ברוכים הבאים, אורח

קבוצת Hangouts "מתמודדים בענווה" לנטיות להט"ביות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קבוצת Hangouts "מתמודדים בענווה" לנטיות להט"ביות 245 צפיות

קבוצת Hangouts "מתמודדים בענווה" לנטיות להט"ביות לפני 2 שנים, 10 חודשים #137305

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום
יש לך נטיות הקשורים ללהט"ביות?
התורה לא מבדילה בין איסורים סטריטיים כמו נידה ועריות, לבין איסורי משכב זכר או לא ילבש גבר שמלת אשה, בכולם מצפה התורה מהיהודי ובחלקם אף מבן נח להתגבר ולהתמודד עם היצר.
נכון, לפעמים זה ניסיון קשה, לפעמים אנחנו נופלים לרגע, אך אנו אמונים כל חיינו להמשיך ולהתמודד, לנסות ולהתגבר, ובסוף לנצח.

בקבוצה חדשה  Hangouts "מתמודדים בענווה" המיועדת לחברים שומרי תורה ומצוות עם נטיות להט"ביות, נתחזק יחדיו, נחלוק ונשתף, ונקבל כח להתמודדות ולקושי.
הקבוצה מיועדת לגברים בלבד!! שומרי תורה ומצוות המתמודדים ב"ענווה" (לא בגאווה)  עם נטיות להט"ביות - טראנסיות, קרוסדרסיות, הומוסקסואליות, ביסקסואליות, פטישים, טרנסווסטיות, שרוצים להתחזק יחדיו ולהתמודד, לחלוק ולשתף, וגם לנצח את היצר והניסיון המיוחד שלהם. נא העבירו את הקישור לאלו הקשורים להגדרות אלו. הקישור https://hangouts.google.com/group/ujsnF2n54tfMHFFC6   
יחד ננצח ונתעלה בקדושת המיניות בדרך היהדות
נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 10 חודשים על ידי יהודה מ. סיבה: טעות

תגובה: קבוצת Hangouts "מתמודדים בענווה" לנטיות להט"ביות לפני 2 שנים, 10 חודשים #137309

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אהבתי את ה"ענווה"

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: קבוצת Hangouts "מתמודדים בענווה" לנטיות להט"ביות לפני 2 שנים, 10 חודשים #137315

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

חברים, יש לכם בקבוצות sa חברה שמתאימים לצאט "מתמודדים בענווה" נא תיידעו אותם בכתובת הקישור שיצטרפו גם זה מאד יכול לעזור לנו
שוב כתובת קישור: hangouts.google.com/group/Kh6X1LB8syE9YC387

תגובה: קבוצת Hangouts "מתמודדים בענווה" לנטיות להט"ביות לפני 2 שנים, 10 חודשים #137316

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

מי יעשו לקוחות נטפרי היקרים שחסום להם.

תגובה: קבוצת Hangouts "מתמודדים בענווה" לנטיות להט"ביות לפני 2 שנים, 10 חודשים #137377

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

לבקש בלינק הוועדה הרוחנית לפתוח לכם לצורך מסוים

תגובה: קבוצת Hangouts "מתמודדים בענווה" לנטיות להט"ביות לפני 2 שנים, 10 חודשים #137378

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

לכל בעלי נטיות הפוכות, פטישים למיניהם, ב"ה הצאט תפס תאוצה, ישנם חברים חדשים, אפשר להתחזק ולרכך את ההתמודדות ביחד
מעניין ומחזק ביותר
כנסו

תגובה: קבוצת Hangouts "מתמודדים בענווה" לנטיות להט"ביות לפני 2 שנים, 10 חודשים #137459

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום
לא תאמינו, כמעט מניין חברים בצאט "מתמודדים בענווה" לבעלי נטיות להט"ביות המעונינים להתחזק בדרך היהדות. חברים בקבוצה מדווחים על מענה חדש ומסייע עד כדי מניעת נפילות ממשיות, נא תיידעו בעלי נטיות הללו כולל נטיות של פטישים וסוגי סטיות אחרות להצטרף.
 כתובת קישור: hangouts.google.com/group/Kh6X1LB8syE9YC387

קדושים תהיו, כי קדוש אני ה'

תגובה: קבוצת Hangouts "מתמודדים בענווה" לנטיות להט"ביות לפני 2 שנים, 10 חודשים #137460

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

לא תאמינו, כמעט מניין חברים בצאט "מתמודדים בענווה" לבעלי נטיות להט"ביות המעונינים להתחזק בדרך היהדות. חברים בקבוצה מדווחים על מענה חדש ומסייע עד כדי מניעת נפילות ממשיות, נא תיידעו בעלי נטיות הללו כולל נטיות של פטישים וסוגי סטיות אחרות להצטרף.

כתובת קישור: hangouts.google.com/group/Kh6X1LB8syE9YC387

קדושים תהיו, כי קדוש אני ה'

חבל שאפשרות היחידה זה רק על ידי קישור

זה מונע מרבים להיכנס

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 10 חודשים על ידי דייב 2.

תגובה: קבוצת Hangouts "מתמודדים בענווה" לנטיות להט"ביות לפני 2 שנים, 9 חודשים #137610

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום

מה הן האפשרויות שאתה ממליץ, אשמח לשמוע

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן