו והםחוזרים אלי ומכים בי...
אני לא יכול יותר!!! די!!! תעזוב אותי בשקט! במוקדם או במאוחר הרי אני אפול... אז מזה משנה?! כנראה שאני לא אצליח לעולם עדיף לי לא להתחתן כדי לא להביא על המשפחה שתיהיה לי סבל...

בעניין: אולי לא נועדתי להתחתן? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7214

תנסה להגדיר לתאווה שלך מקום מוגדר משלה.
תיתן לה לחיות בתוכך אך תשלוט בה כמו חיה טורפת שצריכה להיות בכלא סגור.
לא הורגים את החיה. אלא משאירים אותה. לא תוכל אף פעם להרוג את המחשבות שלך כי הם עצמך ממש.
היצר הרע הוא לא הבעיה שלנו. הבעיה שלנו היא אנחנו בעצמנו. אחרי שהרגלת את המוח לחשוב על אותם תסריטים כל הזמן לא תוכל לבקש מהם פשוט לצאת כי הם לא יצאו מאליהם.
תיתן למחשבות האלו את המקום המוגדר שלהם. ובשאר הזמן כאשר אתה מושחרר לדברים אחרים מבחינה מחשבתית תנסה לשקם את עצמך בדרך הטובה ביותר שאתה מכיר.
בהצלחה!
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: אולי לא נועדתי להתחתן? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7216

• Nitsan
  • חבר קבוע
אריאל היקר ! אל תכניס לעצמך מחשבות כאלו ! אתה תתגבר על המחלה ותתחתן בעזרת השם ותקים בית נאמן וכשר ,לגבי החלומות שכתבת עליהם ,תנסה למצוא את הספרון תיקונא דיוסף צדיקא ויש שם קריאת שמע עם כוונות ויש שם כוונה איך לדחות חלומות כאלה, לי באופן אישי זה עזר ,תשתדל לא לישון עם מתכות כלשהם עליך או מתחת לראש ושני אלה יעזרו לך ,היצר הרע מנסה להפיל אותך כי אתה מחיל להלחם בו אז הוא מנסה בשאר דרכים להפיל אותך ,אל תתיאש תקום ותמשיך הלאה במסילה העולה בית אל
תאמין שאפשר לתקן ! אמא אוהבת את התינוק שלה שמנסה ללכת גם אם הוא נופל פעמים רבות קל וחומר אבינו שבשמים !
ניצן

בעניין: אולי לא נועדתי להתחתן? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7217

המחשבות שיש לאריאל היקר אינם נובעות מהיצר הרע.
המחשבות האלו הם הוא עצמו. ולכן הוא בעצם נלחם במחשבות שלו עצמו.
המחשבות שיש לו כרגע אלו מחשבות שלא תסכול מההתמכרות למין שיש לו. ברגע שההתמכרות תקבל את שלה במובן מסוים המחשבות שלו לאט לאט יתמתנו והוא יהיה יותר רציונאלי.
אין טעם לנסות לנחם אותו. יש טעם להראות לו את העצות הנבונות של ר' זלמן ואחרים שהיו בתופת ויצאו משם.
בהצלחה!
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: אולי לא נועדתי להתחתן? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7222

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
ידידי היקר,

אני מכיר מאוד את הרגשות שלך כשאתה עומד לפני הנפילה ואתה נקרע בעצמך לגזרים. (לא כל כך הבנתי למה זה קשור לחתונה. הבעיה היא אותה בעיה גם בתור רווק וגם בתור נשוי).

תכל'ס, לצערי אני לא יכול לומר לך שיש פתרון קסם אבל כן יכול לומר לך שיש פתרון. זה הבדל גדול. כי אני אומר לך שהפתרון הוא קשה אבל קיים. התחלת כבר לטעום אותו, וכעת אתה צריך להמשיך לעבוד.

אגב, מה עם פילטר למחשב?
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: אולי לא נועדתי להתחתן? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7230

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
אח יקר אל תשבר ברוחך בא תסתכל על מה שכן הצלחת להסיג אעד יום

אתה בתוך מלחמה והמלחמה הזאת לוקחת זמן ובחינתך אתה צריך להשתמש בכל הכלים שיש לך ואתה מכיר

עכשיו בא נראה תסתכל על עצמך לפי שהגעתה אלינו ואחרי , נכון אתה עדין לא נקי לגמרי אבל אני מאמין שהתקדמתה

פה הרבה מאוד אז מסקנה מי פה מנצח במלחמה = אתה

לסיכום אל יאוש יש לך תקווה ואתה עוד תתחתן ותקים בית נאמן בישראל כי אתה רוצה להיות טוב והשם יעזור לך

אני מאמין שעל ידי העבודה להתגבר על התאווה שבעזרת השם תלך ותגדל והרצון שלך להתחתן שילוב הדברים

יעשה אותך נקי , בנתיים אל תשכח להשתמש בכלים

השם איתך גיבור חייל

בעניין: אולי לא נועדתי להתחתן? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7239

• arielwriter
  • דירוג זהב
לא נפלתי אתמול בערב אני עכשיו בישיבה אבל נעול על המטרה... הוא הצליח לפרוץ כבר סדק בליבי ולדעתי הנפילה כבר בלתי נמנעת אתם מכירים את זה, אני לא יודע אם זה יקרה שאחוזר לבית (למדורת לג בעומר... כמה חבל ומטופש) או שזה יקרה לפני עוד בישיבה...
יש לי רימון ברמת שמור שבקושי הצלחתי לשכנע את ההורים אבל מה לעשות אני לא יכול לכפות על אף אחד לשים במחשב שלו יותר מזה ועכשיו אני מגלה שנמאס להם לשים אינטרנט ברמת שמור אז הם הורידו את זה חזרה למוגן או מוגן + והם לא יודעים שני בבעיה הם רק יודעים שביקשתי מהם כדי לא להיתקל בתמונות...

אני אבוד! אני כבר 22 יום אבל זהו אני כבר נעול על המטרה אני לא אצליח לעולם...

בעניין: אולי לא נועדתי להתחתן? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7291

• Nitsan
  • חבר קבוע
אריאל תשמע ,שמעתי משפט חכם מאוד מהרבי מלובביטש ,וחוקרים הסכימו עם זה ,תחשוב טוב יהיה טוב ,מה שאדם חושב ומכניס לראש זה מה שיהיה לו ,אז פשוט תכניס לראש שאתה מצליח עד עכשיו ,ותמשיך להצליח ,זה לא קל ,אבל אני חושב שאם תגיד כל יום רק היום אני נקי ,ולא לחשוב מה מחר ,אתה תישאר נקי ,ואם האינטרנט לא חסום תתקין תוכנה במחשב שמססנת ,היא נקראת K9 תוכנה מעולה ,,אני מקווה שעזרתי לך בהצלחה בהמשך הדרך 
תאמין שאפשר לתקן ! אמא אוהבת את התינוק שלה שמנסה ללכת גם אם הוא נופל פעמים רבות קל וחומר אבינו שבשמים !
ניצן

בעניין: אולי לא נועדתי להתחתן? לפני 11 שנים, 11 חודשים #7292

• מאמין
  • דירוג כסף
  • ה' מה רבו צרי
אריאל יקר.
אהיה מאוד כנה איתך ומחילה אם זה ישמע קצת קשה וכמובן מחילה אם זה יפגע בך או מישהו אחר..

אבל משפטים של "אני לא אצליח לעולם.." פשוט אסור להגיד!
זה הייאוש וזה מה שהיצר רוצה.. יותר מהנפילה!
תשנן לעצמך מבוקר ועד ערב שאתה בן מלך..
תסתכל על ה21 יום שעברת כל יום רק להיום.
אל תסתכל על העתיד, אנחנו נוהגים כל הזמן לעשות את זה.. אבל בפועל יש לנו רק את הרגע, כאן ועכשיו לעבוד עליו.
תאמין לי יבואו ימים יותר טובים!
ותאמין לי שאני לא סתם זורק סיסמאות באוויר, אני חוויתי את הדברים האלה.. וכמה שתתן יותר מקום לה' כך הוא יותר ישגיח עלייך.

יהיה טוב! רק תאמין.
באהבה רבה,
מאמין
אם אתה מאמין שיכולים לקלקל תאמין שיכולים לתקן..
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן