ברוכים הבאים, אורח

למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב.
(0 צופה) 

נושא: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. 4364 צפיות

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #7114

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
שלום
אלכוהוליסט לא יכול לשתות כמו ג'נטלמן, אפי' לא טיפה אחת, הלגימה הראשונה , אפי' שוקולד במילוי ליקר,
תעורר תגובת שרשרת שתישלח אותו חזרה למשבצת 1 ,
אצלינו זה כמובן שונה אבל לא בהרבה,  אנו לא יכולים להתנזר ממין , יש לנו חיים להמשיך,
מה שאנו יכולים זה ללמוד שהמין נתון לבחירה, ושיש לנו אופציה למין מתוך אהבה ולא תאוה,
כמובן שזה ידרוש תרגול רב, (ויתכן שגם תקופת הימנעות מרצון זמנית), אבל זה אפשרי,

אני גם כן מכור לסרטים , ראיתי המון סדרות , את 24 ראיתי 6 עונות תוך שבועיים, וכנ"ל אבודים ועוד
אני משוגע על מדע בידיוני ואפוקליפסה, ועוד לפני שהבנתי שאני מכור למין , ידעתי שאני מכור לסרטים,
זה סיפק לי תעסוקה ובריחה מהחיים, היום אני יודע שחיפשתי בעיקר סצנות מלוכלכות,
ואז חתכתי ועברתי לאתרוג ואני חש שלקחו לי חלק מהחיים, אני מת לראות את העונות הבאות בסדרות האהובות עלי,
אוי כמה שזה חסר לי, אבל אני יודע שאישית אני לא יכול להרשות לעצמי לחזור לשם.

ניצוץ  אבוד, אינך אבוד יום אחד הניצוץ ינצוץ ואתה תצוץ ותנצוץ
אוהבים
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #7168

חים, צודק שבשלב זה הדבר שאני רוצה להיפטר ממנו זה הכבילות למסך המחשב ואין לי עדיין את המוכנות לא לראות סרטים בכלל.
מ. זה יש לי בעיה של אוננות זה לא בגלל שיש בנות בסרטים. זה בגלל מצב נפשי שמגיע כתוצאה מהכבילות למסך. אז בעצם הדרך שלי להילחם באוננות היא להילחם בכבילות למסך.
מוטי - גם אם היית צודק והיה מועיל יותר ניתוק מוחלט - אני לא חזק כמוך בדבר הזה, אולי בעתיד אהיה. אני מאמין בדרך של: גם אינני מסוגל לעשות הכל, אעשה את מה שאני מסוגל ולפחות איחשב על ידי זה בשמים לצדיק וה' יעזור שבהמשך יהיה כוח ליותר.
בינתכם אימצתי בזכותכם את שיטת רק להיום, ואני לוקח על עצמי פרקי זמן קצרים שאני יכול לעמוד בהם בודאות.
עד עכשיו בתוך פרקי הזמן הקצרים לא נפלתי, ואף הצלחתי להעלות מעט את התפקוד בבית ובעבודה.
תודה רבה לכל מקדישי הזמן והמחשבה, שיהיה לכם רק טוב.

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #7215

ניצוץ - משמח מאד לשמוע שיש תזוזה במשהו!
זה יקר מאוד, ובעזרת ה' יפתח שערים חדשים.
בהצלחה רבה בעזרת ה'.
תודה על השיתוף.

מוטי, אני לא יודע בדיוק להגדיר בדיוק מה החילוק המדויק.
אני מכיר את העיקרון הזה, שאלכוהוליסט לא יכול לשתות כמו ג'נטלמן. ובאופן מסויים גם חווה את זה על עצמי, שהקול הזה שעולה בי ומבטיח "רק קצת..." הוא שיקרי, וזה אף פעם לא יהיה באמת קצת.
מצד שני, יש אנשים שמכורים, למשל, לאכילה, שלא נגיד להם שלא לאכול בכלל, נכון?
(לא שאני בא להגיד שהצורך בסרטים הוא כמו הצורך באוכל, כן?)

מה שבאתי לעשות בהודעה הקודמת הוא לנסות לחדד את המטרה. או במילים אחרות - לחדד את מה שמפריע לי (או במקרה הזה, לניצוץ), וזאת כדי שאוכל לחזק את המוטיבציה להגיע למצב שהדבר הזה ייפסק.
אם אני אוהב ומסמפט איזה משהו, אין לי שום מוטיבציה להכריז עליו מלחמה.
והיה נראה לי שאת ההתמכרות לסרטים ניצוץ מוכן להגדיר כמשהו שהוא רוצה להילחם בו, גם אם הסרטים עצמם, לפחות בשלב הנוכחי של חייו, הם דבר שהוא מסמפט.

(יכול להיות שאחרי שמזדהים עם המטרה, שאני רוצה להפסיק עם ההתמכרות, אבין שבשביל השיג את המטרה הזאת (שלא להיות מכור, כאמור) אני אהיה חייב, לפחות בשלבים מסויימים של המאבק, שלא להשתמש בדבר הממכר גם שלא בצורה מופרזת)
(ויכול להיות גם שלא)

בעניין: למה לא מתאים לי להיכנס לקבוצת 12 צעדים. פוסט התבכיינות. קצת צחוקים, הרבה כאב. לפני 11 שנים, 11 חודשים #7221

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חיים שלום,

לא אומרים לאף אחד להפסיק לאכול, כמו שלא אומרים לאף אחד להפסיק לקיים יחסי מין. הבעיה איננה האכילה וגם איננה הקיום יחסים. הבעיה היא אחרת לגמרי: הבעיה היא ההתמכרות דהיינו הדחף הכפייתי שלנו. או קצת יותר לעומק, הבעיה היא דחף לא טבעי שהתלבש על הדחף הטבעי כל כך. לכן צריך לעשות הפרדת כוחות. המעשה עצמו הוא בסדר גמור, הבעיה היא התשוקה והתאווה.

אם תרצה הסבר מפורט - אשמח לכתוב.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן