ברוכים הבאים, אורח

אפשרי לנצח אותו בכלל??
(0 צופה) 

נושא: אפשרי לנצח אותו בכלל?? 8620 צפיות

אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1055

• סבבה
  • דירוג זהב
חבר'ה זה בכלל אפשרי לצאת מזה לגמרי?כי זה קשה זה כיף וזה ממכר ויש כל כך הרבה פיתויים שקשה לעמוד בהם ותאמינו לי שיש הרבה
אני ממש מרגיש שאני נלחם בו כל רגע ורגע עוד תמונות קופצות לי בראש ואני ממש מרגיש שאני חייב לעשות את זה זה 'ירגיע' אותי
יש אנשים שבאמת יצאו מזה?כי זה נראה קצת בלתי אפשרי
זה מתחיל בזה שהוא אומר לי בוא לחדר תסגור את הדלת תוריד את המכנסיים ותתחיל לשפשף ולהנות אני מרגיש שהוא משתלט עליי גם אני מרגיש ממש ירידה בימים האחרונים
אחים שלי צריך קצת חיזוק
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1057

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
גם אני התלבטתי בשאלתך, ולא היתה לי תשובה חד משמעית.
אבל , כיוון שראיתי שיש באתר זה אנשים שהצליחו, וכן אני עצמי כרגע נמצא ביום ה - 87 שלי , אני מניח שזה אפשרי.
יש הרבה אנשים שהתגברו על סוגים שונים של התמכרויות, ובתחילה חשבו שאין באפשרותם לנצח, לכן זה אפשרי!!

כמובן ש"לולא הקב"ה עוזרו אין יכול לו".

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1059

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
מסכים עם כל מילה של 'אולי יחוס'  - אך גם מזדהה איתך כי גם לי זה קשה - ויש לי כל הזמן ירידות ועליות, אך אני רואה הרבה פה באתר שאכן מעידים, גם פה וגם בפורום האנגלי, וגם לי זה הועיל הרבה לולא האתר הזה הייתי נופל שבעתיים, אני מעכשיו מכיר את עצמי ויודע מה עלי לעשות בכדי לעזור לעצמי ואני מנסה ללכת לפי התלם הראוי בנושא, אל תיפול לכולם כאן יש תקווה אמיתית.

גם אולי יחוס בעצמו לא האמין שיעפיל לשלב כה גבוה - את האמת אני מקנא בו, אבל אני יודע שגם אני יכול להגיע למצבו

שלך
משה

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1067

• סבבה
  • דירוג זהב
אני באמצע לאונן עכשיו מאיזה סרט שראיתי אצל חבר שלי באייפון
חבר'ה אני לא יכול יותר אני ינסה לעצור
אפשרי?

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1069

בפעם ה 1000  , תעשה טובה לעצמך
אל תצפה בסרטים הרעילים האלה!!

מה מסובך להגיד לחבר שלך " אני לא רואה את הדברים האלה"
לך תעשה פעילות גופנית תוציא את האנרגיות שלך על דברים אחרים.
אל תשתעמם

בהצלחה

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1070

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
לא אל תעשה כדבר הזה - אל תעמיק את הבעיה.
בוא נגיד שאתה אומר לעצמך טוב פעם אחת אני נופל וזהו, אבל תדע שאם אתה נופל עכשיו זה לא אומר שנפלת עכשיו ובזה גמרת, אלא ההיזק הוא גם לעתיד , כי אתה חורץ חריצים במוחך, שאח"כ קשה להוציא אותם, התיאוריה של זה היא שככל שנותנים לתאווה לשלוט כך היא מעמיקה יותר ויותר במוחך, ועושה שם חריצים, ובכדי שתוכל לצאת תצטרך לעבוד הרבה יותר קשה, (אני לא מדבר על הענין שאמרו בחז"ל משביעו רעב - שאם משביעים את האבר הוא נהיה יותר ויותר רעב - אלא הענין מההיבט הפיכולוגי)

אשר על כן, אם אתה רואה שזה תוקף אותך, או שחברך מנסה לענין אותך בדבר זה, תעשה מעשה אחר כמו איזשהו פעילות גופנית, וכדו', תאמר לחברך רק רגע אני כבר חוזר, תצא לדקה תשטוף את הפנים, תרכב על אופניים, תצא לצעדה, העיקר שתשנה אוירה.

לא הגדרת איזה סוג חבר זה, האם זה חבר שהוא גם כמוך ולא ילעיג עליך בנושא, או שלהיפך הוא לועג ממך, ואם כך אז תנסה לשמור מרחק ממנו, אך אם תוכל לעורר גם אותו, אז תן לו להבין שנמאס לך מהחיים האלו, אתה לא צריך להגיד לו שנהיית צדיק, אלא שפשוט החיים של רדיפה אחרי התאווה הזאת נמאס לך, ואתה רוצה להיות שפוי ונורמלי, לחיות חיים רגילים, ואף אם הוא בעצמו לא יחזור בכך, לפחות זה יעזור שלא יצק לך, ותגיד לו שיעזור לך לשמור את עצמך כי אתה ממוכר בכך.
כמו"כ תסביר לו שאף פעם לא תביט עליו כשייגץ שהוא לא רוצה להתעורר יחד איתך, אלא שזה משהו שבא מעצמך שאתה פשוט רוצה לחיות חיים רגילים, בדרך זו תזכה לפחות בציפור אחת ואולי בשני ציפורים, גם את עצמך ואולי גם את חברך, ומצד שני לא תאבד את חברך.

שלך
משה

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1072

• סבבה
  • דירוג זהב
אני לא רוצה לצפות בזה אבל שמתחילים בא לי עוד סרט ועוד אחד וזה לא נגמר ונשאר לי תקוע בראש
אם אני יגיד לו שאני לא רואה את זה נראה לי שהוא יצחק עליי וזה ישמע מוזר מה לעשות?
משה בקשר לחריצים במוח אני לא אוהב את השיטה של ההפחדה הזאת זה לפעמים יכול רק להזיק לי כי אם אני יפול אני יגיד יש לי חריצים ואני יהיה מבואס
חבר'ה אתם צריכים להבין שאני לא מכניס את עצמי לזה בכוונה זה משתלט עליי לאט לאט ואני כבר בתוך עמוק אני חייב לצאת הוא מפתה הוא אומר לי רק תתחיל זה כיף ואז גם לגמור ואז אני נשאר מבואס חבר'ה אני לא רוצה ליפולאבל יש לי בראש כל כך הרבה בחורות
תודה אחים שלי

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1074

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
אני לא רוצה להפחיד אותך, כי אף פעם לא מאוחר רק אני אומר שזה יותר קשה כמובן שמכל אלו אפשר לצאת גם אחרי מיליון צפיות וכדו' אבל תמיד עדיף למעט ולחשוב 'אה! צפיתי פעם אחת פחות הרווחתי בזה פעם אחת פחות' אף אם צפית לפנ"כ ואח"כ, אבל הרווחת פעם אחת - זה מה שרציתי להגיד, שכל פעם ייחשב לך בנפרד אך גם במכלול שתדע שאתה גם חלק של מכלול אבל גם הרווחת בכל פעם שנמנעת מזה.

לגבי החבר, תנסה בזה לא שיחשוב שאתה מצטדק אלא שעכשיו נמאס לך מהחיים האלה, ואתה רוצה קצת רגיעה, אני לא יודע בדיוק מיהו באיזה גיל אתם ולכן לא אוכל לייעץ אבל בוודאי תוכל להתייעץ עם הגארד, אני מאוד נהניתי ממנו.

אל תיפול - אנחנו איתך

שלך
משה

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1076

• סבבה
  • דירוג זהב
תודה משה אני ינסה למרות שזה נראה לי מוזר(כל גבר בריא אוהב לראות את זה)
תודה

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1078

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
נכון 'גם אני אוהב לראות את המראות האלו' - אך הימים בהם אני טהור, אני מרגיש שיש לי את כל הסבלנות שבעולם לכל אדם, ואני מרגיש שאני למעלה מהעולם הזה, אני מרגיש כזה טוב בעצמי, וכשאני נופל אני מרגיש כזה רע, אף על פי שאני יודע שההנאה שהיתה לי בראיה הזאת היתה מתוק מדבש, אבל אני גם מבין שזה הנאה רגעית ולא ממושכת כי היא רק הנאה בשעה שרואים את המראה או את התמונה וכו' אך ההנאה שיש לי בלהיות טהור היא הנאה מתמשכת שמשרה עלי רוגע, וגם אתה תראה בעצמך בימים שאתה לא רודף אחר התאווה אתה יותר רגוע בעצמך ואתה יותר סבלני, ולכן גם גויים רוצים להשתחרר מההתמכרות הזאת כי הם גם מבינים את הענין הפסיכולוגי שבדבר, (אני עדיין לא מדבר על ההיבט התורני שבדבר, שצריך לנסות ולהתאמץ ולא להסתכל אך על זה אני עדיין לא מדבר), ולכן אף אם זה נכון שכל גבר בריא מתאווה לדבר, אך הוא צריך לדעת לשלוט בעצמו ולא להיגרר אחר תאוותיו - אני לא יודע האם הנך נשוי או לא, אך אם אתה נשוי אז צריך לדעת מתי לתת פורקן ליצרך בדרך המותר ומתי לחכות עד שיגיע הזמן המיוחד, וגם אז לדעת שלא לעשות הכל רק מה שמותר, כי גם אז אם אתה לא תשלוט בעצמך תצטער על זה, ושוב לא מההיבט התורני אלא מההיבט הפסיכולוגי.

כתבתי לך בפורום האחר בקשר ל12 הצעדים טוב שתתעמק בזה.

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1081

• סבבה
  • דירוג זהב
אחי תודה על כל החיזוקים והתשובות המהירות גם בפורום השני
אתה צודק אני רק צריך לחשוב ככה גם שאני מאונן כי שאני מאונן גם כיף לי והוא אומר לי לגמור כי זה כיף
מקווה להתחזק ולא לאונן אפילו שזה קשה ממש

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1082

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
אל תאונן כי גם זה דבר רע הוא - ותתחיל אחד אחד תנסה לזהות איפה החולשה שלך, באיזה שעות שביום אתה הכי שברירי בנושא ושם תעשה גדרות, באמצעות תעסוק או משהו, אם זה בלילה במיטה תנסה לקרוא סיפורים שיעניינו אותך, וכדו', ואם זה שעה ביום שבו אתה משועמם תנסה להכניס לשעה זו חיות ע"י דבר אחר, העיקר תתחיל אחד אחד, ותנסה לסגור פרצות איפה שאתה יכול.

בכל מקרה שנשמע ממך בשו"ט, אני מאוד ממהר, ואקוה לחזור מאוחר יותר.

היה לי כיף לדבר איתך בנושא
שלך
משה

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1090

• סבבה
  • דירוג זהב
ממצב חבר'ה?
היום היינו בקניון ויש שם פרסומות חושפניות ובחורות עוד יותר חושפניות אני חושב על זה עד עכשיו
זה קשה

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1095

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

יישר כח גדול על הדברים, משה!
סבבה, שאלה לי אליך האם אתה באמת רוצה לצאת מזה? כי ברור שלכולם זה היה כיף לאונן ולהסתכל וכו'.
על אף שאני מקרב ליום ה - 88, אתמול הייתי דווקא ליד בני ברק, ודווקא שם ראיתי מראות , וזה גרם לי לגירוי רב, אבל זה חלק מהעניין, להתמודד. כמובן, שאף אחד לא מבטיח הצלחה, ובמיוחד בהתמכרות זו, [וכן זו התמכרות] קשה מאוד מאוד לנצח את היצר, אבל כל יצר, זה כיף. העיקר לנסות ולהמודד! ואם נכשלים, ואם זה קשה, להתאושש כמה שיותר מהר, ולחזור לעצמי. שלא יובן לא נכון, אני חלילה(!!) לא מזלזל בקושי הגדול, אני גם נמצא במקומות אלו, אבל יש לי מטרה ברורה.
בהצלחה גדול סבבה!

בעניין: אפשרי לנצח אותו בכלל?? לפני 12 שנים, 8 חודשים #1096

• סבבה
  • דירוג זהב
אחי אני מנסה אבל היצר נלחם בי כל שניה ושניה ומפתה אותי וזה ממש קשה אבל אני משתדל אולי יחוס באמת לך היצר נרגע אבל אצלי אני מרגיש שכל יום ויום שאני שומר הוא גובר וגם בכללי הוא נמצא אצלי כל הזמן
88 ימים אחי זה סבבה לגמרי בהצלחה!
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 8 חודשים על ידי .
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן