ברוכים הבאים, אורח

כתיבה לא ראויה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: כתיבה לא ראויה 2278 צפיות

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 3 חודשים #120363

יהודי מתוק כתב on 21 ינו' 2020 22:31:

סליחה אם אני חופר זה פשוט מעניין אותי..
אני לא מבין אם אתה מסכים איתי או לא האם אתה חושב שלתאר מחשבות מיניות ותיאורים מפורשים זה דבר שעוזר? אם כן אשמח שתסביר למה? אני לא מדבר על פריקה של הרגשות שלנו בדידות עצבות דיכאון רצון עז לתאווה לספר מה ההתמודדות שלנו..
כתבת שלך זה עובד גם אם בעיניך זה לא ראוי,רק התוצאה חשובה? שנהיה נקיים? מה עם הדרך? ומה עם מצווה הבאה בעבירה?(אני לא אומר שזאת עבירה רק בא להגיד שגם אם אנחנו מצליחים במבחן התוצאה צריך לראות שגם הדרך נקייה)...
לילה טוב!!!

אני מסכים ולא מסכים, תלוי לאיזה ענין. אני מסכים איתך לענין כתיבה שאינה לצורך החלמה, אבל לא מסכים איתך לענין שיתוף תאווה מפורטת בשביל להשתחרר ממנה, ובעז"ה בימים הקרובים אענה לך תשובה קצת מפורטת על הענין כי יש כאן כמה היבטים.
אבל דבר קטן אכתוב לך עכשיו: אני הגעתי לתוכנית כי לא הצלחתי בשום דרך להביא יום אחד נקי, היום בחסד אלוקים אני נקי תקופה ארוכה מאד בלי פנטזיות ובלי תאווה, אז זה פשוט אחד פלוס אחד, זה מה שעובד, ועשיתי את זה כי זה שאמרו לי החברים שעובד להם, אז עשיתי משהו אחר ממה שעשיתי עד אז, כי מה שאני עשיתי לא עבד לי.
אבל הדבר היותר חשוב הוא, כשהשתמשתי עשיתי את זה למרות שזה עבירה, אמנם רציתי לא להשתמש אבל בפועל עשיתי את זה למרות העבירה, וגנבתי כסף בשביל להשתמש וכו' וכו', אז זה לא כעת הזמן לחשוב על זה, זה סיפורים שהמחלה מספרת לי בשביל שלא אעשה את הפעולות המועילות.

עד כאן בקצרה
אוהב ומעריך אותך
מתחיל שוב וצועד לאלוקים

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120459

מתחיל שוב - וצועד לאלוקים כתב on 22 ינו' 2020 23:25:

יהודי מתוק כתב on 21 ינו' 2020 22:31:

סליחה אם אני חופר זה פשוט מעניין אותי..
אני לא מבין אם אתה מסכים איתי או לא האם אתה חושב שלתאר מחשבות מיניות ותיאורים מפורשים זה דבר שעוזר? אם כן אשמח שתסביר למה? אני לא מדבר על פריקה של הרגשות שלנו בדידות עצבות דיכאון רצון עז לתאווה לספר מה ההתמודדות שלנו..
כתבת שלך זה עובד גם אם בעיניך זה לא ראוי,רק התוצאה חשובה? שנהיה נקיים? מה עם הדרך? ומה עם מצווה הבאה בעבירה?(אני לא אומר שזאת עבירה רק בא להגיד שגם אם אנחנו מצליחים במבחן התוצאה צריך לראות שגם הדרך נקייה)...
לילה טוב!!!

אני מסכים ולא מסכים, תלוי לאיזה ענין. אני מסכים איתך לענין כתיבה שאינה לצורך החלמה, אבל לא מסכים איתך לענין שיתוף תאווה מפורטת בשביל להשתחרר ממנה, ובעז"ה בימים הקרובים אענה לך תשובה קצת מפורטת על הענין כי יש כאן כמה היבטים.
אבל דבר קטן אכתוב לך עכשיו: אני הגעתי לתוכנית כי לא הצלחתי בשום דרך להביא יום אחד נקי, היום בחסד אלוקים אני נקי תקופה ארוכה מאד בלי פנטזיות ובלי תאווה, אז זה פשוט אחד פלוס אחד, זה מה שעובד, ועשיתי את זה כי זה שאמרו לי החברים שעובד להם, אז עשיתי משהו אחר ממה שעשיתי עד אז, כי מה שאני עשיתי לא עבד לי.
אבל הדבר היותר חשוב הוא, כשהשתמשתי עשיתי את זה למרות שזה עבירה, אמנם רציתי לא להשתמש אבל בפועל עשיתי את זה למרות העבירה, וגנבתי כסף בשביל להשתמש וכו' וכו', אז זה לא כעת הזמן לחשוב על זה, זה סיפורים שהמחלה מספרת לי בשביל שלא אעשה את הפעולות המועילות.

עד כאן בקצרה
אוהב ומעריך אותך
מתחיל שוב וצועד לאלוקים

איך אני מקנא בך ובדומיך.
אולי בגלל שאותך אני מכיר עוד יחסית מתחילת הדרך והקשר שהיה לנו

הלוואי שהייתי יכול גם להראות את מאות ואלפי ימי ניקיוני היום
לספר על ההחלמה שלי על חופש מתאווה ובעיקר מכל מה שגורם לי לחזור להתמכרות
אני מת לדעת
האם זו אשמתי שלא הצלחתי? האם יכולתי לבחור אחרת? 

אולי לא אדע לעולם

בינתיים עדיין ככה 
כבר לא סובל כמו פעם, תודה להשם.
אבל עדיין
בורח
הרבה חולי וכאב לא פתור 

מה היה אילו ואם?

הנסתרות לה'...

מאחל לך רק טוב 

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 4 שנים, 2 חודשים #120463

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

היי
אנחנו המכורים לא אשמים שנפלה עלינו המחלה הקשה הזו של ההתמכרות.
התוכנית של 12 הצעדים נותנת לנו תיקווה לשפר את איכות חיינו.
מה שלי עזר מאד להבין את הבור בו אני נמצא זה כתיבת הצעד הראשון והקראתו בקבוצה החייה.
ראיתי שחור על גבי לבן איך חיי הולכים ומתבזבזים, ואני עומד בפני פרידה מבת זוגתי, כפי שקרה מאשתי לשעבר ובנות זוג נוספות שהיו לי.
הפעם, הפרידה הייתה כואבת במיוחד מכיוון שבת זוגתי היא אישה נפלאה שמתאימה לי להפליא.
כשהיא הסתכלה לי בעיניים עצובות ואמרה לי שהיא עייפה ממני, ושאין לה כבר כוח להכיל את ההתמכרות שלי, לא יכולתי להוציא מילה מהפה. לא יכולתי לתרץ, הרגשתי שעולמי חרב עלי, הגעתי לתחתית כואבת מאד. אולי הכי כואבת שהגעתי אליה אי פעם.
מתוך השברים האלה הבנתי שאני חייב את התוכנית של SA
מאד אני נקי.
עדיין סובל מאד מהתמודדות עם המציאות של החיים בלי ה"סם" של האוננות, אבל קושי אחד נעלם - הבושה והאכזבה העמוקה מעצמי שאני בורח לאוננות.
על הדרך, פתרתי בעיות מול אמא שלי, אחיי, הבת שלי. בעיות שנמשכו שנים.
עדיין קשה לי ואני סובל מאד.
מתפלל להישאר נקי
מתפלל להמשיך בתוכנית

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 3 שנים, 3 חודשים #131630

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום
התגובה שניתנה ללינק הנ"ל מצורפת שוב:

אני לא אכנס לדיון האם זה מועיל להחלמה או לא, כי זה פשוט מה שעובד בשבילי, בין אם בהגיון זה נראה לי ראוי ובין אם זה לא נראה לי ראוי, ושוב אני לא אומר שכל דבר צריך להיכתב כאן בפורום, אבל באופן כללי זה הכיוון.
ואני בכלל לא מסכים עם מה שכתבת שאדם צריך להתבייש לכתוב תיאורים כאלה, כי עדיף לכתוב ולשחרר את זה מאשר לחשוב את זה, הרי זה בעצם הפנטזיות והמחשבות שעוברות לי בראש, ואצלי כמכור זה נשאר בתוך הראש וגודל או שאני מנסה להדחיק את זה, אבל זה עדיין קיים בתוכי, אז מה עדיף לחיות עם זה או לשחרר את זה? לדבר הזה לא הייתי קורא בושה לכתוב את זה.
ולענין ההגדרה והגבול אני לא יודע מה להגיד לך, אבל דבר אחד יש לי לומר שתלוי מה המניע של הכתיבה, האם סתם שיתוף מה ראיתי, או שזה מגיע ממקום של כניעה וחוסר אונים מול אותו דבר, או לחלופין אם יש תועלת לחבר אחר בפירוט של השימוש המסויים.
ובכל אופן אבקש שתשלח לי בפרטי על איזה הודעה אתה מתכוין, כי אולי באותו מקרה אתה צודק שאין הדברים ראויים להיכתב.

אוהב אותך
לילה טוב

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 3 שנים, 3 חודשים #131632

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 10 ינו' 2021 22:31:

יהודי מתוק כתב on 20 ינו' 2020 11:46:

חברים יקרים אני קורא הרבה בפורום ולעניות דעתי אני חושב שאנשים כותבים לפעמים דברים שהצנעה יפה להם ברור שהעניין בפורום הוא לפתוח את הלב ולספר מה עובר עלינו אבל יש גבול יש פה דיבורים ממש לא צנועים שלא מועילים להחלמה אני לא רוצה לתת דוגמאות אולי אנשים פה התרגלו לסגנון הזה ולכן זה נראה להם בסדר גמור אבל אני חושב שזה קצת בעייתי במיוחד שיש פה אנשים לא נשואים ואולי גם נוער..
אשמח מאוד לשמוע את דעתכם וגם את דעת האחראי על הפורום..
יום נפלא לכולם!!!

לגבי נוער או בחורים הנמצאים פה, לדעתי הם כבר מכירים הכל כמו נשואים, אין פה שום חידוש עבורם, אחרת הם לא היו פה.
אולי אני טועה.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 3 שנים, 3 חודשים #131633

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 42 ימים
  • דירוג פלטיניום

קשה להתווכח עם אדם שנקי מעל אלפיים ימים. אך בכל זאת גם אני חושב שמאד ראוי להקפיד במה שאפשר על שפה נקיה. הגמרא אומרת שעיקם הכתוב שמונה תיבות בשביל לא לומר מילה מגונה של טמא. והרי לפעמים כן כתוב טמא. התשובה מתי שצריך צריך, וכל פעם אחרת אסור. לכן מי שמרגיש שזה מה שעוזר לו, לכאורה אחרים לא יכולים לומר לו. אך באופן כללי מה שיותר מכובד יותר טוב, כך בחז''ל, וכך גם במציאות. 
באופן כללי יש איזה בעיה בפורמים הללו, שלפעמים המכורים הקשים מתייחסים לכולם כמוכרים קשים. וצריך לדעת שאכן הדברים לא נעצרים, ומי שירשה לעצמו לרדת אין תחתית ששם נעצרים, חוץ מהעבודה. וככל שיפול יותר יהיה לו יותר קשה. - אבל בכל זאת יש שוני בין מי שנפל במחשב, או לפגום בעצמו, לבין מי שיצא החוצה. [כדרכי כותב בשפה נקייה, ומאמין שכולם מבינים]

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 3 שנים, 3 חודשים #131636

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
כבוד הרב שויימר שליט"א הגבתי לך בשרשור מילתא דבדיחותא... עיי"ש
אני מכבד אותך מאוד,
אבל משתף אותך שבאופן אישי קצת מפריע לי שאתה בעיקר נותן כאן מוסר ועצות טובות לחיים ומעורר אותנו לתובנות נפלאות ,

יכול להיות שאתה אדם חשוב מאוד רוחני מאוד דתי מאוד ואפילו יכול להיות שתאה מחנך מצוין! אבל באופן אישי חבר שבעיקר נותן עצות ותובנות קצת מחטיא את מטרת הפורום שהיא שיתוף! עבודה להגיע לכנות! קבלת ונתינת חיזוקים!
מקווה שהדברים יתקבלו ולא יעוררו טינה .....

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 3 שנים, 3 חודשים #131641

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 11 ינו' 2021 07:26:

יהודה מ כתב on 10 ינו' 2021 22:52:

המשתוקק כתב on 10 ינו' 2021 22:31:

יהודי מתוק כתב on 20 ינו' 2020 11:46:

חברים יקרים אני קורא הרבה בפורום ולעניות דעתי אני חושב שאנשים כותבים לפעמים דברים שהצנעה יפה להם ברור שהעניין בפורום הוא לפתוח את הלב ולספר מה עובר עלינו אבל יש גבול יש פה דיבורים ממש לא צנועים שלא מועילים להחלמה אני לא רוצה לתת דוגמאות אולי אנשים פה התרגלו לסגנון הזה ולכן זה נראה להם בסדר גמור אבל אני חושב שזה קצת בעייתי במיוחד שיש פה אנשים לא נשואים ואולי גם נוער..
אשמח מאוד לשמוע את דעתכם וגם את דעת האחראי על הפורום..
יום נפלא לכולם!!!

לגבי נוער או בחורים הנמצאים פה, לדעתי הם כבר מכירים הכל כמו נשואים, אין פה שום חידוש עבורם, אחרת הם לא היו פה.
אולי אני טועה.

אתה ממש טועה - לפחות בהקשר אלי - מכור לאוננות ופורנו. יש המון דברים שאני לא יודע - וגם המון דברים שלצערי נחשפתי אליהם בתהליך ההחלמה - בגלל שיתופי חברים.
אני מבין שחשיפה זו - לפעמים היא תהליך בלתי נמנע.

אבל צריך שיהיו גבולות מסויימים

תסלח לי - אבל "סאדו" זה מושג שלא כ"כ הכרתי עד אתמול

אם אתה כדבריך מכור לפורנו ואוננות, סביר להניח שבאחת מהגלישות הבלתי נשלטות שלך תכיר גם את המונח "סאדו" שדרך אגב מוזכר במהלך שנות הפורום 25 פעמים!!.
עדיף שתכיר את המונח "סאדו" בנגטיב חיובי, ולא בפוזיטיב שלילי.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 3 שנים, 3 חודשים #131653

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 11 ינו' 2021 08:56:
לדייק אותך - עד אתמול הוא היה מוזכר בפורום - בכל 11 שנותיו - עם יותר מ6000 משתמשיו - מתוך יותר מ111000 ההודעות בפורום - רק ב17 הודעות!

זה לא הופך את זה לצודק וללגיטימי.

כמו כן - באף אחת מההודעות הנ"ל אין תיאור מה זה...

ואת הגלישות הבלתי נשלטות שלי חסמתי ב"ה בחסימה הרמטית. ואל תיתן לי רעיונות בבקשה.

והלוואי שזה היה מסתכם רק בזה....

כל זה - מתוך הערכה להחלמה שלך - בסיוע כתיבה מרובה בפורום - שזו גם הדרך שלי. תודה רבה לך על כל הנקודות למחשבה שאתה מעלה - ועל כל הרעיונות/סיפורים שאתה כותב.

הביקורת היא על אחוז קטן מאוד ומינורי.

כמו כן - בעבר העלת שאלה בפורום - האם זה בסדר או לא...

אמנם העליתי את השאלה,
אבל מה נקרא "ניבול פה" ומה לא, זה שאלה נפרדת.
בטח מוכר לך הסיפור על זוג שתמיד התווכח, בסוף החליטו, שאת הדברים הגדולים הבעל מחליט, ואת הקטנים האישה מחליטה.
אבל אז צץ וויכוח חדש, מה נקרא גדולים, ומה נקרא קטנים.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 3 שנים, 3 חודשים #131656

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 11 ינו' 2021 08:56:
לדייק אותך - עד אתמול הוא היה מוזכר בפורום - בכל 11 שנותיו - עם יותר מ6000 משתמשיו - מתוך יותר מ111000 ההודעות בפורום - רק ב17 הודעות!

זה לא הופך את זה לצודק וללגיטימי.

כמו כן - באף אחת מההודעות הנ"ל אין תיאור מה זה...

ואת הגלישות הבלתי נשלטות שלי חסמתי ב"ה בחסימה הרמטית. ואל תיתן לי רעיונות בבקשה.

והלוואי שזה היה מסתכם רק בזה....

כל זה - מתוך הערכה להחלמה שלך - בסיוע כתיבה מרובה בפורום - שזו גם הדרך שלי. תודה רבה לך על כל הנקודות למחשבה שאתה מעלה - ועל כל הרעיונות/סיפורים שאתה כותב.

הביקורת היא על אחוז קטן מאוד ומינורי.

כמו כן - בעבר העלת שאלה בפורום - האם זה בסדר או לא...

אזכור של תאווה לסוגיה כולל תיאורים, יש פה לאלפים.
לאחד תיאור בעייתי, זה סאדו, ולשני זה תיאור מסוג תאווה אחר,.
תאמין לי שעברתי כבר על הרבה הודעות בפורום, ומחלקם מיד יצאתי כי זה הקפיץ לרגישות שלי את התאווה.
אני מכבד ומעריך את אופי הכתיבה שלך הקבוע שעוסק בהחלמה וחלוקות, אבל זה לא עובד פה לכולם, כולל אני הקטן.
נצטרך ללמוד להצטופף ביחד.
נ.ב. אני לא רואה או חושב שבכתיבה שלי יש משהו מעבר לפרפורציות של הפורום, גם אם אני מגלה איזו אמריקה חדשה למישהו, גילו פה כבר הרבה אמריקות אחרים לפני.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 3 שנים, 3 חודשים #131662

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים ונכבדים ! 

אני לא נוטה להתערב ולהיכנס לתוך דיונים ומחלוקות שלא קשורים אליי.. ובעיקר אם דעתי בהם ברורה לטובת אי אילו מהצדדים.. במקסימום אני בד"כ בוחר לחזק את אחד הצדדים במחלוקת בפרטי.

אבל מכיוון שאני מרגיש שבאיזשהו מקום הדיון הזה קשור גם אליי (בעקבות הערה שנזרקה לאחרונה לעברי לגבי השרשור שלי ופירוטים מפורטים מידי בתוכו וכו') וגם בגלל העובדה שהדיעה שלי כאן היא ששני הצדדים צודקים - אני מרשה לעצמי להתערב.

אכן, לדעתי, בגלל הדברים שהגעתי אליהם, לראות את הדברים האלה מהצד של ההחלמה עדיף. אכן אני חושב שאם אני לא איתקל בזה כאן, מהצד הזה, אני איתקל בזה מהצד "השני".. ואשתמש.
אני רואה בשיתוף מפורט ערך עליון עבורי! שמציל אותי לא פעם מלעשות את הדברים ע"י כך שאני מוציא אותם החוצה בדיבור ולא במעשה. את הפנטזיות הכי חשוכות שלי אני שופך החוצה- במילים.
התביישתי מאוד לעשות זאת בתחילה.. התביישתי. אבל הבושה הזאת גרמה לי להשתמש על זה. עד שהחלטתי שאדיף שאתגבר על הבושה במקום הזה, מאשר אהיה עם הבושה הזאת כל חיי העולם הבא.
כמו שאמר רב עמרם חסידא, שאמרו לו חסידיו- רבי ביישתנו! ואמר להם עדיף להתבייש שעה אחת בעולם הזה וכו'...

מצד שני !

יש כל מיני חברים, בכל מיני דרגות. חלק "מלוכלכים" יותר וחלק פחות... ברור לי כשמש שיש חברים שלא שמעו על המון מושגים שנשמעו כאן, בעבר.
ולכן גם בקבוצות SA, כשזה בפורום של כל הקבוצה, ההנחייה היא שאין לפרט על שימושים או אתרי שימוש בזמן החלוקה, ויש קבוצות שהגדילו לעשות שבהן בכלל אסור לדבר על נפילות או על שימושים כלל! אלא רק על עבודת הצעדים בחייהם. (ואלו הקבוצות שנחשבות עם ההכי החלמה בארץ - קבוצות בית שמש וירושלים וכו')

השיתוף הבוטה והמפורט, ייעשה בפרטי, אחד על אחד עם חבר תכנית, לא לפני שקיבלנו את הסכמתו לשמוע! לא כל חבר יכול לשמוע שיתוף מפורט... כמו שלא כל אחד יכול לשתף כך.

אני חושב שכל המשתתפים כאן בפורום, כולל כולם, יסכימו עם העובדה שלא ראוי לשתף שיתופים מפורטים מידי גם כאן בפורום (בדיוק כמו בקבוצות). הרי אחד יכול לכתוב ולספר על נפילה שהייתה לו וזה לא יהיה שונה בכלל מלקרוא סיפור אירוטי באינטרנט..
אז ברור לכולם שיש דברים שלא כותבים בפורום. מהנקודת הנחה הזאת אני יוצא.

אז על מה הדיון בעצם? איפה המחלוקת? שורש הבעיה לעניות דעתי, שבגינה גם נפתח השרשור הזה, הוא בהגדרה מהו שיתוף מפורט...

כשכותבים מי שכותבים את ה"שיתופים המפורטים" ואני בינהם כנראה, בעינינו זה רחוק מלהיות שיתוף מפורט....
פעם אחת התקשרתי לחבר ותיק שידוע ביכולתי לשמוע שיתופים מפורטים (ואף לשתף כך) כדי לשתף שיתוף מפורט, בסוף השיתוף שלי הוא שאל אותי "אה זהו?" כשהתפלאתי לשאלתו הוא ענה "כי חשבתי שאמרת שיש לך שיתוף מפורט לשתף אותי"
השיתוף המפורט שלי בכלל לא היה מפורט עבורו...
וכשהוא שיתף אותי שיתוף מפורט בהמשך הדרך נאלצתי לעצור אותו באמצע... כי פשוט היה לי קשה לשמוע. וזה בסדר...

אז צריך להבין שכל אחד יש לו הגדרה שונה של פירוט, ופה קבור הכלב.

מה צריך לעשות ומה הפתרון? ברור לכולם שזה לא עניין של "הרוב קובע"... כי הרוב יכול להפיל את המיעוט בצורה כזאת...

לכן עלינו (ואני בכוונה אומר עלינו כי אני בתוכם...) להתגמש ולוותר לטובת המיעוט שבעבורו הפירוטים האלה הם מפורטים מידי.

עלינו להוריד את הראש (בגאווה!!!) ולהתחשב בחברינו שעבורם השיתוף הזה הוא קצת קשה מידי..

את השיתוף המפורט יותר נוכל לעשות עם חברים בטלפון, או בקבוצות האנג-אאוטס שנפתחות לפי רמת החברים וכו'...

ועל החברים שזה מפריע להם, לדעת לפנות בפרטי(!!!), בצורה מדוייקת, לצטט את החלק שהפריע להם, שהיה עבורם מפורט מידי וקשה לשמיעה, ולבקש להימנע מתיאורים מפורטים כאלו להבא.

פתיחת נושא כזה בפורום רק יוצרת מחלוקת ומלבה את היצרים וגורמת לכל צד להתבצר בעמדתו...

אני מבקש מכל חבר וחבר, שעוקב אחרי השרשור שלי, אם יש משהו שאני כותב מכאן ולהבא, שהוא לדעתו מפורט מידי, או מפריע לו מידי או קשה לו לקריאה או פוגע בו - שיכתוב לי בפרטי הודעה, עם הציטוט של הדבר, ויכתוב לי שהדבר הזה היה לו קצת קשה. ואני מבטיח שמהצד שלי אני אעשה את כל ההשתדלות שאני יכול על מנת לשנות.

ולסיכום אני חייב להגיד שבאמת היו לאחרונה הודעות מסויימות שראיתי שהיו מאוד קשות לקריאה אפילו עבורי

אוהבים ומקווה שלא הסתבכתי עם אף אחד

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 3 שנים, 3 חודשים #131665

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים

מזדהה מאד עם כל מילה

כן, אני מגיע ממקום שלפעמים עצם הדיבור 'המלוכלך' והכתיבה 'המלוכלכת' זה סוג של שימוש, שוב...

אין הכוונה שלי שתמיד זה שימוש רק לעיתים, יש פעמים שלהיפך וכנ"ל זה רק עוזר להשתחרר ולפעמים זה הדרך היחידה להשתחרר...

אני יכול לספר שפעם אחד כתבתי איזה שיתוף שחשבתי שהוא כלום לספונסר והוא תיקן אותי ואמר לי שפעם הבאה לא לשתף תיאור מפורט בכתיבה בלי לשאול, כי עצם זה שהמילים עומדים לפניו, זה מדליק לו את התאוה...

קבלתי והבנתי...

היו חברי תוכנית שהיו מספרים לי 'סיפורי צדיקים' אסירות תודה שברוב הפעמים לא השפיעה עלי, אבל היה כמה פעמים שהשפיעה עלי והיה לי קשה להירדם...

אז באמת כדאי לדעת איך עושים

אבל בכל זאת 'הערות' תמיד רק בפרטי זה אמור להיות כלל ברזל..

אני אספר שפעם שיתפתי פוסט מפייסבוק ולא שמתי לב - מה העתקתי - פנה אלי בפרטי אחד מחו"ר הפורום...

ומיד מחקתי אפילו בלי לקרוא... 

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 3 שנים, 3 חודשים #131669

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 11 ינו' 2021 11:21:

הבהרה!

לא התכוונתי חלילה לשיתופים של מתרפא היקר (שיש לי כלפיו מלא הכרת הטוב - ובלי קשר הערכה גדולה מאוד אליו) או לשיתופים כאלה ואחרים - שגם אם אני חלוק על הפירוט שלהם - אין לי זכות להתערב. כי אני לא יכול לכפות את דעתי על הכתיבה של כל אחד.

התכוונתי להודעות מאוד ספציפיות ומסויימות - שממש עוברות את הסף ומכניסות את הקורא לעולם של דימויים מיניים מסוכנים -  ואצטט משפט אחד שלדעתי הוא ממש לעבור על קו אדום בתחום - ועדיף היה לא לצטט אותו - אבל -
א' - הוא כבר נכתב בפורום לצערי...
ב' - אני רואה שמיתממים ולא מבינים על מה אני מדבר - כמו שאמר מי שאמר "אין כלום כי לא היה כלום"...

הציטוט הוא 
"אבל הוא התמכר לסאדו, היה מבלה לילות שלמים במועדנים כשהוא קשור לעמוד, כולו מכחיל, ומלכות מצליפות בו את מכותיהם, לאט לאט הוא התחיל להכניס את זה הביתה, בהתחלה אני הייתי המלכה שמצליפה בו, חשבתי שזה סוג של "משחק מקדים", עם הזמן הוא התחיל לקשור אותי ולהצליף בי ללא רחמים"

נשמע כלקוח מסיפור אירוטי...  כמה מחברי הפורום כתבו לי בפרטי שמשפט זה היה קשה להם מאוד...

זה לדעתי חציית קו אדום - והפורום לא אמור לסבול הודעות כאלו - בפרט שזה עלול להידרדר יותר - והכל בשם "ההחלמה" כמובן.

אוקיי, אולי הייתי נאיבי כשחשבתי שחבר'ה של פורנו, יודעים הכול, כנראה שלא בדיוק.
אבל בכל זאת, מבחינתי, זה חכמה שלאחר מעשה, כי בתוך כדי הכתיבה, אני לא יכול תמיד לשפוט, את מה שהמחלה שלי כן סובלת, ביחס לאחרים מסוימים.
הייתי רוצה להציע להנהלת הפורום:
לאפשר לכל חבר לסנן באמצעות התוכנה של האתר, חבר עם סוג כתיבה שלא מתאים לי, שרשור שלא מתאים לי, וכדי לפתוח אותו בחזרה יצטרך החבר להבהיר למנהלי הפורום את סיבת השינוי לבקשה (כדי למנוע נפילות).

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 3 חודשים על ידי יהודה מ. סיבה: הערת חברים

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 3 שנים, 3 חודשים #131673

• יהודה מ
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 11 ינו' 2021 11:47:

גם מי שיודע - לא אמור להתחיל להיזכר כעת באופן מיוחד - בגלל קריאה באתר החלמה.

בנוגע למשפט שציטטתי - הוא אפילו לא שיתוף.....
רק סיפור - חשוב ועם מסר ככל שיהיה - אבל לא אמור לכלול משפט בוטה ומפורט כזה

זה תיאור מיני פורנוגרפי לכל דבר.

הבנתי, זה בתהליכי הגהה ומחיקה.
מודה ועוזב ירוחם, גם על הטעות הבאה שאולי תקרה.
זה מצטרף לרשימה הארוכה של החוסר אונים שלי.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 3 חודשים על ידי יהודה מ.

תגובה: כתיבה לא ראויה לפני 3 שנים, 3 חודשים #131720

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 42 ימים
  • דירוג פלטיניום

למיוחד עשור שמעון 
קודם כל הדברים לא מעוררים טינה. אני מעריך כל חבר כאן שנאבק על חייו.
אני לא נמצא כאן בשביל לעזור לאחרים, אלא בשביל לעזור לעצמי. ולא קל לי לכתוב את זה. 
על שאר הדברים, אולי אכתוב פעם אחרת, ואולי לא. קודם כל אקרא מה כתבת במקומות אחרים. 
אוהב אותך ומעריך אותך

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 3 חודשים על ידי אלי שומר.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3
זמן ליצירת דף: 0.83 שניות

Are you sure?

כן