ברוכים הבאים, אורח

אפשרי לנצח אותו בכלל??
(0 צופה) 

נושא: אפשרי לנצח אותו בכלל?? 8633 צפיות

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1098

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד
אחי וידידי, האמן לי שגם אצלי היצר חזק , אמנם יש לי תחושה מסויימת של בטחון, אבל גם אצלי הוא קיים.
למרות שיש לי 88 ימים נקיים, באמצע הדרך, היה לילה אחד, שכמעט ונכשלתי, בסופו של דבר לא נכשלתי מסיבה טכנית.
בכל מקרה, אני נעזר בנדרים, בכדי להתמודד עם היצר. אני נודר [נשבע יותר מדוייק] שאם אכשל במראה אסור אתן 3,000 ש"ח לצדקה... עליי זה עובד נהדר. לפעמים אני מרגיש שהחטא בא מסוג של שיעמום, ולא ממש מתאוה חזקה. שאני אומר "משעמם" אני לא מתכוין שאין מה לעשות, אלא אני מתכוין, שהתחושה היא שאין משהו שבאמת מרגש בחיים. במקרה זה השבועה עוזרת באופן נפלא, היא פשוט נותנת לי גדר מיידי, כמו שוק חשמלי. [יש לי עוד עצות שללמדתי פה באתר.]
כמובן המטרה היא לבדוק את השורש, מה בכלל גורם לי להגיע לאוננות, על איזה צורך זה עונה לי - ואז לנסות להתמודד איתו.
דוגמא: אצלי, האוננות הרבה פעמים היא תרופת הרגעה, שאני בלחץ, ואני צריך משהו שירגיע, זה הכי זמין וכיף. [כמו שיש רבים וטובים שמעשנים סיגריות מאותו הטעם] לכן אנסה להרגע בדרכים אחרות, כגון : האזנה למוסיקה, הליכה, קריאה בספר וכדו', כל אחד עם הצורך שלו.
שבת שלום, ובהצלחה.

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1102

• סבבה
  • דירוג זהב
תודה אחי
אצלי אני מרגיש שאני מאונן כמו לברוח מהמציאות מתי שאני לחוץ אני רוצה לברוח למקום טוב יוצר אבל אחרי כמה זמן זה נגמר
הבעיה שאני חושב שזה ימשך וימשך ולא יגמר אבל זה נגמר
אחי הגעת ל90?איזה תותח
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1108

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
נכון מאוד וגם אתה אומר את אותו הדבר - הנפילה (אני לא אוהב להוציא את המילה כשאין צורך) היא בד"כ בגלל צורך נפשי להוציא חלקים לחוצים, וע"כ נדרש להוציאו או להרגיעו באמצעות משהו אחר, קח לך משהו אהוב שלוקח לך קצת זמן, ובזה תרגיע את עצמך או תוציא עליו את האנרגיה ובכך תרגיע את היצרים

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1110

• סבבה
  • דירוג זהב
חבר'ה ההורים שלי לא בבית ואתמול בטעות ראיתי בחורה ערומה ויש לי את ההרגשה הזאת של אני חייב לאונן חייב אבל אסור לי ליפול
זה קשה

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1113

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
תראה חבר אתה צריך לעשות משהו בנידון - אם הבעיה הוא שהמחשב בבית ההורים הוא פרוץ, אתה צריך לעשות משהו שלא יהא פרוץ, כי זה אחד מהתנאים הכי בסיסיים שתוכל עמוד בפרץ, אם הטומאה הוא במרחק נגיעה ממך, יההי לך מאוד קשה לעמוד על המשמר, וחבל שתעבוד כ"כ קשה ובסוף תיפול באמצעות כלום.

אני לא יודע בדיוק מה המצב שלך אבל זה בטוח שאתה צריך להפנות את תשומת לב ההורים שיש פריצות מסויימת באינטרנט שאתה לא רוצה לראות אותה, וכשהמחשב פרוץ היא מופיעה מאליה, כמובן שתתיחס אלהם בכבוד הראוי.
וכן הוא הדין לחבריך שכפי שהבנתי אתה במידה מסויימת סובל מזה שהם מראים לך סרטים למיניהם, אין ברירה חייבים לגדור את הפרץ ולמצוא דרך איך לצאת ממצב זה של חברים וכדו', גם כאן אני לא יודע מה מצבך ואיך אתה יכול להסתדר - אולי אם הייתי יודע הייתי יכול לייעצך - לא שאני יועץ גדול, אבל תמיד 'תשועה ברוב יועץ' אמר החכם, יתכן שאני או אחד מהחברה יוכל לייעץ לך.

כמו"כ תוכל תמיד לפנות לייעוץ אצל ה'גארד' כפי שכבר המלצתי לך בפורום האחר

בדרך אגב אני רוצה לכתוב לך בכדי שתבין מה שכתבתי לך בפורם ההיא על ה90 יום וכו' אשר על כן אכתוב לך הודעה נפרדת שתבין - ואלי יש עוד אנשים שלא כל כך תפסו במה המדובר אנסה לפרט כפי האפשר בהודעה הבאה

שלך משה

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1118

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
תעיין בפורום השני שלך שם כתבתי את הכל כפי שידי מגעת
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=43.msg1114#new

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1125

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
סבבה יקר, כפי שכתבת, שראית משהו, ואש אתה חייב לאונן.
המטרה היא לא להגיע בכלל לראות שום דבר, ואז יותר קל להתמודד.
ה"אור החיים" הקדוש כותב, שעיקר הבחירה של האדם, היא על הגדרים, זאת אומרת על כח הראיה של האדם ועל כח המחשבה, ולא על המעשה עצמו.
נסה להתגבר רק פעם אחת, ואז שתרגיש רע, [מן הסתם] תשאל את עצמך, למה אתה חייב את זה ? בגלל שאתה לחוץ מדוכא וכו'? ברגע שתדע את השורש של הצורך , תדע יותר נגד מה להלחם.

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1128

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
כמו שכתבתי - תנסה למצוא איפה הפרץ, אם הפרץ היא המחשב, אז אם אתה יכול לגדור באמצעות פילטר חזק וכו' מה טוב ומה נעים, אם לא אז צריך אולי גדרים אחרים כמו ש'אולי יחוס' עושה שהוא גודר עצמו בעל-כרחו.

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1129

• סבבה
  • דירוג זהב
תודה אחים שלי!אני ינסה לא להגיע לזה בכלל ,לא קל אבל מנסים תודה!

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1130

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
שלחתי לך הודעה שנושא תעיין בהודעותיך

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1156

• סבבה
  • דירוג זהב
אחים שלי קצת קשה לי בזמן האחרון אני מרגיש תחושה של פיספוס שאם אני לא מאונן אני מפספס משו
לא יודע זה תוקף אותי ואז יש לי את הרגש הזה של החייב  לעשות את זהו כל התמונות עולות לי לראש ואני מתחיל לעשות
יש ימים שאני מתגרה מהבוקר עד הערב ולפני שזה יוצא אני יפסיק רק ל'הרגשה' אבל אני מרגיש לא טוב עם זה שאני מתחיל בכלל עכשיו אני אומר את זה אבל שאני מתחיל אני מרגיש שאני חייב לגמור,אני צריך להעסיק את עצמי כל היום
זה קשה,לפעמים אני חושב עם אפשר בכלל לנצח אותו?
זה מתחיל לחזור לי הכל ובא לי לעשות את זה וקשה לעצור ויש מספיק דברים שיעזרו לזה כן לקרות
וזה לאט מייאש אותי אני פוחד ליפול שוב
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1157

סבבה ,אח שלי

בכל מקרה שאפו על המאמץ.

ועכשיו לעניין אתה צריך להבין שברגע שאתה מתחיל , זה 98% אבוד .
כאילו אי אפשר להתחיל  ולהפסיק , ברגע שהתחלת ההורמונים בגוף ישגעו לך את המוח .

בהצלחה

עריכה :
תשתמש בK9  זה חוסם אתרים , זה חינמי , ותביא לאחד המנהלים את הסיסמא הם יעשו את זה בשמחה .
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1159

• סבבה
  • דירוג זהב
סבבה בהצלחה לכולם איך שאתה רוצה..
אם אני מתחיל באמת מאוד קשה לצאת אבל הוא מפתה אותי כזה הוא אומר לי תתחיל אפשר להפסיק ואז שאני לא מצליח הוא גומר אותי
אבל היו כמה פעמים בימים האחרונים שאין לי מושג איך אבל הצלחתי לעצור באמצע
ברור שעדיף לא להתחיל אבל נגרר לזה לאט

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1160

סבבה אתה צריך להבין שאתה צריך לשלוט על עצמך , לא היצרים בך .
זה דומה לבן אדם שימשיך לישון בבוקר ( בזמן שהוא צריך להתעורר)
זה דומה לבן אדם שימשיך לעשן (בזמן שגילו לו מחלה כלשהי)

זה לא קל , אתה צודק,
אבל זה האתגר , לעמוד בכל הכוח מול היצר , ומומלץ לתעל את התשוקה לדברים חיוניים.

בהצלחה סבבה

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1165

• סבבה
  • דירוג זהב
תודה אחי ובהצלחה גם לך ולכל החבר'ה פה
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן