ברוכים הבאים, אורח

הזמנים הכי קשים - בלילה- לבד ובזמן של קשר חזק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הזמנים הכי קשים - בלילה- לבד ובזמן של קשר חזק 800 צפיות

הזמנים הכי קשים - בלילה- לבד ובזמן של קשר חזק לפני 7 שנים, 6 חודשים #94887

אני מחפש עצה להתמדות. אני יודע מתי הזמנים שאני מועד לפורענות.
1. כאשר אני בבית לבד {את זה יחסית קל למנוע אבל עדיין קורה.)
2. לפני שהולכים לישון אז זה רק אני והאור הכבוי ומחשבות  שצפות ומחפשות ריגוש נעים לפני הישנה.
3. כל מה הכתבתי לעיל מתעצם כאשר אני בקשר טוב עם משהי, אני עדיין רווק. וכאשר אני מסיים שיחה טובה עם משהי והקשר מתקדם, ככול הוא יותר מתקדם יותר קשה לי להתמודד, ההתרגשות בשיחה בלי יכולת ביטוי ממשית ממש קשה לי.אני כן מרגיש קצת שזה נובע גם מבריחה של תחילת תחושת אהבה שזה איזה רגש שאני לא בדיוק מוכן להתמודד איתו אז אני פשוט ממש אותו באמצעות נפילה

אשמח להצעות

תגובה: הזמנים הכי קשים - בלילה- לבד ובזמן של קשר חזק לפני 7 שנים, 6 חודשים #94906

• וטהר
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • חבר חדש

לדעתי כדאי להכין סרטון חמוד לראות לפני השינה.
משהו קצר של אנדרדוס, שיר מרגיע, סרטון של המשפחה בסתם יום, או אפילו לדפדף על תמונות.

במידע היומיומי שרץ בווטסאפ יש גם משהו טוב.

כשאתה בקשר עם משהי ככל שהקשר מתחזק, תחשוב על זה שתשמור את זה לקשר, ואם תעשה דברים כאלה לבד זה פוגע בקשר. כשתהיה נשוי תבין. אבל אפשר להבין שאישתך אמורה להיות בלי עוד אופציות.

ברגע שיש חלופות לאישתך, כך שאישתך היא רק אופציה ויש לך דרכים אחרות להשיג את הדבר הזה אז זה ממש פוגע בקשר. תהיה נאמן לה! ולעצמך!

תגובה: הזמנים הכי קשים - בלילה- לבד ובזמן של קשר חזק לפני 7 שנים, 6 חודשים #94923

1. החלטתי שאני לא נוגע במחשב, אם אעשה זאת, מובטח לי שאפול. אם עדיין קשה, אני מעסיק את עצמי. עדיין קשה אני מתקשר לחבר מכור כמוני, ומשתף ומתפלל לאלוקים.
2. חושב על משהו ספציפי כדי לא לחשוב על תאווה. לא עוזר ? יורד על הברכיים ומתחנן לאלוקים שיושיע אותי.
3. מכפיל את כמות הכלים שעוזרים לי בכל התחומים (אני נשוי, אז יש לי ג"כ ימים שקשים ביחס לקשר שלי).
אוהב

אין שום דבר בעולם שיכול לגרום לקב"ה לאהוב אותי פחות

תגובה: הזמנים הכי קשים - בלילה- לבד ובזמן של קשר חזק לפני 7 שנים, 6 חודשים #94929

וטהר כתב on 29 ספט' 2016 18:42:

לדעתי כדאי להכין סרטון חמוד לראות לפני השינה.
משהו קצר של אנדרדוס, שיר מרגיע, סרטון של המשפחה בסתם יום, או אפילו לדפדף על תמונות.

במידע היומיומי שרץ בווטסאפ יש גם משהו טוב.

כשאתה בקשר עם משהי ככל שהקשר מתחזק, תחשוב על זה שתשמור את זה לקשר, ואם תעשה דברים כאלה לבד זה פוגע בקשר. כשתהיה נשוי תבין. אבל אפשר להבין שאישתך אמורה להיות בלי עוד אופציות.

ברגע שיש חלופות לאישתך, כך שאישתך היא רק אופציה ויש לך דרכים אחרות להשיג את הדבר הזה אז זה ממש פוגע בקשר. תהיה נאמן לה! ולעצמך!

וואי אחי ממש תודה!!! זה נשמע ממש טוב כיוון מוצלח ממש! תודה רבה
הביאו רעיון דומה בפורטפי וזה משהו קל שאפשר לקבל על עצמי - לקרוא ספר או לראות סרטון לפני השינה. את הרעיון עם התמונות אני מנסה אבל זה לא מספק. 
אבל באמת ממשתודה יש תקווה!

תגובה: הזמנים הכי קשים - בלילה- לבד ובזמן של קשר חזק לפני 7 שנים, 6 חודשים #94933

תמיד יש תקווה!!  תמיד!!

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: הזמנים הכי קשים - בלילה- לבד ובזמן של קשר חזק לפני 7 שנים, 6 חודשים #95013

תודה על זה. חושב לקרוא מה שכתבתם שוב

וקיפאון

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.44 שניות

Are you sure?

כן