ברוכים הבאים, אורח

אישה חמת מלא צואה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אישה חמת מלא צואה? 2304 צפיות

בעניין: אישה חמת מלא צואה? לפני 10 שנים, 10 חודשים #37170

אני הרבה חשבתי
1)
מדוע יש למכורים לאלכהול או להימורים או למין הרגשה נוראית שהם לא שוים שום דבר בעיני עצמם, האם לדבר
לשון הרע או שקר וכד' הוא עבירה קטנה,
2)מדוע אלו נקראים מכורים ואלו שיש להם שגעונות אחרים או שיש להם בעיות אחרות וכל אחד יש לו ובכל זאת
עדיין מקובלים בחברה ואף אחד לא חושב שיש להם בעיה של התמכרות.
אי אפשר לומר שזה בגלל חומר העבירה לא חלילה שאני מזלזל בזה, שהרי אלכהוליסטים זה לא עבירה ומכור
להימורים גם זה לא עבירה ובכל זאת אדם משמכור לזה מרגיש בעצמו איזהו חוסר אונים.
הרבה חשבתי על זה הייתי רוצה להעלות את זה לפורום אף שאני די חדש כאן אולי יעלו פה רעיונות גם לי יש איזה
שהוא רעיון אבל אני רוצה להעלות את הענין לפני כולם . התועלת יכול להיות בכמה נקודות 1) שאחד הדברים הגרועים
ביותר זה היאוש ואולי כך היאוש יהיה פחות .2) אם נבין את הבעיה נוכל אולי לטפל בזה באופן מועיל יותר.
בברכה לכל העושים כאן את מלאכת הקודש

בעניין: אישה חמת מלא צואה? לפני 10 שנים, 10 חודשים #37173

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
חבל להסיט את הנושא, כשאתה נמצא בעמוד של הפורום יש לך כפתור נושא חדש. נשמח לדון בנושא תחת הכותרת המתאימה.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: אישה חמת מלא צואה? לפני 10 שנים, 10 חודשים #37192

סוד יקר.

הסיפור שלך על אותו חבר  OA שעבר טיפול היפנוזי, אכן מצליח להבהיר שהבעיה היא לא בעיה מול אוכל או מין אלא בעיה פנימית שמוצאת פתרון מקולקל ומזיק במין אוכל וכדומה, כי האוכל שהוא ראה לא הוא מה שהצית את דמיונו אלא הצורך שלו למצוא אוכל לא משנה מה טעמו וריחו, הצורך שלי כמכור למין יהיה למצוא.. גם אם אמצא חמת מלאה צואה.. אמצא..

אבל דוקא הוליד בי רעיון שיוכל אולי כן לעזור לי. כן לעבור היפנוזה שתגרום לי להרגיש שאשה היא לא אשה שהכרתי, אשה היא פשוט  קוף למשל? ואז כן, אשאר עם התביעה והדחף למצוא.. אבל לא יהיה לי מה למצוא.. כי גם אם אני מחפש... אבל אני מחפש משהו בכיוון שאליו התרגלתי, כמו שמכור להימורים ולאכוהול לא מחפש נשים אלא הימורים ואלכוהול. ואם הוא יעבור היפנוזה שאלכוהול הוא מים הוא יהיה במצב של אלכוהוליסט שאפילו אותה אקסימוסית ידועה  לא תהיה בשביל להביא לו אלכוהול.

אולי בשביל ההתחלה והפסקת מחול השדים הוא רעיון טוב?

נקודה שניה, שעולה לי בהקשר הזה, נכון שיש דחף שלא קשור לזה שהאשה שעומדת מולי היא מדליקה כי אני יכול גם למצוא את זה בדברים שלא היית מתקרב אליהם ממרחק של קילומטר..
אבל האם אין למכור תופעה שהוא נדלק כמו כל אדם מאשה יפה, וכשהוא נדלק הוא גם מניע את תהליך ההתמכרות שלו? לא תמיד המחלה שלי פעילה קודם, לפעמים המחלה שלי מתעוררת רק אחרי שאני מתאוה כמו כל אחד אחר. [לכאורה.]

אולי לפחות את אותם מקרים ההיפנוזה תפתור?

התכוונתי לרעיון הזה בשאלתי.
בפיסקה הזו מובן כי ההיפנוט דהיינו כוחות חיצוניים לי יעזור ךפתירת חלק מהבעיה, ועל כך שאלתי האם נכון שמישהו או משהו אחר יעשה בשבילי את העבודה.
עכ"פ תודה ד"ר על ההכוונה

בעניין: אישה חמת מלא צואה? לפני 10 שנים, 10 חודשים #37198

אז אני חייב לך התנצלות. חשבתי שאני יודע מה כתוב בפוסט הזה, ושכחתי שמדובר בו על היפנוזה.
אם אני מבין אותך נכון, אז אני מסכים אתך: גם היפנוזה לא תעזור לי. רק אלוקים יכול לעשות את העבודה, ורק אני יכול להיות זה שאאפשר זאת.
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: אישה חמת מלא צואה? לפני 10 שנים, 10 חודשים #37402

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד

...הרבה חשבתי על זה הייתי רוצה להעלות את זה לפורום אף שאני די חדש כאן אולי יעלו פה רעיונות גם לי יש איזה
שהוא רעיון אבל אני רוצה להעלות את הענין לפני כולם . התועלת יכול להיות בכמה נקודות 1) שאחד הדברים הגרועים
ביותר זה היאוש ואולי כך היאוש יהיה פחות .2) אם נבין את הבעיה נוכל אולי לטפל בזה באופן מועיל יותר.
בברכה לכל העושים כאן את מלאכת הקודש

ליוסף הייליג היקר!
ברוך הבא בצל קורתינו...
העניין שאתה מעלה נראה חשוב ביותר
אז יש אפשרות לפתוח נושא
ולדון לגוף העניין
בהצלחה רבה מכל הלב
ומקווה שתמצא כאן בפורום
את מה שהרבה וותיקים וטובים מצאו בו!
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: אישה חמת מלא צואה? לפני 10 שנים, 10 חודשים #37459

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
שלום שלום "יוסף הייליג" אאחל לך למצא פה את אשר מצאו רבים אחרים.

ובקשר להיפנוזה הייתי מאוד רוצה לקבל איזשהו "זבענג וגמרנו" מה לעשות בחיים זה לא עובד. כיוון שאם הביסלי הוא מקק אתחיל ללעוס מקקים...

והרעיון של הקוף דווקא נשמע לגמרי לא רע. תמיד אהבתי לצפות בקופים בגן-חיות....
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

תגובה: בעניין: אישה חמת מלא צואה? לפני 3 שנים, 7 חודשים #127495

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

זה הפוסט לגבי החתולים המסריחים. מקפיץ אותו בעקבות התכתבות בפורום.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: בעניין: אישה חמת מלא צואה? לפני 3 שנים, 2 חודשים #132423

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאד מזדהה עם המאמר של סוד הכניעה...
לא עזר לנו שום גינוי לתאווה...

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן