ברוכים הבאים, אורח

לצערי שוב נפילה אחרי שבועיים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לצערי שוב נפילה אחרי שבועיים 275 צפיות

לצערי שוב נפילה אחרי שבועיים לפני 1 שנה, 7 חודשים #143780

האמת שראיתי את זה מגיע, יום בו אני לבד בבית, אומר לעצמי: סוף סוף יש לך זמן ללמוד תורה, בסוף מבזבז את הזמן עד שפתאום מתחילים הרהורים והופ מוצא את עצמי בנפילה, קם מהנפילה, אומר לעצמי: קום, ואחרי כמה דקות צולל שוב...
איכשהו כל שנה באלול אלו הנפילות הכי כואבות, תמיד אומר לעצמי: יאללה אלול שלם בלי- אחרי החגים יתחדש הכל, אבל היצר והתירוצים והכל...
בעז"ה מקווה לחזור בתשובה שלמה..
שאלה לחברי הפורום: האם לדעתכם כדאי לספר למישהו על הנפילות? האם זה יכול לעזור לי, או שעדיף לכתוב פה באופן אנונימי, האם אני לא מספר כי אני מפחד לפגוע בכבוד שלי? יכול להיות... אם כן מקווה שאתגבר על זה.. השאלה היא האם זה יעיל או שזה הופך אותך ליותר חלש, אשמח לתשובה מאנשים שהשהיו במצבי.. תודה רבה!

תגובה: לצערי שוב נפילה אחרי שבועיים לפני 1 שנה, 7 חודשים #143782

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אחי! בע"ה אלוקים יהיה איתך, אל תתיאש.
בתור חבר תוכנית זה מאוד יעיל לשתף חברים אחרים, לא הופך אותך ליותר חלש אלא להיפך נותן יותר כוחות בעיקר במסגרת של החלמה.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: לצערי שוב נפילה אחרי שבועיים לפני 1 שנה, 7 חודשים #143786

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני ממליץ לך מאוד אחי למצוא חבר לדרך, אפילו מישהו שאתה לא מכיר עדיפות למישהו שגם כן מתמודד עם אותו עניין (קרי - אחד מאיתנו פה בפורום או מישהו מהתכנית SA)

וכן, לשתף אותו ברגשות במחשבות... בראיות בקשיים...

אני מוכן להתנדב להיות החבר הזה שלך אם תרצה. גיליתי ששירות ונתינה וקשר עם אחרים מאוד עוזר לי להישאר נקי.
זה נקרא לצאת מריכוז עצמי.

זה עבד בשבילי במשך שנתיים וחצי שלמות. ואני מאמין שזה גם יעבוד היום.

אני מאמין שדרך הנקיק הקטן הזה, אלוקים נכנס. ועושה את הנס.

רק לעוד יום אחד.

אוהבים !

תגובה: לצערי שוב נפילה אחרי שבועיים לפני 1 שנה, 7 חודשים #143832

[dir=rtl]החלטתי לאחר הנפילה לקבל על עצמי כמה דברים בלנ"ד עד ב' חשוון: א: לא להשתמש בטלפון בשירותים: אפילו שיש לי כיום סינון על הטלפון, שלא הצלחתי עד היום לפרוץ ב"ה, החלטתי להתנתק מזה, גם מרגיש לי שזה אביזרייהו דעריות: כל הנפילות שלי קרו בשירותים, פשוט כשהייתי עם מכשיר לא מסונן, או סינון עביר..
בנוסף היצר גם מגיע כשאתה מעורבב כשאתה לא מרוכז בפעולות שלך, כשאתה עם הטלפון בשירותים, אתה תתקע יותר זמן, אתה לא ממוקד במטרה.
בנוסף י' גם את ענייו הבריאות שהבנתי זה גם בעייתי מבחינת בריאותית.
דבר שני שקבלתי על עצמי: לא להשתמש במחשב שיש לי בבית( הלא מסונן) אלא אם מישהו רואה אותי, בנוסף יש טלוויזיה בבית שלי שנמצאת בתוך חדר, שזה גן מועד לפורענות, ויצא לי גם ליפול בזה, קיבלתי על עצמי שאראה רק בטלוויזיה שנמצאת בסלון, איפה שיש עוד אנשים/ תמיד יכולים להגיע אנשים. 
ב"ה כבר עבר כמה זמן מאז שקבלתי על עצמי, הייתה לי נםילה כמה ימים אחרי זה, אבל ב"ה קמים.
החלטתי שזה יהיה גם כלול בפרס: לתת צדקה.
מה זאת אומרת? שאם אני בעז"ה אצליח עד ב' חשוון בלי לעבור על הדברים אתרום בלנ"ד 360 שקל לצדקה.
אם אפול פעם אחת אתרום 500 שקל.
ו2 נפילות  ( נפילות זהכולל מעבר על הגדרות שעשיתי, טלפון בשירותים וכו')  אתרום 720, ב"ה מקווה  שאזכה לתת לצדקה 500 שח הסכום שעליו כיום אני צריך לתת לפי החשבון (לא כי אני קמצן, פשוט מקווה שלא אפול

תגובה: לצערי שוב נפילה אחרי שבועיים לפני 1 שנה, 7 חודשים #143833

זה משום מה חתך לי את שאר התגובה, אז אמשיך: לגבי עניין העזרה מאנשים: אני חושב שכרגע אני פחות בעניין של עזרה מאנשים בעז"ה אני אעזר בחברי הםורום הצדיקים, אבל להגיע לכל מיני מפגשים וכו' זה פחות מתאים לי, בעז"ה לא אצטרך את זה, תודה רבה על כל העצות והדאגה!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן