ברוכים הבאים, אורח

משהו כמו הפיל האדום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: משהו כמו הפיל האדום 1541 צפיות

תגובה: בעניין: משהו כמו הפיל האדום לפני 3 שנים, 2 חודשים #131687

• יהודה מ
  • רצף ניקיון נוכחי: 54 ימים
  • דירוג פלטיניום
יהודי שמח כתב on 13 יוני 2012 09:55:
א. ברור שחוסר צניעות הוא בעיה גדולה יותר מאשר נשים צנועות. מה שהתכוונתי, ושמואל אמר זאת באופן יותר חד, שאם אתה בתוך התאווה אז שום דבר לא יעזור לך, ואם אתה מחליט להוציא את עצמך משם - אז תוכל להתמודד עם הסביבה. וכל אחד יחליט בסופו של דבר עם איזו סביבה הוא יכול להתמודד בצורה שמאפשרת לו חיים תקינים. העיקר שאתה בפנים תהיה במקום אחר.
ב. למה אתה אומר שאם כך כלום לא עוזר? הנה יש כאן באתר אנשים רבים שנקיים כבר תקופות ארוכות, החיים שלהם השתנו לטובה, ונראה שהם מצאו דרך טובה להתמודד. אתה מוזמן להסתכל בקיר הכבוד של הטבלה, או סתם לשמוע כאן מאנשים מה שהם עוברים.
מה שכן, ככל הנראה ההתמודדות הזו תימשך כל החיים. לא רק אצל המכורים, זה נכון אצל כל אדם ספציפית לגבי הנושא הזה, אבל אצל המכורים זו התמודדות יותר קשה וכל ניסיון יכול להפיל יותר עמוק מאשר אצל אדם רגיל.
בסופו של דבר, כתב כאן אדם יסודו בדיוק היום באשכול סמוך, ההתמודדות הזו היא מנת חלקם של כולם. לכן השוני בינינו המכורים לאדם רגיל הוא לא בעצם ההתמודדות, אלא בעוצמה שלה ובסכנות שלה. אז אין מה להתייאש מהתמודדות ארוכה. בהחלט יש סיכוי להצליח לטווח ארוך, ולחיות טוב מאד.

שום דבר לא ברור, כל אחד והכלב שלו.
אותי נשים חילוניות לא מושכות ב-95%, לרגל העבודה אני מסתובב לפעמים יום שלם בתל אביב, ואני לא נדלק אפילו לרגע אחד.
אותי דווקא הנשים החרדיות האופנתיות שמכסות רגליהם בגרביון צבע רגל מושך עד קריז.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן