ברוכים הבאים, אורח

מרגיש תקוע ולא טוב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מרגיש תקוע ולא טוב 1081 צפיות

מרגיש תקוע ולא טוב לפני 11 שנים, 10 חודשים #9677

החיים האלה, אם רק היה לי האומץ הייתי מסיים מזמן את הקדנציה הנוכחית... :'(
החיים שלי עמוסים, יש לי אישה וילדה שצריך לפרנס, יש לי אוניברסיטה שצריך ללמוד, יש לי תלמידים שצריך ללמד ומעל לכל יש לי את אלוקים שצריך לרצות.
אני לא עומד בזה, אני לא ישן בלילות, אני מסתובב עם באסה כל היום שמעלי העננה המתמדת של הנפילה האחרונה והנפילה הבאה.
הדבר שהכי קשה לי זה לדעת שאשתי רצתה להתחתן עם בחור טוב ונורמלי כמו הרבה אחרים ונפלה דווקא עלי, ושהבת שלי לא בחרה להיוולד לסוטה מין ולאבא שכל מה שהוא רואה זה נשים אחרות. זה לא מגיע להן, הן לא עשו רע לאלוקים והוא, ממשיך בשלו, מעניש אחרים ולא אותי.
הלוואי וייגמר הסבל הזה כבר, לא אכפת לי מה יהיה בחיים הבאים, אני רק רוצה שקט מהרעש הזה. הרעש שמתחיל כשאתה קם בבוקר, ממשיך בצהריים ונמשך עמוק ללילה (רוב הלילות אני ער). היתה נקודת שבירה חדה לפני שבוע וחצי, עם דכאון כמו הדכאון ההוא, מפעם, הקליני, אבל זה חלף. השבירה הבאה כבר פה, זה רק עניין של זמן.
אם רק היה לי אומץ וחוסר בושה כלפי משפחתי הייתי מסיים הכל מזמן

בעניין: מרגיש תקוע ולא טוב לפני 11 שנים, 10 חודשים #9679

• גד
  • דירוג זהב
כמה כאב...
אני שולח לך חיבוק חזק, יקירי.
עוד יהיו ימים יפים!!

מה בדבר טיפול יותר מעמיק בהתמכרות? אתה נמצא/היית בקבוצה?

אוהב אותך.
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: מרגיש תקוע ולא טוב לפני 11 שנים, 10 חודשים #9686

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
ליהודי הנודד
בא לי לבכות כשקורא את השורות שאתה כותב!
אז דבר ראשון תדע שכולנו כאן אוהבים אותך! אתה חשוב לכולנו פה וזה מפחיד שכל כך כואב לך!
בטח תגיד: "איך אתם אוהבים אותי? הרי אינכם מכירים אותי בכלל!"
אז תדע לך שזה לא נכון אנו מכירים ומכירים.
מכירים את ההתמודדות, מכירים את הנפילות, מכירים את האכזבות, מכירים את היאוש, מכירים הכל. עברנו את זה על בשרנו. לכן אנחנו כולנו אוהבים תומכים ומייחלים להצלחתך...
כדי להמחיש שאסור להתייאש ושתמיד אפשר לתקן רציתי להמשיל משל על יכולת האדם להגיע לירח...
כדי להוכיח זאת אין צורך שכל תושבי כדור הארץ יבנו חלליות ויטוסו לירח
מספיק ש"ניל אמסטרונג" - נחת על הירח ואמר "זהו צעד קטן לאדם אך קפיצה ענקית לאנושות"
עכשיו הוכחנו שזה אפשרי...
לכן אין מקום ליאוש כלל אלא רק לחפש את הדרך המתאימה לך ביותר
ובטוחני שאם תתמיד ללכת בחיפוש אמיתי אחר האמת תצליח להגיע לחוף מבטחים (ואפילו לירח...)
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: מרגיש תקוע ולא טוב לפני 11 שנים, 10 חודשים #9710

• brit.kodes
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • דירוג זהב
יש תקווה אחי אחד העקרונות הכי חשבוים הוא להאמין שאתה יכול וכן אתה יכול
רק אשמח אותך ששום רצון טוב ומעשה טוב להתנתק מהתאווה הזאתי לא נאבד והשם שמח בך בזה שאתה משתדל בכל דבר
לצאת מהמצב הזה תאמין בזה זה יתן לך כח להמשך הדרך
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: מרגיש תקוע ולא טוב לפני 11 שנים, 10 חודשים #9712

כואב, כואב מאוד הסיפור הנאמר כאן. סיפור של חיים, שיכולים בקלות להיגמר בכי רע...
אך, עליך לזכור, ידידי, תחיה בשביל להוכיח לאחרים, שאפשר להשתנות, שאפשר להתגבר.
אם אחרים, יראו, שההתמכרות, גרמה ח"ס ל"ע למצב של התאבדות, מה הם יגידו? אתה יכול להוות דוגמא חיובית וגם דוגמא שלילית לקוראים בפורום, ולאנשים שמכירים אותך בכלל.
תבחר, את בחירתך, מתוך שיקול דעת אמיתי, תתפוס את עצמך, רגע לפני שאתה מתאווה, רגע לפני שאתה מסיים את הקריירה בעולם הזה, ותגיד לעצמך, למה בכלל התחתנתי, למה בכלל הבאתי ילדים, הרי לא רצית שהם יסבלו ממך, ובכל זאת הכנסת אותם לחייך, כנראה קיוית שהם יכניסו בחייך שפיות, אך השפיות יכולה להגיע, רק ממך, מתוך ליבך הטהור הזועק ומשווע לניקיון אמיתי, ללא משוא פנים.

תהווה דוגמא לדורות המכורים הבאים, פעם אחת בחייך, תבחר את הבחירה הנכונה באמת. לא ביקשתי הרבה.. רק פעם אחת.. בשבילנו המכורים והכואבים את כאבך...

השם יברך אותך ואת כל עם ישראל...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: מרגיש תקוע ולא טוב לפני 11 שנים, 10 חודשים #9718

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
היהודי הנודד,

אין לי הרבה מה להוסיף אחרי הדברים שכתבו שאר החברים מעליי. כולנו אוהבים אותך, כולנו איתך באותה סירה, כולנו מתמודדים עם אותן תחושות.

ויחד עם זה, אנחנו יודעים שיש גם דרך אחרת ואפשר לחיות חיים שפויים בהם האישה והילדה יהיו גאות באבא שלהן.

אני מזמין אותה להצטרף לקבוצת הצעדים הטלפונית. אני יודע שזה קשה למצוא שעה באמצע היום, אבל עדיף לאבד שעה בחיים מאשר לאבד את החיים בגלל שעה. אנחנו עדיין עוסקים בצעדים הראשונים ואתה ממש מוזמן להצטרף אלינו. היום התחלנו לשוחח על הצעדים הבאים והחברים רואים את האופק מתרחב כאשר מדברים על נקיון העבר ועתיד שפוי יותר.

אם אתה רוצה פרטים או שיש לך שאלות, אתה מוזמן לכתוב כאן או לפנות אליי באישי ואשמח לסייע.

תהיה חזק ותצטרף אלינו למסע.

באהבה

זלמן
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מרגיש תקוע ולא טוב לפני 11 שנים, 10 חודשים #9738

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
אחי היקר, כמו שאר החברים, גם אני, איתך לגמרי בכאבך, מחבק אותך, מברך אותך, בעז"ה עם רצון אמיתי אפשר לצאת מהכל
יש כאן באתר כלים חדשים, שמאפשרים חזרה לחיים, לנורמאליות ולשפיות
אין לי ספק שאם חברים אחרים מהאתר הצליחו לצאת מזה גם אתה תראה חדשות, בקרוב ממש!!

בעניין: מרגיש תקוע ולא טוב לפני 11 שנים, 10 חודשים #9739

• דובי
  • דירוג פלטיניום
אחי היקר
אני כל כך מבין אותך אין לך מושג. גם לי בא אין ספור פעמים בראש המחשבה לסיים את הכל ודי.
  הקשיים . הנפילות . וחוסר אמון בעצמי .
אתה חייב לדעת שברגע שהגעת לאתר . ואתה רציני בתוכנית .  נכונו לך חיים אחרים .  הקבוצה . החברים שמחזקים אחד את השני
כל זה הולך להוציא אותך מהיאוש לאור ..  זה לא קל . נכונו לנו בדרך לפעמים ירידות  . אבל המגמה היא שינוי מהותי בחיינו לטובה.
הצלחת רבה

בעניין: מרגיש תקוע ולא טוב לפני 11 שנים, 10 חודשים #9750

לאדם יסודו,
תן לפותח הפורום לקרוא את ההודעות, ולעכל את המצב שיש אנשים שתומכים בו ועוזרים לו ורוצים בטובתו, לי זה לקח קצת זמן לעכל שאנשים אכפת להם מחיי...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן