ברוכים הבאים, אורח

התראת עכבר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התראת עכבר 911 צפיות

התראת עכבר לפני 7 שנים, 7 חודשים #94357

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
היום אני במצב עכברי לחלוטין
גם עייף אחרי חוסר בשעות שנה, גם לאחר מתחים בבית וגם משועמם מחוסר פעילות בעבודה (התחליף של הבודד בעכב"ר)
בקיצור, יש לי פחות או יותר את כל ההצדקות ליפול.

אז זהו, שלא.
קיבלתי החלטה אסטרטגית. אני סוגר את ספירת התשעים הזו וממשיך קדימה. הצטרפתי לקבוצה טלפונית ואני מגביר את פעילות ההחלמה.
הפעם זה ילך
בעזרת ה'

רק להיום

תגובה: התראת עכבר לפני 7 שנים, 7 חודשים #94360

• ינון עמוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 404 ימים
  • דירוג זהב

שיהיה בהצלחה!!

כלום זה לא סתם

תגובה: התראת עכבר לפני 7 שנים, 7 חודשים #94361

בהצלחה רבה צדיק
אני עכשיו לצערי מרגיש את הנפילה מתקרבת מאוד אני כבר מחפש תאווה ברחובות. לבי דופק והגוף תאו. לא טוב לי. הלוואי שבורא העולם יתן לי כוחות להתגבר על היצר.
וסליחה שזה לא קשור אלייך ממש אני פשוט חייב לרשום את זה בדחיפות. תודה רבה.

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: התראת עכבר לפני 7 שנים, 7 חודשים #94365

בהצלחה! 
עם גישה כזאת אני בטוח שאתה על דרך המלך לצאת מהתאווה אל האור
תמשיך לעדכן!! 

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: התראת עכבר לפני 7 שנים, 7 חודשים #94374

• ישורון
  • רצף ניקיון נוכחי: 385 ימים
  • דירוג כסף
שלום אלי,

ידוע הסיפור על ר' יונתן אייבשיץ "החתול והעכבר".
כמה שחתול יכול להיות מאולף העכבר משגע אותו והוא מאבד את האליפות שאילפו אותו והוא רודף אחריו במלוא המרץ.
חשבתי מה יכול לעמוד מול מצב עכב"ר, הרי אדם עייף כועס בודד ורעב לא יכול לפעול כלום, ולכן הוא נופל.

התבוננתי וחשבתי, בשואה היה רעב נורא, עייפות מן העבודה הסבל, כעס על אלוקים וכל מי שחטף לך לחם או מנה גדולה יותר, ובדידות שכבשה כל מי ששהה במחנה אל אף שהיה עם עוד אלפי אסירים יהודים כמוהו.

ובכל זאת היו כאלו יהודים ששמרו על צלם אנוש, מה נתן להם את הכח והעוצמה, הרי הם גם היו עייפים וכו'?
אמרתי לעצמי, מה רודף אחרי העכב"ר, מה מגרש אותו, החתול. מה זה חתו"ל - חיים תמיד ומתחברים לאלוקים.
מה שהחזיק את היהודי בתוך המחנה, היה החיות הפנימית שנפח בעצמו, הוא התבונן בזה והוסיף חיים תמיד וכך התחבר לאלוקים.
חיים זה תנועה, אדם מת הוא לא בתנועה, האדם שחי אוטומטית יכול יותר להתחבר לאלוקים.
לא בחינם קשה יותר מתוך מצב של עכב"ר לקיים את הצעד השלישי של החלטה למסור לאלוקים את החיים שלנו, כי אדם מת אינו פועל ואינו יכול לעשות שום תנועה.

אני חושב שבזמן מצב עכב"ר צריך להעמיד את החתו"ל שיבריח את העכב"ר, להוסיף חיים תמיד ולהתחבר לאלוקים.

מקווה שעזרתי במשהו לפחות לי אם לא לך.
שיהיה בהצלחה
איתך תמיד
ישורון 

תגובה: התראת עכבר לפני 7 שנים, 7 חודשים #94377

אז כל החיים זה משחק חתול ועכבר.

תגובה: התראת עכבר לפני 7 שנים, 7 חודשים #94380

• ישורון
  • רצף ניקיון נוכחי: 385 ימים
  • דירוג כסף
שלום אברך למדן,
החיים הם חתול ועכבר, נשמע אולי מצחיק, אבל זו המציאות, אדם צריך כל הזמן החיאה רוחנית, אם לא יעשה את זה הוא ימות,
הרב מישקובסקי מכפר חסידים יצא פעם לרחוב ושאל ילד רכוב על אופניים, הוא אמר לילד, מה לומדים מהאופניים?
לומדים: שאם קשה - דע לך שאתה בעליה, אם קל - דע לך שאתה בירידה, ואם עוצרים - נופלים!
ככה זה החיים, אם אתה לא בתנועה, אם לא קשה, אתה לא בעליה, בירידה אפשר לא לעשות כלום ואתה מתגלגל במורד, בעליה חייב לעשות פעולה, להיות בתנועה.
 זה חיים - ורק כך מתחברים לאלוקים.

תגובה: התראת עכבר לפני 7 שנים, 7 חודשים #94411

• חדש ונתחדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 61 ימים
  • חבר קבוע
[dir=rtl]אחי! חזק ואמץ!
בדיוק חשבתי על עצמי, היו לי איזה 20 יום נקיים 
כמעט בלי נסיונות ו..  חשבתי לעצמי ׳מרעיבו שבע׳- מתי תרעיב אותו? כשהוא לא דורש כלום?
האיר לי שהזמנים של העכב"ר זה דייקא הזמן לחתו"ל

תגובה: התראת עכבר לפני 7 שנים, 7 חודשים #94446

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
נחמן, אתה מוזמן תמיד לתפוס טרמפ על הפוסטים שלי, מקווה שתצליח להתגבר על הגל הנוכחי.

ישורון, המשל לא רע בכלל

תגובה: התראת עכבר לפני 7 שנים, 7 חודשים #94462

ישורון כתב on 19 ספט' 2016 17:00:
שלום אברך למדן,
החיים הם חתול ועכבר, נשמע אולי מצחיק, אבל זו המציאות, אדם צריך כל הזמן החיאה רוחנית, אם לא יעשה את זה הוא ימות,
הרב מישקובסקי מכפר חסידים יצא פעם לרחוב ושאל ילד רכוב על אופניים, הוא אמר לילד, מה לומדים מהאופניים?
לומדים: שאם קשה - דע לך שאתה בעליה, אם קל - דע לך שאתה בירידה, ואם עוצרים - נופלים!
ככה זה החיים, אם אתה לא בתנועה, אם לא קשה, אתה לא בעליה, בירידה אפשר לא לעשות כלום ואתה מתגלגל במורד, בעליה חייב לעשות פעולה, להיות בתנועה.
 זה חיים - ורק כך מתחברים לאלוקים.

ברור כשמש, התכוונתי רק להציג זוית משעשעת של הפוסט, לא בכבדות.
תודה רבה רבה על התגובה.

תגובה: התראת עכבר לפני 7 שנים, 7 חודשים #94472

• tc
  • דירוג פלטיניום

אלי אתה אחד הכבירים תמיד אהבתי לקרוא שיתופים שלך
מקבל עוד מעט תקווה 
עוד מעט חיזוק
רק להיום

תגובה: התראת עכבר לפני 5 שנים, 12 חודשים #112339

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
ישורון כתב on 19 ספט' 2016 17:00:

forum.p-a.org.il/t/topic/76?u=arye.anak
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: התראת עכבר לפני 3 שנים, 3 חודשים #131776

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

חברה להיזהר מעכב"ר יותר מאש...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?

כן