ברוכים הבאים, אורח

שיטה להגדלת זמן הנקיות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיטה להגדלת זמן הנקיות 531 צפיות

שיטה להגדלת זמן הנקיות לפני 5 שנים, 2 חודשים #115857

• יסוד
  • חבר ותיק

נראה לי פרסמתי את זה לא מזמן אבל לא מוצא את זה. בכל מקרה אני רוצה לפרט קצת יותר על זה. זה בעיקר לקוח ממכתב מאליהו של הרב דסלר.
אחרי שאנחנו נופלים ומתחילים מחדש, יש פרק זמן מסוים (אצל כל אחד זה כמות אחרת, אצל אחד זה שבוע ימים ואצל האחר זה 12 שעות. בכל מקרה יש כמות זמן) שבו אני מרגיש שאסור לי ליפול כרגע כי עוד לא עבר מספיק זמן. לאחר שעובר הזמן הזה אז היצר חזק יותר והוא אומר לי "כבר עבר מספיק זמן יאללה תיפול מותר לך!"
על פי היסוד הזה אנחנו יכולים להגדיל את כמות הזמן הזה שאנחנו מרגישים שאסור לנו ליפול. לדוגמא אם אני מרגיש שאסור לי ליפול שוב אם עוד לא עברו 5 ימים. אז הרף שלי כרגע זה 5 ימים. אם הצלחתי להגיע ל-5 ימים, אני מנסה להחזיק יום נוסף. אם הצלחתי להגיע ל-6 ימים אז הרף החדש זה 6 ימים ואז אם אפול, אז ארגיש שאסור לי ליפול בפעם הבאה אם לא עברו 6 ימים. וכך אוכל להגדיל את הרף כל פעם ביום 1. חשוב מאוד: לא להגדיל ביותר מיום 1 כל פעם, לדוגמה אם הרף שלי זה 7 ימים והצלחתי להגיע ל10 ימים נקיות ונפלתי, אז אגדיל את הרף רק ל-8 ולא ל-10, כי אם אגדיל בבת אחת ל10, אז פעם הבאה היצר ישחק על זה ויפיל אותי לפני 10 כי זה לא מוחלט אצלי שלא ליפול לפני 10 כי זה היה חד פעמי. וכן על זה הדרך. ואם נפלתי לפני הרף שקבעתי, אז אני מקטין את הרף לכמות שנפלתי אליה. דוגמה הייתי רגיל ל9 ימים ופתאום נפלתי אחרי 7 ימים, אז אני חוזר ל7 ימים.
מי שהרף שלו נמוך ונופל כל יום, אז יכול לעשות את זה בשעות במקום ימים. לקבוע רף של 20 שעות ואז לעלות ל-21 וכו'...

מקווה שיעזור למישהו, לי כרגע זה עוזר אני נמצא על 12 יום.
ד"א יש שיעורים של הרב יצחק כהן ביוטיוב יש לו ערוץ מדבר על זה הרבה כדאי לשמוע מאוד מחזק
https://www.youtube.com/channel/UCaLvSZr2VIWqjmmeUSgyl8A/playlists
שתפו אם עוזר לכם ואם יש הצעות שיפור!

תגובה: שיטה להגדלת זמן הנקיות לפני 5 שנים, 2 חודשים #115865

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!
תודה על הרצון לעשות טוב לאנשים שסובלים.

בהחלמה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות