ברוכים הבאים, אורח

חלש מול היצר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חלש מול היצר 235 צפיות

חלש מול היצר לפני 1 שנה, 11 חודשים #142496

• כח התורה 47
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר חדש
לצערי נפלתי צפייתי בסרטי זוהמה ואוננתי אחרי 8 ימים ולפני זה הייתה לי תקופה טובה של 3 חודשיים ללא תאווה .
מקווה להצליח הפעם ורוצה להיגמל מזה כבר. שוקל ללכת לטיפול אבל מפחד

תגובה: חלש מול היצר לפני 1 שנה, 11 חודשים #142499

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממש מבין אותך. זה כמו ענן שמשתלט עלייך ואתה רק רוצה לשתות עוד ועוד מהסרטי תאווה האלה, אתה לא שבע עד שלא יודע מה.
אח שלי היקר, כולנו באותה סירה.
אתה לא לבד.
החיים כל כך יפים, ת'אמת אני נהנה יותר מהחיים כשאני נקי ולא נופל בסרטים האלה. אבל גם כשנופלים בסרטים האלה, חייבים לקום על הרגליים. הכאב של הנפילה הוא זמני, ואין לנו שום ביטוח שהנפילה לא תחזור אלינו ברגע שיתאפשר התנאים הנוחים לצפייה בסרטים האלה.
אז כמובן, מניעה. אתה לא יכול שיהיה לך גישה חופשית לזה, לא ללכת למקום שיש שם מחשב/נייד שאתה יכול ליפול בו. אתה שומר על עצמך מהמקומות האלה.
וטיפול זה דבר טוב. ההתמכרות יושבת על איזה כאב, כך תוכל לגעת בכאב ואולי תביא לקלה
אוהב אותך

תגובה: חלש מול היצר לפני 1 שנה, 11 חודשים #142501

אני ממש מבין אותך, אתמול בדיוק חשבתי על המשפט הזה אולי זה באמת שורש הבעייה - חלש מול היצר.
הפתרון שחשבתי לעצמי הוא לשתף, אם אני מתחיל לשתף אח חבר שגם עובר את אותם חוויות ואז מנסים ביחד להשתקם אז הנסיון יכול לעבור מאליו כי אולי מישהו חלש מול היצר אבל מול הגאווה של עצמו או מול החברים הוא כבר יותר חזק. ואז ממילא הוא מתחיל ליצור כוח מול היצר.
בכל אופן שיהיה בהרבה הצלחה!!!!

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן