ברוכים הבאים, אורח

להפסיק לרצות חיים נורמליים או יחסי אישות בריאים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: להפסיק לרצות חיים נורמליים או יחסי אישות בריאים 154 צפיות

להפסיק לרצות חיים נורמליים או יחסי אישות בריאים לפני 2 שנים, 9 חודשים #138349

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

ולעבור לרצות חיים שהם נורמליים באמת.

אני מתחנן שלא יהיו פה בתגובות דיונים למי יותר קשה - לרווקים או נשואים.
זה לא הדיון פה בכלל, ואני מקוה שלא תצליחו לזהות את עמדתי בנושא, כי אני לא אכתוב משהו שקשור לה.

על אף שאני מתחרפן מהדיונים למי יותר קשה, אני מודה לכם שהארתם את עיני, כשניסיתי להבין מה דרך העבודה שלי כנשוי ומה היא היתה אילו הייתי רווק.

מצאתי שאני מצפה יום אחד להחלים ולהיות עם מין בריא וחיים נורמליים, והבנתי שזו הטעות שלי.
אישות זה משהו שהקב"ה נתן לנו בשביל לגשר על פערים מסוימים, אבל זה לא מה שבונה את העולם.

הבנתי שאני צריך להפסיק לשאוף לדובדבן שבקצפת וגם לא לשאוף שהוא יגיע נעצמו. פשוט לשחרר ממנו.
הבנתי שאני צריך להתחיל למלא את חיי בתוכן, שאני צריך לרצות להיות בכזו עשיה ברוכה שתשאיר אותי עייף ועמוס ולא מחפש עוד הנאות.
אני עוד לא שם, אבל אחרי תקופה של כמה חודשים בתובנה זו, אני אדם אחר.
אסירות תודה.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: להפסיק לרצות חיים נורמליים או יחסי אישות בריאים לפני 2 שנים, 9 חודשים #138350

• lamedmoti
  • דירוג כסף
צורצור כתב on 20 יולי 2021 19:29:

הבנתי שאני צריך להפסיק לשאוף לדובדבן שבקצפת וגם לא לשאוף שהוא יגיע נעצמו. פשוט לשחרר ממנו.

מה לא טוב בעצם הידיעה שמה שיש לי, הוא הטוב ביותר בשבילי (או ה"דובדבן שבקצפת" המתאים לי באופן אישי)?

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן