ברוכים הבאים, אורח

כעת אני בטוח: יש אלוקים!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כעת אני בטוח: יש אלוקים! 715 צפיות

כעת אני בטוח: יש אלוקים! לפני 10 שנים, 11 חודשים #35640

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
אתמול הייתי באירוע שנתי בו אני משתתף קבוע, אירוע שכמות התאווה שניתן לצרוך בו יכולה להספיק לכל קהילת המכורים שלנו להרבה מאוד זמן, ובכל זאת, למרות הכל - נשארתי נקי, מחובר ובלי ללגום תאווה. אז אם זה לא נס - אני לא יודע מהו נס. ואת הנס הזה יכול לחולל רק אלוקים.

האירוע הספציפי הזה בולט אצלי במיוחדות שלו כיון שהוא אירוע שנתי, כך שאני יכול להשוות בקלות את עצמי היום למצב בו הייתי לפני שהגעתי להחלמה. הענין הוא שהחלק של התאווה היה כל כך בולט אצלי באירוע, עד שבשנה שעברה כאשר דיברתי עם אשתי על ההשתתפות בו, היא העירה שאולי לא כדאי לי בגלל מה שהולך שם (לבסוף לא יכולתי להשתתף מסיבה טכנית).  והנה השנה, אני חוזר למקום הפשע ומושאי התאווה לא נעלמו, אבל אני מרגיש אדם אחר לגמרי.

עוד קודם שנכנסנו לאולם, הודיתי בפני אשתי שאני חסר אונים מול התאווה, וביקשתי מאלוקים שיתן לי את הכח להיכנע ולוותר, כי ידעתי שאם אני נכנס למלחמה - אני מפסיד במאת האחוזים. אין מצב בעולם שאני, המכור למין ולתאווה, יכול להילחם נגד עצמי ולא להסתכל ולא ללגום מהתאווה, זה פשוט לא שייך אפילו לא בתור סיפור בדיוני. מה שכן יכול לעבוד עבורי זה להיכנע לחלוטין ולתת לאלוקים לעשות את זה בשבילי.

וזה עבד בצורה מדהימה. נכנסתי בחשש ואחרי כמה דקות אמרתי לאשתי שאני מרגיש נפלא וממש לא מנוהל מהתאווה שמסביבי. זה היה כאילו אלוקים שם אותי במצב אחר לגמרי בו אני נמצא בתוך איזה בועה. מצד אחד אני רואה את התאווה מסביבי, ומצד שני אני לא מסתכל, מוריד את העיניים ולא לוגם את המראות לתוך הראש שלי. אבל זה לא היה מלחמה בה אני נאבק שלא להסתכל, ממש לא. זאת היתה הרגשה אחרת לגמרי, כאילו אני הסכמתי רק לוותר, ואת שאר העבודה עשה מישהו אחר עבורי.

הרגשתי את מה שכתוב בספר הגדול (ספר הבסיס לתכנית 12 הצעדים לגמילה מהתמכרות) בסוף הפרק "עבודה עם אחרים", שאין לנו בעיה להיות בכל מקום שיש בו תאווה, כל זמן שאנחנו עונים בכנות על שתי שאלות: א. האם אני מחפש תאווה במקום (או לפחות "לסחוב הנאה" מכך) או שיש לי סיבה טובה להיות שם. ב. האם אני על קרקע רוחנית מוצקה. כיון שעניתי על שתי התשובות בצורה משביעת רצון, לא היתה לי כל בעיה להיות שם, ואלוקים שמר עליי מפני עצמי.

אז כן, לאדם שיש לו נסיון עם סקסוהוליסט זה נראה כמו התגרות במזל אבל זה לא. הנסיון מוכיח לנו כל יום שכל תכנית החלמה המבוססת על הגנה מפני הפיתויים לאדם החולה - תיכשל. ניסינו את זה אלפי פעמים וזה אף פעם לא עבד. לעומת זאת אם אני שומר על סדרת צעדים פשוטים יחסית (לא בהכרח קלים), אין לי צורך בהגנה מפני הפיתויים כיון שישנו אחד ולו מלא הכח, והוא מגן עליי - מי יתן ואמצא אותו כעת.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: כעת אני בטוח: יש אלוקים! לפני 10 שנים, 11 חודשים #35645

• אבי (מירושלים)
תודה לך. באמת מדהים.
שמחתי לשמוע אותך מספר את הסיפור היום בקבוצה, ויותר מזה שמחתי עכשיו לקרוא את הפוסט הזה.
התחברתי מאוד לגבי מה שכתבת ש(באמת) הרגשת שלא נלחמת מול התאווה, אל נתת למישהו אחר לנהל את הכל.
גם אני יודע שהוא עושה עבורי את כל העבודה, אבל לצערי אני לפעמים לא מרגיש את זה ושוכח מה באמת קורה.
אני מבקש מה' שייתן גם לי להרגיש שאני לא נמצא במלחמה שאני נאבק מול התאווה. שבאמת ארגיש שאני רק הסכמתי לוותר ואת העבודה הוא ייעשה עבורי.

בעניין: כעת אני בטוח: יש אלוקים! לפני 10 שנים, 11 חודשים #35652

אין מילים.חזק ביותר

בעניין: כעת אני בטוח: יש אלוקים! לפני 10 שנים, 11 חודשים #35673

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה סוד.
אכן - יש אלוקים.
האמת שהדבר שהכי נגע בי בסיפור שלך היה פרט שולי - הפשטות בה אמרת לאשתך שאתה חסר אונים מול התאווה.
הרשה לי להבליט את זה, כדי להבהיר עד כמה זה מוכיח שהתוכנית עובדת כשעובדים אותה.
להגיד בפה מלא, לאשתי, שאני נכנס לחדר בו אני מתפלל לא לבהות בנשים אחרות ולחשוב עלי ועליהן, אחרי שהיא כבר תפסה אותי בעבר...
ושאשתי תקשיב לי בטבעיות.
אכן - יש אלוקים.
תודה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: כעת אני בטוח: יש אלוקים! לפני 10 שנים, 11 חודשים #35678

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה. אני שמח בהתעוררות הרוחנית שלך. זה באמת עובד. שמתי לב לעוד שינוי מבין לשורות ואתה מוזמן לתקן אותי אם אני טועה - האמונה. שאפשר אחרת. שנה שעברה לא אתה ולא אשתך האמנתם שניתן להיות במקום כזה מבלי להתאוות.. כנראה שבמהלך הזמן צעדת את הצעד השני - הגעת לאמונה שהשפיות תוחזר אליך..
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: כעת אני בטוח: יש אלוקים! לפני 10 שנים, 11 חודשים #35681

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מבחינתי הנס,
שאפשר לכתוב פוסט כזה, לקבל תגובות כאלו, ולא להתנפח עדי עדי פיצוץ אטומי של אגו.
האם אני מאמין שהנס הזה יקרה לי? (צעד 2...)
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: כעת אני בטוח: יש אלוקים! לפני 10 שנים, 11 חודשים #35716

הושיעה נא, אם כך אתה כותב, יכול להיות שאתה עדיין חושד בסוד הכניעה שהוא הצליח שם בכוחו ולא בחסד אלקים אוהב?
כי לי יש נטייה כזו. להגיד על עצמי "לא בכוחי" אבל להתייחס להצלחות של אחרים כאילו הן כן קרו בכוחם, ולהגיד להם "כל הכבוד".
פעם חשבתי שזה בא ממקום טוב: אני צריך לחשוב על עצמי שאני הכי גרוע ושכולם יותר טובים ממני. לאחרים אני צריך לתת מחמאות ולחזק להם את הביטחון העצמי.
היום אני מבין שכשאני חושב שמישהו אחר מצליח זה בכוחו, פירוש הדבר שעוד לא הבנתי שה' הוא המנהל את העולם. פירוש הדבר שאני רוצה שכשאני אצליח אז אוכל להגיד "לא בכוחי" ולחשוב שאני מאמין בזה, אבל בסתר הייתי רוצה שאחרים יחשבו "ואו, כל הכבוד לו".
אז יהי רצון שבאמת אזכה להאמין שסוד הכניעה לא עשה שם כלום (חוץ מהפעולות, שמשמעותן רק לשחרר את השליטה לה'), ושהשחרור מהתאווה בא לו בחסד אלקים אוהב.

סוד, אני התפעלתי מהיכולת שלך להגיד לאשתך תוך כדי האירוע שאתה מרגיש משוחרר. אני לא הייתי מעז, כי אני בטוח שברגע שאגיד את זה אנכס את ההצלחה לעצמי, והקסם יתפוגג מיד...
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: כעת אני בטוח: יש אלוקים! לפני 10 שנים, 11 חודשים #35726

• Ihope
  • דירוג זהב
תודה תודה. כרגיל כתיבה מעולה.

תגובה: בעניין: כעת אני בטוח: יש אלוקים! לפני 2 שנים, 5 חודשים #140125

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

מדהים הכנות הזאת
להיות חופשי, שהיום אני שומע חברים ותיקים - נקיים שמשתפים שהם כיום משוחררים מתאוה, יש להם שקט וחופש מהתאוה, זה פשוט נס שקורה. 

תגובה: כעת אני בטוח: יש אלוקים! לפני 2 שנים, 5 חודשים #140129

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

באמת מדהים להגיע למצב כזה שהתאווה לא מנהלת אותך. שמעתי סיפורים כאלה שאדם כבר יכול לעשות ריצה על הטיילת ליד הים ביום קיץ ולא להיות מנהול מתאווה ובכלל לא לשים לב... 
התפעלתי גם מהפתיחות עם האישה, לדבר איתה על המקום הפנימי הזה של התמודדות הזו עם התאווה והשיח סביב זה...
אשריך על הדרך שאלוקים עזר לך לבנות בחייך 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.64 שניות

Are you sure?

כן