ברוכים הבאים, אורח

הגדרות הנקיות של PA
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3

נושא: הגדרות הנקיות של PA 5157 צפיות

תגובה: הגדרות הנקיות של PA לפני 6 שנים #111706

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
אני לא אוהב את ההתעסקות בהגדרות של חברותות אחרות והצמדת תארים כאלו ואחרים לאנשים יקרים שעושים את מה שנכון להם. בעיניי, כתיבה מהסוג הזה היא מקטינה, לא מועילה, ואני לא רואה איך היא יכולה לסייע לדבר חוץ מלהפריע למטרות שלמענן הוקמה החברותא החדשה. לא הייתי רוצה שייתעסקו בי, בהגדרותיי ובהצמדת תארים שמחמיאים לי יותר או פחות.. ככלל נוח לי לדבר על עצמי ועל מה שנכון לי. 

כן אכתוב כמה מילים (כתבתי פוסט ארוך  ומפורט בעניין - למה אני בעד PA), כמי שמכיר קצת גם את 'מאחרי הקלעים' של החברותא החדשה. אדגיש שלמיטב ידיעתי החברותא לא הוקמה כדי לפוגג הכחשה זו או אחרת (שמעתי גם קולות הטוענים בלהט שהחברותא החדשה נועדה למכחישי תאווה הטומנים ראשם בתוככי המסך ואינם מודעים למצבם האמיתי).

אני מאמין באמת ובתמים שמי שרוצה להמשיך ולספר לעצמו סיפורים לא יתבלבל מהעובדות של עצמו או של אחרים בעקבות הקמת חברותא חדשה חזקה ככל שניתן לעלות על הדעת. תהיה זו תמימות לחשוב שלעומתיות מסוג כלשהוא תקרב מאן דהו לרעיון המיוצג על 'השכנגד'.

ממה שאני יודע, PA בראש ובראשונה נועדה לתת מענה למי שלא התחבר להיצע של חברותות ההחלמה מתאווה שהיה קיים ביום ההקמה. גם פה - 'פא' - בכוונת מכוון (ובאופן זמני, כמודגש), הושאר למכור 'אזור אפור' - עוררות מינית - שבו עליו לגייס את כנותו האישית, ולקבוע עבורו כללים מנחים. לאחד עוררות היא דבר אחד, לאחר העוררות היא משהו אחר לגמריי.  

במקום להתעסק במהי 'נפילה' (אישית, אני מעדיף מאוד את המילה שימוש), כדאי לטעמי, 'להגדיר ניקיון' בצורה של התעמקות בדרך להתרחק מהשימוש האחרון  = צעידה עקבית לכיוונו של כוח עליון מיטיב. הרעיון המרכזי כאן ובכל חברותא הקשורה לתאווה, הוא להשיג שחרורו - חופש משעבוד התאווה. עצוב לי עבור מי שחושב שאם הוא ישיג ניקיון מתאווה 'מפוקסלת', הוא יוכל לצרוך תאווה 'חיה'. אבל מה אני מבין. אוליי בעוד זמן הוא יקים לעצמו חברותא אחרת.. 

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: הגדרות הנקיות של PA לפני 6 שנים #111712

וכי עוד חברותא העתק-הדבק ו/או הגדרות מחמירות יותר הן אלו שישמרו אותנו נקיים?...
מדוע חשובה כל כך הטקסיות? לדתות יש עניין עם טקסיות
סתם, מחשבות

תגובה: הגדרות הנקיות של PA לפני 5 שנים, 6 חודשים #114866

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

מקפיץ. 
סתם, לא משהו מיוחד....

• עמוד:
  • 1
  • 2
  • 3