ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: פתאום יש לי זמן... 221 צפיות

פתאום יש לי זמן... לפני 1 שנה, 1 חודש #137669

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

במשך עשר השנים האחרונות, תמיד הייתי עסוק. גם כשהייתי צריך לעשות דברים הכרחיים, לא הצלחתי לפנות להם זמן בסדר יומי העמוס. העמוס... במה? בשעות ארוכות של פנטזיות... כן, זה מה שתפס את רוב זמני.
זה היה עניין שבשיגרה, ללכת "כביכול" לנוח ואז לפנטז שעות על גבי שעות ובסופם - לאונן פעם או פעמיים. כך גם הייתי "מנצל" את הזמן בנסיעות, במקלחת, בשירותים, ואפילו בזמן הליכה.
המוח שלי היה רץ לשם באופן אוטומטי. זה היה חלק בלתי כתוב אך ברור מאליו בסדר היום שלי. לא ידעתי מתי זה יתחיל ולא מתי זה יגמר. הורי, לפעמים גם חברי לפנימיה ואח"כ גם אשתי לא הבינו מדוע אני כ"כ מחבב את "השינה" ברמות כאלו מוגזמות.
כך בעצם כמעט לא הצלחתי לעשות שום דבר בעל ערך, חשתי באמת ש"זמני אינו בידי", דהיינו - חוסר אונים.
ב"ה עם כניסתי לשיגרה נקיה בשנה וחצי האחרונה, אני זוכה לעשות המון דברים ומוצא עוד ועוד זמן פנוי בסדר היום שלי. הנפילות שלי נדחקות לימים מועטים של קריז, אבל השיגרה היומיומית נקיה, מועילה ומלאה תוכן.
מספר פעמים כאשר הייתי בקריז קטן של רצון לשכב ולפנטז - למשל בשבת האחרונה, בדקתי את עצמי. עצרתי לרגע ושאלתי את עצמי מה עלי לעשות בזמן זה אילולי הרצון לפנטז ומצאתי שאני יכול למלאות את זמני בדברים טובים ומועילים עוד ועוד.
אני מאמין שניצול ומילוי הזמן בדברים שאני מתחבר אליהם ושמח בהם זו אבן דרך בתהליך ההחלמה, אשר תסייע גם בהתמודדות עם הקריזים הקשים שבאים מפעם לפעם. 
כי כאשר ממלאים את הזמן בדברים טובים ההרגשה חייבת להשתפר, בגלל הסיפוק שחווים ומרגישים. גם מי שחי חיים קשים ומלאים בפיצוצים ומאורעות יכול לשפר את הרגשתו ע"י יצירת סיפוק בנפש כתוצאה מניצול זמן לעשיית דברים שהוא אוהב, אפילו קטנים כמו קריאת ספר מסויים שהוא רצה תמיד לקרוא. יש זמן להכל, השאלה על מה הוא הולך.
כאשר זכיתי לשגרה נקיה - ראיתי את זה לפתע. כאילו מסך שחור הופשל מעל עיני ושמחת חיי החלה לחזור אט אט.
ה' יעזרנו על דבר כבוד שמו.

תגובה: פתאום יש לי זמן... לפני 1 שנה, 1 חודש #137673

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חיזקת אותי
תמשיך לעבוד אחי היקר
אשריך

תגובה: פתאום יש לי זמן... לפני 9 חודשים, 3 שבועות #139837

כל כך נכון.
אני כשהייתי צריך ללמוד למבחנים באוניברסיטה, הייתי מקדיש יום למידה בבית. העניין היה שהייתי נשאר אני והמחשב ללמוד לבד ומכאן לשם כל היום היה הולך לפח התאווה. עד כדי כך שכשאני מגיע לתקופת בחינות אני חושב וחושב איך אני אצליח באמת ללמוד כאשר אמצא זמן לכך.

תגובה: פתאום יש לי זמן... לפני 9 חודשים, 2 שבועות #139842

• מנסה ומקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר קבוע

לא יכול להתעלם מהפוסט הזה.
המשתוקק יקירי, אתה הדוגמא שלי לאיך עושים תהליך נכון, איך מחלימים באמת. אתה לא מחפש את הסיפוק בתוצאה, אתה נמלא סיפוק גם מהדרך, מכל התהליך, וזה מה שהייתי רוצה לקחת לעצמי. מאחל לך שרק תמשיך ככה.. ככ התחברתי לפוסט שזה מדהים. מחזק אותך מאוד אחי. 

תגובה: פתאום יש לי זמן... לפני 9 חודשים, 2 שבועות #139852

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חבר יקר!
ב"ה אני חש זאת בפרט עכשיו שאני עסוק נורא בדברים חשובים - ללא טיפת זמן לתאווה, פעם זה לא היה...

תגובה: פתאום יש לי זמן... לפני 9 חודשים, 2 שבועות #139863

• מנסה ומקווה
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר קבוע

רבי אלעזר הקפר מפורש אחי.. "הקנאה והתאווה והכבוד מוציאין את האדם מן העולם.." אשריך חבר יקר.

תגובה: פתאום יש לי זמן... לפני 9 חודשים, 2 שבועות #139866

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 28 ימים
  • דירוג זהב

אוהבים אותך המשתוקק!!! סיפור חייך הוא מיוחד וייחודי עבורך, נהל אותו בגאווה, אתה זה אתה, הכי טוב שיש יחד עם כל מה שאתה עובר.
אוהבים אותך

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.53 שניות

Are you sure?

כן