ברוכים הבאים, אורח

נישואים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נישואים 1742 צפיות

נישואים לפני 7 שנים, 5 חודשים #95240

שלום לכולם! אני כאן בתכנית בעיקר כי קלטתי שאני לא מתקדם לקראת שום פתרון ושההתמכרות הזו תלווה אותי גם בעתיד, כשאתחתן בעז״ה..
ב״ה אני משתתף בקבוצה טלפונית, וב״ה המסע שלי נמצא במגמת עליה. אך בכ״ז  עולות בי שאלות כמו: ״גם אחרי שאחלים, הבעיה באופן ישיר אמנם תעזוב אותי, אבל היא תותיר בי צלקות מהעבר, חריטות שא״א לכסות, תמונות, מחשבות שילוו אותי הלאה, דברים שיפגעו בחיי המשפחה בעתיד..״ 
אשמח לשמוע את דעתכם ויותר מכל אם יש למישהו נסיון או שעבר תהליך כזה של החלמה ונישואים שבבקשה ייצור איתי קשר, זה נושא שמציק לי כבר המון זמן!
תודה רבה!
Emuna60 

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: נישואים לפני 7 שנים, 5 חודשים #95257

רוצה להיגמל פתח על זה אשכול בפורום של ה90 יום,  ממליץ לך להסתכל שם

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: נישואים לפני 7 שנים, 5 חודשים #95365

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני בתכנית יותר משלוש שנים, וראיתי המון חברים שהתחתנו, ואפילו סיפרו לה על המחלה ועל הפתרון, מזדהה עם הפחדים שלך, אבל תזכור שאנחנו מתמקדים בלהיות נקי היום, והשאר אנחנו עושים צעד 3, ומוסרים את חיינו לאלוקים אוהב שדואג לנו, בעז"ה תגיע רחוק, הכי חשוב להמשיך לבוא.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: נישואים לפני 7 שנים, 5 חודשים #95378

• avraham raibi
  • רצף ניקיון נוכחי: 1685 ימים
  • חבר ותיק
emuna60 כתב on 09 אוק' 2016 16:09:

שלום לכולם! אני כאן בתכנית בעיקר כי קלטתי שאני לא מתקדם לקראת שום פתרון ושההתמכרות הזו תלווה אותי גם בעתיד, כשאתחתן בעז״ה..
ב״ה אני משתתף בקבוצה טלפונית, וב״ה המסע שלי נמצא במגמת עליה. אך בכ״ז  עולות בי שאלות כמו: ״גם אחרי שאחלים, הבעיה באופן ישיר אמנם תעזוב אותי, אבל היא תותיר בי צלקות מהעבר, חריטות שא״א לכסות, תמונות, מחשבות שילוו אותי הלאה, דברים שיפגעו בחיי המשפחה בעתיד..״ 
אשמח לשמוע את דעתכם ויותר מכל אם יש למישהו נסיון או שעבר תהליך כזה של החלמה ונישואים שבבקשה ייצור איתי קשר, זה נושא שמציק לי כבר המון זמן!
תודה רבה 

מה אתה דואג למה שהיה אחרי שתחלים?
אין לי הרבה ניסיון כי אני לא נשוי אבל בכל זאת אני עובר תהליך של החלמה
זה לא נעלם לי 
מידי כמה זמן "מנסים" לקפוץ תמונות וכ"ד ויש צלקות שהמוח שלי אוטומטית מפרש דברים לצד לא טוב
כאלה עם ניסיון אמרו לי שזה עובר עם הזמן
הרי המוח רגיל לסיטואציה מסוימת ברגע שהוא יתרגל שזה אחרת הצלקות ידעכו ויעלמו וכך גם התמונות
אתה ברגע זה רגיל ל-א'(כמו שאתה עכשיו)
ברגע שתרגל ל-ב' (אחרת)
תהיה ב-ב' וא' יעלם
תחליט שאתה ב-ב' כמה שיותר
ותצליח 

בהצלחה!

תגובה: נישואים לפני 7 שנים, 5 חודשים #95514

• אוויר פסגות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1083 ימים
  • דירוג כסף
  • סקסהוליסט וטוב לי

ב"ה

שלום אח יקר.

בספר הלבן (עמ. 69) כתוב לגבי ההחלמה: "אנחנו יכולים לצפות לשלב שבו האובססיה תיעלם - לא הפיתויים". המהלך ההחלמה שלי חוויתי עליות ומורדות, חוויתי תקופות ארכות בהן האובססיה לא שלטה בחיי אך גם כן חוויתי תקופות קשות בהן הרגשתי שאני הולך ליפול מהצוק.
אני לא יכול למחוק את העבר שלי או איך המוח שלי מתוכנת, אני כן יכול להשלים עם זה ולחיות עם זה בשלווה. ברגעי משבר אני נעזר בחברים ובספונסר המזכירים לי שזה הזמן להיכנע, למסור את חיי לאלוקים.
התכנית הזו זה הדבר החשוב ביותר והטוב ביותר שקרה לחיי הנישואין שלי, כך מעידה גם אשתי.

בהחלמה, חיבוק גדול.
אוויר פסגות

מי שנשם אבק דרכים יזכה לשאוף אויר פסגות

תגובה: נישואים לפני 7 שנים, 5 חודשים #95527

אוויר פסגות כתב:

ב"ה

שלום אח יקר.

בספר הלבן (עמ. 69) כתוב לגבי ההחלמה: "אנחנו יכולים לצפות לשלב שבו האובססיה תיעלם - לא הפיתויים". המהלך ההחלמה שלי חוויתי עליות ומורדות, חוויתי תקופות ארכות בהן האובססיה לא שלטה בחיי אך גם כן חוויתי תקופות קשות בהן הרגשתי שאני הולך ליפול מהצוק.
אני לא יכול למחוק את העבר שלי או איך המוח שלי מתוכנת, אני כן יכול להשלים עם זה ולחיות עם זה בשלווה. ברגעי משבר אני נעזר בחברים ובספונסר המזכירים לי שזה הזמן להיכנע, למסור את חיי לאלוקים.
התכנית הזו זה הדבר החשוב ביותר והטוב ביותר שקרה לחיי הנישואין שלי, כך מעידה גם אשתי.

בהחלמה, חיבוק גדול.
אוויר פסגות

תודה! רק מה זה הספר הלבן?

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: נישואים לפני 7 שנים, 5 חודשים #95529

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב

ספר הבסיס של תוכנית 12 הצעדים למכורים לתאווה.

תגובה: נישואים לפני 7 שנים, 5 חודשים #95534

• רוצה להיגמל
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • חבר קבוע
emuna60

שלחתי לך הודעה בפרטי לפני שבוע ולא נראלי ששמת לב...

אשמח אם תפתח...

תגובה: נישואים לפני 7 שנים, 5 חודשים #95535

רוצה להיגמל, עניתי לך במייל.. ראית?

תגובה: נישואים לפני 7 שנים, 5 חודשים #95540

• רוצה להיגמל
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • חבר קבוע

לא קיבלתי כלום

תגובה: נישואים לפני 7 שנים, 4 חודשים #96009

בתור מכור נשוי עם 137 ימי נקיות אני אומר לך ששום דבר לא נעלם אבל.. ויש אבל גדול, כמו שכתבו לפני, שתגיע לחתונה תראה ששום דבר מכל מה שראית לא מתקב אפילו לחיים בתור זוג נשוי ואם תבוא עם הדרכה נכונה של רב איך לגשת ומה לעשות ותבוא יותר בגישה של להעניק ופחות לקבל תראה שאתה יותר חוויות חדשות שמכסות על הצלקות שלך ועוזרות לך להמשיך את החיים באופן תקין וטהור. זה לא נעלם אבל זה מיטשטש עם הזמן ככל שמתקדמים בנקיות.
אל תירא! כח הטהרה גדול בעשרות מונים מכוח הטומאה. סמוך על ה' שאם נתן לך את ההתמכרות כניסיון הוא גם יתן לך את הנקיות ואת הטהרה.

תגובה: נישואים לפני 7 שנים, 4 חודשים #96014

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
ברגע שמתמכרים משהו במנגנון ההגנה הפנימי נשבר וצריך פעולות תחזוקה קבועות כדי להגן מפני נפילות.

תמיד יכולים לקפוץ לך פלאשבקים מהעבר, אבל מי שמודע לזה ומבצע בקביעות פעולות החלמה (בשאיפה פעם ביום) יכול להחזיק נקי במשך שנים רבות, ויעידו על כך ותיקי הפורום

תגובה: נישואים לפני 7 שנים, 4 חודשים #96015

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

מספרים על אדם, בעל תשובה, שהגיע פעם לאחד האדמו"רים החסידים עם שאלה. אחרי שעשה תשובה על חטאיו בעבר, הוא גילה שעדיין תוקפות אותו מחשבות רעות ופנטזיות. הרבי סיפר לו משל:

היה פעם יהודי בשם מושקה, שהיה בעל אכסניה, ובה היה מוכר יין ואלכוהול לאיכרים הגויים שחיו בסביבה. אחרי זמן מה הוא החל להיגעל מההתעסקות המתמדת עם הגויים השיכורים, החליט להחליף מקצוע וסגר את האכסניה. באותו ערב נשמעה דפיקה בדלת. "מושקה, מושקה, תפתח! אנחנו רוצים יין ואלכוהול!"

"מצטער", מושקה ענה, "האכסניה סגורה מהיום והלאה".

לגויים לא הייתה ברירה והם נאלצו לעזוב את המקום, מאוכזבים. במשך ימים, ואפילו שבועות, מושקה המשיך לשמוע דפיקות על דלתו, אבל ככל שפשטה השמועה על סגירתו של הבר, כך הפכה התדירות נמוכה יותר, עד שלבסוף פסקה.

אותו הדבר יקרה למחשבות הללו, הרבי הסביר. אחרי שחוזרים בתשובה, המחשבות כל הזמן מנסות לחזור ולהיכנס. אבל אם אנחנו שומרים את החנות סגורה ונמנעים מהתנהגויות העבר, גם המחשבות יפסיקו להטריד אחרי זמן מה.

(מותך 21 עקרונות רצויים להמודדות. עיקרון 11 התמודדות עם מחשבות ופנטזיות)

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: נישואים לפני 3 שנים, 1 חודש #133470

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום
 "אנחנו יכולים לצפות לשלב שבו האובססיה תיעלם - לא הפיתויים". 
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן