ברוכים הבאים, אורח

בטח תהיתם איפה אני
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בטח תהיתם איפה אני 1008 צפיות

בטח תהיתם איפה אני לפני 7 שנים, 4 חודשים #96828

ברוך ה' עברתי 68 ימים נקיים וממש היום בלילה נפלתי בשז"ל כי הרהרתי המון הרהורים והתאווה ממש לא עזבה אותי והלב שלי חמד בטירוף וזה מה שקרה. למרות שזה קרה לי פחות או יותר מתוך שינה אז אני לא יודע עד כמה זה נחשב נפילה..
בכל מקרה, אני כבר כמעט לא באתר בכלל מהסיבה הפשוטה שפשוט אני רוצה כמה שפחות להתעסק בעניין התאווה. אם אני באתר אז אני כל הזמן עסוק ב"איך להצליח? באיזה כלים להשתמש? כמה ימים נקיים כבר עברתי?" וכו' וכו'. 
אני פשוט חושב שהכי טוב זה לא לחשוב על זה ולהמשיך לחיות חיים נורמליים.
זהו.
תודה.
ואני מאחל לכולנו בהצלחה בעזרת הא-ל יתברך.

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: בטח תהיתם איפה אני לפני 7 שנים, 4 חודשים #96831

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

אצלי עבד דווקא 
כשהייתי באתר אומנם יותר כקורא פחות כמגיב 
והשתתפות בקבוצה הרבה שיתופים להוציא את התאווה לאור היא מפחדת מהאור מהחברים 

תגובה: בטח תהיתם איפה אני לפני 7 שנים, 4 חודשים #96835

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
אם הגישה הזו עובדת עבורך אז מעולה. תמשיך כך.

אם לא יעבוד ותתרסק, תבוא לשתף למרות שזה כרוך בהתעסקות תמידית בנושא

תגובה: בטח תהיתם איפה אני לפני 7 שנים, 4 חודשים #96878

• lglg
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

מגעגעים נחמן!
אצלי חוסר התעסקות לפעמים יצר תקופות נקיות ארוכות, ולפעמים יצר רצף נפילות שהתכסה בהכחשה כבדה. באופן כללי התעלמות מבעיה לרוב לא יוביל לפתרון, אך גם אובססיביות לקיומה של הבעיה לרוב אינו מוסיף בריאות. אולי צריך למצוא איזונים נכונים, בתקופה האחרונה אני חושש דווקא שאני מתעסק בנושא מעט יתר על המידה.
בהצלחה.

הָדוּר נָאֶה זִיו הָעוֹלָם          נַפְשִׁי חוֹלַת אַהֲבָתָךְ
אָנָּא אֵל נָא רְפָא נָא לָה    בְּהַרְאוֹת לָהּ נֹעַם זִיוָךְ
אָז תִּתְחַזֵּק וְתִתְרַפֵּא     וְהָיְתָה לָךְ שִׁפְחַת עוֹלָם

"ידע, רצון ומסירות, יהפכו את הבלתי אפשרי לאפשרי" (אברהם ארנן).
פרק א.
את פרק ב אני כותב כעת. בעזרתכם.

תגובה: בטח תהיתם איפה אני לפני 7 שנים, 4 חודשים #96880

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

אודה ואתוודה - לא תהיתי. הייתי (ועודני?) בריכוז עצמי גדול לאחרונה, ולא שמתי לב כל כך מי נעלם מהפורום... אבל אני שמח שאתה כאן. הוספת לי הרבה תקווה ופתחת לי הרבה כיווני חשיבה כשהיית כאן.

בכל אופן, אני יכול לומר לגבי עצמי, שהרבה פעמים נפילות שלי התחילו בראיית קרי בלילה. לא, זה לא מאפס, אבל זה בהחלט מחזיר אותי לשם. ביום שאחרי, אני במצב רגיש, ואני צריך להגביר את החיבור הרוחני שלי, אחרת, מהר מאוד אמצא את עצמי שם שוב, לא מתוך אונס ושינה, אלא מתוך עירנות ובחירה (עד כמה שמכור יכול לבחור).

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 4 חודשים על ידי טהרני.

תגובה: בטח תהיתם איפה אני לפני 7 שנים, 4 חודשים #96923

בעיקרון, כמו שכולנו כבר יודעים - לכל אחד יש את מה שעובד לו, ולא מה שעובד לפלוני יעבוד בהכרח לאלמוני..
ברוך ה' גיליתי שכנראה עצם זה שאני לא מתעסק בתאווה בכלל ופשוט חי את החיים כמו שהם בפשיטות, הולך ללימודים, עושה מה שעושים ביום יום, לומד תורה וכו' וכו' - וכל זה אני עושה כשאני בכלל לא נכנס לפורום, זה נראה לי הפתרון הטוב ביותר עבורי.
אגב, חשוב לציין, שהפתרון הזה הוא לא הפתרון העיקרי שלי. הפתרון העיקרי שלי היה שהחלפתי מכשיר נייד. סוף כל סוף אחרי חצי שנה של נפילות והתדרדרות - זכיתי לפלאפון כשר למהדרין. השינוי הזה בהחלט ובוודאי גרם לי גם הרבה פחות ליפול ברוך ה', וגרם לי להתרחק מהתאווה. ומעבר לכך, אני גם הרבה פחות נכנס לפורום (אפילו בכלל לא נכנס, חוץ מעכשיו שאני כותב כאן וחוץ מהפעם שפירסמתי את הפוסט הנ"ל), זה הפתרון שהזכרתי לפני רגע. בשילוב שניהם אני מאמין שבעזרת הבורא הכל יכול, אפשר לצאת מהתאווה ולהתנקות ולחזור (יותר נכון להתחיל) לחיות חיים חדשים, חיים נקיים, מלאים באושר ושמחה. בעזרת ה' שנזכה כולנו.

העיקר זה תודה והודאה.

תגובה: בטח תהיתם איפה אני לפני 7 שנים, 4 חודשים #96963

שמח בשבילך נחמן.
באמת היית אחד "המתמידים" של האתר. ומאוד התגעגעתי אילך.
אבל זה גם נישמע מאוד הגיוני שההתעסוק המרובה שלך כאן, הקשתה עליך.
כרגע השיתוף ממש מחיה אותי, והלואי שאשתף יותר.
68 ימים עם ספק נפילה בלילה זה בהחלט הישג מרשים, ומוכיח שאתה על דרך טובה ושעובדת לך. בהצלחה.

לחדשים: רוב המתמודדים מצליחים יותר כשהם משתפים ומעורבים בהחלמה, ואני ממליץ לכולם להישאר בפורם ולשתף.
אם מישהו מתמיד ומשתף המון ורואה שזה ממש מקשה עליו, אז אולי כדאי להתיעץ ולנסות את האפשרות שהצליחה לנחמן ידיד הפורום. אבל לא לפני שניסיתם את ההשתתפות המתמדת שהוא עשה.

אוהב

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: בטח תהיתם איפה אני לפני 7 שנים, 4 חודשים #96969

תודה רבה על התגובה לוחם אמיץ.
קצת קשה לי ומוזר לי להיפרד כי הייתי פעיל בפורום בערך שנה כמדומני, גם פתחתי יומן מסע, אבל אם זה באמת מה שטוב עבורי אז אני אלך על זה בשמחה בעזרת ה'.
אני גם לא ממש נפרד רשמית כי אני הולך להיכנס לאתר פעם ב- כדי לעדכן את הטבלה של ה-90 יום, ומבחינתי אחרי שאני אעבור 90 יום (אם אעבור בעזרת ה') אז אני לא חושב שאכנס לכאן יותר.

טוב, בכל מקרה, תודה רבה לכולם, שיהיה המון המון בהצלחה, אני באמת מקווה שכולנו נצא מהכלא של התאווה ונזכה סוף סוף לחרות הנפש ולשלווה אמיתית, לחיים טובים ומאושרים. אמן.

נ.ב. אין ספק שחלק נכבד מהמסע שלי לטהרה היה בזכות האתר הנפלא הזה, עברתי כאן עליות וירידות, התדרדרויות, אבל גם קיבלתי כאן חיזוקים, תמיכות ועידודים רבים מחברי הפורום היקרים.
אוהב.
שלכם, נחמן

העיקר זה תודה והודאה.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן