ברוכים הבאים, אורח

יש הבדל בין התאווה לבין צריכת ''הסם''
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יש הבדל בין התאווה לבין צריכת ''הסם'' 835 צפיות

יש הבדל בין התאווה לבין צריכת ''הסם'' לפני 7 שנים, 1 חודש #99612

• קשה לי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • חבר קבוע

ההתמכרות פגעה בי כ''כ שנראה לי שעברתי על כל הסרטונים שקיימים ומרוב שאני כ''כ מלוכלך
התאווה כבר לא משפיעה עלי אני לא נהנה מזה מאוננות ומצפייה אני פשוט צורך את זה כמו סם
אני שם לב שאני כבר צופה בזה וזה לא מזיז לי אנשים מדברים על שמירת עינים אני גם אם אראה 
אשה ערומה זה לא ישפיע עלי כבר אני כ''כ מלוכלך שהשכל הנקי והטהור התלכלך וגם אם אראה 
דבר בגדר שמירת העינים זה כבר לא ניסיון בשבילי מה שלאחרים זה ניסיון
בקיצור הרדיפה שלי אחרי התאווה היא כמו רדיפה אחרי סם ממש נואש לצאת מהמצב העלוב שאליו
הגעתי וביותר לחוץ כי כבר מרגישים שזה הסוף מה אני אומר בעת שהגאולה תבוא איך היחס אל המכורים יהיה 
מצד אחד אפשר להאשים אותי כי האלוהים ברא את האדם ישר זה לא שנולדתי רודף פורנו 
אני יודע בדיוק איך זה התחיל חוסר הסברה בנושא שמיעה מרחוק על הנושא חיפוש קצר
תחושת הנאה ואי יכולת לדעת על נזקים האיסור החמור והתשוקה המושכת הם שייצרו אצלי
מעגל של תגמול ועונש שבו אני מסתובב ולא מוצא מנוח אז אני בידיים שלי הכנסתי את עצמי לזה (כמובן
בגלל אנשים אחרים שאולי בתמימות גם דיברו וחשפו את זה אבל בסוף כולם מגלים זה כמו הפרי האסור
בא לי לרצוח את אותו ילד שהיה חבר טוב שלי ואולי גם מתמימות תמיד היה מדבר על זה והיה מרגיש "מקובל"
בחברה חבל שזה היה הנושא שיחה ואני הלכתי וחיפשתי ונפלתי לבור ללא תחתית הזה)
בקיצור אני הייתי אדם בריא ונפלתי למלכודת היצר שחונקת אותי ולא נותנת לי מנוח ואפילו כבר לא בשביל הנאה
אלא רק לצרוך את "הסם" והכי חמור מזה שמה אומר לפני הקב''ה או לפני המשיח בעת הגאולה (שכבר מאוד קרובה)
נבראתי מכור? על מי אני בא לעבוד הכל בידיים שלי אני די מיואש שכבר כ''כ עמוק נכנסתי לזה שכבר הניסיונות לראות
אשה בלבוש שחץ כבר לא ישפיעו עלי אני כבר לא מושפע משמירת העיניים ואפילו מהתאווה עצמה (אוננות או צפייה)
איני נהנה אני רק חייב לצרוך את הסם כל יום וכמה פעמים ביום איך אני יכול להפסיק למען השם?
מי יכול לקחת את הצורך של המוח שלי לסם הזה שנקרא דופמין
מה לא עשיתי במהלך הדרך
שברתי טאבלטים נדרתי נדרים הבטחתי לפגוע בעצמי הגעתי לשפלויות כמו לגעת בבעלי חיים (שיא השפלות)
לא עשיתי חשבון לכלום ברגע שהמח זקוק לסם לא משנה מי ומה ומו אני צורך אותו בין אם דלת פתוחה בין במציאות
להציץ ולאונן שיא השפלות מרגיש שאני כבר לא יודע מי אני חייב את עזרת בורא עולם לצאת מזה ולא יודע למה אבל
נראה לי חסמו לי את דלתות התשובה כבר לא שומעים אותי יותר...

תגובה: יש הבדל בין התאווה לבין צריכת ''הסם'' לפני 7 שנים, 1 חודש #99614

• קשה לי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 29 ימים
  • חבר קבוע

מרגיש שבא לי להתאבד כל פעם אחרי שאני משתמש

תגובה: יש הבדל בין התאווה לבין צריכת ''הסם'' לפני 7 שנים, 1 חודש #99617

• יש_סיכוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2518 ימים
  • דירוג כסף

אני חושב שאני יכול להזדהות עם מה שאתה אומר בכמה מקומות...
אני יכול להגיד לך שהיום אחרי יותר מ3 חודשים הדברים משתנים והטובה לא האמנתי שיש דרך לשחרר אותי מזה וזה מסתבר כאפשרות אני עדיין לא מאמין שאני פה נקי כבר יותר מ3 חודשים זה פשוט הזוי!!! אבל זה עובדה בנוסף לכך שאני נקי יש לי שלווה שבחיים לא היה לי תבוא תדבר תשתף זה עובד 
בתור התחלה הקבוצה של הצהריים היא מקום נהדר להתחיל אם לא קבוצות חיות וספונסר 
זה עובד!!!
אם לא תבדוק מה עשו אחרים שעבד להם שאתה עדיין לא מוכן לעשות

אלי. אני מעמיד עצמי לרשותך לבנות איתי ולעשות עימי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבליי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעליי את הקשיים שלי, כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוח, לאהבתך ודרך חייך. מי יתן ואעשה את רוצנך תמיד.

תגובה: יש הבדל בין התאווה לבין צריכת ''הסם'' לפני 7 שנים, 1 חודש #99619

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי אני שמח בשבילך! הגעת למקום הנכון.
תישאר איתנו. תמשיך לשתף מה עובר עליך. תנסה דברים שעבדו לאחרים.

חזקיהו המלך לימד אותנו. אפילו חרב חדה מונחת על צווארו של אדם אל ימנע עצמו מן הרחמים.
לא חסמו לך שום דלתות. צא ולמד מרבי אלעזר בן דורדיא. שלא היתה זונה אחת בעולם שהוא לא בא עליה. אין הדבר תלוי אלא בך!

בקשר לשאלה שלך. לדעתי אתה יכול להיחשב אנוס על כל מה שעשית עד היום. קל וחומר שהתחלת כילד. אבל עכשיו שהגעת לכאן, ואתה רואה איך אנשים הצליחו לצאת מזה, לא תוכל להתעלם ולהיפטר בטענת אונס.

בהצלחה!
ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: יש הבדל בין התאווה לבין צריכת ''הסם'' לפני 7 שנים, 1 חודש #99644

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חבר יקר!
אני שומע את הכאב בין ממילותיך .

הגעת ללמקום הנכון לי הוא הציל את החיים.

רציתי לשאול אותך מה אאתה נכון לעשות על מנת להגיע לפתרון? 

תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: יש הבדל בין התאווה לבין צריכת ''הסם'' לפני 7 שנים, 1 חודש #99689

• יהודי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 1351 ימים
  • חבר ותיק

שלום קשה לך 1
מאד מזדהה איתך, אוהב ומוקיר
אני גם לא נבראתי מכור לפורנו ולעוד דברים שעשיתי, בהחלט הבאתי את הדברים על עצמי בידיים בגלל הנאה רגעית + חוסר ידיעה בתוצאות.
אבל זה לא משנה לי ולא מזיז לי לגבי העתיד, היום אני מכור מתקדם ואני מחפש בכל הכח פתרון לזה.

אני אגיד לקב"ה ולמשיח ולמי שיתעניין בי (אני מניח שהרבה צדיקים יתעניינו בנו - איך הצלחנו להיחלץ ממצב הביש אליו נקלענו - במחילה מכבודם הם לא יצאו ממצרים כ"כ עמוק ומזוהם - זה תשובה לשאלתך איך יהיה היחס אלינו המכורים)

בקיצור אני אענה להם שאני מאד מצטער על זה, מתחרט וזהו, יותר לא מתעסק בעבר כי זה יזיק לי לגבי הפתרון שזה מה שהקב"ה רוצה ממני עכשיו. אם ההתעסקות בעבר יביא אותי עוד פעם לנפילה זה לא שווה להתעסק בזה, גם אם אני בעצמי הבאתי את זה, את ההמשך אני לא אביא על עצמי.

אוהב מאד

תגובה: יש הבדל בין התאווה לבין צריכת ''הסם'' לפני 7 שנים, 1 חודש #99714

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

קשה לי היקר. 
דבר ראשון מזדהה. מזדהה עם הכאב העצבים ההלם מ״אני״. 
אני גם עשיתי דברים הזויים שלא האמנתי שאני אי פעם יעשה.
אני גם הייתי במצב כמוך אבל בדיוק. 
ראיתי כל כל הרבה פורנו שלא הזיז לי כלום.
הייתי יכול לראות שעה פורנו בלי לאונן. הייתי צריך למצוא סוגים חדשים של פורנו שידליקו אותי.
הייתי רואה כבר רק בשביל הספורט אפילו אם לא הייתי בתאווה סתם כי זה היה חלק ממני.
גם אני צרכתי את ה״דופמין״ בכמויות.
כל מה שרציתי בחיים זה מין. בכל צורה עם כל דבר.
אז אל תרגיש לבד יש פה הרבה כמוך.
היום אני בחסד אלוקים נקי שנה וחודשיים (בפורום אני פה רק 3 חודשיים) ואני חי בלי זה וכל יום מחלים עוד ועוד.
יש לך הרבה סיכויים אתה רק צריך להיכנע ולעשות את הפעולות הנכונות.
דבר שני אתה כן נולדת אחרת ואתה מלקה את עצמך ללא רסן.
הלקאה מזיקה להחלמה והיא גם לא נכונה בגיל 10-15 אין לך שום בחירה או ידע ואלוקים לא יעניש אותך על זה.
ודבר שלישי בני ישראל כשיצאו ממצרים היו במ״ט שערי טומאה.
כשחושבים על זה זה לא היה רק פורנו... זה היה גילוי עריות והם פשוט היו שקועים כל כל עמוק שאלוקים היה צריך להוציא אותם משם ״בחיפזון״ ותוך 50 יום הם קיבלו את התורה. למען תזכור את יום צאתך ממצרים כל ימי חייך אומר הבעש״ט כדי שנדע כל יום כל היום 
שאם הם יצאו אנחנו גם יכולים.
רק ״נעשה ונשמע״. 
תיכנע לתוכנית ותראה פלאים.
אוהבים אותך!!!

אתה מוזמן ליצור איתי קשר במייל אשמח לשוחח גם בטלפון-
weedabest16@gmail.com

נ.ב. תנשום עמוק ותזכור: 
רק להיום.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: יש הבדל בין התאווה לבין צריכת ''הסם'' לפני 7 שנים, 1 חודש #99854

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!

אמת אחי.
אני היום מבין שאני לא משתמש בגלל שיש לי הרבה תאווה. 
אני משתמש כדי לכסות על מחלת נפש שיש לי בפנים. הביטויים הפנימיים של ההתמכרות שלי.
ובאמת בצעדים כל השיח שנוגע בתאווה הוא רק בחציו הראשון של הצעד הראשון. כל שאר הצעדים לא מדברים על התאווה, שהיא דבר נורא שולי בסיפור הזה, אלא מדברים על הנפש השסועה והמרוסקת שלי.
הפתרון של הצעדים הוא פתרון לחיים, וכשהחיים יהיו פתורים אני כבר לא אצטרך את התאווה בשביל לפתור אותם.
אוהב אותך. בהצלחה. תמשיך לבוא.

"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן