ברוכים הבאים, אורח

האם מישהו נמצא שם?
(0 צופה) 

נושא: האם מישהו נמצא שם? 15139 צפיות

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #988

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
לא הלך לי הפעם אבל אני מתאושש ומנסה בכל מאודי למשל היום לא החזקתי מעמד בצהרים אבל בשעות שאחה"צ לא הסתכלתי על כלום כי ידעתי שאני צריך עוד מעט להשיב לך תשובה, אעדכן לך מחר איך התקדמתי.

אני לא רוצה לפרט למה לא החזקתי מעמד, הגם שחשוב לי שתדע שלא מחמת העצלות וכדו', אבל אני בנתיים לא מפרט.

אני מקוהה להשמיע לך בשו"ט ואני כבר רוצה להופיע שוב על הטבלה, הגם שאני עכשיו מופיע ואני לא יכול לרדת יש משהו שם בעייתי שלא הצלחתי להבין איך אני מוריד את עצמי מהטבלה, אבל מבחינתי אני לא נמצא על הטבלה ואני מחכה ל3 ימים חדשים.

שנשמע בשורות טובות.
משה

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #989

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

כל שניה נקיה - רווח ! כל רגע טהור - אוצר!

משה , יש לך פילטר במחשב? לי זה עוזר לדעת - שאין לי את היכולת ליפול, אפילו אם ארצה, כי סתם הוצ"ל בלי "מראות" , לא שווה [מבחינת היצה"ר]....

פעם קראתי ספר מסויים שעוסק בענייני חולין, הוא מצייר שם שני מסלולים מנקודה לנקודה, מסלול אחד, חץ ישר ללא פניות, והמסלול השני עקום, מלא פניות מורדות עליות וחוסר עקביות, בסוף שני החיצים נפגשים באותה נקודה. מחבר הספר טען, ששני החיצים, הם הדרך להגיע למטרה מסויימת שאנו חפצים בה. דרך אחת , היא דמיונית שניתן להגיע ללא שום ירידות נסיגות ומאבקים, ודרך שניה היא דרך מציאותית, הכוללת בתוכה את כל מה שאנו כ"כ "אוהבים", עליות ירידות נסיגות והשיגים..... הדרך השניה היא היחידה שמציאותית וראלית, ואילו השניה היא דמיון, פרי מחשבה של החברה המערבית, שלנו, שהכל יכול לבוא חלק ומהר. אין דבר כזה!!

התורה מספרת לנו במדבר, כמה עם ישראל ניסה את ה', כמה תלונות ומשברים, היינו מצפים שה' "יחליפם באומה אחרת", אבל כנראה כך הוא דרכו של עולם. "השקיפה ממעון קדשך" - עשינו מה שגזרת עלינו, עתה עשה את שלך. ויהי רצון, שגם אני אתחזק מהדברים......

בהצלחה רבה!

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #990

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
נכון האימרא הזאת נכונה ביותר.
לגבי שאלתך לגבי האינטרנט, אכן אין לי אינטרנט פתוח, כך שבמשך כל היום - בעבודה וכו' אין לי בד"כ הניסיון כ"כ, אבל לפעמים יש לי גישה למקום שיש שם כן אינטרנט פתוח, ותאמין לי שכשהיצה"ר רוצה הוא כבר מזמין לי הרבה דרכים איך להתמודד עם הבעיה של האינטרנט, אבל בכל זאת אני מתחזק, כמו"כ הנפילה היא לאו דווקא באינטרנט, אלא לפעמים גם בלי זה אני נופל, כמו למשל בחג השבועות נפלתי גם בלי אינטרנט אבל אני מקווה להתחזק.
היום יום השני לספירתי מחדש.

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #991

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד
שלום עליכם!
היתה לי שבת קשה מבחינת התאוה, אך בחסדי ה', התגברתי.... הייתי קרוב מאוד לנפילה, אך בסופו של דבר ניצלתי.....

על אף שאני כרגע ביומי ה - 48 לנקיים, לפעמים הנסיון קשה עד מאוד, ואני מרגיש שאני
קרוב לנפילה.
בליל שבת, זהו הזמן הקבוע שלי לנדר השבועי שלי, שמחזיק אותי מאוד שלא אחטא....השבת ממש התייסרתי האם לנדור או לא, בסוף כפיתי את עצמי, ונדרתי.

ה' יעזור!

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #992

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
מצוין אני שמח לשמוע - שחברי לעבודה ב"ה עולה במעלה ההר
בנתיים אני שוב ביום השני לספירה.
אני מקווה שזה יחזיק מעמד

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #993

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
אני קורא מכאן לכל האורחים תכנסו תגיבו! תחזקו אותנו!
אני רואה כל הזמן הרבה אורחים נכנסים - אל תתביישו תיכנסו ותתחזקו ותחזקו אחרים

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #994

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

יום קשה עבר ועובר עלי!
היום הרגשתי את התאוה במלוא עוזה! הרגשתי מועקה בלב מכל מיני דברים, והדרך היחידה שמוכרת לי לפתור את אותו החלץ הנפשי, זה הוצז"ל... ממש בקושי התאפקתי עד לרגע זה. הדבר שמתסכל אותי ביותר, שהייתי בטוח שאחרי כל כך הרבה ימים נקיים, [בשבילי זה המון!] אני עדיין מרגיש את התאוה לוחצת כל כך! אז אני אומר לעצמי - ה' יעזור! איך אני הולך להתמיד בדבר זה עד לשארית חיי?! אני יודע שעלי לחשוב כל יום כשלעצמו, אבל מה אעשה, ואני עדיין אדם נורמלי - שחושב גם על המחר....אני אמרתי לעצמי, שאני חייב למצוא דרך חילופית בכדי לשחרר לחץ, מלבד הצ"ל, אבל מהי? אולי ספורט [כפי שנכתב באי מייל החיזוק אתמול]

נקווה לטוב! משה אני מקווה שאני לא מחליש אותך...אבל אני רוצה להיות כן ואמיתי.

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #995

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
דווקא עלי עבר אתמול יום קל יחסית - היום נסעתי בחוצות ערים לפנה"צ והיה לי קצת קשה - אמנם בשעת הנסיעה היה לי לא כל כך קשה רק לאחריו היה לי קצת קשה הבטחתי לעצמי שאם אעבור את הזמן הזה כמו שצריך אקנה לעצמי איזה ממתק וכדו' שאני אוהב וכאן עברתי בצורה טובה אני מקווה להתקדם לקראת הטבלה של ה90 יום.

היום היום השלישי לספירה שהם שני ימים שלמים לטבלה - בעז"ה מחר אני עולה לטבלה.

מקווה שתחזיק מעמד אחרי כל כך הרבה ימים.

אכן הדרך האפשרי היא לעשות פעולה מסויימת כפי שכתבת ספורט וכדו' (כך ראיתי גם כששושטתי בפורום האנגלי)

תהיה חזק
משה

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #996

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
תגיד לי האם שמעת את השיעורים שבספר חלונות של הנשמה באנגלית?
אני מאוד נהנה מהשיעורים
הורדתי את השיעורים למחשב שלי ואני שומע אותו תוך כדי עבודה ואני מאוד נהנה

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #997

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

דבר ראשון אשריך! ש"אין יאוש בעולם כלל", היא לא רק סיסמה אצלך, אלא עשיה בפועל! אחרי עשרים יום, להתחיל מחדש - לאו מלתא זוטרתא היא...כידוע.

לי יש ממש פחד, שאם אפול [או ח"ו כאשר אפול...] אצטרך זמן התאוששות רב יותר, שהרי אחרי כ"כ הרבה ימים נקיים, זה כאילו ההשקעה שלי ירדה לטמיון. תמיד צריך לזכור, שאנחנו כעבד המשמש את רבו, עושים כמיטב יכולתינו, בכל רגע נתון. שנזכה.

לא שמעתי את השיעורים האלו, אבל רק מאז שהגעתי לאתר זה התחלתי לשמוע שיעורי תורה באנגלית, היום שמעתי חלק משיעורו של הרב טרוסקי [זה שעומד מאחורי אתר זה] וגם נהנתי מאוד. מהיכן מורידים שיעורים אלו?

אני עצמי מרגיש חסרון [ על אף שלא נפלתי נכון לרגע זה] , אני מרגיש שזה חסר לי - ולכן אני [לצערי] מדמיין את הנפילה. הנדר שנדרתי, עוצר אותי מלחטוא, אבל בנשמתי ובמחשבותי, ובעיקר בהרגשתי, אני שם.

ה' יעזור. ???

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #998

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
תנסה לביעזר במומחים ובמומחיות של בעלי האתר הנפלא זה הדבר הראשון
הייתי מאוד עסוק ביומיים האחרונים במשרד ולא יכולתי ליכנס אבל ב"ה עכשיו נכנסתי וראיתי אותך עדיין איתנו
מקווה להתעלות רוחנית
משה
במשך היום אחזור שוב בעז"ה

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #999

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
גם אני קצת בלחץ, עוד אחזור, בעז"ה.

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #1000

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
לא היה לי זמן לחזור וגם היום אני בלחץ קצת נראה מה יהיה.

אתה יודע שהמגפה של הדור היום הוא שיש לאנשים הרבה שמן פנוי ולכן יש להם זמן לשוטט בנט, כשאין זמן אין זמן לחטוא.

משנה מפורשת היא "טוב תורה עם דרך ארץ שיגיעת שניהם משכחת עוון"

אבל לפעמים אלה שהתמכרו אף כשאין להם זמן הם עדיין נכנסים לנושא זה

ראיתי שאחד בסימנים להתמכרות הוא שהוא מוכן לבטל מעבודתו ולסכן את עבודתו, משפחתו וכו' בכדי לעשות את מה שעולה לו בליבו - והוא סימן בדוק.

משה
אחזור אולי מאוחר יותר

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #1001

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

אם אני לא אהיה כאן בזמן הקרוב [ יום יומים] לא לדאוג שלא אשובת אני פשוט בלחץ גדול...
כל טוב ,
שבת שלום!

בעניין: האם מישהו נמצא שם? לפני 12 שנים, 10 חודשים #1002

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

שלום!
אני עדיין בלחץ גדול, ובעצם אין לי זמן להכנס לכאן, אבל אני מרגיש שאני גם לא יכול שלא, כי קשה לי!
אני ביומי ה - 55 לנקיים, והיום, דווקא התחיל טוב, גם שבת עברה סך הכל בסדר (למרות שבדרך כלל שבת זה נסיון גדול יותר עבורי, בגלל שהנשים מתקשטות וכו' ודי למבין). היום היה לי לחץ גדול מאוד, מכל מיני אירועים חיצוניים שגרמו להרגשות שלילים, והדבר היחידי שרציתי זה לחטוא....לא ידעתי כיצד להרגיע את עצמי, ופשוט קראתי חלק מהדברים הנכתבים פה באתר - ו ס ב ל ת י ! כן פשוט סבלתי. כל היום הרבתי להתפלל לה' שיושיע אותי, ובאמת לא חטאתי עד כה, אבל היה לי מאוד מאוד קשה! אני יודע שאני צריך להרגיע את עצמי בדרך אחרת, אבל כרגע קשה לי מאוד לעשות זאת....
ה' יעזור!
זמן ליצירת דף: 0.65 שניות

Are you sure?

כן