ברוכים הבאים, אורח

אני לא מכור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני לא מכור 442 צפיות

אני לא מכור לפני 2 שנים, 4 חודשים #140533

• חלאס כבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • חבר חדש

קצת על עצמי- בחור בן 20 בצבא כרגע, למדתי בישיבה תיכונית ולאחר מכן גם הסדר ובכללי די שייך למיינסטרים של הציבור הדתי-לאומי, בגיל 15 בערך גיליתי על ז"ל בהתחלה זה היה על שטויות קטנות פעם ב... ואחר כך זה גדל לסרטונים נוראים כמה פעמים בשבוע, היו תקופות של עליות ומורדות בעיקר סביב דברים שקשורים למצבי רוח והרגשה כללית והרגשת התקדמות, ככה "סחבתי" את זה עד השמינית בערך ששם התחזקתי מאוד ומבקביל... בישיבה כבר יותר ניסיתי והיו לי קצת הצלחות אבל תמיד חזרתי לאותה נקודה, הגיוס היה עוגן מאוד חזק עבורי, גם בהכנה אליו וגם אחריו גם בגלל הרצון לקדושה בצבא וגם בגלל ההרגשה של הייעוד ובאמת מאז שהגעתי לצבא ברוך ה יום יום על חסדיו איתי לא נפלתי לאוננות, נכון שהיו ועדיין יש עליות ומורדות בתחום הרוחני והצניעותי וגם נפילות כואבות אבל למקום של המעשה עצמו ה שומר עלי שלא אגיע, ועלו בי כמה תובנות שאשמח אם תתיחסו אליהם, דבר ראשון שהיית תקופה שאימללתי את עצמי שאני מכור וזה ממש לא נורמאלי אבל עכשיו אני חושב שגבר בגיל הזה עם כוחות עצומים שרק רוצה לאהוב ולהיות נאהב ואין לו היכן לפרוק את זה ולא מישהי לעבד איתה את הדברים זה די הגיוני שהוא יפול למקום כזה שבכללי זה לא מאוד נדיר בלשון המעטה זו התמודדות רגשית עולמית ויעידו על זה הנתונים של האתרים והכסף שמסתובב בתחום הנלוז הזה, מה שאני מאוד מתצער עליו זה הניתוק הרגשי והקוטביות שזה יצר אצלי, ואובדן התמימות שאני כל כך רוצה בחזרה , אני מקווה להמשיך בדרך של החלמה עד שאני אפסיק להיות חצי בן אדם שסוע שמחכה לאישה האחת והיחידה שלו

תגובה: אני לא מכור לפני 2 שנים, 4 חודשים #140537

אי אפשר להכריח אף אחד ולהגיד לו כן אתה כן מכור אז זה ממש לא הדיון.
הסיפור הוא מהספר הגדול בו היה בעל עסק שהתחיל את צעדיו בעולם העסקים אבל הייתה לו בעיית שתיה
ויום אחד חלחלה בו התובנה שהשתייה רק תוקעת אותו
אז הוא בזבנג אחד פשוט הפסיק לגעת באלכוהול
ואז...
אחרי 25 שנה!! כשהוא פרש מהעסקים
תוך כמה שבועות הוא כבר התאשפז בגלל שתייה מרובה
ותוך 4 שנים הוא מת.

המסקנה של כותבי הספר:
משך הזמן שהפסקתי להשתמש לא מעידה על רמת ההתמכרות שלי 
או במילים אחרות:
אם אני מכור, סביר להניח שכל חיי אהיה מכור.

ולכן זה באמת מצריך הבנה ושיקול דעת והרבה זהירות - 
כי אם אתה מכור, אתה חייב לטפל
ואם אתה לא מכור, אז צריך התחזקות וזהו.

בכל מקרה פה בוודאי יש אנשים שלא רוצים את זה. מכור או לא, תוכל להפיק תועלת בעז"ה.

תגובה: אני לא מכור לפני 2 שנים, 4 חודשים #140542

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
חלאס כבר כתב on 12 דצמ' 2021 06:42:

קצת על עצמי- בחור בן 20 בצבא כרגע, למדתי בישיבה תיכונית ולאחר מכן גם הסדר ובכללי די שייך למיינסטרים של הציבור הדתי-לאומי, בגיל 15 בערך גיליתי על ז"ל בהתחלה זה היה על שטויות קטנות פעם ב... ואחר כך זה גדל לסרטונים נוראים כמה פעמים בשבוע, היו תקופות של עליות ומורדות בעיקר סביב דברים שקשורים למצבי רוח והרגשה כללית והרגשת התקדמות, ככה "סחבתי" את זה עד השמינית בערך ששם התחזקתי מאוד ומבקביל... בישיבה כבר יותר ניסיתי והיו לי קצת הצלחות אבל תמיד חזרתי לאותה נקודה, הגיוס היה עוגן מאוד חזק עבורי, גם בהכנה אליו וגם אחריו גם בגלל הרצון לקדושה בצבא וגם בגלל ההרגשה של הייעוד ובאמת מאז שהגעתי לצבא ברוך ה יום יום על חסדיו איתי לא נפלתי לאוננות, נכון שהיו ועדיין יש עליות ומורדות בתחום הרוחני והצניעותי וגם נפילות כואבות אבל למקום של המעשה עצמו ה שומר עלי שלא אגיע, ועלו בי כמה תובנות שאשמח אם תתיחסו אליהם, דבר ראשון שהיית תקופה שאימללתי את עצמי שאני מכור וזה ממש לא נורמאלי אבל עכשיו אני חושב שגבר בגיל הזה עם כוחות עצומים שרק רוצה לאהוב ולהיות נאהב ואין לו היכן לפרוק את זה ולא מישהי לעבד איתה את הדברים זה די הגיוני שהוא יפול למקום כזה שבכללי זה לא מאוד נדיר בלשון המעטה זו התמודדות רגשית עולמית ויעידו על זה הנתונים של האתרים והכסף שמסתובב בתחום הנלוז הזה, מה שאני מאוד מתצער עליו זה הניתוק הרגשי והקוטביות שזה יצר אצלי, ואובדן התמימות שאני כל כך רוצה בחזרה , אני מקווה להמשיך בדרך של החלמה עד שאני אפסיק להיות חצי בן אדם שסוע שמחכה לאישה האחת והיחידה שלו

אם היית חילוני, אז ייתכן שלא היית מוצא חברה, ואז היית מאשים בזה את המצב שלך. יש תמיד תירוץ.

זה נכון שרוב הגברים נופלים בפורנו, וככל הנראה ימשיכו ליפול בפורנו עד סוף חייהם, כי לגברים לא נגמר אף פעם החשק המיני עד ממש הרגעים האחרונים של החיים.
אתה יכול לבחור להיות המעטים שיצליחו להיות נקיים לגמרי, או הרבים שלא יצליחו.

אני רוצה להיות נקי, ולא בגלל אלוקים ולא בגלל איזה ציווי. אלא בגלל שאני רוצה להיות מאושר, אני זוכר איך זה היה להיות מאושר באמת לפני הפוי', ואני רוצה לחזור ולהרגיש את זה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 4 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: אני לא מכור לפני 2 שנים, 4 חודשים #140662

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 22 דצמ' 2021 22:46:

robinhood כתב on 13 דצמ' 2021 08:27:

אני רוצה להיות נקי, ולא בגלל אלוקים ולא בגלל איזה ציווי. אלא בגלל שאני רוצה להיות מאושר, אני זוכר איך זה היה להיות מאושר באמת לפני הפוי', ואני רוצה לחזור ולהרגיש את זה.

אולי בגלל שלא היית כ"כ מאושר - נמשכת לתאווה - לחפש שם את האושר?

להיפך, אני יכול להעיד על עצמי שבגיל 17 הייתי מאושר. וזה הגיל בו נחשפתי לפוי' (פורנו) והתחלתי להתמכר.

כמובן שלא היה מושלם, אף פעם לא היה מושלם, והרגשתי כמה חסרונות שלי, אבל אני יכול להגיד לך בוודאות של 100% שהסיבה לכך שאני התמכרתי לפוי' היא לא בגלל חוסר באושר, או חוסר כלשהוא. אלא פשוט בגלל העובדה שמדובר בנשים ערומות במסך, והמוח שלי כנער בנוי מהטבע שלו להיות נמשך לדברים האלה.

אין אפוטרופוס לעריות - וגם לאנשים מאושרים אין חסינות מפני התאווה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 4 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: אני לא מכור לפני 2 שנים, 4 חודשים #140663

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

רובינהוד ומשתוקק אני חושב ששניכם צודקים, 
וכאן מתבטא ההבדל בין החוטא הרגיל והמכור, 
לרוב האנשים זאת תאווה כמו שכתב רובינהוד וקשה להתגבר עליה אבל היא לא משתלטת להם על כוח הרצון ולולפעמים הם יכולים להפסיק או להחליט שהיום הם לא רוצים "לחטוא" 

המכורים מעידים על עצמם שזה משהו אחר לגמרי זה חוסר אונים מול החיים ומחלה שחזקה מהם, ברגע שהם מתחילים אין להם שום סיכוי להפסיק.  

אלו ואלו דברי אלוקים חיים .... וכוכל אחד צריך להתמודד עם מה שאלוקים נתן לו. 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן