ברוכים הבאים, אורח

שיתופי החלמה של משתוקק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: שיתופי החלמה של משתוקק 509 צפיות

שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 3 שבועות #139468

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 40 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני בן אדם שקט ורגוע בדרך כלל, אבל אם אתמקד לרגע בחיים עצמם, כן, בחיים שלי, במציאות שאני נמצא בתוכה אמצא בוקה ומבולקה, בלאגן גדול של משימות ודברים שונים ומשונים שדחיתי ודחיתי... כעת כשאני עומד מול הר המשימות אני משתומם ולא יודע מאיפה להתחיל.
הכל נגרם מבריחות, בריחה מהמציאות, מביצוע המשימות שלי אל עולם מדומיין שקט יותר, דרים שנח וכיף לעשותם גם אם לא הכרחי, כאילו לשכוח ממה שמוטל עלי, לעזוב הכל.
כנראה שאני חושש ממשימות מורכבות, עצלן מלהתאמץ בעד דברים חשובים, ואולי גם שבור נפשית.
טוב שאני מעלה את הדברים על הכתב, מעמידם מול עיני בכדי להתמודד איתם  ולא דוחה כתמיד.
ה' יהיה בעזרי לתקן הכל אט אט.

תגובה: שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 3 שבועות #139470

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

וואו האם גם 'משתוקק' חלקו בבורחים?? 

ברוך הבא למועדון 

התחברתי מאוד לשיתוף,מאוד מזדהה, 
אוהבים!

נערך לאחרונה: לפני 11 חודשים, 3 שבועות על ידי עשר שמעון.

תגובה: שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 3 שבועות #139471

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

תודה על התגובה!
אכן... זו מנת חלקי וגורלי.
אבל הויכוח שלי נשאר אותו ויכוח - אני טענתי ועדיין טוען שהבריחה רק מגבירה את הנפילות אך אינה שורש הבעיה.
השיתופים שלי כעת ואלו שיבואו בעז"ה הם כדי לפתוח את הבריחה שלי ולטפל בה, ובעז"ה ע"י בריאות נפשית יותר טובה יקל להתמודד בגבורה עם התאוה 

תגובה: שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 3 שבועות #139483

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

גם היום דחיתי מטלות רבות והעדפתי לברוח לקריאת חדשות וקריאה בפורום. קריאה בפורום חשובה - אך יש לי מטלות מאוד חשובות לעשות.
במעט שעבדתי לא כ"כ ראיתי הצלחה, הרואה חשבון לא ענה ועוד כמה לא ענו והיה לי בלאגן בראש.
אחד מאנשי הצוות שלי שידע להכריז שוב ושוב שאחרי סוכות הוא מתחיל לעבוד על מטלה מאוד חשובה נעלם לפתע מהרדאר, התקשרתי אליו היום ואמר שעיסוקיו לא מאפשרים לו... התפרצתי עליו מעט ואמרתי לו "פעם אחרונה שאתה מכריז שאתה לוקח על עצמך דברים". אח"כ כאב לי שהתפרצתי עליו, מצד שני היתה מגיעה לו ביקורת... קשה לתמרן, בכל מקרה לא הייתי צריך לגעור כשאני במצב של כעס.
ב"ה עשיתי שיחת החלמה לחבר, וגם התפללתי לה', אמרתי לו שלא כ"כ הולך לי ואני בורח מהמשימות, ביקשתי את עזרתו.

תגובה: שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 3 שבועות #139507

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

היום קמתי בשמונה וחצי ופספסתי את המניין האחרון של שחרית, פעמים רבות בתקופת בין הזמנים קשה לי לקום בבוקר.
היום ב"ה הסתדרו כמה דברים בעבודה, אבל עדיין היו מריחות זמן ובריחות.
לא כ"כ אהבתי את האוכל שאשתי הכינה ולא אכלתי ואשתי נפגעה קצת והעירה לי על כך, היא עבדה היום קשה והוציאה את זה עלי בכך שהחלה להעיר לי על דברים נוספים. בס"ד חייכתי אליה ושאלתי מה נשמע ואיך היה בעבודה ולא נגררתי למריבה. 
אני ביום ה8 לנקיות ולמפוקחות אבל יודע שזה לא סוף פסוק, אני עלול ליפול בקלות. המח שלי נמשך אוטומטית לכל דבר תועבה. 
יעזור ה'.

תגובה: שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 3 שבועות #139531

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

היום ה4 לפעולות ההחלמה.
היום התחיל טוב, קמתי לתפילת שחרית ואח"כ יצאתי עם אשתי לעשות בדיקה מסויימת לאוטו, התברר שהאוטו צריך להתעכב שעתיים, ולכן הלכנו לבית קפה ואכלנו ארוחת בוקר, מצבי הכלכלי אינו שפיר בימים אלה, אמרתי לאשתי "הוצאות סעודת ראש חודש חוזרות"... ב"ה היה טוב ושוחחנו באריכות, כ"ז לאחר זמן ארוך שבו היינו מאוד עסוקים וכמעט לא היה לנו זמן לדברים כאלה.
לקחנו את האטו וחזרנו והלכתי למשרדי. 
פה התחילה הבעיה - במקום לעבוד על משימות דחופות, התחלתי לבלות שעות ארוכות בקריאת ערכים שונים בויקיפדיה עד עכשיו! אפילו לא הלכתי למנחה אלא התפללתי עמידה בחטף לפני השקיעה וחזרתי לויקיפדיה, איזו בריחה מטורפת וחוסר שפיות, פשוט לא מסוגל לעבוד... נמשכתי לזה כמו מגנט. ב"ה שעוד תפסתי את עצמי בתוך כל זה לעשות קצת פעולות החלמה קטנות - להרים טלפון לחבר ולשתף, קצת לדבר עם ה' על מצבי.
ה' יעזור הלאה...

תגובה: שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 3 שבועות #139533

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך! 

מזדהה מאוד עם הבריחות.
 גם אני דוחה מטלות ובכל פעם שעש קושי קטן מעדיף לברוח אפילו לדברים משעממים... 
אצלי זו התגלמות המחלה, מתפלל לה' לעבוד את התרופה שהוא שולח לאט לאט רק להיום!

תגובה: שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 2 שבועות #139568

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

שלום חברים.
היום ה7 לפעולות ההחלמה.

ביום חמישי בערב עשיתי מעשה טוב שהמשיך גם לשבת, במהלך השבת תקפו אותי מחשבות גאווה קשות שכביכול אני ואני...  
עצרתי לרגע להתבונן, הצטערתי על המחשבות וניחמת את עצמי - אני בן אדם, וככזה יש בי משהו אגואיסטי, יש בי נטייה לגאווה (יחד עם נטייה לטוב שאינני ממעיט בערכה), א"כ ברור שיגיעו מחשבות גאווה. חשבתי לעצמי - אני מבטל כעת בליבי את כל מחשבות הגאווה, אני אפס. - כעת אמרתי לעצמי - עכשיו תחשוב מה שאתה רוצה עם נטייתך המולדת, לא צריך להילחם כרגע, העיקר שברצו ובשאיפה אני לא שם.
ממחר בבוקר אני הולך להיות עסוק בטירוף ויש בי חששות אולי אכשל חלילה, אולי לא אצליח במשימותי והכל יסתבך ויפתח לכיוונים לא רצויים.
אני צריך להתחזק בביטחון בה' יתברך שנמצא לצדי, נותן לי את הכח ואת הסיעתא דשמייא והכל ממנו יתברך.  

תגובה: שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 2 שבועות #139642

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 634 ימים
  • דירוג פלטיניום

המשתוקק היתר, כיון שאני גם הייתי עסוק בבריחות מהחיים, לכן לא הספקתי לקרוא את השיתוף שלך. 
לצערי אני פוגש את זה, כשאתה כבר שלושה ימים לא משתף כאן, מקווה שזה לא סימן לא טוב.
לא תאמין, אני בורח אפילו ללימוד התורה. אתמול מהבוקר עד הלילה למדתי, ודווקא יאמר לשבח שלא עברתי מנושא לנושא, אלא הכל באותו נושא. חוץ מכמה דברים שהייתי צריך לעשות ולא הייתי יכול לברוח מהם. - אבל למעשה אני עומד בפני הכרעה כלכלית שאני חייב לטפל בה, ודוחה את ההחלטה, בשירותים שאסור ללמוד תורה, בורח לויקפדיה, ולא עושה את המוטל עלי. - עכשיו התחלתי להרגיש את הלחץ גואה, וכמעט ברחתי להתמכרות, והחלטתי להיכנס לכאן. עוד מעט אצא, נראה לי שעדיין לא יהיה לי את הכוח לטפל ישיר בבעיות שאני צריך להכריע בהם, אבל לפחות אברח ללימוד התורה. - מתפלל שהקב''ה יתן לי כוח לעשות את מה שצריך מתי שצריך
מתנצל שכתבתי שיתוף שלי, אצלך, אבל פשוט נתתי לי תובנה חזקה על עצמי. 
מתפלל עליך ומחזיק לך אצבעות. 

תגובה: שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 2 שבועות #139646

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • דירוג פלטיניום
אלי שומר כתב on 13 אוק' 2021 15:00:

המשתוקק היתר, כיון שאני גם הייתי עסוק בבריחות מהחיים, לכן לא הספקתי לקרוא את השיתוף שלך. 
לצערי אני פוגש את זה, כשאתה כבר שלושה ימים לא משתף כאן, מקווה שזה לא סימן לא טוב.
לא תאמין, אני בורח אפילו ללימוד התורה. אתמול מהבוקר עד הלילה למדתי, ודווקא יאמר לשבח שלא עברתי מנושא לנושא, אלא הכל באותו נושא. חוץ מכמה דברים שהייתי צריך לעשות ולא הייתי יכול לברוח מהם. - אבל למעשה אני עומד בפני הכרעה כלכלית שאני חייב לטפל בה, ודוחה את ההחלטה, בשירותים שאסור ללמוד תורה, בורח לויקפדיה, ולא עושה את המוטל עלי. - עכשיו התחלתי להרגיש את הלחץ גואה, וכמעט ברחתי להתמכרות, והחלטתי להיכנס לכאן. עוד מעט אצא, נראה לי שעדיין לא יהיה לי את הכוח לטפל ישיר בבעיות שאני צריך להכריע בהם, אבל לפחות אברח ללימוד התורה. - מתפלל שהקב''ה יתן לי כוח לעשות את מה שצריך מתי שצריך
מתנצל שכתבתי שיתוף שלי, אצלך, אבל פשוט נתתי לי תובנה חזקה על עצמי. 
מתפלל עליך ומחזיק לך אצבעות.

מאד מזדהה עם ענין ה'בריחות', אני הראש לכל בריחה שבקדושה / שבטומאה

תגובה: שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 2 שבועות #139654

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

תודה חברים יקרים. ב"ה מצבי מצויין, אך התחילה תקופת עומס עצום בעבודה שלא מאפשרת לי כלום... לכן אני מאפס את ימי ההחלמה כי כמה ימים שלא עשיתי בצורה רצינית פעולות החלמה.
כמו כן לפני פחות משבוע קרתה לנו בעיה משפחתית רצינית - במשפחה המורחבת - שאני נאלץ לטפל בה כבן בכור לאמא אלמנה... אינני יכול לשתף על כך. יעזור ה'.

תגובה: שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 2 שבועות #139664

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
תודה על הכנות והשיתוף
מבינים אותך שאלוקים יהיה אתך

תגובה: שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 2 שבועות #139670

• KeepMovingForward
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשריך על לקיחת אחריות במשפחה ושימת לב איפה מקומך ואחריותך.
זה מעיד בעיני לחיבור בריא למשפחה ולעצמך ולא התעסקות אגואיסטית בעצמך.
מחזק את ידיך, התקופה העמוסה בע"ה תעבור בשלום, כל יום רק להיום
כאן בשמחה לדבר, גם בפרטי כמובן אם תרצה לשתף יותר מפורט
מאמין בך ואוהב

תגובה: שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 2 שבועות #139673

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 13 אוק' 2021 21:24:

תודה חברים יקרים. ב"ה מצבי מצויין, אך התחילה תקופת עומס עצום בעבודה שלא מאפשרת לי כלום... לכן אני מאפס את ימי ההחלמה כי כמה ימים שלא עשיתי בצורה רצינית פעולות החלמה.
כמו כן לפני פחות משבוע קרתה לנו בעיה משפחתית רצינית - במשפחה המורחבת - שאני נאלץ לטפל בה כבן בכור לאמא אלמנה... אינני יכול לשתף על כך. יעזור ה'.

אתה מאפס ימים אפילו שאתה לא נפלת ? נשמע לי כמו רעיון משונה

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: שיתופי החלמה של משתוקק לפני 11 חודשים, 2 שבועות #139675

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

הוא מאפס את פעולות ההחלמה הרצף של הנקיות הוא 16 יום וכמו שתראה על השם שלו

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.64 שניות

Are you sure?