ברוכים הבאים, אורח

עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש.
(0 צופה) 

נושא: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. 3343 צפיות

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 7 חודשים #143701

משתף פה.
הייתי אתמול בחנות שנמצאת בתוך קניון. התפללתי לפני כן להשם אנא ממך שלא יהיו לי שם מראות "חריגות"...
משתדל לא להסתכל ימינה ושמאלה. הולך לחנות שאני צריך וממתין לקבל שירות.
בדרך היו כמה התאפקויות לא להציץ לא להסתכל דברים שבדרך כלל הייתי שותה לוגם בתאווה גדולה. אסירות תודה.
לא יודע אם התחושה הזו מוכרת לכם:
מגיע לחנות
מגיעה המוכרת
ודבר ראשון שאני אומר לעצמי "איזה מזל שהיא לא יפה / חשופה / מושאת תאווה"... ככה אני יכול לעשות מה שצריך לקבל שירות וללכת

ואז... השם שישמור ויציל
מגיעה מישהי - כוכבת פו*נו. אין מילה אחרת. וזה עם מאפיינים שאני הייתי מחפש אחריהם שעות עד שמוצא. חשופה בקטע קשה. עומדת מטר לידי.

אל תיפול. אל תתחרפן. תסתכל ימינה. וואו התקרה פה ממש יפה. רגע מישהו קרא לי פה מאחורה? איפה המוכרת הלא יפה. וואי עליי. למה ככה חזק. אבא איפה אתה. נו כבר אני לא צריך להיות פה.

שאלה את המוכרת משהו קיבלה תשובה שלא אהבה לשמוע ונעלמה. כמה זמן ארך האירוע? לא יודע, דקה? נצח? שניהם?

במצב ישן - הייתי אומר למוכרת שאני כבר מגיע והולך למסע מעקב אחריה. ברור. 
אסירות תודה שתוך כדי האירוע מסרתי את המראה להשם. וביקשתי ממנו שזה לא יפיל אותי. שאמשיך הלאה.
חסד אלוקים שכחתי מזה אחרי שעה. אבל הבוקר זה קצת חזר אז מיד התיישבתי לכתוב כאן. 

תודה לאלוקים אוהב שעוטף אותי ברחמים.
תודה על מודעות כשטריגר כמעט מופעל.
תודה על בריחה ממצב מסוכן.
תודה על שיתוף כרגע כאן באתר הקדוש הזה.

===============

לקראת ערב חלפה לי מחשבה בראש ופתאום הבנתי שהנה נולדה תובנה חדשה:
תפסיק לחשוב כמה אתה רוצה לקבל מהעולם.
תתחיל לחשוב כמה אתה רוצה לתת לעולם.

אין לי מה לקבל ממנה היא לא שייכת לי. אני נותן לה ברכה והצלחה שתיפסק המלחמה באוקראינה והיא תוכל לחזור לארץ שלה (בוודאות היא פליטה אוקראינית אין סיכוי שהיא יהודייה). ומאחל לה שתתכסה בבגדים עוטפים ומכסים כל חייה.
מוסר לכולכם את אהבתי ומוסר לאבא את כל האירוע הזה. מקווה שהאירוע הזה לא יפעיל לי טריגרים חזקים ואצליח לשרוד את היום הזה נקי ומאושר.

תודה 

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 7 חודשים #143709

• שמואל גלבוע
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • דירוג כסף

לכבוד ה' 

איזה שיתוף מדהים 

כל הכבוד על הכנות,

התסמינים  האלו משותפים להרבה מהחברים 

כל הכבוד על המסירה לאלוקים (כנראה לא סתם הכינוי שלך הוא לכבוד ה') 

אוהב אותך 
ברכה והצלחה

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 7 חודשים #143710

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

לכבוד השם עשית את זה לכבוד השם
יש שיר "על כולנו עובר מה שעובר" וכידוע גם שיש ימי אהבה וימי שנאה, 
הלוואי ותצליח תמיד לבחור בטוב, תמצא מה שעובד בשבילך הכי טוב ואף פעם אל תוותר,
כל עוד אתה פה, תהנה מהמשחק
כולנו יחד

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 7 חודשים #143757

שלום חברים יקרים.
הקב"ה מעביר אותי מסלול כזה... ב"ה
החודש הולך לרדת לי אשראי מה שלא ירד לי בחיים. בחיים. מטורף. אין לי מושג איך אני יוצא מזה.
ואיבדתי קרוב משפחה שממש ממש אהבתי...
יש לי גם איזה תכנון שקשור לעבודה שלי ואני במתח ממנו.
מנסה להרים תראש ולהבין שהכל מלמעלה ואין שום דבר של טעות או מקרה - את הכל מכוון אבא אוהב.
ב"ה נקי משימושים נקי מהסתכלויות ממש חסד ורחמים. יודע בבירור שזה לגמרי לא מכוחי!! ומודה לאבא על הכל!!!

מאחל המשך יום נקי ורגוע לכולנו

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 7 חודשים #143777

שלום לכולם קוראים לי לכבוד השם ואני מכור לתאווה
בחסד אלוקים לא מכוחי לא מובן מאליו בכלל ובכלל נקי מכל פעולת תאווה 25 ימים נכון להיום

שמעתי פעם שאלה שמישהו שאל ספק בצחוק ספק ברצינות:
אנחנו ערים ביום - ישנים וחולמים בלילה.
אז הוא תהה: מי אמר שהמציאות האמיתית שלנו היא היום, והחלומות הם בלילה... אולי המציאות האמיתית זה החלום, ומה שאנחנו רואים כמו יום - זה באמת חלום שלא קיים,

אל תיכנסו לזה כי תאכלו תסביך רציני!! כמו אחרי טריפ!!

אבל - - - 
אני מרגיש עכשיו כמו במימד אחר, במציאות אחרת, לא מצליח להבין איך זה קורה לי, חסד אלוקים ממש, לא מכוחי באמת, לא מובן באמת, זה מפחיד אותי ומשמח אותי: משמח אותי שאני נושם, שאני לא רודף אחרי תאווה כל הזמן, 
אבל מפחיד אותי - כי כמו שנתנו לי את זה... וואי וואי יכולים גם לקחת לי את זה... ואני כמו שאני מכיר את עצמי, אם חלילה וחס יקחו ממני את הנקיות אפילו באמצע נעילה של כיפור... אין לי מושג איך אגיב

וואו 
תוך כדי כתיבת השורות פתאום אני קולט:
רגע...
אולי זה הפוך? כמו שכתבתי על החלומות?
ואולי, המציאות האמיתית שלי היא נקייה לגמרי מתאווה, ורק נתנו לי את ההתמכרות למשך תקופה, ועכשיו פשוט לקחו אותה וזהו??
הלוואי!!

כך או כך, נהנה מכל רגע של נקיות ואסיר תודה לבורא עולם, מתפלל שיימשך רק להיום כל יום אמן.

שבוע טוב ומבורך!!

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 6 חודשים #143987

17 יום לא הייתי פה.... אבל הייתי פה בתודעה כל יום.
וואו, איזו תקופה, ימי הרחמים והסליחות, אבא מרחם עלי, אני סולח לעצמי, אני סולח גם לו, כן כן יש דבר כזה, כולנו בשלב מסויים עומדים רגע ואומרים "אבא, למה דווקא אני"? למה לא יכולתי להיות כמו פלוני כמו אלמוני, שאין לו את הניסיון הזה...
ב"ה ב"ה חסד אלוקים מופלא!!

אומן ראש השנה!!
בחסד אלוקים עצום לא מובן מאליו בכלל ובכלל, זכיתי להיות באומן בראש השנה.
פחדתי פחד מוות!!
לא פחדתי ממלחמה, נו באמת, אנחנו מישראל.
פחדתי שפתאום תגיע איזו אוקראינית יפה ותשבש לי את כל המהלך!!

חסד אלוקים, לא הייתה אף אחת, וואו, הדיילת עברה במטוס מפה לשם והרגשתי שיש שם משהו אז עצמתי עיניים והסטתי מבט, חסד אלוקים, המוכרות בתחנות דלק? לא זוכר מהן כלום, באומן עצמה הכל היה נקי ברוך השם,

אבל הכי חשוב זה שסיפרתי הכל לצדיק, סיפרתי לרבי נחמן, על ההתמודדות, על 250 יום פלוס של נקיות, ואז נפילה, נפילות, סיפרתי לו כמה אני שמח בכל יום נקי, כמה אני סובל מכל נפילה, סיפרתי לצדיק כמה אני רוצה ללכת בדרכי השם, וכמה רע לי כשאני מתרחק...

זכיתי לחזור לארץ הקודש לנשק את רצפת הבטון של נתב"ג, שסנטימטר אחד שלה קדוש יותר מכל אוקראינה יחד, ולהרגיש ממש בחוש שהשם יתברך לוקח אותי כפרויקט אישי שלו,

אתמול בערב התחננתי להשם, נכון שאומרים "רק להיום", אבל אתה יודע יש לנו השבוע כיפור אז אם אפשר כבר לפנטז על נקיות עד אחרי כיפור, זה כל כך כיף.

שמעתי פעם סיפור מפי הרה"ג יעקב חיים סופר שליט"א ראש ישיבת כף החיים, איזה אחד הגיע לרב עם תלונה, כתוב "כל הבורח מהכבוד - הכבוד רודף אחריו", כבוד הרב, אני בורח כבר שנים מהכבוד - אבל הכבוד לא רודף אחריי!!
ענה לו הרב, כשאתה בורח מהכבוד אל תסובב את הראש לראות האם הוא רודף אחריך...

משתדל לאחוז במידה הזו, מלחמה אדירה של מחשבה כל הזמן, אני נקי - ומכלל הן אתה שומע לאו: וואי! אני לא חושב על %^E&*&%#^*!!
היי! אסור לחשוב על ^$&*#&#^&!!

הנה חשבת עכשיו!!
אז אני אחשוב על משהו אחר... זהו!! הפסקתי לחשוב על &*&#*#%*&#!!

במקום זה...
משתדל ללכת עם:
אני נקי, תודה להשם, מה שלום אשתי, הילדים, העבודה, עכשיו סיגריה קטנה, עוד פרק תהילים.

מקווה מאוד שזה לא מצב זמני כל הנקיות והטהרה הזו, מקווה מאוד שזה רק ילך וישתפר עד יומי האחרון,
אבל אם חלילה זה כן מצב זמני 0 משתדל למצות את הרגע וליהנות מכל שניה.

(המילים הבאות הוקלדו באצבעותיי ולא הועתקו מחיפוש גוגל):
מזמור לתודה,
הריעו להשם כל הארץ,
עבדו את השם בשמחה,
בואו לפניו ברננה.
דעו,
כי השם - 
הוא האלוקים!!
הוא עשנו,
ולו אנחנו. 
עמו,
וצאן מרעיתו.
בואו שעריו בתודה,
חצרותיו בתהילה.
הודו לו!!
זמרו שמו!!
כי טוב השם,
לעולם חסדו!
ועד דור ודור אמונתו!!

אבא תודה!!

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 6 חודשים #143992

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

חזק ומחזק!!!!! החיים מספקים הרבה רגעים יפים, זה אחד מהם.
תודה על השיתוף

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 6 חודשים #144000

חסדי השם יתברך עלינו בכל עת ורגע.
מ"ז יום לנקיות.
אתמול פגשתי חבר טוב, שהתמזל מזלי והוא מכור נקי, אל תשאלו איך גילינו אחד את השני זה סיפור ארוך. הוא יודע עלי כבר תקופה ארוכה ב"ה.
סיפרתי לו את התחושה שלי.
והוא אומר לי משהו חשוב - אשמח לעזרה מהחברים שקוראים את ההודעה הזו.

תשמע, הוא אומר, כרגע יש מסביבך חסד אלוקים, רחמי השם יתברך, אבל אתה מצידך פסיבי. לא עשית משהו מיוחד כדי להגיע לזה.
נמאס לי מהחיים אני אומר לו, נכון, הוא עונה, אבל התחושה של נמאסו עלי החיים כבר הייתה לך מיליון פעם.
זה לא היה הטריגר.
הטריגר כרגע הוא חסד אלוקים + אלול אולי גם + אומן... והשם שומר עליך פשוט ככה.
זה אומר ש...
אתה חשוף ופגיע.
כן.
כי השמירה הזו לא תימשך לנצח. אנחנו כבר יודעים את זה. מגיע רגע שפתאום השם משאיר אותך מול הבחירה שלך.
ואם לא עשית כלום ואתה לא עושה כלום כדי למנוע את הנפילה הבאה - סביר להניח שהגרוע מכל יקרה ח"ו.

ובכן, הוא אומר לי, ותעזרו לי רבותיי היקרים.
תנסה להבין: מה גרם לך אז, בימים ההם, ללכת ולראות פוי'?
לא היית רואה את זה סתם, לחינם. מה חיפשת שם?
היה לך שם איזה משהו, איזה עניין, אולי חיפשת שליטה? אולי אהבה? משהו חיפשת זה ברור.
אז תטפל במשהו הזה.
כי אמנם אתה נקי כרגע, אבל אם לא טיפלת ב'משהו' הזה - הוא חי אצלך ורוצה עדיין את שלו.

איך ניגשים למלאכה?
אני לא יודע כלום!!

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 6 חודשים #144053

המשתוקק כתב on 03 אוק' 2022 14:27:

וואלה, אתה בתכנית, לא? שם אמורים לכאו' לספק את התשובות לשאלות הללו.

בהצלחה רבה בעז"ה!

זהו, שלא...

וכרגע מסיבות מסוימות לא יכול להתחיל.

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 6 חודשים #144054

בוקר טוב לחברים היקרים, דבר ראשון על הבוקר נכנס לפה, כדי לעדכן מונה,
חסד אלוקים היה כיפור מדהים,
שנה שעברה בכיפור בצהריים הלכתי ברחוב והתאווה השתוללה, ברמה כזאת שאם מישהי הייתה קוראת לי הייתי הולך, לא משהו שפעם קרה באמת אבל הייתי כל כך משוגע שלא הצלחתי לחשוב בכלל,
ושנה שעברה זה עוד היה אחרי חצי שנה של "נפקחו עיני ואדע כי ערום אנוכי"... כלומר חצי שנה אחרי שהתחלתי לספור, לעבוד על נקיות, להיות באתר וכו'
והשנה חסד אלוקים - כיפור!
כיפור אמיתי עם תפילות בלי מחשבות בלי בלגן
עם הרבה מאוד מודעות פנימית שזה יכול להילקח לי ברגע אחד
עם הרבה תפילות לעתיד,
עם הרבה הודאה והודיה ושבח והלל,

בקיצור מחכה לסוכות כדי לרקוד בעזרת השם יתברך
מברך את כולנו כאן בשנה טובה ונקיה, חיים טובים ונקיים אמן.

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 6 חודשים #144158

לשמוח בנקיות זה משהו מיוחד מאוד, אתה בעצם מוכיח לעצמך איפה באמת נמצא המצפן שלך.

כאילו, כן נכון אני מכור ונדרשת ממני עוד עבודה רצינית,

אבל - אם ישאלו אותי "מה עושה לך טוב"? אז נקיות עושה לי טוב.

הוכחה?

אחרי שעות של צפייה בתכנים ושימושים מטורפים - אני מרגיש דפוק, מסריח, מגעיל, שנוא, בוגד, נבזה, ועוד ועוד.

ומצד שני: כאשר עובר יום נקי - אני שמח. שבוע נקי? מאושר. רצף של שבועיים נקיים? אני רוקד. כל החגים נקיים? ריקוד בלי הפסקה!!!!

אז הוכחתי לעצמי ולהשם יתברך איפה באמת ממוקם המצפן שלי.

ולכן - 

מאוד מאוד מקווה לא ליפול, אבל גם אם חלילה חלילה אפול: אני יודע בוודאות שזה לא המקום שלי.

המקום הטבעי שלי הוא נקיות.

המקום הטבעי שלי זה שמירת העיניים.

המקום הטבעי שלי זה טהרת המחשבה.

המקום הטבעי שלי זה זהירות ממבטים. זה הסטת המבט ועצימת העיניים אם מתקרבת מישהי וואו או סתם מישהי.

זה המקום הטבעי לא רק שלי אלא של כולנו: קדושים וטהורים כמו רבי אלעזר אבוחצירא. כמו הבעטלער העיוור שלא הייתה לו כלל הסתכלות בעולם.

זה המצב הטבעי שלנו.

ולכן כשעובר עלינו יום ועוד יום כזה - טוב לנו בחיים.

רק כאשר האיזון הזה מופר רע לנו.

יום נפלא וחורף בריא לכולם.

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 6 חודשים #144209

שבוע טוב ובוקר טוב אהובים,
כבר הרבה זמן שלא היה לנו יום ראשון נורמלי שאחריו יבואו עוד חמישה ימי עבודה ברצף חחח
ברוך השם תודה לאל אסירות תודה משתדל לא לצבור מראות ואם רואה משהו מיד זוכה לזכור שאני מכור וזה מסוכן לי ואסור לי להתעמק בזה.
יום שישי (שבדרך כלל אין הרבה נסיונות ליפול בסרטונים) היה לי ניסיון גדול מאוד שבא אלי בהפתעה ממש לא הייתי מוכן אליו. לצערי לא יכול לפרט ממש כדי שלא לפתח את הסטיה הזו אצל אחרים חלילה.

חלק מהמחלה שלי זה לעשות משהו מסויים שלא נחשב עבירה בכלל אבל זה סטייה ממש. וב"ה לא היה לי את זה הרבה זמן. וביום שישי זה הגיע בלי שום תכנון בתוך ההכנות לשבת בין כל הבישולים והכביסות והניקיונות.

ביקשתי מהשם עזרה אבל קצת היה לי נגיעה של סטייה וכמעט יצאתי לגמרי מהמסלול. ב"ה זה לא התפתח לרצונות של פורקן וכדומה כמו פעם אבל:

תזכורת ענקית ואוהבת מהבורא - שמכיר אותי ואת נפשי ואת שריטותיי וסטיותיי...
אבא רחום וחנון יודע שאני נקי 67 יום והוא פוחד עלי שלא אירדם בשמירה אז הוא הזכיר לי בדרך עדינה ממש בלי ליפול (וזה גם לא מראה אסור) שאני עדיין מכור ועוד לא התחלתי להתנקות בכלל וכל מה שאני כרגע נקי זה רק מכוחו ומחסדו יתברך שמרחם עליי ממש.

ולכן קודם כל אני אומר לו תודה על זה ש:
1. זה לא היה מראה לא צנוע כי מראות כאלה משמעותיים שורטים אותי ממש וזה מבחינתי ממש לגימה ראשונה שאחריה ה' ישמור
2. הצלחתי להבין בזמן אמת שזה מבחן ולמרות שקצת נכשלתי זה לא גרם לי להתדרדרות
3. בהזדמנות הראשונה (עכשיו...) אני יושב פה ומשתף אתכם.

ובנוסף אני מבקש מאבא:
אלוקים יקר שלי, אני מודה על האמת שאני מכור לתאווה ואין לי מושג בכלל מה זה להיות נקי, אני יודע ומאמין שהעובדה שאני נקי 67 יום נכון להיום היא נס גלוי ממש שאתה עושה לי ברחמיך הרבים,
אני פונה אליך מעומק ליבי ומבקש שתמשיך לרחם עלי ולהשאיר אותי נקי, ותעזור לי להתחיל לעשות עבודה פנימית כך שלאט לאט אצליח לצאת לגמרי מהתאווה הזאת ולהגיע למצב של פיכחון שלם,
ובבקשה גם כשאהיה מפוכח לחלוטין תמשיך לרחם עלי ברוב רחמיך וחסדיך ותשמור אותי מהנפילות הכואבות האלה, נפלתי מספיק בחיי.
ואם חלילה וחס אפול, תעזור לי שזה לא יכאב מידי, ושאזכה לקום מיד ולהתחיל מחדש.

שבוע נפלא לכולנו.

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 6 חודשים #144253

טיפסתי בהר.
מילים ולחן:
הרב החסיד המשפיע הצדיק עדי רן שליט"א
חלמתי חלום
שאני פה בתוך העולם
נשמה מצומצמת בתוך גוף מגושם
נראה לי מוזר
להיות במקום כה צר
אחר כך התחלתי לחפש ת'אוצר

פזמון: טיפסתי בהר, טיפסתי בהר
זו לא הפעם הראשונה, עכשיו אני נזכר
טיפסתי בהר, טיפסתי בהר
עכשיו אני נזכר

פגשתי דמויות שונות ומשונות
זרקו עלי פרחים, זרקו עלי פצצות
מצאתי מפה, התחלתי לנווט
לפעמים הולך בכיוון, לפעמים סתם משוטט

פזמון: טיפסתי בהר...
אין לי דבר
עם הישג והצלחה
בעצם אני מעדיף
רק מנוחה
רציתי לישון
אך הזיכרון חזר
לא היתה לי ברירה,
טיפסתי בהר

פזמון:
טיפסתי בהר...

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 6 חודשים #144271

צהריים טובים,
נכנסתי עכשיו לעדכן ב"ה עוד יום נקי, המונה החליף לי קידומת, חסד אלוקים, 70 יום, רמה 7 - אוהב השם, האמת שזה צריך להיכתב שונה: אהוב השם, אני ממש מרגיש את האהבה של השם יתברך אלי, שהוא שומר אותי ממש, 
יש לי פחדים ממש למשל אתמול הייתי ביוטיוב לצורך טוב, והייתי ליד אנשים, אז הרשיתי לעצמי קצת לדפדף וראיתי משהו קטנטן.
זה לא גירה אותי או משהו כזה אבל בלב הרגשתי איזה פינג כזה מסוכן כזה כמו צליל ישן ומוכר אבל לא אהוב בכלל,
כאילו תחושה מאיימת כזו - הנה ימי הטוהר שלך הולכים ונגמרים ויש שעון חול שמישהו הפך עכשיו על השולחן ואין לך לאן ללכת ואין לך איך להימלט מזה...

אבל בכלל לא התאוויתי!!
לא הייתה שום פעילות תאווה!!

זה מן איום כזה יעני עזוב אותך באמאשך היית נקי אלול ותשרי יאללה שחרר אחשלי אתה הרי יודע שעוד מעט תיפול אז מה הקטע ש'ך
והכי שורט פה זה שהדיבורים והמחשבות האלה מגיעות שאני במצב נימוח ובלי קריז של תאווה!

אז חסד השם יתברך ששומר אותי נקי רק עוד יום אחד רק להיום לא מכוחי כלל וכלל.

===
לפעמים כשקשה לי בעבודה אני אומר לחבר שלי יאו איך בא לי לזכות בלוטו באיזה 25 מיליון לקנות כמה נכסים לעשות קצת תיק מניות בבורסה לתת הכל למישהו שינהל וללכת לישון
לישון לישון לישון בלי לעשות כלום
לקום להכין חביתה לעשן סיגריה ולחזור למיטה

ואותו הדבר בא לי גם פה
שיבוא איזה מלאך גבריאל או רפאל או אולי לעשות איזה השתטחות מסיכות נפש אצל יוסף הצדיק
לא יודע משהו רוחני גבוה
ואז תינטל ממני הבחירה בענייני קדושה ולא יהיה לי ניסיון בכלל, פשיטא שלא אסתכל וגם אם חלילה נכנס מראה לעין אז מיד אעשה תשובה וכו' בקיצור שלא תהיה לי בחירה בזה בכלל אלא רק כולו הפך לבן טהור 

ואמרתי לאבא הרי תכלס גם עכשיו אין לי בחירה כי כשאני רואה תאווה אני כמו סוס דוהר במלחמה ישר רץ להשיג אותה,
אז מה אכפת לך רבש"ע אני עכשיו ממילא בלי בחירה אלא שמדי פעם עוד עושה עברות,
עדיף לך שאהיה בלי בחירה כלל ואעשה תמיד רק מצוות...

וואי אני ממש עייף מקווה שלא כתבתי לכם שטויות
אוהב המון

תגובה: עם הזנב בין הרגליים ורעל בעיניים, מתחיל מחדש. לפני 1 שנה, 5 חודשים #144371

צהריים טובים לכולם מה שלומכם מה עניינים, יש לי שאלה:
האם מישהו פעם חווה טריגר בקדושה?
כמו שאנחנו לפעמים בתאווה רואים משהו ברחוב או סתם כך ואז זה מפעיל לנו טריגר ובסוף מגיעה נפילה (אם לא מתמודדים עם הטריגר בהתחלה)
האם מישהו חווה כאן טריגר של קדושה?

זמן ליצירת דף: 1.05 שניות

Are you sure?

כן