ברוכים הבאים, אורח

איך זה עובד (לי) ביום יום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך זה עובד (לי) ביום יום 1215 צפיות

איך זה עובד (לי) ביום יום לפני 6 שנים, 10 חודשים #103905

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

הדבר הראשון שאני עושה בתחילת כל יום - אחרי שהודיתי לבורא עולם שפקחתי את עיניי - הוא להודות לאבא אוהב שאני נקי. זה לא מובן מאליו. לא ביום ולא בלילה. ואז אני גם מבקש ממנו שיעזור לי להתנהג בהתאם למי שאני. כל יום אני "חותם" איתו על החי"ם (התחייבות יומית מתחדשת). "אבא" - אני אומר לו, בבקשה תשאיר אותי נקי ומחובר, ואני אדאג "שזה ישתלם לך".. תן לי, ואני מבטיח שאתן לשאר הילדים שלך. והוא נותן. בשפע.

כדי שאוכל לקיים את החלק "בעסקה", עליי לקבל את המציאות של חיי באמת. וזה אומר שעליי להשלים עם העובדה שהכמיהה למבטים מיותרים או מסוכנים תחזור לפקוד אותי מדי פעם. וזה לא אומר שאני "לא בסדר"  או "ממשיך להיות דפוק",אני לא יודע למה זה ככה, אבל זו העובדה.  אני מאמין יותר ויותר ביכולתי שלי לבחור לא להתבונן. ועם כל יום שחולף, מתחזקת אצלי האמונה שיש מי שיעביר אותי נקי ומפוכח  בתקופות מורכבות יותר בחיי.

השלב הבא בקיום העסקה היומית שלי עם אבשלי הוא להיות עם 'יד על הדופק'. לשים לב למה שקורה איתי. בטח "כשהתאווה באה לבקר" (והיא באה!). במקרים כאלה יש לי כלל פשוט: עצור, שתף, התפלל, עשה. 

קודם כול, אני עוצר.. (כן, יש ברשותי כוח. לא שלי. ברשותי. אבא איתי מהבוקר, זוכרים?!). מה שזה לא יהיה, אני נמנע לאותו הרגע ממנו (אני גם אומר לעצמי, שבעוד רגע גם אוכל לשוב עליו..). ואז מאני מתמקד בפיכחון שלי. מנסה להיזכר בסיוט המתמשך בו חייתי (אם אפשר לקרוא לזה חיים), ובמה שקיבלתי בזכות החיבור לכוח עליון. אם יש לי זמן-פנאי אכתוב רשימה של תודה על הדברים שהחיים בניקיון ומפוכחות העניקו לי. לאחר מכן אני מחדש שוב את המחויבות שלי לחיים רוחניים על פי התוכנית.

זה זמן שבו אני שוב מדבר עם הכוח העליון שלי. פשוט מספר לו מה קורה איתי ומה "האני" רוצה, ומהו רצון הנשמה שלי, ומבקש ממנו את הכוח או הנכונות והיכולת להגן על הנכס היקר ביותר הנמצא ברשותי  – המפוכחות שלי. לאחר מכן אני פונה לעשייה. מעסיק את המוח שלי במשהו. והמוח שלי יכול להיות עסוק באמת רק במשהו אחד ברגע נתון. התעסוקה המועדפת עליי היא הנתינה. היא זו שהכי שומרת עליי ומחזירה אותי "לתלם". כי תאווה זה "לקחת", "ללגום" עם העיניים, ולהכניס לתוכי משהו מבחוץ. ונתינה היא התנועה ההפוכה, היא יציאה מבפנים החוצה.

אם אני עדיין "תפוס" ברצון העצמי שלי, אני חוזר על התהליך הזה עוד פעם. זה עובד. תמיד. ללא יוצא מן הכלל, אם אני עובד את זה.

היום. אמן.

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 10 חודשים על ידי אסירותודה.

תגובה: איזה זה עובד (לי) ביום יום לפני 6 שנים, 10 חודשים #103920

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אמן.
אני נורא קשה לי לאחרונה עם הבוקר, כי כשאני נזכר מי אני אני מתמלא בהרבה רגשות שליליות, כאב, פחד, דאגה, יאוש, ופשוט לא יכול לקבל את המציאות. 
אני צריך כל יום רק להיום לעשות את החי״ם הזה, כי ככה באמת אני יוכל לא רק ״לעבור״ את היום אלא ״לחיות״ את היום... 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: איזה זה עובד (לי) ביום יום לפני 6 שנים, 10 חודשים #103965

כל כך פשוט, מתוק ואמיתי.

מפלא אותי כל פעם מחדש כשאני שומע ממך שהתאווה עדיין מגיעה לבקר מידי פעם, זה נראה לי שאתה כותב את זה כדי לנחם אותי ואולי את עוד כמה מהחברים פה...

אוהב וצריך.

דרך אגב, מה הפירוש 'איזה זה עובד'?...

תגובה: איך זה עובד (לי) ביום יום לפני 6 שנים, 10 חודשים #103967

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

פירסמתי בוואצטאפ של קבוצות sa ושמור עייניך, כמובן באנונימיות,
מקווה שזה בסדר.
בכל מקרה מאוד חיבר אותי

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: איך זה עובד (לי) ביום יום לפני 6 שנים, 10 חודשים #103971

• אסירותודה
  • מנהל

תודה חברים. "אבי גולן" זה בסיידר.  הריני מוסר מכאן ולהבא מודעה - ניתן לעשות "שימוש" מחלים בכל דבר שכתבתי ואכתוב בין בשמי בין בכנויי ובין בכל לשון.. כל החלמה אשר ברשותי שלכם היא. אמן.

ולאחיד, כתבתי את הפוסט בנייד בכמה דקות פנויות שהיו לי, "המתקן האוטומטי" יצר את הכותרת המשונה הזו. תיקנתי אותה.  

ולגופם של דברים. זו ממש לא נחמה ולא מליצה. זו עובדה. כשאני במצב של חוסר שקט וחוסר סיפוק זו ברירת המחדל שלי. קח דוגמה מהיום (לפני כשעה): זה זמן שיש לי דין ודברים עם משרד התעסוקה. מבלי להרחיב ולחשוף פרטים אכתוב שהשינוי התעסוקתי של השנים האחרונות שלי "זיכה" אותי בדין ודברים מתמשך עם המשרד ושלוחיו..

היום קיבלתי מהם הודעה שאני נדרש להיות במקום תעסוקה מעורב.. האינסטינקט הראשוני שלי היה ליישר איתם קו.. בחלקיק שניה "שמעתי" את גלגלי ראשי מצטדקים: נו, זו דרישה של המשרד.. אין לך ברירה.. גם הפעם, התאווה לא תזיק לך.. הרי אתה לא באמת רוצה להיות שם.. "הם" רוצים.. ואז ב"ה השפיות הוחזרה לחיי. ודחיתי אותם על הסף. משך כל הסצנה הזו לא עלה על שניה וחצי. לא יותר. אבל מי כמונו יודע שבחיי מכור זה נצח.. ולא. אני לא מייסר את עצמי על "הרצון" הזה. אני מאושר, על שיש באפשרותי "למסור" אותו. 

ואם תשאל במה באה לידי ביטוי ההחלמה, או "מה שוות שנות ההחלמה"... אומר לך שלפני שנים לא דמיינתי שדבר כזה ייסתיים בחיוב בפרק זמן כל כך קצר. ראשית הייתי מגלגל במוחי את כל האפשרויות התאווניות האפשריות שם.. ואז הייתי ככל הנראה (כך היה תמיד), "משתדל" לממש את כולן (ועוד כמה שלא חשבתי עליהן קודם ויצרתי אותן באופן יצירתי), ואז מתחיל "ליילל" על מר גורלי וכמה אלוקים דפק אותי... אפילו תעסוקה הגונה והוגנת הוא לא אפשר לי..

נס.

אתה מבין על מה אני אסירותודה?!

תגובה: איך זה עובד (לי) ביום יום לפני 6 שנים, 10 חודשים #104024

אם אני מבין אותך נכון, אז במילה אחת זו היכולת לשחרר את הזנב של האריה, מבלי לצעוק שהאריה רודף אחרי...

אני בדיוק עסוק עם זה בימים האחרונים (כתבתי על זה בפורום נשואים) ואני רואה איך שאלוקים שולח לי יותר ויותר תשובות על הנושא...

אסירותודה. 

תגובה: איך זה עובד (לי) ביום יום לפני 6 שנים, 10 חודשים #104034

• אסירותודה
  • מנהל

לא בטוח לי שהבנתי לאיזו מילה התכוונת..

אני מכוון לשתי מילים: לקבלה. אמיתית. שלי. של מצבי. של תפקידי. והתנהלות מותאמת. לא לנסות להיות מי שאני לא.

תגובה: איך זה עובד (לי) ביום יום לפני 2 שנים, 10 חודשים #137391

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

מקפיץ
ואשמח לשמוע מעוד חברים איך זה עובד להם ביום יום

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן