ברוכים הבאים, אורח

אולי זה השיטה לנקיות.. "שיח אברהם"
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אולי זה השיטה לנקיות.. "שיח אברהם" 272 צפיות

אולי זה השיטה לנקיות.. "שיח אברהם" לפני 1 שנה, 11 חודשים #142383

• יוחאיי
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • חבר קבוע

לאחרונה נודעתי לצמח שנקרא שיח אברהם,
הוא נמכר בחנויות טבע והוא משמש בעיקר לנשים בתקופת מעבר לאיזון הורמונלי ולהגברת החשק המיני, 
אבל העניין הוא שלגברים זה מוריד את החשק ובאמת מובא כאן הדבר הזה כאחד הכלים לנקיות (במדריך)
ורציתי באמת לשאול את הציבור הקדוש מי יודע פרטים על העניין האם זה עוזר וכמה 
ובכלל אם יש למשהו מידע על דבר טבעי אחר שעוזר בעניין הזה זה נשמע חלום בשבילי בתור רווק כמובן אצל נשואים הפרשייה קצת יותר בעייתית עם פתרונות כאלה..
עכ"פ מי שיכול לשתף איזה מידע שיהיה לתועלת כולם 
ותודה מראש!!

תגובה: אולי זה השיטה לנקיות.. "שיח אברהם" לפני 1 שנה, 11 חודשים #142385

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: אולי זה השיטה לנקיות.. "שיח אברהם" לפני 1 שנה, 11 חודשים #142391

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

שלום עליכם יוחאיי,
אני יכול לומר שאני נוטל כדור בשם ציפרלקס ונקי במשך 100 ימים.
אמנם זה כימי ולא טבעי אבל בהחלט עושה את העבודה.
אפשר לקנות בבית מרקחת עם אישור רופא משפחה.
בהצלחה.

תגובה: אולי זה השיטה לנקיות.. "שיח אברהם" לפני 1 שנה, 11 חודשים #142396

• יוחאיי
  • רצף ניקיון נוכחי: 6 ימים
  • חבר קבוע

תודה מתחיל שוב על המידע, הייתי שמח לשמוע בשבילי ובשביל כולם ממישהו שמתנסה או התנסה בדברים מעיין אלו שעוזרים להפחית חשק מיני. (כל מידע בעניין יהיה טוב אבל בעיקר אלו)
ולמשתמש1, דבר ראשון תודה על התגובה, ומ"מ מה שאתה משתמש זה לא בשביל להפחית חשק מיני מה שידוע לי שזה בשביל חרדות או דכאון וכשיש רוגע ושלווה זה משפיע על הרצון לברוח שלא יהיה דחוף לשכוח מהעולם אבל עדיין לפי מה שידוע לי זה לא משפיע ישירות על העניין הנ"ל ויכול להיות שאני טועה..
עוד דבר שמה שאתה משתמש זה תרופה פסיכיאטרית וזה לא כ"כ פשוט להשיג את זה
מה גם שאפי' אם לא היה אכפת לי להשתמש עם משהו כימי זה בשעה שהוא ישפיע רק על החשק אבל התרופה הזאת שהיא בעיקרה לדברים אחרים לא נראה לי שכדאי לקחת כשאתה לא סובל מהדברים האחרים.
תודה בכ"א, ובבקשה מי שיש לו מידע שיגיד זה חשוב ומועיל!!!

תגובה: אולי זה השיטה לנקיות.. "שיח אברהם" לפני 1 שנה, 11 חודשים #142402

• משתמש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • דירוג זהב

שלום עליכם יוחאיי,
הכדור אכן לחרדות ודיכאון וזה מאוד יכול לעזור מכיוון שהרבה פעמים החרדות והדיכאון הן אלו שמביאים אותנו ליפול. לא חסרים מקרים בחיים שמביאים ללחץ, פחדים, חרדות וכו. אם אנחנו לא יכולים להתמודד עם זה בעצמנו ואנחנו מוצאים את עצמנו נופלים שוב ושוב אז למה לא לנסות ולהיעזר בזה.
ניתן להשיג אותה מרופא משפחה. כל אחד יכול להשיג אותה. מספיק לומר לרופא משפחה שזה מה שפסיכולוג הציע וזה הכל. כך אני עשיתי וקיבלתי מרשם ללא בעיה.
בעניין החשק המיני, זה הפחית לי את החשק המיני והסיבה שאני עדיין נופל בצפייה היא השעמום והעייפות מכיוון שהצפייה פשוט מעבירה לי את הזמן מאוד טוב. אני לא מכיר איזו השפעה על דברים אחרים.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן