ברוכים הבאים, אורח

מי מתמודד עם משיכה רגעית לגברים בעת משבר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מי מתמודד עם משיכה רגעית לגברים בעת משבר 302 צפיות

מי מתמודד עם משיכה רגעית לגברים בעת משבר לפני 1 שנה, 11 חודשים #142271

איך ומה עושים

תגובה: מי מתמודד עם משיכה רגעית לגברים בעת משבר לפני 1 שנה, 11 חודשים #142279

שאלה מורכבת... לעניות דעתי האפסית זה דורש איש מקצוע. לכל הפחות אחד מן הכבדים פה...

תגובה: מי מתמודד עם משיכה רגעית לגברים בעת משבר לפני 1 שנה, 11 חודשים #142283

• אבי0533
  • רצף ניקיון נוכחי: 335 ימים
  • חבר ותיק

אני, כרווק, סובל מבעיה שכאשר אין לי בנות בשטח אז התאווה שלי עוברת לגברים עם מראה נשי במקצת.
לדוגמא, אם אני בישיבה ומקפיד לא לצאת לרחוב ולא להסתכל על בנות וכיוצ"ב אז אני מתחיל להתאוות לבחור או שניים מסביבי.
אבל אם אני צופה פורנו אז הגבר שבסרטון לא מעניין אותי כהוא זה.

זה מאוד הפחיד אותי בעבר, אבל כשהגעתי לתוכנית ודיברתי על זה עם חברים נשואים הם שיתפו שגם הם סבלו מדבר דומה בבחרותם אבל זה עבר לגמרי עם הנישואין (בניגוד לפורנו והאוננות ודברים גרועים יותר). אז היום אני הרבה יותר רגוע לגבי זה.

אם אתה מרגיש שזה דומה למה שעובר עליך אז לדעתי אתה יכול להירגע קצת. מצד שני, אם אתה כבר נשוי אז אתה בבעיה יותר גדולה ממני. לאלוקים יש תוכניות יותר גדולות עבורך.
מוזמן לשלוח לי הודעה לתא הפרטי לעוד פרטים.

תגובה: מי מתמודד עם משיכה רגעית לגברים בעת משבר לפני 1 שנה, 11 חודשים #142285

בוקר טוב
אני מזדהה עם מה שאבי כתב.
אצלי ג"כ התאווה פרחה לכל כיוון לפי הזמינות.
מה שעובד בשבילי זה פתרון לתאווה כולה, ולא לתאווה ספציפית לנשים, גברים, סרטים וכיוצ"ב.
תוכל לקרוא על כך ביומן המסע שלי בקישור שבחתימה שלי.

בהצלחה רבה

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: מי מתמודד עם משיכה רגעית לגברים בעת משבר לפני 1 שנה, 11 חודשים #142286

• קדימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 371 ימים
  • דירוג פלטיניום
אבי0533 כתב on 25 אפר' 2022 06:32:

אני, כרווק, סובל מבעיה שכאשר אין לי בנות בשטח אז התאווה שלי עוברת לגברים עם מראה נשי
במקצת.

לפעמים זה הסימן אם זה משיכה לגברים עם מראה גברי או מראה נשי דווקא,
בכל אופן אם המשיכה לגברים היא רק בלית ברירה זה לא מראה כלום,
אוהבים.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן