ברוכים הבאים, אורח

רגע ליפני שאתה חוטא, תעצור!!! תחשוב על משהו קצר, בבקשה תן לי להגיד לך משהו:
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: רגע ליפני שאתה חוטא, תעצור!!! תחשוב על משהו קצר, בבקשה תן לי להגיד לך משהו: 1872 צפיות

רגע ליפני שאתה חוטא, תעצור!!! תחשוב על משהו קצר, בבקשה תן לי להגיד לך משהו: לפני 12 שנים, 2 חודשים #2522

• My New Life
  • חבר קבוע
ברגעים האלו שאתה חש שאתה לא יכול לעצור את המשיכה לתאווה, שאתה בדרך אל העבירה, בדרך להעשיר את אוצר הפורנוגרפיה שבמוחך בעוד קצת, תעצור לשניה אחת ותדמיין משהו:
תדמיין כאילו הרגע נפלת, הרגע גמרתה, ואתה עכשיו בשניות שלאחר מכן, זהו ניהנתה, השתחררתה, אבל מה קורה אלאה? חוויתה זאת כבר אלף פעם, פשוט תיזכר ותדמיין את:

*אותה הרגשת גועל נפש שיש לך עכשיו לאחר העבירה.
*אותה בושה מאלוקים, בושה של כפיות טובה בלתי ניסבלת.
*אייך אתה מרגיש שקרן כשאתה מבקש סליחה מאלוקים בפעם המיליון, וגם הסליחה הזאת בעצם זמנית עד לעונג הבא.
*תחשוב על כך שאתה כבר לא מאמין בעצמך יותר, פשוט חסר סיכוי, קצת קושי ואתה נישבר, הרי בחיים יש ניסיונות הרבה יותר קשים.
*שבחיים שלאחר הפטירה כל הנשמות ידעו מה עשיתה בחייך, שם הרי אי אפשר להיסתתר, איך תרגיש בעולם שכולו ספר פתוח? אישתך, משפחתך, האבות והצדיקים כולם יראו את הסטיות שלך, אוי לבושה.
*איזו עצבות יש לאחר מכן? טעם מר של מוות.
*הרגשת חוסר האונים ואין לך חשק לעשות כלום חוץ מלאכול כמו חזיר.
*תחשוב על כך שתמיד תיהיה מכור, הרי  משעמם לך קצת, אז אתה פותר זאת על ידי אוננות, ראיתה בחורה נאה... ותוך שניה אתה שוכח את עצמך, ומה אם הקושי באמת היה חזק?
*אם אתה חושב שיש לך שונאים? תחשוב שפשוט שיחקת לטובתם, הרי בעקבות העבירה שורים עליך דינים, אז אתה סובל והם נהנים, אתה נתקע בחיים והם מתקדמים.
*אתה הרי מכיר את עצמך, אתה יודע טוב מאד שאם רק לא ההיתה חוטא איך ההיתה מתקדם ומצליח בכל כך הרבה תחומים, כל הסיבה שאתה תקוע זה בגלל המעשה העלוב הזה.
*אם יש לך קרובים שניפטרו, הם מתביישים ממך ובגללך בעולם שלהם, נחת רוח הם בטוח לא מקבלים ממך.
*כמה רבבות מלאכים צופים בך וחושבים שאתה פראייר, כמה הפסדתה בשביל שלוש שניות, להם אין את חופש הבחירה, להם אין שכר על עבודה, לך כן!!! למלאכים, גווים, בעלי חיים וצמחים אין את הזכות שלך יש,  ואתה עכשיו פישלת, ניצלת את חופש הבחירה שלך לרעה...    פראייר.
*איזה יסורים מגיעים בעבור העבירה הזאת, איך הדינים שורים עלייך, שום דבר לא הולך, כמה בעיות פרנסה ומריבות בגלל זה, הרי כבר למדתה בצבא ש"על טעויות משלמים", ועל העבירה הזאת משלמים במזומן.
*תחשוב שכל חייך תצטרך לבקר באתר הזה ולחפש קצת תשומת לב, קצת חיזוקים כדי להקל על המצפון שלך, קצת מוצי פוצי לא נורא אולי בפעם הבאה, ולעומת זאת להסתכל בקינאה על אלו שפתחו בחיים חדשים,
  התקדמו הלאה וכבר הפסיקו לעדכן את הלוח שלהם כי עברו שנים והם כבר לא זוכרים מה זאת העבירה הזאת בכלל, אולי זכור להם משהו, פעם היה להם חולשה כל שהיא.
*תחשוב על זה שאתה בטוח שאם היו מחזירים את הזמן לאחור ונותנים לך צ'אנס נוסף ההיתה מתגבר, מאה אחוז אם מחזירים את הזמן אחורה אתה מתגבר.

ואז תבין שעדין בכלל לא חטאתה, עדין לא, אתה עדין יכול להציל את עצמך מכל זה ואתה תציל את עצמך, "הבא לטהר מסייעין לו" אז תקפוץ אל האש גבר, תדמיין שאתה מוסר נפש ולא משתף פעולה עם השטן השחור, הוא רוצה להרוג אותך, יותר מזה, הוא רוצה לנתק אותך מאלוהים לנצח נצחים, אתה מוכן למות ולא לתת לו לעשות זאת!!! אתה יודע את זה, הוא כבר הרס לך את החיים אלף פעם, הפעם אתה מוכן למות ולא לשתף עימו פעולה.

עכשיו, אחרי שעשיתה את הבלתי אפשרי, את הלא יאומן, אחת מהפעמים הנדירות שהתגברתה,
אתה עכשיו לפחות:
*בעל תשובה, גדול יותר מכל הצדיקים.
* לפי ספר הזוהר אתה גדול יותר מאנשים שמסרו נפשם על קידוש השם, נישרפו באמת, נירצחו על יהדותם, כי הם היו צריכים שניה אחת של אומץ, רגע של כאב ונגמר הסיפור ואילו אתה...  לוחם יום ולילה בלי סוף.
* מלאכים בעולמות עליונים מתקנאים בך, איזה גיבור, מה יעשה לאיש אשר המלך חפץ ביקרו.
* אם יש לך קרובים שניפטרו, אוי יוי יוי איך שהם גאים בך, קורת רוח גרמת להם.
* הקב"ה משתבח בך.
*איזו הרגשה ניפלאה בנשמה, הרגשה של טהרה, הכל לבן, הנשמה בריאה.
* היום לא תצטרך לבקש סליחה, היום כשתלך לתפילה בבית הכנסת לא תרגיש שחקן, היום אתה באמת אתה, נשמה טהורה.
*השונאים שלך...  חי חי חי -  כפרה עלייך.
*אתה שייך לקבוצה קטנה ובודדת בעולם, הרי מילארדים של גויים עושים מה שבא להם, ואתה שייך למיעוט מתוך העם הקדוש שנילחם ומתגבר, אתה חלק מיחידה מובחרת, לא של צה"ל, של אלוקים.
*איזה שערים בשמים יפתחו עבורך, שערי פרנסה, שערים של הצלחה, שערים של בשורות טובות, פתאום תרוויח, פתאום תצליח, העושר\אושר  בא בשפע.
*בספר התניא כתוב: שכל פעם שיהודי כופה את יצרו, מתגדל שמו של הקב"ה בכל העולמות, איזה כייף לך, כל זה בזכותך, אתה גורם לכל זה, בעולם הבא אתה תיהיה כמו מלך, ועוד ועוד מעלות בלי סוף שמי יודע, הרי "עין לא ראתה אלוקים זולתך".

בהצלחה גבר, אתה ווינר, תכניס לך את זה טוב טוב לראש: אתה ווינר לא לוזר, ווינר, תגיד לעצמך בקול עכשיו: אני ווינר.

עכשיו אתה חוזר לשיגרה, אבל הפעם כווינר, ושקשה לך שוב פעם, תעביר את אותו התהליך בדימיון שלך, אפילו תוסיף מדעתך והסר את מה שלא מדבר אלייך,  מין סימולציה של מה קורה אחרי החטא, האם אתה מאושר או שאתה מרגיש כמו סמרטוט ספונג'ה? ותעבור על כל המעלות של ההתגברות, מה יותר כדאי??? אתה הרי כבר יודע את התשובה.

אם אתם חושבים שהעצה הזאת יכולה לעזור בבקשה מיכם ציינו זאת בתגובות.

נ.ב
שכתבתי את הנקודות השליליות, לא כתבתים על מנת לפגוע באיש, אני בעצמי בהליך הגמילה הכמעט בלתי אפשרי הזה ומשתדל לנהוג כך, למעשה כתבתי זאת עבור עצמי ושיתפתי זאת עימכם, אני יודע טוב מאד, שהיצר הזה, שום דבר לא מפחיד אותו, הוא צוחק ע על כולם, אבל אנו עושים את תפקידנו, ממשיכים לפתח נשק חדש, בסוף נימצא משהו, בסוף נעלה על גל של הצלחה.
המטרה שלי היא לחזק נטו ואם מישהו ניפגע אני יערוך את הטקסט מחדש.
כולנו פה שטים באותה ספינה בים של זונות, כל הצלחה של אחד מאיתנו היא הצלחה לכולנו ותענוג של כולם, נפילה של אחד היא כאב לכולם.
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 1 חודש על ידי yutyube.

בעניין: רגע ליפני שאתה חוטא, תחשוב על: לפני 12 שנים, 1 חודש #4048

בעזרת ה' אשתמש בזה לטובה
עזרת לי מאוד
רק לא אהבתי את זה
*תחשוב שכל חייך תצטרך לבקר באתר הזה ולחפש קצת תשומת לב, קצת חיזוקים כדי להקל על המצפון שלך, קצת מוצי פוצי לא נורא אולי בפעם הבאה,
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: רגע ליפני שאתה חוטא, תחשוב על: לפני 12 שנים, 1 חודש #4051

• פינחס
  • דירוג זהב
  • אין שום יאוש בעולם כלל!!!
תודה רבה רבה! זה נראה לי באמת אחלה של רעיון. ממש ממש עזרת לי. אני מקוה שזה יעזור לי להתגבר. ממש ממש תודה!!!
קשה אבל לא אבוד

משתדל להזכיר לעצמי שיש דרך.

אפשר לצאת, בעזרת ה' ורק בעזרת ה'

בעניין: רגע ליפני שאתה חוטא, תחשוב על: לפני 12 שנים, 1 חודש #4076

• shlomii
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר ותיק
תודה על העיצה הזאת , זה יכול לעזור לחלק מהאנשים וזה באמת כלי ורעיון חשוב

באופן האישי שלי אומר שאני כל כך מכור שזה לא ידבר אלי בכלל למרות שאני יודע את כל מה שנאמר שם , אם אני באובססיה להשתמש שום דבר לא יפחיד אותי וימנע ממני לפעול מולי עומדת רק התאווה במערומיה (תרתי משמע)

ולכן מה אומר ומה אדבר , אני מכור לתאווה וזה לא פשוט !
אבל דרך אחת ויחידה הצלחתי להכיר שהיא היחידה שיכולה לעזור לי והיא תוכנית 12 הצעדים הנפלאים שמנקים אותי מכל טינה ותיסכול וכעס ופגיעות נפש ומכשירים אותי לעתיד נקי יותר יחד עם שאר הכילים האחרים והתובנות שאני מקבל ויקבל בקבוצות ההחלמה

יום נקי לכולם
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 1 חודש על ידי רק שמח, גם על הרע.

בעניין: רגע ליפני שאתה חוטא, תחשוב על: לפני 12 שנים, 1 חודש #4092

גם אני אותו דבר רק אתמול קראתי  את המדריך ושוב נפלתי!!!
אנסה את 12 הצעדים..
"אין דבר העומד בפני הרצון"
"עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה"

בעניין: רגע ליפני שאתה חוטא, תעצור!!! תחשוב על משהו קצר, בבקשה תן לי להגיד לך משהו: לפני 12 שנים, 1 חודש #4235

• אין יאוש
  • דירוג פלטיניום
  • עיקר הנפילות באות מפני שאינו מאמין בקלותה של תשובה
תודה רבה, אני קורא את זה ובוכה.
"בכל אחד ואחד מישראל, מגדול ועד קטן, אור אלוקים חיים ביפעת קודש בוער ומאיר."
"אני ה׳ השוכן אתם בתוך טומאותם״, ובין כך ובין כך בנים אתם לה׳ אלקיכם. אשריך ישראל."
"כשהנשמה מאירה גם שמיים עוטי ערפל מפיקים אור נעים"

בעניין: רגע ליפני שאתה חוטא, תעצור!!! תחשוב על משהו קצר, בבקשה תן לי להגיד לך משהו: לפני 12 שנים, 1 חודש #4494

תודה רבה מאד!
אין לך מושג כמה זה עזר לי.
כל הדברים היו ידועים מראש,
אבל הנחת אותם על השולחן בצורה ברורה ונוקבת,
עד שלא יכולתי להפסיק לבכות.
וגם כשאני קורא את זה שוב ושוב עולות שוב דמעות בעיני.
אני לא מתפלא על מי שזה לא עזר לו,
כי לא מספיק לקרוא את הדברים.
אלא צריך לחזור ולשנן ולהפנים.
לי עצמי זה כבר עזר.
כמה ימים שמיד כשקמתי בבוקר, ועוד כמה פעמים בהמשך היום בכל מיני מצבים, אמרתי לעצמי:
היום אהיה ווינר!! לא אהיה לוזר!
אבל יחד עם זה נשאתי תפילה לרבש"ע:
אנא, שמעת את רצוני להיות ווינר,
אבל אני יודע היטב שבלי עזרתך זה לא ילך.
לכן אני מבקש ממך: עזור לי! עזור לי!
ואל תתפלאו לשמוע: הוא עוזר!!!
אז שוב תודה רבה לך על הצגת הדברים,
ויהי רצון שה' יעזור לכולנו במלחמתנו הנוראה.
חילך לאורייתא.
http://metaweb.co.il/yedidi/image.php?id=1410

כי נפלתי קמתי
   אלמלא נפלתי לא קמתי

בעניין: רגע ליפני שאתה חוטא, תעצור!!! תחשוב על משהו קצר, בבקשה תן לי להגיד לך משהו: לפני 12 שנים, 1 חודש #4561

• My New Life
  • חבר קבוע
שוקי אני שמח לדעת שזה עוזר לך, אני מאחל לך מעומק ליבי שהשם יענה לתפילותיך, ויעזור לך לנצח את יצרך יום יום שעה שעה.

אני קורא את התגובה שלך ומקבל כח חדש, אנחנו, החברים פה בפורום מאוחדים בכך שאנו מודעים לחולשה העיקרית שלנו ומיחלים להשתנות,
לכן אולי לכל אחד מאיתנו יש מעט כח, אבל שאנו מתאחדים כוחנו רב.

הצלחה רבה צדיק, אנחנו בפרשת ויקרא השבוע, הבן איש חי כותב שם הרבה על מעלתם של בעלי התשובה, הוא מסביר שישנה תכלית אלוקית לכך שאנשים מתעוררים לתשובה בגיל מאוחר,
הוא מביא כהוכחה את רבי עקיבא ואת רבי יוחנן בן זכאי שהחלו ללמוד תורה רק בגיל 40.

יש לך הרבה כוחות ולכן אני בטוח שאתה תנצח.

בעניין: רגע ליפני שאתה חוטא, תעצור!!! תחשוב על משהו קצר, בבקשה תן לי להגיד לך משהו: לפני 12 שנים, 1 חודש #4602

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
בזמנים כאלו אני מאבד את המחשבה. גם במקרים שניסיתי מחשבות כאלו, מהר מאוד סילקתי אותן מהראש ורצתי למטה.

בפעם האחרונה מה שהציל אותי היה אמירת פרשת המן (עכשיו מונחת לידי כבר כמה ימים במשרד) הרעיון הוא להלחם בתאוות השפלות בעזרת תאוות הממון, שאצלי יותר ניתנת לשליטה.

לא אומר שאצל אחרים זה יעבוד, אצלי זה עבד

תגובה: בעניין: רגע ליפני שאתה חוטא, תעצור!!! תחשוב על משהו קצר, בבקשה תן לי להגיד לך משהו: לפני 7 שנים, 8 חודשים #92735

• אלי
  • דירוג פלטיניום
עכשיו בעבודה אין טיפת פעילות, מה שהופך את היום של המכור להרבה יותר מאתגר....

ניצלתי את הזמן לחפש את התגובה הראשונה שלי בפורום, בסה"כ כמה ימים לאחר שנרשמתי

אח, איזו נאיביות, מתפלא על עצמי שבכלל חשבתי שזה יעבוד...

תגובה: רגע ליפני שאתה חוטא, תעצור!!! תחשוב על משהו קצר, בבקשה תן לי להגיד לך משהו: לפני 7 שנים, 8 חודשים #92750

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
מעניין מה אני יחשוב עוד 4 שנים על התגובות של היום,

אבל מה אכפת לי, אם זה עובד בשבילי להיום ואני נשאר נקי אז אחלה
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תגובה: רגע ליפני שאתה חוטא, תעצור!!! תחשוב על משהו קצר, בבקשה תן לי להגיד לך משהו: לפני 7 שנים, 8 חודשים #92754

• אלי
  • דירוג פלטיניום

קיבלתי

תגובה: רגע ליפני שאתה חוטא, תעצור!!! תחשוב על משהו קצר, בבקשה תן לי להגיד לך משהו: לפני 7 שנים, 8 חודשים #92755

• מוטי ראוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • חי ומרגיש בזכות אלוקים ובאמצעות שמור עיניך וחברים
ולפני שאני קולט ממתי זה, אני חושב איך להגיב במפוכחות ועדינות לעיצות הנפלאות הללו,
ואז אני רואה ניקים מפעם, ומתפלא שלא כיסחתי אותו אז,
אסירות תודה שהתוכנית עושה את מה שהעיצות הללו לא עשו,
ואני נקי עוד מאז,
איזה נס
מוטי
חבר שמור עיניך,
ובחסדי ה' ולא בכוחי נקי מט"ז שבט תשע"ב, 09/02/2012,
והנני אסיר תודה על כך, ומתפלל לשפיות גם היום.

תגובה: רגע ליפני שאתה חוטא, תעצור!!! תחשוב על משהו קצר, בבקשה תן לי להגיד לך משהו: לפני 3 שנים, 2 חודשים #133045

• נתי10
  • רצף ניקיון נוכחי: 421 ימים
  • חבר חדש

יש לי שאלה אשמח לקבל תשובה
לא מספיק שאני מתמודד עם נסיונות .אכזבות וכו
מגיע לי גם עונשים חמורים כאלו
אי הצלחה בחיים  פרנסה וכו:anguished:

תגובה: רגע ליפני שאתה חוטא, תעצור!!! תחשוב על משהו קצר, בבקשה תן לי להגיד לך משהו: לפני 3 שנים, 2 חודשים #133047

• mitmoded
  • דירוג זהב

משתוקק היקר מעניין מאוד מה קורה עם אותו פותח הפוסט לא ככה ?

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.70 שניות

Are you sure?

כן