ברוכים הבאים, אורח

כלי מלחמה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כלי מלחמה 977 צפיות

כלי מלחמה לפני 11 שנים, 10 חודשים #9537

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
שלום חברים,

למרות שכבר כתבתי זאת באשכול שעומד להימחק (אני ממש מעריך את מנהלי האתר  שמגלים כזה איפוק ואורך רוח ועוד לא מחקו),
אני מביא זאת בפוסט נפרד.

כמו שכתוב בספר הגדול כל חיינו היינו במלחמה.
ובמלחמה שהיתה לנו עד עכשו לפעמים ניצחנו בעזרת כלי לחימה מסוגים שונים ולרוב הפסדנו.
אך נכון לטרם בואנו ל"שמור עיניך" בגדול הפסדנו במערכה.
הגענו לכאן מותשים ושבעי קרבות עם כלי מלחמתנו עלינו.
הבאנו איתנו את מיטב כלי הלחימה שאכן הצלחנו בעזרתם לנצח בכמה קרבות.
אך, עצם בואנו לכאן מוכיח שבמערכה כולה הפסדנו ובגדול.
כל כלי הלחימה לא עזרו לנו לנצח בסופו של דבר.
למרות זאת, המשכנו לאחוז בכלי מלחמתנו, כי זה בדבר היחיד שאנו יודעים שאי פעם עזר לנו לנצח.
כל אחד וכלי מלחמתו הוא:
1. הרב אשלג וספרי קבלה למיניהם.
2. ספרי מוסר.
3. ספרי חסידות.
4. ציטוט פסוקים מהתורה.
5. טכניקות שונות.
וכולי....

בתחילה באמת האמנו או שאנו לא מכורים ופשוט יש לנו ייצר הרע ענק (זוכרים?) או שכולם מכורים ואנו לא שונים מכולם.
וניסינו באמת לעזור אחד לשני עם כלי מלחמתנו כל אחד עם הכלי שהכי עזר לו עד עכשו, למרות שזה היה כמו לטחון מים.
ומדוע?
הסיבה היא די פשוטה.
הסיבה היא שאנו פשוט מאוד חולים.
כמו שמי שקטוע בשתי ידיו לא יכול להניח תפילין של יד.
לא יעזרו לו מאות ספרים, מקובלים, אנשי מוסר והשקפה, רבנים כאלו ואחרים שיגידו לו רק תתחזק בלימוד, במוסר ובקבלה ותוכל להניח תפילין.
שום דבר לא יעזור. הוא פשוט לא יכול ולכן הוא פטור לגמרי מהנחת תפילין של יד.
וכמו חרש-אילם או מפגר שפטור מכל המצוות, יש לו ייצר הרע? יעזרו לו ספרי קבלה וספרי מוסר וחסידות כדי שישמור מצוות?
לא !!! כי הוא לא מסוגל והלכתית הוא פשוט פטור מכל המצוות !!!
ובקצור אני אביא סיפור מאלף שהיה עם הרב שטיינמן שהגיעה אליו אמא חילונית שבקשה להכניס את בנה המפגר למוסד חרדי בבני ברק ששם מלמדים כאלה ילדים להיות נורמלים כמו כולם,  אך לא היתה לה כוונה שבנה ימשיך ללמוד במוסד חרדי.
הרב שטיינמן התנגד בכל תוקף באומרו: "הילד הזה אחרי 120 שנה יתבע אותי בשמיים -- הייתי פטור מכל המצוות - - היה לי גן עדן, ועכשו בגללכם אני בגיהנום !!!"
פשוט כך.

אז בשורה תחתונה כל כלי המלחמה האלו לא עוזרים לנו כי אנו חולים ופשוט לא מסוגלים לא להתאוות, פשוט לא שולטים בעצמנו.

אך הבשורה הטובה שקיבלנו כאן שיש תרופה למחלתנו תרופה שהוכחה על עשרות אלפי ואף מאות אלפי חולים בכל העולם.
והיא לא קשורה בכלל ליהדות ולא לשום דת, אלא היא פשוט מאוד מרשם שרשם לנו הרופא המטפל ועלינו לבצע את המרשם הזה ככתבו וכלשונו ורק אז נבריא.
רק אז נהפוך להיות ככל האנשים  -- מפטורים מכל עניין של מצוות עריות לחייבים.
ואז מרגע מהפנמנו זאת, הנחנו את כלי מלחמתנו בצד ולא נתנו להם להפריע לנו.
כי הם אכן מפריעים לנו בהחלמה.
ומהו אותו מרשם פלא: זוהי תוכנית  12 הצעדים !!!
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן