ברוכים הבאים, אורח

האם מישהו נמצא שם?
(0 צופה) 

נושא: האם מישהו נמצא שם? 15141 צפיות

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #1003

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום חזרתי וקראתי את מה שכתבת ונהניתי שאתה מחזיק מעמד.

אני מתחזק והולך ב"ה - אל תתפלא על מה שתקרא עכשיו היה לי תקופה קשה ולכן אני התחלתי בשבת ספירה חדשה ועכשיו אני ביומי השלישי לספירה ואני מתפעל ממך איך שאתה מחזיק מעמד.

אני מקווה בשבילך להחזיק מעמד ב"ה אני לא מצטער על זה שנפלתי - אני מצטער על זה שיכולתי להמשיך ולעלות ולא עליתי. מה אעשה אני מקוה שלפחות עכשיו אחשיק מעמד הרבה זמן (תראה כבר החזקתי מעמד יחסית למה שהיה לפני זה -חטא כל יום/יומיים- אבל כמובן שאני שואף להיות טהור לגמרי ובעז"ה עכשיו זה בלי"נ ילך.

מחר תראה אותי שוב על המפה - ראיתי אותך מתנוסס בדרגה 5 המכונה "גיבורי כח עושי דברו" עם הכתר והחצוצרות - יש משהו בדרגה זאת, תדע לך שאני מתפעל ממך עברת כבר יותר מחצי הדרך ל90 אני מתכוננן לעלות על אותו סולם, אחריך!!!

תחזיק מעמד בשבילי ובשבילך
משה

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #1004

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

שלום משה!
בזמן האחרון יש לי לחץ גדול מאוד, הרבה מטלות לביצוע - ולכן מיעטתי לבוא.

אני באמת לא מאמין כאשר אני רואה שאני נמצא ביומי ה - 57 לנקיים. בדרך כלל החזקתי מעמד שבוע [ לכל היותר - כי היו זמנים של חטא כל יום, ואף יותר מכך]. הזמן הכי ארוך שזכור לי , הוא 3 שבועות. לומר לך שקל לי כל הזמן - זה ממש לא יהיה נכון לומר! במוצאי שבת היה לי ממש קשה, וכן ביום ראשון. לפני שבועיים כמעט כמעט חטאתי, אך ממש בחסדי ה', ניצלתי [ מבחינה טכנית זה לא הסתדר]. שלשום הרגשתי קושי מאוד גדול, ואז קראתי - בפורום האנגלי, את מסעו של אחד מהאנשים, שכבר גמול שלוש שנים, וזה נתן לי כח. מה שכן, [וכן החלק המעודד] חוץ מהזמנים הקשים שהזכרתי, בשאר הזמן, אני מרגיש חולשה בתאוה.

מה שמובא באתר הזה מספר פעמים, בשם האור החיים הקדוש, שעיקר הניסיון הוא בגדרים [קרי, שמירת העיניים וכדו'] מאוד נכון. לדוגמא, היום לא הרגשתי כמעט את התאוה, אך ברגע שהייתי צריך להיות ליד נשים הערב, זה שוב עלה. לפעמים מספיק לי לראות, ב"קיר הכבוד" שיש שם FEMALE , וזה כבר גורם לי תחושות של איסור. :-[

שאלה : ניסת פעם את עניין הנדרים? יש את זה בחוברת הכלים של האתר הזה, ולי זה ממש עוזר. אולי אפילו נדרים קטנים, כמו אם אני רוצה ליפול, עלי ללכת החוצה, למשך שעה, ולמחרת למקווה. ולנדור דבר כזה למשך 3 ימים, כדי שזה לא יאיים. מה דעתך?

בעזרת ה' נעשה ונצליח. ושוב, לזכור - ה' רוצה כל נצחון, אפילו נצחון לרגע!
ובדרך צחות "על כל רגע ורגע שאדם סותם פיו {[color=red]של מטה[/color]} זוכה לאור הגנוז , שאין כל בריה ובריה - יכולין לשער!" 8)

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #1005

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
נכון וצודק גם לי הבעיה הוא בעיקר בגדרים כמו ההליכה ברחוב, בדיוק אתמול (היה זה היום השלישי-ועדיין לא עליתי על הקיר) אמר לי היצה"ר בלכתי ברחוב אתה הרי ממילא עדיין בהתחלה ולא יקרה כלום אם תיפול עכשיו, נזכרתי בך ואמרתי לעצמי רק בגללך לא אפול וכמו שאתה מתמודד עם הענין הזה בגבורה גם אני יכול וצריך להתמודד עם זה, ואכן היום תראה שעליתי על הסולם.

כמו"כ מה שכתבת בענין הנדרים, אז כך אני היה לי נדר בנושא ובגלל שהייתי צעיר לימים (בבחרותי) נדרתי נדר חזק דהיינו שלא אעשה כלל את הדבר הזה, ולא הצלחתי לעמוד בזה והיתרתי את נדרי פשוט בכדי שלא ליכשל בשני איסורים, ולכן ענין הנדרים קשה לי, אך אני חושב לעשות כמו שאמרת 'קבלה' ולא נדר, לא בדיוק בזה שאמרת כי אני הולך כל יום למקווה ממילא ובפרט ביום שאחרי כזה מעשה (לפעמים הייתי הולך גם באמצע היום מיד אחרי המעשה), אך אוכל לקבל על עצמי ללמוד זמן מסויים וכדו' אני צריך לחשוב איך בדיוק באופן כזה שלא יזיק לאחרים, כי פעם נדרתי כסף גדול לצדקה אם אעשה את המעשה ואח"כ ראיתי שאני פשוט גוזל בגלל זה את הלחם מפיות בני ביתי וילדיי, לכן אני צריך לעשות איזשהו קבלה שיכאיב לי ולא להם.

כמו"כ גם אני לפעמים פשוט ניצל ולא בזכותי, פשוט כי אין לי את האפשרות ליפול, הקב"ה מרחם עלי בחמלתו ורואה כמה קשה לי בנושא זה - ותאמין לי בימים האחרונים שלא החזקתי מעמד ונסחפתי אחרי הנושא הזה פשוט ראיתי איך ש החיים שלי השתבש הייתי יותר עצבני וכדו' ובזבזתי זמן של העבודה [אף שאין לי שם אינטרנט פתוח] וכדו' וכל מיני עניינים שהשתנו פשוט כי לא היה לי מחסום.

כמו"כ בנושא שמירת העיניים אני חושב שבגלל שעיקר נסיוני היא בשמירת עיניים ברחוב כי כפי שאמרתי לך אין לי בעצם אינטרנט פתוח רק אני צריך להתאמץ שיהיה לי גישה במקום אחר לאינטרנט, וזה בעיקר בא אחרי אי שמירת עיניים ברחוב, לכן בזמן האחרון הייתי מוריד את משקפיי בלכתי ברחוב, אבל ראיתי שזה לא תכלית כי לפעמים אתה נראה כמו סהרורי ההולך ברחוב ואנשים לא מבינים מה קרה שההוא התחסד וכו' וכו' - הגם שאני אמור להיות האברך קדוש בקהילה - אבל ככה זה כשאברך מתחסד כולם פותחים עליו עיניים, לכן אני חושב להזמין משקפיים בדיוק כמו שה שאני הולך עכשיו וללא מספר, ואז אני יכול ללכת ואני לא רואה טוב בלי משקפיים בפרט העניינים המושכים (שאני לא רוצה לפרט) אני לא רואה, מה אתה אומר על כזה דבר?

מצפה לישועה
משה

היום יום הרביעי לספירתי השנייה (וב"ה שהיה לי הרבה ימים טובים בעבר הגם שנפלתי באמצע אבל היו אלו ימים נפלאים עבורי - על פי חשבון של ארגון שמור את עניך היו לי בנתיים 33 ימים, תודה לבורא העולם שזיכני בדבר זה עד, ואל יטשנו מעכשיו ואוכל להחזיק מעמד עד 120)

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #1006

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
אני רואה שאתה באמת עסוק לאחרונה - אז רק לעדכן אותך
היום יום חמישי לספירה

חזק חזק ונתחזק

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #1007

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
קראתי היום הרבה מהפורום האנגלי - אחד מהגארדים של הפרום אמר לי שבקרוב ייפתח אתר בעברית.

אני מקווה שאז תפרח כל הפורום וגם יהיו כתבות דומות לאלו שבאתר האנגלי.

מצאתי שם כתבה בנושא שהתעסקנו לפני כחודש בנושא של הסעודה בטימה שיש בחוץ לעומת מה שיש בפנים ומאוד נהניתי.

מקווה להחזיק מעמד
משה

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #1008

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

אני לחוץ מאוד בזמן -
רק רציתי לומר שלום, וברכת הצלחה.
היום יום 59 לנקיים.
היו לי נסיונות קשים, אך יד ה' עזרה לי. אין לי שום הסבר אחר!
בהצלחה משה.

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1009

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
הצלחה גם לך
אמרתי לך שבקרוב תיפתח האתר בעברית ונקווה שתהיה פה פעילות ערה יותר מהציבור

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1010

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

כולי תקווה!

אני ביום ה - 65 לנקיים. אני חייב לציין שהשבוע, היה לי קל יותר, בעז"ה.

בשורות טובות, ובהצלחה.

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1011

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
ב"ה אני שמח לשמוע
אני קצת עסוק לכן אני נכנס קצת
אבל ב"ה שאתה הולך על דרך המלך ועוד מעט אתה מעפיל לשלב הגבוה של ה90
שנשמע תמיד כאלו בשורות טובות

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1012

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

היום הוא היום מספר 67..
בשבוע וחצי האחרונים היה קל יותר, כנראה אחרי חודשים זה מתחיל להיות קל יותר.
לא שאין תאוה, אבל כנראה זה יותר קל.

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1014

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

כפי שציינתי, בתקופה האחרונה הייתי עסוק, וזו הסיבה לכך שמיעטתי לכתוב.
אני ביומי ה - 73 לנקיים. מבחינת רמת הקושי יש ירידות ויש עליות, לפעמים שאני מרגיש שיש לי קשיים חיצוניים, כגון שקשה לי ללמוד, עייפות וכן הלאה, היצר תופס על זה "טרמפ", אבל יחד עם זה הוא לא הפיל אותי עד כה, בחסדי ה'.
אני מסוקרן לדעת מה יקרה לאחר ה - 90 יום, האם אז ההרגשה תהיה כל כך שונה.
ברכה והצלחה, ומחכה לשמוע ממך משה, ואחרים.

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1016

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
לצערי ימים קשים עוברים עלי - אחרי שהתחלתי שוב אני נופל אבל בנתיים מתחזק שמהיום אתחיל שוב והתחלתי לקרות את היידישע הענדבאק ומקוה להתחזק באמצעותו
שמח לשמוע ממך בשורות טובות
בדרך אגב מעכשיו עד לתקופה של ראש השנה - יום כיפור יש 90 יום ואני כל יום מתנחם שאתחיל היום ואסיים את ה90 אז
אני שמח עם הימים שהם כן טובים ושאני לא משתגע - אני שמח במועט הגם שבספרים הקדושים כתוב שאסור לשמוח במועט בענייני רוחניות
חזק חזק ונתחזק!!!
שלך
משה

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1019

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בהרבה ספרים כתוב שמותר לשמוח במעט גם ברוחניות. בתורת ר' נחמן , זהו ממש יסוד, אך גם בספרי מוסר זה מופיע, כגון עלי שור, חלק א'.
אני חושב שאם אדם לא מסתכל על החיובי שבו, אח"כ קשה לו מאוד להתמודד הלאה.
וכפי שכותב ר' צדוק מלובלין "כשם שאדם צריך להאמין בהקב"ה, כך צריך להאמין בעצמו".

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1027

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
לא הגבתי כי היו לי ימים ככה ככה - אני מנסה בספרים וכו'
תודה רבה על החיזוק שאתה נותן לי אני מנסה להעביר את החיזוק הלאה
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 9 חודשים #1032

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
מה אתה אומר על החברים החדשים שהצטרפו ב"ה חלק מהישנים חזרו, רגש, וחיים יחידים, אספיירינג,
בדרך אגב לא ראיתי שהגבת לחברינו החדש שהצטרף לאחרונה בפורום הנקרא 'שלום לכולם',
צירפתי לך את הלינק לפורום ההיא - ותראה שם את התגובה שלי אליו - תקרב אותו הוא יהודי שגם צריך עזרה ואני מאמין שבעזרה נכונה הוא יצא מכל זה - הוא נראה לי מיואש, וחבל.
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=40.msg1024#msg1024
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן