ברוכים הבאים, אורח

עצה פשוטה ומצליחה מאוד שראיתי שעזרה להרבה חברים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עצה פשוטה ומצליחה מאוד שראיתי שעזרה להרבה חברים 580 צפיות

עצה פשוטה ומצליחה מאוד שראיתי שעזרה להרבה חברים לפני 4 שנים, 8 חודשים #117642

מאז שאני בהחלמה נוכחתי לראות שיש כמה דרכים להחלמה. שעזרו ועוזרים לחברים מתמודדים להצליח לעלות על הדרך

ואולם בזמן האחרון אני נוכח לראות כי ישנה דרך קלה מאוד ופשוטה בהרבה ממה שהכרתי עד היום.
והנה טרם כל חשוב לי להבהיר; לא הייתי כותב לכם את זה אם לא ראיתי ושמעתי על הרבה מאוד חברים שעלו בזכותה על הדרך. ואולי אנו נתפלא עליה אבל אפרט בהמשך אי"ה.

והנה ממה שראיתי ובדקתי כפתרון טוב מאוד ומוצלח הוא, 
להתפלל הרבה במיוחד ובאופן ממוקד, כלומר להתפלל כמה שעות מהלב רק על הדבר ממנו אנו סובלים ולחזור על הדבר במשך מספר ימים.  
וככל ש- א' מאריכים בתפילה. ב' מרבים בה. כלומר חוזרים עליה עוד ועוד. כך זה מגביר את הסיכויים שתתקבל תפלתנו ותעשה בקשתנו.    
ובאם מקצינים ומתפללים מהבוקר עד הערב במשך מספר ימים ברצף - זה מחיש את הפתרון באופן מאוד מהר ויעיל. 

את הדבר הזה אני כותב מתוך עובדות בשטח על כמה וכמה חברים שסבלו מכל מיני התמכרויות במשך שנים וכשהם התפללו ברצף הרבה - כיום הם נמצאים בחופש! וזה לא יאמן.  

לדבר הזה יש מקורות רבים בספרות היהודית. שאכן התפילה יכולה להפוך גם דבר שבא בטבע והוא מהות של טבע גמור. אף על פי כן התפילה יכולה לשנות. ולמה? כי מאחר והעולם מלכתחילה נברא בשיתוף מדת הרחמים אם כן ניתן להגבירה גם כעת ולהוסיף ברחמים ולשנות את הדברים האחרים.  

די אם נזכור שהיו תפילות שהצילו חיים ממש. בלי כל צל של ספק. הצילו ממוות בטוח לחלוטין במאה אחוז!
כך שזה מראה את כוחה החזק של התפילה. 

דהיינו אנו צריכים לצאת מנקודת הנחה שכל ההתמכרות שלנו באה מאדון הבריאה, והוא האחראי הגמור שלה, ואם אנו מבינים זאת, אז אנו יכולים לבקש ממנו גם שיסיר אותה מאיתנו, את החלקים הלא רצויים. 

כעת לאחר שהבנו כל זאת, קיימים דרכים ידועות לעזור לקבלת התפילות ולזרזם: (לא חייבים, אלא כהמלצות טובות בלבד).
1. לתת צדקה טרם באים להתפלל ולבקש.
2. לעשות תשובה. כנ"ל.
3. להחזיר חובות וגזלות וכדו'.
4. לצום ביום זה. ביום בו אנו רוצים להרבות בתפילה. 
5. לחיות יותר בענווה ובאמונה ולהשתדל להסיר מהלב מה שחטאו אחרים כלפנו ולסלוח להם.
6. לטבול במקווה ביום התפילה.
7. לקרוא את שיר השירים ונשמת כל חי. טרם באים להתפלל.   

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: עצה פשוטה ומצליחה מאוד שראיתי שעזרה להרבה חברים לפני 4 שנים, 8 חודשים #117658

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים

תגובה: עצה פשוטה ומצליחה מאוד שראיתי שעזרה להרבה חברים לפני 4 שנים, 7 חודשים #118015

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....

הניסיון שלי...
במשך שנים רבות התפללתי והתבודדתי וזה לא עבד.
בתוכנית לימדו אותי שאני אלרגי, והתפילות שה' ישנה ויקח ממני את ההתמכרות זה כמו שאדם נולד בלי רגל והא יתפלל כל היום שתצמח לו רגל,
כמובן שאני מאמין שה' הוא כל יכול, אבל הוא ברא אותי עם חור שחור שרוצה למלא כל הזמן במין או אוכל או חומרים אחרים (כל אדם לפי האופי שלו)
ולכן במקום להגיע אליו ברשימת דרישות, אני יעשה כמה פעולות פשוטות ואתחבר עליו ואשאר נקי אי'ה לעוד יום ורק להיום.

וזה הדבר היחיד שאני יודע שזה עוזר למיליוני אנשים בעולם
הייתי לפני שבועיים הציון דרך של חבר באן אי של מכורים לסמים שחגג 25 שנה נקיון מסמים והיו שם עשרות מכורים נקיים יותר מ10 שנים ומחוברים לכח עליון כמו שאני בתור חרדי מבית אף פעם לא הייתי מחובר

אוהב אותכם יקרים

אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: עצה פשוטה ומצליחה מאוד שראיתי שעזרה להרבה חברים לפני 4 שנים, 7 חודשים #118029

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חוסידל.

אני שומע מהרבה חברים את העדויות האלו על אנשים נקיים כ"כ הרבה זמן ומאד מאד מחוברים...

אשמח שתסבירו לי איך אפשר על ידי שפוגשים בן אדם כמה דקות להרגיש את הרמה שלו הרוחנית ? מה רואים שם ? מה מיוחד ? 

מי שחווה את זה ויוכל לפרט, מאד מאד אשמח !

תודה !

תגובה: עצה פשוטה ומצליחה מאוד שראיתי שעזרה להרבה חברים לפני 4 שנים, 7 חודשים #118045

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אתה מוזמן לפגוש אותם...

תגובה: עצה פשוטה ומצליחה מאוד שראיתי שעזרה להרבה חברים לפני 4 שנים, 7 חודשים #118051

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
חידושים מדהימים כתב on 29 יולי 2019 00:31:

מאז שאני בהחלמה נוכחתי לראות שיש כמה דרכים להחלמה. שעזרו ועוזרים לחברים מתמודדים להצליח לעלות על הדרך

ואולם בזמן האחרון אני נוכח לראות כי ישנה דרך קלה מאוד ופשוטה בהרבה ממה שהכרתי עד היום.
והנה טרם כל חשוב לי להבהיר; לא הייתי כותב לכם את זה אם לא ראיתי ושמעתי על הרבה מאוד חברים שעלו בזכותה על הדרך. ואולי אנו נתפלא עליה אבל אפרט בהמשך אי"ה.

והנה ממה שראיתי ובדקתי כפתרון טוב מאוד ומוצלח הוא, 
להתפלל הרבה במיוחד ובאופן ממוקד, כלומר להתפלל כמה שעות מהלב רק על הדבר ממנו אנו סובלים ולחזור על הדבר במשך מספר ימים.  
וככל ש- א' מאריכים בתפילה. ב' מרבים בה. כלומר חוזרים עליה עוד ועוד. כך זה מגביר את הסיכויים שתתקבל תפלתנו ותעשה בקשתנו.    
ובאם מקצינים ומתפללים מהבוקר עד הערב במשך מספר ימים ברצף - זה מחיש את הפתרון באופן מאוד מהר ויעיל. 

את הדבר הזה אני כותב מתוך עובדות בשטח על כמה וכמה חברים שסבלו מכל מיני התמכרויות במשך שנים וכשהם התפללו ברצף הרבה - כיום הם נמצאים בחופש! וזה לא יאמן.  

לדבר הזה יש מקורות רבים בספרות היהודית. שאכן התפילה יכולה להפוך גם דבר שבא בטבע והוא מהות של טבע גמור. אף על פי כן התפילה יכולה לשנות. ולמה? כי מאחר והעולם מלכתחילה נברא בשיתוף מדת הרחמים אם כן ניתן להגבירה גם כעת ולהוסיף ברחמים ולשנות את הדברים האחרים.  

די אם נזכור שהיו תפילות שהצילו חיים ממש. בלי כל צל של ספק. הצילו ממוות בטוח לחלוטין במאה אחוז!
כך שזה מראה את כוחה החזק של התפילה. 

דהיינו אנו צריכים לצאת מנקודת הנחה שכל ההתמכרות שלנו באה מאדון הבריאה, והוא האחראי הגמור שלה, ואם אנו מבינים זאת, אז אנו יכולים לבקש ממנו גם שיסיר אותה מאיתנו, את החלקים הלא רצויים. 

כעת לאחר שהבנו כל זאת, קיימים דרכים ידועות לעזור לקבלת התפילות ולזרזם: (לא חייבים, אלא כהמלצות טובות בלבד).
1. לתת צדקה טרם באים להתפלל ולבקש.
2. לעשות תשובה. כנ"ל.
3. להחזיר חובות וגזלות וכדו'.
4. לצום ביום זה. ביום בו אנו רוצים להרבות בתפילה. 
5. לחיות יותר בענווה ובאמונה ולהשתדל להסיר מהלב מה שחטאו אחרים כלפנו ולסלוח להם.
6. לטבול במקווה ביום התפילה.
7. לקרוא את שיר השירים ונשמת כל חי. טרם באים להתפלל.   

זה לא עצה פשוטה בכלל. 
אני חושב שאכן אם תתפלל הרבה וממוקד כמו שאמרת על זה, זה יועיל לך המון, ואלוקים ייפתח לך פתח.
אם תתפלל על הדבר הנכון, אתה תצליח.

הבעיה היא - על מה להתפלל ? 
להתפלל שלא תהיה לי תאווה כלל ? זה בוודאי אלוקים לא רוצה.
להתפלל שהתאווה לא תנהל לי את החיים ? בוודאי שלא להתפלל לזה, הרי התאווה משפיעה עלייך להתחתן או לקנות בית גדול ויפה לך ולמשפחתך, ולא להסתפק בדירה קטנה.
להתפלל שתשלוט על היצר ? הרי אף אחד לא יכול לשלוט על היצר שלו, זה למה יש גדרות וסייגים, וזה למה אומרים שאין אפוטרופוס לעריות. לא אמרו את זה רק על המכורים, אמרו את זה על כולם.
להתפלל ש"לא איפול בתאווה" ? אבל זה בעצם לבקש שליטה על התאווה מכוח הרצון, ואת זה אין לך רשות לקבל.
להתפלל ש"אני יימצא באשתי מה שמצאתי בתאווה" ? להתפלל ש"אני יימצא באשתי את מה שמעל התאווה" ? 
יש כל כך הרבה דרכים להתפלל על זה, ולא ברור מהי הדרך הנכונה, אבל ברור שיש כמה וכמה דרכים לא נכונות.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: עצה פשוטה ומצליחה מאוד שראיתי שעזרה להרבה חברים לפני 4 שנים, 7 חודשים #118104

- חוסידל
רק להבין אותך יותר;
אתה מתכוון שהתפללת על כך ברצף לפחות כמו 6 - 8 שעות, וכך חזרת על זה כמה ימים? 
ועוד אתה מתכוון שהתפללת מהלב; ולא כרגיל וכלאחר יד? 

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן