ברוכים הבאים, אורח

אני נכנע
(0 צופה) 

נושא: אני נכנע 8705 צפיות

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1676

• תת לחץ
  • חבר ותיק
אבל בן אדם לא יכול להוציא את עצמו ממערבולת, חייבים עזרה מבחוץ...
אני יכול לקרוא את המדריך, ולקרוא מאמרים, וכמובן, להצביע על משהו שיכול לפתור לי את הבעייה... אבל בעצם זה לא נכון, כי מי הצביע פה? מי חשב פה, מי ''השופט'',  אני. ואני לא במצב של לבחון מה טוב לי ומה רע לי...
וזה לא קשור לרמה של התמכרות, כי אני יכול להיות ברמה קטנה, אבל בעיותי גדולות, וההפך...
שיהיה לך יום טוב.. אלא אם כן יש לך תוכניות אחרות (-:

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1679

• Shmiras
  • חבר ותיק
  • גוף שבתוכו נשמה
אני לא יודע אם הבנתי אותך. אבל אם שאלתך היא "שכוח מחוץ לעצמי" גם צריך את העזרה שלי, ולפי שאין לי את הכוח להיגמל...

אולי זה יעזור.  אין כפתור שלוחצים עליו, כל התהליך בנויה אך ורק על ידיך.  אתה צריך לעצור באיזושהו עופן שעדיין אפשר לך. רק שבמקום להשיג תועלת ____ מפורנו, ה' ימלא לך את החוסר בעופן אחר, אפילו שאתה לא רואה מאיפו.      אתה מחלית "לא זנות" והוא פועל "סיפוק כשרה".

יש עוד הרבה להוסיף, אבל תן לחכם ויחכם עוד...... 
                                                    ....ואין לי מספיק זמן.  אולי תתקשר לקב החם?
תגובה לכל המשתמשים באתר, תרחמו על עצמכם. המדריך של GYE נכתב אחרי שנים של נסיון בתחום הזה, בתוספת של אלפי תיקונים והערות של חברי הפורום באנגלית. יש יותר מה להריוח בקריאה ראשונה של המדריך, מכל התגובות שאם בגלל יהיה לך את הסבלנות לקרא.

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1685

לבחור: "תת חץ"

עשית פילטר לאינטרנט?

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1700

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
תתקשר אכן לקו החם - על השאלות האלו
יש להם הרבה פתרונות

הייתי גם אני מעלה פתרונות - אבל שתתקשר לשם - אתה לא חייב להציג את עצמך ואתה יכול לדבר בחופשיות

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1719

• תת לחץ
  • חבר ותיק
תודה... אני אתקשר בעז'ה בקרוב.. מי עונה שם ?

גור אריה - עשיתי דרך בזק בנלאומי חסימה, אבל זה לא חוסם הכל לצערי...
בכל מקרה, אני לא חושב שזה פיתרון גם אם זה חוסם הכל... כי אם לא מטפלים בבעייה באמת, שום חסימה שלא תיהיה תפריע בעדי... לצערי, ושבורא עולם ירחם עלי. (לפחות עשיתי את זה בשביל אחים שלי, שהם לא יגיעו למצב שלי )

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1724

• calman2
  • חבר ותיק
אני כבר אמרתי שלדעתי גם אם אני אחסום את עצמי מכל הכיוונים, זה לא יעזור, אולי רק יקשה על השגת המטרה אבל לא יפתור את הבעיה מהשורש.
צריך למצוא מה הסיבות שגורמות לנו מלכתחילה לפנות אל ה"סם" הזה.
אחרי שמתחילים קשה עד בלתי אפשרי לעצור, לכן צריך למצוא מה גורם לנו להתחיל עם זה בכלל ובזה לטפל.
אני מאמין שאצלי לפחות זה יפתור חלק גדול מהבעיה. אני מקווה לפחות.
תת לחץ, נדמה לי שאתה הזכרת את העניין של החוסרים שיש לך. אני חושב שאצלי חוסר גדול זה חוסר בקשר זוגי, לאו דווקא הקשר הפיזי אלא יותר החיבור הרגשי שלפעמים אני מרגיש שמאוד חסר לי. אני כבר כמעט בגיל שלושים ולפעמים אני אומר לעצמי, "מה, קלמן, עד סוף החיים תהיה לבד?"
מצד שני, אני רואה שיש הרבה נשואים שנמצאים בבעיה, אולי אפילו בבעיה יותר גדולה משלי. אז אני לא בטוח שאני יודע מה לומר. לפחות זה שאני מנסה לטפל בזה כבר עכשיו זה חצי נחמה.

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1730

• whoswho
  • חבר ותיק
קלמן, אתה בחיפושים?

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1746

• תת לחץ
  • חבר ותיק
קלמן
כמו שכתבתי במקומות אחרים, אני די חושב כמוך...
אני אולי יותר צעיר ממך, אבל גם אני חושב שחסר לי קשר אמיתי עם מישהי... ואומר לך את האמת, זה חתיכת סיבוך רציני |-:

דבר ראשון נתחיל בזה שאני כבר לא יכול לבנות קשר נפשי עם אישה אחרי שנים שהאישה בשבילי היא רק כלי לתאווה (עצוב)
לא מזמן שמעתי (הקלטה) שיחת מוסר של רבנית לבנות הסמינר, והיא דיברה מכל הלב, כמעט בכתה... ואני פתאום קולט, וואלה גם לאישה יש רגש, גם אישה היא בן אדם, וכו'... (קצת קשה להעביר את זה לכתב)

היה לי קשר עם בחורה לפני שנים שהיה בעיקר על המחשב ובטלפון, ובסופו של דבר זה נגמר (בכאב)... מאז (אולי בגלל זה) לא היה לי כוח להשקיע בשום קשר, הכל היה נראה לי חסר תועלת... כל 'חלום' על קשר כלשהו, על 'אהבה' על 'אישתי' היה נגמר בתאווה...

כל זה מגיע  מתרבות שקרית ששמה 'הולייווד'
במקום ללמוד מהי אהבה אמיתית, הכנסתי לעצמי באין סוף סרטים שאהבה זה הבחורה הזאת והזאת, בחוף הים, שקיעה, חיוך, והכל מושלם, חוץ מזה שזה סרט מזורגג...
שבאותה מידה אם הייתי רואה סרטים על 'אהבה' של שני גברים  אולי הייתי הומו היום  (דרך אגב, אם תחשוב על זה טוב אתה די תזדעזע מהמחשבה הזאת, שכל 'האהבה' שאתה כל כך צריך הייתה יכולה בקלות די רבה להיות אהבה לגבר, או לכבשה, או לעץ, תלוי איזה סרט ראית ובאיזה גיל, ומה עבר עליך בגיל קטן... - כי אם היו  מראים לך סרט בגיל 6 על אבא שמתגעגע לאבא, ומחכה לו, ומחבק אותו, והוא בוכה בגללו, והוא שמח בגללו, והם מחובקים בחוף הים - אולי היית הומו היום)

''אהבה זה נתינה'' כפשוטו... ועד שלא נוציא את כל השקר מהראש, את כל ה'שטיפת מוח' של העולם הזה. לא נצליח להבין את זה עד הסוף... לא נצליח לחיות את זה...

ככה לפחות חשבתי פעם, באיזושהי תקופה שבה הייתי כמה צעדים קדימה... (וזה רק קצה הקרחון)

אם היה לי פתרון, תאמין לי שהייתי אומר לך... מחכה לצונאמי שיבוא ויעשה סדר...

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1759

• calman2
  • חבר ותיק
whoswho כתב on 11 דצמ' 2011 22:59:

קלמן, אתה בחיפושים?

כן, בחיפושים...
החיפושים האלה גורמים ליותר מידי תסכולים לפעמים  ???
יש לך הצעות לשיפור?  :

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1761

• whoswho
  • חבר ותיק
מצטער, אחותי הקטנה עדיין צעירה
אל דאגה, לכל סיר יש מכסה, אפילו לנו  אל תתיאש ואל תוריד את הערך של עצמך בעיניך, אנשים מיוחדים מחפשים אנשים מיוחדים אחרים, לרוב זה לא זה לא בגלל חסרון בך

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1776

• תת לחץ
  • חבר ותיק
אם כל הכבוד, נראה לי שזה עוול לאישה להתחתן ככה... קודם תתאפס

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1783

התאוה הפיזית לאישה אין בה רע, אם מתחתנים עם אישה בגלל תאווה זה נורמלי ביותר מפני שהאהבה מגיעה רק אחרי החתונה, כשאתה כבר מכיר את האישה טוב מאוד ומשתדל להתבונן בתכונות הטובות שבה.
להתחתן רק מתאוה לפי דעתי לא נורא, כל עוד התכונות אופי שלכם לא מתנגדים אחד לשני בצורה קיצונית ובכלל לא מתאימה.
אנחנו צריכים להבין שהתאווה בעצמותה היא חיובית רק שאנחנו "למדנו" להשתמש בה בצורה כ"כ שלילית

הכל תלוי מה עושים עם התאווה: או המצווה החשובה והקדושה בעולם, או הקליפה הקשה בעולם.

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1785

• whoswho
  • חבר ותיק
וואו, גור אריה, אני מה-זה לא מסכים.
להתחתן עם אישה בגלל תאוה? אתה נורמלי? על זה אתה מבסס את הבית שלך? לא בקטע רוחניקי,
אתה לא חושב שכדאי להסתכל קודם מי זו האישה שאתה מתחתן איתה? איך יהיה לחיות איתה 70 שנה?
איך היא תגדל את הילדים? איך הקשר ביניכם? לאן זה ילך?
ברור לי שאתה מסכים שכל זה מאוד חשוב, רק שאתה חושב שזה יגיע אחר כך. אז קודם כל, אני חושב שהמשקל של כל הנ"ל הרבה הרבה יותר גדול ומשמעותי, וחוץ מזה, אסור להזניח את ההסתכלות בזה לפני החתונה כלל, לדעתי.

ואם אפשר אהבה לפני החתונה, מה רע?

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1807

אני מסכים איתך.
פשוט הבנתי מדבריו שכאילו התאווה המינית היא פסולה בתור אחד מהסיבות לבחור בבת זוג.
יש אנשים שהמראה החיצוני הוא אחת מהסיבות לכך שהם מתחתנים מה רע בזה?
אני לא אומר להסתכל רק על זה ושרק זה חשוב ולא לברר על הבחורה, ולא לבדוק אם אין התאמה במידות וכו'... כפי שכבר כתבתי.

אתה יכול להיות רגוע אני לא אתחתן רק בגלל תאוה.
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 4 חודשים על ידי .

בעניין: אני נכנע לפני 12 שנים, 4 חודשים #1813

• whoswho
  • חבר ותיק
אה, מסכים  :D. להתחתן עם מישהי שאתה לא נמשך אליה נראה לי גם די אסון...
זמן ליצירת דף: 0.63 שניות

Are you sure?

כן