ברוכים הבאים, אורח

הבנה חדשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הבנה חדשה 461 צפיות

הבנה חדשה לפני 7 שנים, 2 חודשים #99291

• מושיקו1
  • רצף ניקיון נוכחי: 186 ימים
  • דירוג כסף
שלום לכם אחים יקרים.תמיד חשבתי שזה שיש לי פלפון פשוט ללא אינטרנט אני ממש חשוב וצדיק וזה שאני נופל זה לא קשור... מדי פעם שהייתי נתקף בתאווה הייתי מארגן לעצמי אינטרנט פתוח בדרך לא דרך וצופה בפרונו שובר את הטבלט.או פלפון שהשגתי נרגע כמה ימים ושוב נתקף... אם לא מצליח להשיג פרונו הולך שעות ברחוב לראות הולך שבי אחר התאווה ואז שוב חושב הרי אין לי אינטרנט פתוח אז אני בסדר.....אוייייש כמה שטעיתי.....זה בתוכי אני מכור ורק עכשיו גיליתי את זה....עכשיו אני מבין ומודה אני חולה ורוצה להחלים...נס שגיליתי את המקום האדיר הזה מקווה שאצליח...אוהב אותכם

תגובה: הבנה חדשה לפני 7 שנים, 2 חודשים #99294

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוכים הבאים! 
שמחים שהצטרפת אלינו.
מה אתה נכון לעשות על מנת להחלים?

תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: הבנה חדשה לפני 7 שנים, 2 חודשים #99296

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

ברוך הבא אחינו היקר!

ההבנה שהגעת אליה הייתה מאד משמעותית בשבילי גם בתחילת הדרך שלי בהחלמה, ההבנה שהבעיה היא לא הטאבלט או כל דבר חיצוני ממני, אלא הבעיה היא בי בפנים, שם מוקד ההתרחשות והרצון ולכן הפיתרון שלי למצבי נמצא בתיקון האישי שלי, בעצמי הפנימי שבי.
האמת שלא יצא לי לשבור טאבלט, אני טיפה יותר קשיש.. אבל אני גם זוכר את עצמי מנסה 'לתקן' את כל הסביבה שלי וחושב שזה מה שיעצור את הנפילות שלי עם התאווה, מצנזר תמונות בעיתונים, מדביק דפים ומשלה את עצמי שהפעם סיימתי עם זה. ואז גיליתי שאני כל כך חכם שאני אפילו יותר מעצמי.. אני מצליח לעקוף את כל החסימות והמכשולים שאני מציב לעצמי בדרך אל היעד הנכסף והכואב.
עזר לי מאד בתהליך ההחלמה לקרוא את מדריך התכנית, לחץ כאן להורדה, לפתוח יומן מסע ולשתף פה מה קורה איתי, איפה קשה לי להתמודד, להתייעץ ולהקשיב לחברים היותר ותיקים שהיו במקום שלי ויצאו ממנו 'רק להיום'.
בנוסף אני מאד נהנה להקשיב לקבוצה הטלפונית ולהתחזק - לחץ כאן לפרטים עליה.

מאחל לך מכל הלב להתקדם עם ההבנה הזאת שלך למקום יותר טוב ומחובר, על ידי עשיית פעולות שיעזרו לך להרגיש מחובר לאבינו האוהב ולבניו היקרים שמסתובבים פה ובקבוצות.
באהבה
'פנימה'.

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: הבנה חדשה לפני 7 שנים, 2 חודשים #99297

• מושיקו1
  • רצף ניקיון נוכחי: 186 ימים
  • דירוג כסף
תודה תודה תודה!!! אני משתתף בקבוצה הטלפונית ואם יהיה לי האומץ אלך לקבוצה החיה תודה על החיזוק והעיבוד. תאמת אני נקי שבוע ומפחד מההמשך. מפחד שהכל אשליה....

תגובה: הבנה חדשה לפני 7 שנים, 2 חודשים #99300

• יהודי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 1351 ימים
  • חבר ותיק

שלום מושיקו היקר
כל הכבוד על הצטרפותך
אם אתה מרגיש שקבוצה חיה תוסיף לך, אל תהסס. אני קפצתי לקבוצה חיה ומצאתי שם שני חברים וסוף העולם לא הגיע, להיפך הם עזרו לי.
שם אפשר יותר בקלות להשיג ספונסר חי ולא רק טלפוני
בהצלחה בהחלמה

תגובה: הבנה חדשה לפני 7 שנים, 2 חודשים #99365

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום מושיקו. ברוכים הבאים. הגעת הביתה.
ההבנה שלך נורא חשובה וכמה שתזכור ותחווה את זה תמיד אז ההחלמה שלך תעבוד טוב.
כל פעולה שאתה עושה להחלמה מקדמת אותך. 
תשאר פה ובעז״ה תצליח. 
זה המייל שלי אם אתה רוצה להתכתב או לשאול כל דבר- weedabest16@gmail.com
אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן