ברוכים הבאים, אורח

שתה וודקה, מת, התעורר במקרר - וחזר לפאב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שתה וודקה, מת, התעורר במקרר - וחזר לפאב 496 צפיות

שתה וודקה, מת, התעורר במקרר - וחזר לפאב לפני 7 שנים, 4 חודשים #97052

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

חבר שלח לי לינק לאתר חדשות בו הופיעה הידיעה הבאה. קראתי אותה ולא יכולתי שלא לחשוב על עצמי:

לחדר לקירור גופות שבו מאוכסנות לזמן קצר גופותיהם של תושבי העיירה קמיינה גורה שבדרום פולין כשהם הולכים לעולמם, פורצים לעתים צעירים למטרות שונות ומשונות. לכן כשאחד השומרים במקום שמע בימים האחרונים קולות בוקעים מחדר הקירור הוא היה בטוח ששוב מדובר במסיגי גבול – ומיהר לעצור אותם.

אלא שהפעם ציפתה לשומר הפתעה. "הייתי בטוח שיש שם פורץ, צעירים פורצים לפעמים לחדר הקירור, אבל הפעם הקולות באו מהמקררים עצמם", סיפר. "בידיים רועדות פתחתי את אחת הדלתות ושם מצאתי 'גופה' עירומה שביקשה ממני שמיכה".

האיש שהתעורר לחיים בחדר המתים הוא קמיל, צעיר בן 25, שכמה שעות קודם לכן קבעו רופאים את מותו: הוא שתה יותר מדי וודקה, והרופאים קבעו כי הוא לקה בדום לב ומת. הוא הועבר לחדר המתים ושם נשמר במקרר – אבל כאמור אחרי זמן מה התעורר וקרא לעזרה.

השומר ההמום הזעיק את המשטרה וגם רופאים הגיעו לחדר המתים, ואחרי שהצעיר עבר בדיקות והתגלה כי מצבו תקין – הוא שוחרר. לפי דיווחים בתקשורת הפולנית, מחדר המתים הוא בחר לחזור לא הביתה – אלא ישר לפאב.

עד כאן הידיעה מאתר החדשות. אז למרות שאין לי בעיה עם אלכוהול וברוך ה' אני לא קרוב לחדר המתים (לא מבחוץ ולא מבפנים), אבל הסיפור הזה הזכיר לי את עצמי. כי גם לי יש בעיה דומה, וגם אצלי לא משנה כמה סבל זה יגרום לי - תמיד אני חוזר לאותו מקום שוב. כמו הצעיר שהדבר הראשון שהוא עשה ביציאה מהחדר מתים היה לחזור לפאב כדי להמשיך לשתות במקום בו הפסיק - אותה שתיה שגרמה למותו בפעם הראשונה, גם אני קם מנפילה כואבת ומיד עושה את דרכי לנפילה נוספת.

לזה אנחנו קוראים "חוסר אונים". במילים אחרות - יש כח שחזק מאיתנו שמושך אותנו לשימוש בתאווה גם נגד רצוננו, וגם כאשר המחיר שאנחנו משלמים הוא לחלוטין לא שווה את זה. כאשר אנחנו מודים בחוסר אונים, אנחנו מבינים שאנחנו צריכים עזרה, וכאשר אנחנו מבקשים עזרה - אנחנו מקבלים אותה ואז מצליחים להישאר נקיים. זהו כל הסיפור של תכנית הצעדים על רגל אחת.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: שתה וודקה, מת, התעורר במקרר - וחזר לפאב לפני 7 שנים, 4 חודשים #97056

• ישורון_
  • רצף ניקיון נוכחי: 709 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממש בסוף שבוע שעבר חוויתי זאת על גופי, איך שאני נמשך, מגיע עד לחדר המתים, מכסים אותי בשמיכה, משכיבים אותי בקור האיום הזה...
ואז אני מתעורר שוב, ולאן אני מבקש לחזור יום אח"כ...
אל אותו מקום בו נפלתי אתמול, אל הצפיה הנוראה...
כמה אמיתי המשל, וכמה אמיתי יותר הנמשל...
ממש ממחיש את זה לי בצורה הטובה, ותודה לך, סוד, על התובנה.
תודה, אין מילים!

אפס בלתך גואלינו, ואין דומה לך מושיענו
מקבל את המציאות של החיים כמות שהיא

תגובה: שתה וודקה, מת, התעורר במקרר - וחזר לפאב לפני 7 שנים, 4 חודשים #97062

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אין מילים. זה אני.

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: שתה וודקה, מת, התעורר במקרר - וחזר לפאב לפני 7 שנים, 4 חודשים #97068

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
אני גם קראתי את זה בחדשות,
ומאוד התחברתי,

תודה
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה
  • עמוד:
  • 1