ברוכים הבאים, אורח

דיבוק חברים בחוה"מ פסח!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: דיבוק חברים בחוה"מ פסח! 1654 צפיות

דיבוק חברים בחוה"מ פסח! לפני 11 שנים #30100

• אבי 1
  • חבר קבוע
בעז"ה יתקיים ערב גיבוש חברתי של חברי 'שמור עיניך' בירושלים ביום רביעי, ראשון של חוה"מ, ט"ז ניסן בשעה 20:00.
יהיה מנגל, דיבוק חברים והרבה החלמה בעז"ה.
השתתפות בהוצאות מוערכת ב 15-25 ש"ח (מי שזה מכביד עליו ויתקשה לבוא בגלל זה שיבוא ולא ישלם!).
נא לאשר הגעה אצלי באסמס/בטלפון. המקום המדויק יימסר בפרטי, כמובן... אין להעביר לשום אדם את פרטי המיפגש ללא אישור  ע"מ לשמור על אנונימיות המיפגש.
נפגש!!

בעניין: דיבוק חברים בחוה"מ פסח! לפני 11 שנים #30162

כל הכבוד לך אבי ולכל המארגנים, אנחנו חייבים את זה ולא משנה המחיר.

בעניין: דיבוק חברים בחוה"מ פסח! לפני 11 שנים #30173

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
איזה כיף!

הלוואי והייתי יכול להגיע. תכל'ס אולי נעשה גם משהו כאן לחברים בחוף המזרחי. ב"ה הקבוצה גדלה והגיע הזמן לגיבושון.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: דיבוק חברים בחוה"מ פסח! לפני 11 שנים #30237

אפשר שרויה בלי קטניות?

תגובה: בעניין: דיבוק חברים בחוה"מ פסח! לפני 1 שנה, 11 חודשים #142225

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....

למה אין?

יש המון, אבל זה דרך הקבוצות

פשוט היום קבוצות שמור עיניך לא קימות

אבל באס אי יש כנסים מסיבות,  שבתות וכו’

אתה מוזמן

4ק ביחד זה עובד

אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: בעניין: דיבוק חברים בחוה"מ פסח! לפני 1 שנה, 11 חודשים #142242

חוסידל, יש אתר רציני לאס אי כמו שיש כאן (בשמור עיניך)? פורום וכל זה? או שהכל "חי" לגמרי?

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 11 חודשים על ידי חיל בלע ויקיאנו.

תגובה: דיבוק חברים בחוה"מ פסח! לפני 1 שנה, 11 חודשים #142245

בוקר טוב,
למשתוקק היקר,
לא הבנתי את ההבדל בין שמור עיניך ל-SA? מבחינה טכנית ההצטרפות לקבוצות החיות של שמור עיניך זה בדיוק כמו ההצטרפות לקבוצות של SA, וגם הקבוצות עצמן הן אותו דבר. וזה מה שחוסידל כתב לך.

לחיל היקר,
ל-SA יש אתר, אבל אין פורום וכיוצ"ב. ההחלמה שעובדת לי, זה ב'חי' כמו שכתבת, לבא לקבוצות ולהיפגש עם החברים, להרים טלפונים ולעבוד את הצעדים. כי רק ביחד זה עובד.

קיץ בריא לכולם

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: דיבוק חברים בחוה"מ פסח! לפני 1 שנה, 11 חודשים #142264

המשתוקק כתב on 24 אפר' 2022 09:37:

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 24 אפר' 2022 04:54:

בוקר טוב,
למשתוקק היקר,
לא הבנתי את ההבדל בין שמור עיניך ל-SA? מבחינה טכנית ההצטרפות לקבוצות החיות של שמור עיניך זה בדיוק כמו ההצטרפות לקבוצות של SA, וגם הקבוצות עצמן הן אותו דבר. וזה מה שחוסידל כתב לך.

לחיל היקר,
ל-SA יש אתר, אבל אין פורום וכיוצ"ב. ההחלמה שעובדת לי, זה ב'חי' כמו שכתבת, לבא לקבוצות ולהיפגש עם החברים, להרים טלפונים ולעבוד את הצעדים. כי רק ביחד זה עובד.

קיץ בריא לכולם

חבר יקר, אין לי כח להתווכח איתך על SA...
רק אסביר את עצמי.
אני יודע שחברים משמור עיניך הקימו את PA שזה אמור להיות בהגדרה יותר עדין מSA מבחינת החוויות שהחברים שם חוו. כמו כן בקבוצות שמור עיניך (כפי מה ששמעתי מהמייסדים שלהן) זה היה אמור להיות יותר "יהודי דתי" מבחינת הפרדה מוגדרת בין גברים לנשים, שיח של 12 הצעדים, אך עם יותר זיקה לחיי תורה ומצוות (וכמו הספר הקטן שהם הוציאו).

אולי לך ולרבים אחרים השינויים הקטנים הללו לא אומרים הרבה, אבל לי כן!

לא אנסה כעת לדון בגוף הדברים, רק אבקש ממך שוב לשמור על האופי העדין של פורום שמור עיניך, אין כאן מקום להתכתבויות בסגנון כזה. בהמשך אכתוב הודעה על גוף הנושא.

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 11 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: דיבוק חברים בחוה"מ פסח! לפני 1 שנה, 11 חודשים #142272

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 24 אפר' 2022 04:54:

בוקר טוב,
למשתוקק היקר,

לחיל היקר,

קיץ בריא לכולם

יש לשים לב שכתבתי על כך ש'מבחינה טכנית' אין הבדל בין שמור עיניך ל-SA לגבי ההצטרפות לקבוצות וכן לגבי הקבוצות עצמן. לא דנתי לגבי דברים נלווים בקבוצות.
ולדוגמא לגבי אנשים שאינם מסוגלים להיחשף לאחרים, אין להם הבדל האם המנגל הוא של שמור או של SA. ההשתתפות בפורום של שמור עיניך אינה משנה את כללי ההצטרפות למפגשים כאלה ואחרים.

ולגוף הענין, אני השתתפתי באופן יומיומי בקבוצות החיות והטלפוניות של שמור עיניך במשך תקופות ארוכות מאד מאד, ובד בבד גם בקבוצות החיות והטלפוניות של SA, ויתכן שאני יודע קצת יותר טוב מה ההבדל בין הקבוצות הללו, אם לטוב ואם למוטב, עד כמה עדינים כאן ולא עדינים כאן, ומה הכוונה עדינות, ומה התועלת או שמא החסרון בזה. גם המייסדים של שמור ידעו בדיוק מהי המטרה של הקבוצות של שמור, זה היה בעיקר מקפצה לSA ולא תחליף. בהמשך כשהקימו את  PA חשבו שזה אולי יוכל להוות תחליף לSA. אך לבסוף המציאות הוכיחה שכנראה זה לא דבר מעשי. ולמעשה, בקבוצות של שמור לא היה כמעט הבדל למעט זאת שבתחילת כל קבוצה קראו פרק תהלים. המסרים וכל התוכן היו שווים לחלוטין לSA, רק שחלקם היו קצת בניסוח דתי.

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 11 חודשים על ידי מתחיל שוב - וצועד לאלוקים.

תגובה: דיבוק חברים בחוה"מ פסח! לפני 1 שנה, 11 חודשים #142287

• gidi
  • דירוג פלטיניום

כתבתי קודם תגובה מעמיקה אבל התאפקתי ולא פירסמתי אותה כי הרגשתי שלפחות מצידי זה מעורר שוב את המחלוקת (-וחבל ששוב זה הנושא שאני מגיב עליו אחרי הפסקה ארוכה בדיוק בגלל זה אבל אולי אוכל ליישר קצת את ההדורים אצלי).

אני חושב שחבל ליצור בכח ניגוד ופירוד בין הקבוצות (והחברים), בסופו של דבר באמת מבחינה טכנית אין הבדל (קבוצה מוגדרת כ2+ חברים גם אם הם מחליטים לקרוא תהילים במקום).
בסופו של דבר הרבה מהחברים פה נמצאים גם שם והרבה ששם הגיעו מפה, ההבדל הוא כנראה במידת החשיפה (בSA זה לא יעבוד אם החברים ישארו חסויים ובדויים לגמרי כמו חלק מהכותבים באתר).
עובדה שמבחן הזמן הראה שזה לא צלח (ואני מאמין שגם בזה יש יד אלוקים).

נראה לי שבמיוחד בתקופה כזאת אני צריך לחפש יותר איחוד ופחות פירוד.
אוהב ומעריך את כולכם.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 11 חודשים על ידי gidi.

תגובה: דיבוק חברים בחוה"מ פסח! לפני 1 שנה, 11 חודשים #142303

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 335 ימים
  • חבר ותיק

חבל שאני רואה את זה רק בדיעבד...
למישהו יש מושג מתי הכנס קיץ של sa ואיפה?

תגובה: דיבוק חברים בחוה"מ פסח! לפני 1 שנה, 11 חודשים #142305

אבי0533 כתב on 26 אפר' 2022 06:16:

חבל שאני רואה את זה רק בדיעבד...
למישהו יש מושג מתי הכנס קיץ של sa ואיפה?

שים לב שהפוסט המדובר נכתב לפני 9 שנים.
עדיין לא נקבע תאריך לכנס קיץ של SA, ובכל אופן זה לא אמור להתפרסם כאן באתר.
בקיץ בדרך כלל יש כנסים רבים בכל רחבי הארץ, ולא רק כנס אחד ארצי כמו בחורף.
בהודעות SA תוכל להתעדכן בכל המידע על הכנסים.

בהצלחה רבה

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן